Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Ειναι free το εν λογω μαγαζι και ποσο εχει το μασαζ και απο extra κανει τιποτα?  :think:
 

matakias1977

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
εχει καπου λινκ να δουμε ποια λες η ειναι πριβε?
den einai prive me radevou einai  35 euro me etheria elea
warnwarn.gif
 Σταμάτα[/URL] τη μόνιμη χρήση Greeklish
 

matakias1977

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
για το σοφα σπα στην οδός Παπαδιαμάντη  περιοχή Μαρτίου η μιλφαρα σοφία κάνει μόνο μασάζ πολύ Καλό με αιθέρια έλαια παλιά δούλευε στο σπα στην Κωλέττη  35 ευρώ  κάτι παραπάνω δεν κάνει έμενα τουλάχιστον δεν έκανε
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Καινουριος εδω μέσα,αλλα παρακολουθω την σελιδα και ειπα και γω να πω τη γνωμη μου.
Περασα απο το Νταμες πριν 2μερες. Ωραιο και ζεστο μαγαζί,καθαρό. Πηρα τηλ για να κλεισω ραντεβου. Βρεθηκα λοιπον εκει. Παρόν 2 κοπελες, Ρίτα GR,κοντή,αδυνατη πανω και μετα ανοιγει και Ρανια Gr,χοντρούλα αλλα ομορφη,και οι δυο περιπου 25χρ. Μου ειπαν οτι ειναι και αλλες,αλλα οχι εκεινη την ώρα. Πηρα λοιπον την Ρίτα. Γυφτάκι και ας κανει οτι οχι,μπαμ κανει,επισης δεν ξερει να μιλαει! Μασαζ με το ζόρι, σωμα γυμνό μετριο προς χαμηλό,μοιαζει μεγαλυτερο παρ'ολο το μικρο της ηλικιας της.Στοματικό καλό αλλα γρηγορο, και σεξ που δεν αξίζει... Πεταμενα λεφτά.Οταν ξαναπαω να δω και τις αλλες θα ενημερώσω.
Η Ρανια ακομα χειρότερη  φιλε μου.Γενικα το μαγαζι προσφέρει κακες υπηρεσιες τελευταία και ενδικνιεται αν δεν εχεις πρόσβαση αλλου.
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
για το σοφα σπα στην οδός Παπαδιαμάντη  περιοχή Μαρτίου η μιλφαρα σοφία κάνει μόνο μασάζ πολύ Καλό με αιθέρια έλαια παλιά δούλευε στο σπα στην Κωλέττη  35 ευρώ  κάτι παραπάνω δεν κάνει έμενα τουλάχιστον δεν έκανε

στειλε τηλ σε pm
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
για το σοφα σπα στην οδός Παπαδιαμάντη  περιοχή Μαρτίου η μιλφαρα σοφία κάνει μόνο μασάζ πολύ Καλό με αιθέρια έλαια παλιά δούλευε στο σπα στην Κωλέττη  35 ευρώ  κάτι παραπάνω δεν κάνει έμενα τουλάχιστον δεν έκανε

δηλαδη εσυ στελνεις τωρα εδω μια μασατζου η οποια ειναι βυζαρου αλλα δεν κανει τυποτα..ουτε εκτονωση ουτε τιποτα...σε ρωτανε αν εχει λινκ η οποιαδηποτε αλλη πληροφορια εσυ τα ιδια.....θα μας πεις τιποτα αλλο εκτος το οτι ειναι μιλφ???
 

Koukouroukous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2018
Μηνύματα
56
Κριτικές
2
Like
165
Πόντοι
280
καλησπερα...θελω να την δοκιμασω αλλα δεν εχει τηλεφωνο...
Ναι ρε παιδιά..τώρα είδα ότι δεν έχει τηλέφωνο επικοινωνίας. Και αυτό που λέει στην παρένθεση (Οχι ερωτικές υπηρεσίες) τι φάση ?
 

tolis29sega

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
84
Like
58
Πόντοι
0
Έχω στείλει email...περιμένω απάντηση και θα ενημερώσω.Ρώτησα μήπως κάποιος έχει ήδη εμπειρία.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.135
Κριτικές
166
Like
26.964
Πόντοι
34.538

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Μας τρολλαρει μου φαινεται..
Οχι ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ λεει,
και βαζει την αγγελια στο ΚΑΝΕ ΣΕΞ!!

Συγγνώμη ρε τύποι αλλά αν μπορω να συγκρίνω τις φωτογραφίες αυτή (ΝΟΜΙΖΩ) ότι είναι μια που στο facebook διαφημίζεται ως αφέντρα μέλος μιας ομάδας Κυριών.
Δεν ξέρω αν επιτρέπται να βάλω το link από το facebook, δεν έχει ονοματεπώνυμο είναι το καλλιτεχνικό της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom