Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (3 μέλη και 40 επισκέπτες)

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Περασα απο Μαριαννα ειδα νεο προσωπο λεπτη κοντα στα 27 η Μαριαλενα
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Για να δουμε λιγο το νεο αιμα σε Βανα Βενους..
τα ονοματα: Συλβια,Λυδια,Κατερινα,Κλαουντια.
Θα βγει κανα τζοκερακι η μια απο τα ιδια στις ανανεωσεις ροστερ;;;;
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Για να δουμε λιγο το νεο αιμα σε Βανα Βενους..
τα ονοματα: Συλβια,Λυδια,Κατερινα,Κλαουντια.
Θα βγει κανα τζοκερακι η μια απο τα ιδια στις ανανεωσεις ροστερ;;;;
Αναμένουμε ενημέρωση....
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
  • Like
Αντιδράσεις: P1

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Αναμένουμε ενημέρωση....
Μολις παω εννοειται θα ενημερωσω με οσες λεπτομερειες μπορω συναγωνιστη..
Αν και νομιζω οτι με τον τροπο που το κανω απο τοτε που συνδεθηκα εδω λιγοι το κανουν(για τα ελευθερα κι οχι για τα πριβε)
 
  • Like
Αντιδράσεις: diva37

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Μολις παω εννοειται θα ενημερωσω με οσες λεπτομερειες μπορω συναγωνιστη..
Αν και νομιζω οτι με τον τροπο που το κανω απο τοτε που συνδεθηκα εδω λιγοι το κανουν(για τα ελευθερα κι οχι για τα πριβε)
Τώρα μπορείτε να τρέχετε και στην Λάρισα. Το βάνα σπα λειτουργεί κι εκεί με όνομα golden spa. Σύντομα σε όλη την Ελλάδα. Θα γίνει franchise
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
φιλαράκι να πας, το παιδί είναι αστέρι να ξέρεις!
Με την Σάντρα όταν πήγαινα περνούσα καλά, παρότι οριακά υπέρβαρη για τα δικά μου γούστα.  Τώρα αν πάχυνε και άλλο από τότε, λίγο δύσκολα για μένα...
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Ίσα ίσα αδυνάτισε κιόλας η Σάντρα φίλος...
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Αυτή την Μαριαλένα στην Μαριάννα που ανέφερε κάποιος συναθλητής την δοκίμασε κανείς να μας πει;
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Μολις παω εννοειται θα ενημερωσω με οσες λεπτομερειες μπορω συναγωνιστη..
Αν και νομιζω οτι με τον τροπο που το κανω απο τοτε που συνδεθηκα εδω λιγοι το κανουν(για τα ελευθερα κι οχι για τα πριβε)
Εννοείται και σε ευχαριστούμε!!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
γιατι φιλαρακο; πες μας την εμπειρία σου;
 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Ακόμα μία επίσκεψη στο dames αρκετά πετυχημένη. Αυτή τη φορά έλειπε η Ράνια που ήταν το στανταράκι μου και πήγα με Βίκυ. 35 + ωραίο κορμί φουλ πρόγραμμα στα 80  ευρώ και χωρίς βιασύνες .
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
     Καλησπέρα και από με κύριοι
Επίσκεψη Chrystal όπου μια νεαρή κοπέλα μου είπε ότι δεν παίζει τίποτα εκτός από μασάζ στα 30€ , όνομα δεν συγκράτησα , αλλά το αστείο είναι ότι με την Νάντια έκανα φουλ πρόγραμμα στον παλιό τους χώρο αλλά νταξ ύπαρχου και άλλου πορτοκαλιές που κάνουν και μανταρίνια αν θες lmao.
Όποτε μιας και ήμουν κοντά πετάχτηκα στη Βάσια 3 παρουσίες όλες Ρωσσιδες η μια γνωστή και από μεταξά Έλενα τώρα το όνομα της. Προτίμησα μια Αλεξάνδρα πρώην στριπερ και επαγγελματίας μασέρ...φοβερό κορμί ομορφα χαρακτηριστικά μελαχρινή στα 36 από ότι είπε και αν κατάλαβα καλά ,δεν ορκίζομαι κιόλας , καινούργια στην πόλη ...ίσως δεν κατάλαβα καλά μιας και τα ελληνικά της δεν είναι πολύ καλά . ΑΛΛΑ η έκπληξη για μένα ήταν το μασάζ της , τρομερό πράγματι με έλιωσε για 30 λεπτ , σε μενα τουλάχιστον δεν ξανά έτυχε τέτοιο μασάζ θα ξαναπάω σίγουρα . Στα υπόλοιπα όμως λίγα πράγματα καλή πίπα και μετά  μάλλον ξεπέτα και συνεχώς μη αυτό μη εκεί όχι εδώ ...τεσπα αξίζει το μασάζ όμως είναι παρά πολύ καλή και φοβερό κορμί , στριπερ για , στα 80€ περίπου 45 λεπτά και ναι θα ξαναπάω . :heavymetalbig:
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
541
Πόντοι
81
Στη βανα με εχτραδακι τα κάνουν όλα...
Αλλά οποία από τις κοπέλες δε τη βγάζει μεροκάματο από
Τα εχτρα της τη διωχνει... πιστεύω έτσι θα δουλευει κ λαρισα..
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Αλλά οποία από τις κοπέλες δε τη βγάζει μεροκάματο από
Τα εχτρα της τη διωχνει...

Μπορείς να το εξηγήσεις λίγο αυτό; Επίσης, μιλάς από προσωπική εμπειρία;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
      Καλησπέρα και από με κύριοι
Επίσκεψη Chrystal όπου μια νεαρή κοπέλα μου είπε ότι δεν παίζει τίποτα εκτός από μασάζ στα 30€ , όνομα δεν συγκράτησα , αλλά το αστείο είναι ότι με την Νάντια έκανα φουλ πρόγραμμα στον παλιό τους χώρο αλλά νταξ ύπαρχου και άλλου πορτοκαλιές που κάνουν και μανταρίνια αν θες lmao.
Όποτε μιας και ήμουν κοντά πετάχτηκα στη Βάσια 3 παρουσίες όλες Ρωσσιδες η μια γνωστή και από μεταξά Έλενα τώρα το όνομα της. Προτίμησα μια Αλεξάνδρα πρώην στριπερ και επαγγελματίας μασέρ...φοβερό κορμί ομορφα χαρακτηριστικά μελαχρινή στα 36 από ότι είπε και αν κατάλαβα καλά ,δεν ορκίζομαι κιόλας , καινούργια στην πόλη ...ίσως δεν κατάλαβα καλά μιας και τα ελληνικά της δεν είναι πολύ καλά . ΑΛΛΑ η έκπληξη για μένα ήταν το μασάζ της , τρομερό πράγματι με έλιωσε για 30 λεπτ , σε μενα τουλάχιστον δεν ξανά έτυχε τέτοιο μασάζ θα ξαναπάω σίγουρα . Στα υπόλοιπα όμως λίγα πράγματα καλή πίπα και μετά  μάλλον ξεπέτα και συνεχώς μη αυτό μη εκεί όχι εδώ ...τεσπα αξίζει το μασάζ όμως είναι παρά πολύ καλή και φοβερό κορμί , στριπερ για , στα 80€ περίπου 45 λεπτά και ναι θα ξαναπάω . :heavymetalbig:
Tη Ναντια τυπε κι εγω την εχω παρει στον παλιο χωρο και αλλοι πολλοι το crystal εναι πεταμενα λεφτα για την ωρα  τουλαχιστον μεχρι να πεινασουν και να αρχισουν το σεξ παλι προς το παρον το παιζουν μασατζουδες κανονικες ασχετα αν δε ξερουν την τυφλα τους απο μασαζ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom