Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 135 άτομα (8 μέλη και 127 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Επισης αν καποιος έχει επιλεξει διπλό προγραμμα στο Ζεσι θα εκτιμουσα μια ενημερωση.
Καλο ΣΚ σε όλους!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Πέρασμα απο αντιστρες, παρουσες Ιουλια, Ελλη, Λυδία.Προτίμησα την Ιουλια που είχα πολύ καιρό να την επιλέξω.
Καλές υπηρεσίες αν και διεκπεραιωτικές στα 80.
Ομως πρέπει να τονιστεί οτι ο χώρος είναι μακράν ο καλύτερος της πόλης ισάξιος των Αθηνών.
(Οποιος έχει βρεθεί σε αντιστοιχα μαγαζια στην Αθήνα καταλαβαίνει τι εννοώ).
Ιουλία πολύ καλή περίπτωσή αλλά έβαλε κιλά

Κανε μία περιγραφή κ ηλικίες από τις άλλες 2
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
τα εχουμε ξαναπει sta, ελλη milf καλο πρόγραμμα, Λυδια μικρή με πολλα κιλακια παραπανω.
 

Alekos alekoukos

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2019
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα...παρακολουθώ χρόνια το site και μπαίνω και βλέπω τι παίζει γενικά.Εκανα τώρα λογαριασμό...θα ήθελα παρακαλώ πολύ το τηλ της ροζιτας.ευχαριστω
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Αφου παρακολουθείς χρόνια όπως λες, θα ξέρεις οτι πρώτα πάμε στα free, μετα ενημερώνουμε και κατόπιν ζητάμε τηλέφωνα.
Αν και αν διαβάσεις καμμια 50αρια σελίδες πισω κατι λέει σχετικά... όλα έτοιμα ρε γμτ....
 

Alekos alekoukos

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2019
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Έχω πάει στα φρεε αλλά για άλλους λόγους δεν είχα κανει λογαριασμό εδώ...τώρα αν σ είναι εύκολο θα το εκτιμούσα να μ το στείλεις.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Έχω πάει στα φρεε αλλά για άλλους λόγους δεν είχα κανει λογαριασμό εδώ...τώρα αν σ είναι εύκολο θα το εκτιμούσα να μ το στείλεις.
θα μπορουσες ομως να ενημερωσεις για τα φρι που πηγες ετσι ωστε να βοηθησεις καποιους που δε πηγαν
 

Tmac1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2015
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Παρακάλια θέλετε δλδ για ένα τηλ;;;έλεος δλδ τι να πω
Άμα όλοι απλά έμπαιναν μόνο για να ζητήσουν θα είχε πεθάνει το σάιτ. Αν διαβάσεις πιο πίσω όπως σου είπε θα το βρεις αυτό που ζητάς
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
Η ΖΩΗ Η ΔΑΝΑΗ απο παλια που θα την βρουμε τη χασαμε μετα την μαριανα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356

BigΜΟΥΤΡΟ

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2019
Μηνύματα
21
Like
28
Πόντοι
0
παιχτη εχει λογαριασμο εδω στο site η τυπισσα που ψαχνεις . Στειλτην προσωπικο μηνυμα να σου απαντησει. Επισης ροζιτα κανε επιτέλους δικο σου νήμα γιατι καταντάει κουραστικό  . Η βαλε το τηλ σου στις πληροφοριες του λογαριασμού σου να σε βρίσκει ευκολα ο καθε ενδιαφερόμενος
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
Πέρασμα απο αντιστρες, παρουσες Ιουλια, Ελλη, Λυδία.Προτίμησα την Ιουλια που είχα πολύ καιρό να την επιλέξω.
Καλές υπηρεσίες αν και διεκπεραιωτικές στα 80.
Ομως πρέπει να τονιστεί οτι ο χώρος είναι μακράν ο καλύτερος της πόλης ισάξιος των Αθηνών.
(Οποιος έχει βρεθεί σε αντιστοιχα μαγαζια στην Αθήνα καταλαβαίνει τι εννοώ).
όταν εννοείς αντιστρές, εννοεις dames τσιμισκη? γιατί, σορρυ, κιόλας αλλά όσο αφορά τον χώρο, κατ εμέ, είναι ότι χειρότερο έχω δεί...!!
για υπηρεσίες και όλα τα υπόλοιπα, οκ γούστα είναι αυτά!
έχω περάσει και καλα, και πολυ καλα και χάλια!!!
εαν λέμε για το dames ξαναλέω...!!!!
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Πέρασμα από Vana Spa, πρώτη φορά με Λυδία. Καλό μασάζ, ακόμη καλύτερη εκτόνωση.
Γνωρίζει κάποιος αν μπορούμε να βρούμε κάπου την Αναστασία; Έμαθα πως σταμάτησε από εκεί. Πληροφορίες σε PM παρακαλώ.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
541
Πόντοι
81
Πέρασμα από Vana Spa, πρώτη φορά με Λυδία. Καλό μασάζ, ακόμη καλύτερη εκτόνωση.
Γνωρίζει κάποιος αν μπορούμε να βρούμε κάπου την Αναστασία; Έμαθα πως σταμάτησε από εκεί. Πληροφορίες σε PM παρακαλώ.
Δε τ λυπάσαι τ 50 αρι γ μια παρακαλετη μαλακια...
Ν δίνεις 50 γ ν στο πιάσουν...
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
541
Πόντοι
81
παιχτη εχει λογαριασμο εδω στο site η τυπισσα που ψαχνεις . Στειλτην προσωπικο μηνυμα να σου απαντησει. Επισης ροζιτα κανε επιτέλους δικο σου νήμα γιατι καταντάει κουραστικό  . Η βαλε το τηλ σου στις πληροφοριες του λογαριασμού σου να σε βρίσκει ευκολα ο καθε ενδιαφερόμενος
Ροζιτα ήταν που ήταν ποιο μπάζο πεθαίνεις...
μου στείλε ότι σταμάτησε τ μασαζ μ τ χείλια κ κάτι ακόμα δ θυμάμαι τι...
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Δε τ λυπάσαι τ 50 αρι γ μια παρακαλετη μαλακια...
Ν δίνεις 50 γ ν στο πιάσουν...

Καταλαβαίνω πως το λες, ξέρω ότι με τα ίδια θα μπορούσα να έχω πλήρεις υπηρεσίες. Εκείνη την ημέρα για να καταλάβεις είχα σκοπό να δώσω 70 στην Βίκη για φουλ αλλά δεν βόλευαν οι ώρες μας. Άλλος τα 50 τα δίνει για λουλούδια σε μπουζούκια. Εγώ δεν το έκανα ποτέ μιας και δεν μου προσφέρει κάτι. Άλλος τα δίνει στον τζόγο. Γούστα είναι αυτά και προσωπικά, όχι, δεν λυπήθηκα που τα έδωσα για χαλάρωση με μασάζ και εκτόνωση μετά από μια δύσκολη εβδομάδα. Γιατί όμως "παρακαλετή";
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom