Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

Nikos291

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Συναγωνιστη περιεγραψε λιγο την Κλαουντια γιατι εχω καιρο να περασω απο Μοναστηριου και επισης ποια ηταν η κορασιδα που αρνηθηκε να παρει το εξτραδακι στην Βανα;;
Την Κλαούντια την πέτυχα φεύγοντας και την είδα ελάχιστα. Κανονικό ύψος καστανή, δε με εντυπωσίασε.
Στη Βάνα δε θυμάμαι το όνομα της κοπέλας που πέρασα, ήταν μαυρομάλλα με μακριά σγουρά μαλλιά, νεαρά, μέτριο ύψος, ολιγομίλητη με ενδιαφέρουσα οπίσθια όψη.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Φίλε Χυσέα αυτή η νέα άφιξη η Άννα που μας περιγράφεις θυμίζει καθόλου εμφανισιακά με εξαίρεση το μαλλί την Ηρώ που δούλευε παλαιότερα Ντάμες διότι ήταν πολύ δυνατό μωρό κατ εμέ. Ρωτάω διότι σαν παλιός εδω στο forum υποθέτω θα την θυμάσαι.
Οχι αδερφε μου μονο στο ύψος μοιάζουν.Η Ηρω ειναι αδυνατη μοντελισια θα ελεγα ενώ η Αννα ειναι γυναίκα με πιασηματα.Ωστόσο και η δυο ειναι αξιπροσεχτες γυναικες.Και για τον φίλο που ρώτησε αν αξίζει το Ζεσι σπα ναι αυτη την στιγμή εχει καποιες αξιόλογες επιλογες και τις καλυτερες τιμές απο τα υπόλοιπα μασατζιδικα.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Από Μαριάννα κανένα νέο ρε παιδιά;  Τελευταία που πήγα αναγκάστηκα να πάω με αυτό το βλαμμένο την Σοφία!  Είχε και την Γιάννα σε πρόγραμμα όπως και μια χοντρή!  Τέλος πάντων το γάμησαν και αυτοί!  Γενικά ξεραίλα!
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Παντού σκατα εδώ και ένα διάστημα δεν ευχαριστιέμαι μασάζ όλες ξεπέτες !!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Από Μαριάννα κανένα νέο ρε παιδιά;   Τελευταία που πήγα αναγκάστηκα να πάω με αυτό το βλαμμένο την Σοφία!  Είχε και την Γιάννα σε πρόγραμμα όπως και μια χοντρή!  Τέλος πάντων το γάμησαν και αυτοί!  Γενικά ξεραίλα!
η καινούργια Μαριαλενα δεν ήταν εκεί??
Καλή είναι κ από  σώμα κ στον αγώνα
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα!

Ήθελα να ρωτήσω, το Αμαρυλίς υπάρχει ακόμα?
Όπως επίσης και 2 μασατζίδικα που υπήρχαν στην οδό Συγγρού, λειτουργούν ακόμα?

Έχω τα τηλέφωνά τους, αλλά μετά τόσο καιρό, μην τηλεφωνήσω για "υπηρεσίες" και γίνω ρομπίτσα..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα στην παρέα!

Ήθελα να ρωτήσω, το Αμαρυλίς υπάρχει ακόμα?
Όπως επίσης και 2 μασατζίδικα που υπήρχαν στην οδό Συγγρού, λειτουργούν ακόμα?

Έχω τα τηλέφωνά τους, αλλά μετά τόσο καιρό, μην τηλεφωνήσω για "υπηρεσίες" και γίνω ρομπίτσα..
αμαρυλλίς έκλεισε εδώ κ πολλά χρόνια η δε οικοδέσποινα του περιφέρεται εδώ κ κει όπως ζεσι σπα αντιστρεσ

Οσο για Συγγρού την Μάρω θυμάμαι τελευταία πρώην καμένη γωνιά αλλά έχει κλείσει εδώ κ χρόνια
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Καλησπέρα στην παρέα!

Ήθελα να ρωτήσω, το Αμαρυλίς υπάρχει ακόμα?
Όπως επίσης και 2 μασατζίδικα που υπήρχαν στην οδό Συγγρού, λειτουργούν ακόμα?

Έχω τα τηλέφωνά τους, αλλά μετά τόσο καιρό, μην τηλεφωνήσω για "υπηρεσίες" και γίνω ρομπίτσα..

Η Αμαρυλλίς φιλε όσο καυλιαρα γκομενα φαινόταν τόσο ξεπέτα είχε γίνει. Σε σημείο που σιχάθηκα να ξαναπάω. Στο τέλος ο χώρος που διάλεξε σε συνοικία δεν θα μπορούσε να μείνει και πολύ καιρό χωρίς καρφωτή από την γειτονιά.

Στη συγγρου και εγώ μόνο την Μαρω θυμάμαι που ήταν ο ορισμός της εγγύηση και του VFM αλλά έτεροι χυστες είπαν προ πολλού ότι έχει κρεμάσει τις γόβες της! Κρίμα γιατί θα ήταν στην κορυφή στην κατάσταση που είμαστε τώρα.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Ναι ρε συ και εξακολουθεί να είναι ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί στα μαγαζιά αυτά. Άριστες υπηρεσίες και πολύ καλός και ντόμπρος χαρακτήρας.
Αν εινα στο crystal τυπε η λεγαμενη γαμα τα θα ναι οι υπηρεσιες 30 ευρω για μια μαλακια που τη βαρας και ανεξοδα με μια τσοντουλα σπιτι δε λεει
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Το παραξενο θα ταν να μη συμφωνουσες ο καθενας κανει οτι γουσταρει αλλα εγω προσωπικα δε δινω 30 ευρω να μου τραβηξουν μια μαλακια

Εννοείται φίλος πως ο καθένας κάνει ότι γουστάρει.
2 φορές έχω πάει crystal, τους είπα έχει κοκό? όχι δε κάνουμε, άντε γεια τότε!
Αν δεν έχει καρφίτσα γενικά, δεν είναι για εμάς.

 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Εννοείται φίλος πως ο καθένας κάνει ότι γουστάρει.
2 φορές έχω πάει crystal, τους είπα έχει κοκό? όχι δε κάνουμε, άντε γεια τότε!
Αν δεν έχει καρφίτσα γενικά, δεν είναι για εμάς.
ενω πριν μια χαρα κοκο ειχε
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
η καινούργια Μαριαλενα δεν ήταν εκεί??
Καλή είναι κ από  σώμα κ στον αγώνα
Όχι δεν ήταν η Μαριαλένα. Μια φορά που την είδα μου έβγαλε μια ξινίλα στο σαλόνι. Δεν με έπεισε!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Όχι δεν ήταν η Μαριαλένα. Μια φορά που την είδα μου έβγαλε μια ξινίλα στο σαλόνι. Δεν με έπεισε!
κάτι άλλο είναι δεν είναι ξινιλα άμα την πάρεις θα καταλάβεις

Πάντως μέσα είναι καλή για μία δυο φορές όχι παραπάνω
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
κάτι άλλο είναι δεν είναι ξινιλα άμα την πάρεις θα καταλάβεις

Πάντως μέσα είναι καλή για μία δυο φορές όχι παραπάνω
Αφού έφυγε η Δανάη που ήταν εγγύηση τι να πας να κάνεις? Κάποτε είχε δυνατά πιστόλια όπως η Ειρήνη, η Ηρώ.....
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Πέρασμα απο αντιστρες, παρουσες Ιουλια, Ελλη, Λυδία.Προτίμησα την Ιουλια που είχα πολύ καιρό να την επιλέξω.
Καλές υπηρεσίες αν και διεκπεραιωτικές στα 80.
Ομως πρέπει να τονιστεί οτι ο χώρος είναι μακράν ο καλύτερος της πόλης ισάξιος των Αθηνών.
(Οποιος έχει βρεθεί σε αντιστοιχα μαγαζια στην Αθήνα καταλαβαίνει τι εννοώ).
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Αν καποιος έχει πάρει στο aqua διπλο Ρενα-Ριτα, ας με ενημερωσει αναλυτικά σε ΠΜ ομως παρακαλώ, αν ειναι vfm.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom