Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 142 άτομα (7 μέλη και 135 επισκέπτες)

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Πέρασμα από Εβίτα.  Επιλογή σταθερή η Σαντρα.  Εξαιρετική όπως πάντα.  Πεντακάθαρη με ενέργεια φανταστικό γλύψιμο με περιποίηση της γενικότερης περιοχής και πίπα σεμιναρίου.  Αυτό το στήσιμο της στο πισοκολλητο μπορεί να σε στείλει πριν της ώρας σου. 
Μπράβο κοπέλια.  Keep fucking.  Από μασάζ μη το ψάχνετε καθόλου.  Μπορεί και να μη ξέρει πως γράφετε η λέξη.  Lol. 
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Καλημέρα Η Σοφία  στο ρελαξ δουλεύει ακόμα ;
 

Nikos291

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Πρόσφατες επισκέψεις στα παρακάτω μασατζίδικα. Πριν τις αξιολογήσεις, να ξεκαθαρίσω ότι σε τέτοιου είδους μαγαζιά προσωπικά δεν ψάχνω το σεξ, αλλά το όλο μπαλαμούτι του μασάζ με την επακόλουθη εκτόνωση (για αυτό και για μένα το κορυφαίο μαγαζί ήταν η Μάγκυ). Υπό αυτό το πρίσμα λοιπόν και οι αξιολογήσεις μου.

1. Vana Spa. Επίσκεψη γύρω στις 9.30 το βράδυ. 3 κοπέλες, θυμάμαι τα ονόματα Λυδία και Μαρία. Πέρασμα με μία νεαρή μαυρομάλλα με σγουρά μαλλιά, φορούσε ένα κολλητό γκρι παντελόνι και με συγκίνησε η πίσω όψη. Ντους και αναμονή της κοπέλας. Ήρθε, ξεκίνησε το μασάζ, ουδεμία κουβέντα, γύρισμα από μπροστά πάλι για μασάζ χωρίς οτιδήποτε άλλο, παρά τη σχετική πρόταση, στην οποία η απάντηση ήταν ότι δε γίνεται και ότι το μαγαζί πρέπει να κλείσει. Αποδεκτό μασάζ και τίποτα άλλο. 30 ευρώ.

2. Νταμες. Επίσκεψη γύρω στις 8.30 το βράδυ, ήταν μόνο η Ρίτα, νεαρή κοντή. Ανύπαρκτο μασάζ, κατευθείαν στο ψητό που ήταν κάτω του μετρίου. Εντελώς μακριά από τα γούστα μου η όλη φάση.

3. Venus Spa, Μοναστηρίου. Δύο κοπέλες, Κλαούντια και Μαρία (αν θυμάμαι καλά). Διαθέσιμη μόνο η δεύτερη, 19 χρονών δίμετρη μαυρομάλλα. Ωραίο μασάζ, ωραία κουβέντα και ευχάριστη, ωραία εκτόνωση με το χέρι. Σύνολο 50 ευρώ.
 

jackal007

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Θα μπορούσα να έχω το τηλέφωνο της κοπέλα από Αμπελόκηπους;
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Πρόσφατες επισκέψεις στα παρακάτω μασατζίδικα. Πριν τις αξιολογήσεις, να ξεκαθαρίσω ότι σε τέτοιου είδους μαγαζιά προσωπικά δεν ψάχνω το σεξ, αλλά το όλο μπαλαμούτι του μασάζ με την επακόλουθη εκτόνωση (για αυτό και για μένα το κορυφαίο μαγαζί ήταν η Μάγκυ). Υπό αυτό το πρίσμα λοιπόν και οι αξιολογήσεις μου.

1. Vana Spa. Επίσκεψη γύρω στις 9.30 το βράδυ. 3 κοπέλες, θυμάμαι τα ονόματα Λυδία και Μαρία. Πέρασμα με μία νεαρή μαυρομάλλα με σγουρά μαλλιά, φορούσε ένα κολλητό γκρι παντελόνι και με συγκίνησε η πίσω όψη. Ντους και αναμονή της κοπέλας. Ήρθε, ξεκίνησε το μασάζ, ουδεμία κουβέντα, γύρισμα από μπροστά πάλι για μασάζ χωρίς οτιδήποτε άλλο, παρά τη σχετική πρόταση, στην οποία η απάντηση ήταν ότι δε γίνεται και ότι το μαγαζί πρέπει να κλείσει. Αποδεκτό μασάζ και τίποτα άλλο. 30 ευρώ.

2. Νταμες. Επίσκεψη γύρω στις 8.30 το βράδυ, ήταν μόνο η Ρίτα, νεαρή κοντή. Ανύπαρκτο μασάζ, κατευθείαν στο ψητό που ήταν κάτω του μετρίου. Εντελώς μακριά από τα γούστα μου η όλη φάση.

3. Venus Spa, Μοναστηρίου. Δύο κοπέλες, Κλαούντια και Μαρία (αν θυμάμαι καλά). Διαθέσιμη μόνο η δεύτερη, 19 χρονών δίμετρη μαυρομάλλα. Ωραίο μασάζ, ωραία κουβέντα και ευχάριστη, ωραία εκτόνωση με το χέρι. Σύνολο 50 ευρώ.

Συναγωνιστη περιεγραψε λιγο την Κλαουντια γιατι εχω καιρο να περασω απο Μοναστηριου και επισης ποια ηταν η κορασιδα που αρνηθηκε να παρει το εξτραδακι στην Βανα;;
 

jackal007

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Έχει κανείς εύκολο το τηλ της Ροζίτας;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Περασμα χθες το μεσημέρι κατα της μια η ωρα απο το Ζεσι σπα.Ευχαριστη έκπληξη δυο καινουργιες παραουσιες η Αναστασια και η Αννα και η παλια γνωστη Βλαντα.Η Αναστασια ειναι ενα γλυκο πιπινι με κρικους στην μύτη αλλα δυστηχως κανει Μονο μασαζ τουλάχιστον προς το παρόν. Η Αννα ειναι μια ψυλη γυναίκα γύρω στα 30 με 35 ετών ξανθια και αρκετα εμφανισημη.Τελικα περασα με την Βλαντα που δεν ετυχε να ξαναπερασω μαζι της.Ηταν πρώτη φορά μαζι της πηρα το φουλ πρόγραμμα στα 70 ευρώ μια ωρα και δικαιοθηκα για την επιλογη μου.Ηταν μια αριστη συνευρεση για τα δικα μου γουστα που μου θυμισε πολυ τις ωραιες στιγμες που περνουσα στην Μαγκυ.Οταν εφευγα ειδα και την Στελλα που είχε έρθει οσο ημουνα σε πρόγραμμα.
 

DIAPOROS

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες crystal, 2 παρουσίες Νεφέλη, Αλεξία, πέρασμα με Νεφέλη είναι πιο κοντά στα γούστα μου αδύνατη ψηλή.

Πολλά υποσχόμενη και στο μασάζ και στην εκτόνωση. Προτείνεται. Θα ξαναπροτιμηθεί!!
καλημερα..
ρε παιδες αυτη η αλεξια δουλευε στο dames?
 

Jdilllil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2015
Μηνύματα
620
Like
2.048
Πόντοι
446
Καλησπέρα παίδες. Καινούργιος στο χώρο του μασάζ θα ήθελα να ρωτήσω. Τα μασσασερι του  Ζεσι και της Εβίτας πως μπορούμε να τα βρούμε; Καμία πληροφορία; Ευχαριστώ
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα παίδες. Καινούργιος στο χώρο του μασάζ θα ήθελα να ρωτήσω. Τα μασσασερι του  Ζεσι και της Εβίτας πως μπορούμε να τα βρούμε; Καμία πληροφορία; Ευχαριστώ

Καλησπέρα,
zesi spa εχει σελιδα στο fb και απαντάει και σχετικά γρήγορα οποτε μπορεις να το βρεις ευκολα. Η Εβίτα έχω την εντύπωση ότι ανήκει στα πριβέ.
 

jackal007

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Είναι κάποια κοπέλα για μασάζ στο χώρο της;
 

jackal007

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Για το vana spa,αξίζει επίσκεψη;Ρώτησα και μου είπανε για μία ώρα 30 ευρώ,με κοπέλα επιλογής!
 

Jdilllil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2015
Μηνύματα
620
Like
2.048
Πόντοι
446
Σ ευχαριστώ αδερφέ να σαι καλά
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες. Καινούργιος στο χώρο του μασάζ θα ήθελα να ρωτήσω. Τα μασσασερι του  Ζεσι και της Εβίτας πως μπορούμε να τα βρούμε; Καμία πληροφορία; Ευχαριστώ

Φιλε το Ζεσι Σπα ειναι μοναστηριου απεναντι σχεδον απο τον ιερο ναο αγιων παντων που βρισκεται  διπλα στον σταθμο.Είναι free μαγαζι σε οροφο το βρισκεις ευκολα. Η εβιτα ειναι πριβε.
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Περασμα χθες το μεσημέρι κατα της μια η ωρα απο το Ζεσι σπα.Ευχαριστη έκπληξη δυο καινουργιες παραουσιες η Αναστασια και η Αννα και η παλια γνωστη Βλαντα.Η Αναστασια ειναι ενα γλυκο πιπινι με κρικους στην μύτη αλλα δυστηχως κανει Μονο μασαζ τουλάχιστον προς το παρόν. Η Αννα ειναι μια ψυλη γυναίκα γύρω στα 30 με 35 ετών ξανθια και αρκετα εμφανισημη.Τελικα περασα με την Βλαντα που δεν ετυχε να ξαναπερασω μαζι της.Ηταν πρώτη φορά μαζι της πηρα το φουλ πρόγραμμα στα 70 ευρώ μια ωρα και δικαιοθηκα για την επιλογη μου.Ηταν μια αριστη συνευρεση για τα δικα μου γουστα που μου θυμισε πολυ τις ωραιες στιγμες που περνουσα στην Μαγκυ.Οταν εφευγα ειδα και την Στελλα που είχε έρθει οσο ημουνα σε πρόγραμμα.

Φίλε Χυσέα αυτή η νέα άφιξη η Άννα που μας περιγράφεις θυμίζει καθόλου εμφανισιακά με εξαίρεση το μαλλί την Ηρώ που δούλευε παλαιότερα Ντάμες διότι ήταν πολύ δυνατό μωρό κατ εμέ. Ρωτάω διότι σαν παλιός εδω στο forum υποθέτω θα την θυμάσαι.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
καλημερα..
ρε παιδες αυτη η αλεξια δουλευε στο dames?
Ναι ρε συ και εξακολουθεί να είναι ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί στα μαγαζιά αυτά. Άριστες υπηρεσίες και πολύ καλός και ντόμπρος χαρακτήρας.
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
To DAMES  μεταφέρθηκε ανατολικά Ισχύει! Πέρασμα με την Ράνια . Σταθερή αξία!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom