Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Οταν ηταν γεματη γτ δεν ηταν και καμμια να πεις πολυ  χοντρη γυναικα αν και πολυ καλο και τοτε στο προγραμμα δε τη προτιμουσα ιδιαιτερα. Ειχα καιρο να παω στη Μαριαννα λογω δουλειας εκτος παω μια μερα βλεπω μια αδυνατουλα μελαχρινη με το γυαλακι της λεω ποιο ειναι αυτο το μωρακι με το που μου λεει Στελλα λεω ενταξει εδω ειμαστε απο εκεινη τη μερα εγινε καψουρα μου τρελη. Χρονια ειχα να τρελαθω ετσι με κοπελα. Καυλα εκφυλη. Μετα ελατωσε τις μερες που δουλευε. Καμμια δεν την αντικατεστησε για μενα.
Παιδιά ακόμα τον παίζω για πάρτυ της! Θα μου μείνει και μένα αξέχαστη.  Τι γλωσσόφιλα, τι βαθιά τσιμπούκια, τι γλυφοκώλια.  Αφήστε όσο τα σκέφτομαι...
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
βρε καλώς τα παιδιά πού είσαι εσύ χαμένοςέχω την εντύπωσή πως ακόμα κάνει quest star εμφανίσεις κανε μία ερώτηση
Όχι δεν έρχεται καθόλου, δυστυχώς.  Εγκατέλειψε το άθλημα σίγουρα.  Μου το είχε πει τελευταία.
Μάλιστα αν συνέχιζε δεν υπήρχε περίπτωση να πάει σε άλλο "κατάστημα".
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω το εξής ξέρω από τι τιμες  παιζουν στο Body free;;;
Το κλασσικό 80 ή περισσότερα;;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω το εξής ξέρω από τι τιμες  παιζουν στο Body free;;;
Το κλασσικό 80 ή περισσότερα;;
νομίζω ότι ο Νίκολας το έχει παραπάνω αλλά με παζάρι θα πάει στο 80Άρι αλλά όπως κ ναχει ξεπετά είναι
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056

Γεια σας συναγωνιστές,

ξέρει κάποιος αν η Αλεξία από το κρύσταλ σταμάτησε ή έχει πάει σε κάποιο άλλο μαγαζί;
Τις δυο τελευταίες φορές δεν την πέτυχα

Ευχαριστώ
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Την Παρασκευή που πήρα τηλέφωνο δούλευε
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Γεια σας συναγωνιστές,

ξέρει κάποιος αν η Αλεξία από το κρύσταλ σταμάτησε ή έχει πάει σε κάποιο άλλο μαγαζί;
Τις δυο τελευταίες φορές δεν την πέτυχα

Ευχαριστώ
το Σάββατο  δουλευε..
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Μετα απο αρκετο καιρο λογου δουλειας και παλι εδω. Νεα ονοματα, νεα νικ, νεα στουντιο
δεν βγαζω και πολυ ακρη. Μια λιστα που θα βρω η εστω καποια καθοδηγηση....


Ευχαριστω εκ το προτερων !!!
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
αφου αναπολουμε που αναπολουμε μια ερωτηση κ από εμενα αν καποιος γνωριζει...βασιλης ΚΩΝ καραμανλη.τα καλυτερα κομματια για εμενα φοιβη κ νοελ...τη νοελ την ηξερα κ παλια από την καριερα της σρο πριβε όταν πρωτοανοιξε.δηλ εποχες προ δεκαετιας.την φοιβη όμως την εχασα κ δυστυχως δεν ειχα νεα για άλλο μαγαζι..????ισως ότι καλυτερο σε εμφανιση εχει κυκλοφορησει για τα δικα μου γουστα φυσικα.οσον αφορα για τις αδυναμίες μου βασει χαρακτηρα στα τεσερα τοπ μου...1.αθηνα από μαγκυ(μακαρι να ξαναδουλευε αυτό το κοριτσι τα παει όμως καλα με την επιχειρηση της οποτε χλωμο το βλεπω)2.μενια από βασιλης κερδυλλιων κ αυτην πολυ θα γουσταρα να την ξαναδω.3.μαρια επισης από βασιλης κερδυλλιων 4 κ φυσικα η μαριαννα που μετέπειτα εκανε το δικο της μαγαζι κ παλι από βασιλη κερδυλλιων.με γυρισατε χρονια πισω που κατά την γνωμη μου υπηρχαν πολύ καλυτερα κομματια σε σχεση με την τωρινη κατασταση.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Εγω θέλω να πω στα κορίτσια ότι το υφακι και τα μουτρακια μόνο κακό εχουν κάνει σε μένα ως πελάτη και σε αυτές ως επαγγελματίες. Δεν καταλαβαίνετε οτι χάνετε πελατεία έτσι; Λυπάμαι αλλά θέλω χαμόγελο. Όσες το παίζουν γκομεναρες να τις πληροφορήσω οτι δεν είναι. Εχω πάει με πολυ καλύτερες και στο σώμα αλλά περισσότερο στην ψυχη. Επομένως ρίξτε τους τόνους, γίνετε φίλες με τον πελάτη που σας δίνει σχεδόν 100 ευρώ για μια μαλακια (στην κυριολεξία) και φερθειτε όμορφα για να σας φερθούμε ακόμα πιο όμορφα. Αυτά. Προς γνώσιν, συμμόρφωσιν και αποκατάστασιν.
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Χρυσή μπάλα όλες αυτές; Όχι δα! Κάποιες ήταν απλά έλεος!
Η Πέγκυ όμως ήταν πάρα πολύ καλή καθώς και η Σόφι που λες, μάλλον εννοείς τη Σοφία την ξανθιά, που για μένα ήταν το απόλυτο 10/10!

Εχεις δικιο φιλε μου!
Δεν επαιρναν ολες..καποιες ομως..και λογο ελευθερων μαγαζιων κι οχι πριβε..εκαναν φανταστικη δουλεια!!
Σιγουρα οχι ολες..και οχι σε ολους..
οπως εχω ξαναπει η χημεια που εχεις με καποιες μπορει να μην υπαρχουν με καποιους αλλους.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Εγω θέλω να πω στα κορίτσια ότι το υφακι και τα μουτρακια μόνο κακό εχουν κάνει σε μένα ως πελάτη και σε αυτές ως επαγγελματίες. Δεν καταλαβαίνετε οτι χάνετε πελατεία έτσι; Λυπάμαι αλλά θέλω χαμόγελο. Όσες το παίζουν γκομεναρες να τις πληροφορήσω οτι δεν είναι. Εχω πάει με πολυ καλύτερες και στο σώμα αλλά περισσότερο στην ψυχη. Επομένως ρίξτε τους τόνους, γίνετε φίλες με τον πελάτη που σας δίνει σχεδόν 100 ευρώ για μια μαλακια (στην κυριολεξία) και φερθειτε όμορφα για να σας φερθούμε ακόμα πιο όμορφα. Αυτά. Προς γνώσιν, συμμόρφωσιν και αποκατάστασιν.
Αδερφε μου στου κουφου την πορτα οσο θέλεις βροντα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Μαλλιασε η γλώσσα μου ποσες φορές το εχω πει και στις ιδιες και ποσες φορες το εγραψα εδω μεσα που πολλες μας διαβαζουν.Ειδες να αλλάζει κατι;Εγω οχι.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Μαλλιασε η γλώσσα μου ποσες φορές το εχω πει και στις ιδιες και ποσες φορες το εγραψα εδω μεσα που πολλες μας διαβαζουν.Ειδες να αλλάζει κατι;Εγω οχι.
Τίποτα απολύτως, αδελφέ. Επίσης είναι κάποιες που λένε ενα κάρο ψέματα για την προσωπική τους ζωή. Guess what! We don't give a fuck! Δεν υπάρχει λόγος να γίνεστε θηλυκοί βαρωνοι Μινχαουζεν και να μας παρουσιάζετε μια ψεύτικη πραγματικότητα. Σε κάποιον που ρωτάει για τα προσωπικά σας, πείτε απλά "δε μπορώ να σου απαντήσω σε αυτό που ρωτας". Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να προσφέρετε υψηλού επιπέδου υπηρεσίες και να είστε ευγενικές. Απλά να αναφέρω οτι πριν χρόνια είχα μαζέψει 1000 ευρώ για να τα επενδύσω σε μια κοπέλα που μου άρεσε πολύ αλλά έκανε μια μεγάλη βλακεία, με στενοχωρησε και με έχασε από πελάτη. Ξέρει πολύ καλά ποια είναι, απλά δεν ξέρει οτι ειχα ετοιμάσει 1000 ευρώ μετρημένα για πάρτη της. Αυτές χάνουν στο φινάλε. Αυτό θέλω να τονίσω. Εμείς μόνο κερδισμένοι βγαίνουμε από τέτοιες καταστάσεις.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
Τίποτα απολύτως, αδελφέ. Επίσης είναι κάποιες που λένε ενα κάρο ψέματα για την προσωπική τους ζωή. Guess what! We don't give a fuck! Δεν υπάρχει λόγος να γίνεστε θηλυκοί βαρωνοι Μινχαουζεν και να μας παρουσιάζετε μια ψεύτικη πραγματικότητα. Σε κάποιον που ρωτάει για τα προσωπικά σας, πείτε απλά "δε μπορώ να σου απαντήσω σε αυτό που ρωτας". Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να προσφέρετε υψηλού επιπέδου υπηρεσίες και να είστε ευγενικές. Απλά να αναφέρω οτι πριν χρόνια είχα μαζέψει 1000 ευρώ για να τα επενδύσω σε μια κοπέλα που μου άρεσε πολύ αλλά έκανε μια μεγάλη βλακεία, με στενοχωρησε και με έχασε από πελάτη. Ξέρει πολύ καλά ποια είναι, απλά δεν ξέρει οτι ειχα ετοιμάσει 1000 ευρώ μετρημένα για πάρτη της. Αυτές χάνουν στο φινάλε. Αυτό θέλω να τονίσω. Εμείς μόνο κερδισμένοι βγαίνουμε από τέτοιες καταστάσεις.

Σκεφτείτε και εμάς που μπήκαμε πρόσφατα στον χώρο, δεν έχουμε τις γνώσεις και την εμπειρία σας, πόσο αποτρεπτικές για να συνεχίσουμε είναι οι φόλες που έχουμε φάει στην αρχή
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Σκεφτείτε και εμάς που μπήκαμε πρόσφατα στον χώρο, δεν έχουμε τις γνώσεις και την εμπειρία σας, πόσο αποτρεπτικές για να συνεχίσουμε είναι οι φόλες που έχουμε φάει στην αρχή
Η συμβουλή από έναν παλιό. Οπως μπήκατε, έτσι βγείτε, όμορφα και ωραία, τώρα που είναι νωρίς. Μετά γίνεται εθισμός και παρά τις φόλες, τις προσβολές και τις άθλιες υπηρεσίες, συνεχίζεις..
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
Η συμβουλή από έναν παλιό. Οπως μπήκατε, έτσι βγείτε, όμορφα και ωραία, τώρα που είναι νωρίς. Μετά γίνεται εθισμός και παρά τις φόλες, τις προσβολές και τις άθλιες υπηρεσίες, συνεχίζεις..

Βγάζεις μια πικρία, αλλά από αυτά τα λίγα που έχω δει δεν σε αδικώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom