Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (3 μέλη και 57 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216

Litmanen13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Η Ελίσαβετ απο Βάνα όντως 3 φορές που έχω πάρει τηλέφωνο δεν ήταν, δεν μου ειπαν βέβαια οτι δεν δουλευει πια.
Όσο για την Μάγκυ στην Βάνα που λέγατε πιο πίσω... μια φορά που την δοκίμασα... πολυ ξινή, έχει βέβαια βυζάρες, αλλά κάποτε ζητούσε 20 ευρώ για να τις πιάσεις... γελάει ο κόσμος...
 

jok

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Πρεπει να ειναι η Ηλεκτρα
Νομιζω εχουν ακουστει καλα λογια απο συναδελφους
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
παληκαρια στο νταμες ποιες αλλεσ ηταν περαν των μεταγραφων της μαγκυ?
θοδωρη αδελφε μου εγω πηγαινω παντα νωρίς γύρω στις  12 και 30 και τοτε ειναι μονο η Ηρω και η Δεσποινα δεν εχω δει καμία αλλη.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
"'Όταν είσαι παντρεμένος καλύτερα να έρχεσαι σε μασάζ παρά να έχεις γκόμενα. Περνάς καλά και φεύγεις. Δεν είναι απιστία. Εγώ αν μάθαινα ότι ο δικός μου πηγαίνει, δεν θα με πείραζε.." κλπ κλπ. Ξέρω, σας το έχουνε πει και σας ε? Μύθος! Μη μασάτε, μην τρώτε το παραμύθι!!! Για να κονομάνε το λένε!!!

Την καλησπέρα μου σε όλα τα εκλεκτά μέλη του bou και ειδικά στα αδέρφια μου θοδωρηςboxteam, Χυσέας, καρδινάλιος, giorgosvazelos, djgatos.

Χαθήκαμε το ξέρω αλλά έχω σταματήσει τα μασαζοχαλαρώματα και έχω επικεντρωθεί σε μια φοιτήτρια Θεσσαλονικιά που σπουδάζει Αθήνα αλλά έρχεται συχνά και με χαλαρώνει τα μάλα.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
"'Όταν είσαι παντρεμένος καλύτερα να έρχεσαι σε μασάζ παρά να έχεις γκόμενα. Περνάς καλά και φεύγεις. Δεν είναι απιστία. Εγώ αν μάθαινα ότι ο δικός μου πηγαίνει, δεν θα με πείραζε.." κλπ κλπ. Ξέρω, σας το έχουνε πει και σας ε? Μύθος! Μη μασάτε, μην τρώτε το παραμύθι!!! Για να κονομάνε το λένε!!!

Την καλησπέρα μου σε όλα τα εκλεκτά μέλη του bou και ειδικά στα αδέρφια μου θοδωρηςboxteam, Χυσέας, καρδινάλιος, giorgosvazelos, djgatos.

Χαθήκαμε το ξέρω αλλά έχω σταματήσει τα μασαζοχαλαρώματα και έχω επικεντρωθεί σε μια φοιτήτρια Θεσσαλονικιά που σπουδάζει Αθήνα αλλά έρχεται συχνά και με χαλαρώνει τα μάλα.
πσιχ φαν παντα σε συμπαθουσα και παντα σε συμπαθω να εισαι παντα γερος δυνατοσ υγιης κι ευτυχισμενος φιλε μου απο καρδιας μοναχα στο λεω και το ξερεις !! ! !  ! ! !  ! ! ! !
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
θοδωρη αδελφε μου εγω πηγαινω παντα νωρίς γύρω στις  12 και 30 και τοτε ειναι μονο η Ηρω και η Δεσποινα δεν εχω δει καμία αλλη.
χυσεα αδελφε μου ναι τα φιλια μας σε ηρω και δεσποινα λοιπον χαχαχα )))) ! !  !
 

thanos4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
SOS καινουργιος που εκλεισε ραντεβου στο vana spa με καλυψω.Τι γνωριζετε συναγωνιστες;ευχαριστω!
 

miti

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μια ερώτηση παιδιά. Για το dames στην Τσιμισκή 70 θέλει τηλέφωνο πρώτα ή όχι? Και πας κλασικά,και οτι πετύχεις ελεύθερο αυτήν την ώρα? Και το κουδούνι τι γράφει πάνω ,για να πατήσεις?
Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
SOS καινουργιος που εκλεισε ραντεβου στο vana spa με καλυψω.Τι γνωριζετε συναγωνιστες;ευχαριστω!

20χρ μελαχροινη με στηθος 5αρι με +20 κανει εκτονωση και βγαζει τις βυζαρες εξω να τις θωπευεις..
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Επίσκεψη στο κατάστημα της Εβίτας στην Β. Όλγας περιοχή Σχολή Τυφλών. Παρούσες τα τέσσερα Σ Σάντρα, Σοφία, Σίσσυ, Στέλλα. Προτιμήθηκε η Στέλλα ουκρανή milf 10+ χρόνια Ελλάδα πολύ γλυκιά αλλά όχι CIM/CIF και όχι anal σε εμένα λόγω προσόντων μου ! Μου άρεσε και η Σοφία ρουμάνα μπαμπάτσικη αλλά με τέλεια κατανεμημένα κιλά. Τιμές 50€ / 0,5 hr 60€ / 1 hr (1 shot) & 70€ / 1 hr (2 shots). Anal +20 €
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Επίσκεψη στο κατάστημα της Εβίτας στην Β. Όλγας περιοχή Σχολή Τυφλών. Παρούσες τα τέσσερα Σ Σάντρα, Σοφία, Σίσσυ, Στέλλα. Προτιμήθηκε η Στέλλα ουκρανή milf 10+ χρόνια Ελλάδα πολύ γλυκιά αλλά όχι CIM/CIF και όχι anal σε εμένα λόγω προσόντων μου ! Μου άρεσε και η Σοφία ρουμάνα μπαμπάτσικη αλλά με τέλεια κατανεμημένα κιλά. Τιμές 50€ / 0,5 hr 60€ / 1 hr (1 shot) & 70€ / 1 hr (2 shots). Anal +20 €
Μάλλον εννοείς την Σάντρα, φίλε. Αλβανίδα είναι , και όχι Ρουμάνα (λέει όμως Ρουμάνα για τους δικούς της λόγους). Η Σοφία είναι 50αρα, πολύ αδύνατη, κάνει όμως πολύ καλό πρόγραμμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom