Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 135 άτομα (8 μέλη και 127 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Απ' ότι μου είπε είναι Στελλα Κατια Ρια Έλενα Δέσποινα
Φιλε μου στο σεξ σχεδόν ολες ειναι καλες στο κοματι του μασαζ υστερουν.Πάντως για μενα η Ρια και η Στελλα αξιζουν και η Λινα που δεν αναφέρθηκε.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Η Ελενα αν ειναι η παλιά ειναι καλη επίσης Κατια και Δέσποινα δεν δοκιμασα.
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Καταρχήν καλημέρα και μπράβο σε όσους συνεχίζουν και κρατάνε το νήμα ζωντανό γράφοντας κριτικές ή/και βοηθόντας αλλήλους με οποιονδήποτε τρόπο. Προτιμώντας CG/CT τόσον καιρό, λέω να δοκιμάσω να πάω σε μασατζίδικο έτσι για την διαφορετική εμπειρία. Είχα πάει παλιότερα στην Βάνα αλλά εκεί το  :fuck1: το ξεχνάς ή τουλάχιστον δεν είναι τόσο εύκολο. Κάποιοι κατά καιρούς λένε οτι οι κοπέλες εκεί τα κάνουν όλα αλλά δεν τους θεωρώ αξιόπιστους. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι για το εν λόγω ζήτημα ας στείλει PM. Επίσης, στο zesi spa από ό,τι κατάλαβα προσφέρουν αυτό που ψάχνω και λέω να τους τιμήσω. Μπορεί να μου πει κάποιος στοιχεία των κοριτσιών εκεί; Προφανώς και θα βγάλω άκρη όταν πάω από κοντά αλλά ήθελα να έχω μια εικόνα εκ των προτέρων. Τα κριτήρια μου πάνε με την εξής σειρά: Εμφάνιση, συμπεριφορά, υπηρεσίες, εθνικότητα, ηλικία.
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
42
Like
16
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο ζεσι προ λίγων ημερών και πέρασμα μέσα με Κατια
Πρόγραμμα δυο ( μασάζ στοματικό ) μπορώ να πω καλό μασσαζ σε σχέση με την έως τώρα εμπειρία μου στα του είδους μαγαζιά και συνέχεια με στοματικό όπου και εκεί αρκετά καλή και χωρίς μα και μου
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Συμφωνώ με το φίλο @Raptoras1983.
Η Νάντια είναι δυνατό μουνέτο.
Αν είχε μυαλό, έπρεπε να εκμεταλευτεί την κατάσταση που επικρατεί στη πόλη μας, και να είναι must επιλογή.
Λίγα κιλάκια μείον, λίγο μυαλό παραπάνω, λίγο προσοχή, και θα φάει πολύ (ψωμί!!!!) το κορίτσι.
Μακάρι να ξυπνήσει και να την απολαύσουμε στο φουλ της ξανά!
Είδωμεν!!!
Κατα 99% δε το κοβω μακαρι να κανω λαθος και να ισχυσει το 1%
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Kατι τη στράβωσε κ είναι αρνητική. Φάση ούτε το διαπραγματευεται. Νταξ μπορεί κ όταν έδινε ψωμί στο λαό απλά να έπαιζε ανάγκη για γκαφρα
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Kατι τη στράβωσε κ είναι αρνητική. Φάση ούτε το διαπραγματευεται. Νταξ μπορεί κ όταν έδινε ψωμί στο λαό απλά να έπαιζε ανάγκη για γκαφρα

Ή κάτι την στράβωσε και είναι αρνητική, ή Θα είναι τίποτα σε sugar φάση τώρα, οπότε δε θα χει ανάγκη να "ΤΡΩΕΙ" για να βγάζει λεφτάκια!
Κάνει την δουλίτσα της τα πρωινά και ήρεμα & ωραία!!!

 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Ένα δυνατό μουνί πάντως που θα βρούμε να χώσουμε ρε αλάνια?
Τελευταία φορά που ευχαριστήθηκα ηταν προ μηνός Γερμανία γμτ!!!
 

MrJohn70

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2019
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Πέρασμα την προηγούμενη εβδομάδα κατα τις 1 στο crystal. Παρούσες η Ναντια και η Αρετή. Τις είπα οτι πηγα πρώτη φορά στο μαγαζί τους κακώς. Η Αρετή είχε όρεξη για κουβέντα, αλλά πέρασα με την Νάντια. Εκπληκτος διαπίστωσα οτι το μασαζ θα γίνει με πετσέτα. Καλούτσικο μασάζ περι τα 45 λεπτά. Άκουγα την αρετή απο το χωλ που απαντούσε στα τηλέφωνα συναθλητών. Συνεχίζουν να ρωτάν τηλεφωνικά κάποιοι αν κάνουν εκτόνωση αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να πάρουν απάντηση σε αυτό.  Φεύγοντας ήρθε μια ξανθιά περι τα 35 με 40.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα... Ξέρει κάποιος κάτι γι αυτήν την αγγελία;;;; ευχαριστώ πολύ...  

Καινούργια φάση αυτή πάλι,
όποιος ξέρει ας ενημερώσει παρακαλώ,
δεν υπάρχει χρόνος για κασκαντεριλίκια από μέρος μου, αλλιώς θα το επιχειρούσα!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
νεα αφιξη στη μαριαννα οπως δηλωσε πιο πανω κ ο πανοπλος

περιπου 27 χρονων ελληνιδα 1.60 με καλο σωματακι καλο κωλαρακι υστερει στο στηθος

στα του αγωνα καλη δεκτικη σε ολα σχεδον.... μαριαλενα η νεαρα
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Καταρχήν καλημέρα και μπράβο σε όσους συνεχίζουν και κρατάνε το νήμα ζωντανό γράφοντας κριτικές ή/και βοηθόντας αλλήλους με οποιονδήποτε τρόπο. Προτιμώντας CG/CT τόσον καιρό, λέω να δοκιμάσω να πάω σε μασατζίδικο έτσι για την διαφορετική εμπειρία. Είχα πάει παλιότερα στην Βάνα αλλά εκεί το  :fuck1: το ξεχνάς ή τουλάχιστον δεν είναι τόσο εύκολο. Κάποιοι κατά καιρούς λένε οτι οι κοπέλες εκεί τα κάνουν όλα αλλά δεν τους θεωρώ αξιόπιστους. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι για το εν λόγω ζήτημα ας στείλει PM. Επίσης, στο zesi spa από ό,τι κατάλαβα προσφέρουν αυτό που ψάχνω και λέω να τους τιμήσω. Μπορεί να μου πει κάποιος στοιχεία των κοριτσιών εκεί; Προφανώς και θα βγάλω άκρη όταν πάω από κοντά αλλά ήθελα να έχω μια εικόνα εκ των προτέρων. Τα κριτήρια μου πάνε με την εξής σειρά: Εμφάνιση, συμπεριφορά, υπηρεσίες, εθνικότητα, ηλικία.
Φιλε μου απο εμφάνιση δεν λενε και πολλα.Απο συμπεριφορά και υπηρεσιες ειναι καλες όλες έχει και Ελληνιδες Λινα Ρια αλλα και αλλοδαπες ηλικιες απο 25 Στελλα επισης Ελληνιδα μεχρι 45.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Περίπου στο ιδιο στυλ με το Ζεσι σπα ειναι και το Νταμες.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Με τοσες αναφορές δεν θα κλείσουν μπούτι τα κορίτσια απο βδομάδα….
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Προχθεσινή επίσκεψη στη Βάνα!παρουσες 5 κοπέλες.
Επέλεξα Λυδια η οποία είναι τρομερή!
Πιτσιρικα με εφηβικό βυζακι κ κωλαρακι πέτρα!απιστευτο μασαζ κ χειρομαλαξη για όσκαρ!
Σπεύσατε να δοκιμάσετε το κορίτσι είναι εγγυηση!
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Προχθεσινή επίσκεψη στη Βάνα!παρουσες 5 κοπέλες.
Επέλεξα Λυδια η οποία είναι τρομερή!
Πιτσιρικα με εφηβικό βυζακι κ κωλαρακι πέτρα!απιστευτο μασαζ κ χειρομαλαξη για όσκαρ!
Σπεύσατε να δοκιμάσετε το κορίτσι είναι εγγυηση!
ΟΚ κυρα ξαδέρφη της Βάνας........
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
541
Πόντοι
81
ΟΚ κυρα ξαδέρφη της Βάνας........
Έτσι όπως έχει βρωμίσει τ μαγαζι της Βάνας γ πολλά πραματα...
Τ 2020 τη βλέπω ν βγαίνει στη βίζιτα στα γεράματα να ζήσει..
Μπλέχτηκε μ πολλά πραματα κ τ χασε τ παιχνιδι..
Όταν Καβάλας καλάμια αυτά παθαίνεις.. βανουλα σε βλέπω μαυτο τ αγελαδίσιο βλέμμα που έχεις ν τρεχες κ ν μη φτανεις
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
541
Πόντοι
81
ΟΚ κυρα ξαδέρφη της Βάνας........
Θ τη πατήσουν κ οι χαζές που θ δουλευουν εκείνη τη μερα στο μαγαζι..γιαυτο αλάνια για να μην έχετε θέματα... μακριά κ ευτυχισμένοι από κει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom