Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Άραξε ρε φίλε που θα την πεις και Στον graf που εχει άπειρα χιλιόμετρα στο μασαζοκοντερ του.
Και τι σου είπε στην τελική και χαλαστηκες?
Πώς τα 70 ευρώ για μασάζ και πίπα είναι πολλά?
Δίκιο έχει. Πολλά είναι.
Thanks House!
Δε βαριέσαι ρε φίλε, άσε τον κόσμο να τη βρίσκει όπως θέλει και να πληρώνει ό,τι θέλει. Στην τσέπη τους και στα γούστα τους θα κάνουμε κουμάντο; Τα κοριτσάκια εκεί έχουν πλήρη άγνοια του τι κάνουν, πάνε για ένα μεροκαματάκι χαϊδεύοντας κορμιά. Αν αυτό αρκεί για να δώσεις 70 ευρώ, όλα ΟΚ! Αν κάποιος τώρα νομίζει ότι τα κορίτσια στα πετσετομασάζ ξέρουν από μασάζ και ξέρουν τι πιέζουν στο σώμα του άλλου κάθε φορά, άστον να το νομίζει. Ούτε οι μισοί φυσικοθεραπευτές της χώρας μας ξέρουν, παρότι έχουν σπουδάσει το αντικείμενο. Κάποιες μασαζοκόρες παλιότερα ανέβαιναν με τα γόνατα στην πλάτη και στη σπονδυλική στήλη και γλύστραγαν πάνω στο λάδι, νομίζοντας ότι κάνουν μασάζ (πραγματικό γεγονός). Πόσοι σπόνδυλοι τραυματίστηκαν δεν θα το μάθουμε ποτέ...
'Επειτα δεν ξερουμε (εγώ τουλάχιστον...) το κίνητρο του καθενός εδώ μέσα. Έχουμε δει και διαβάσει τόσα, που πλέον δεν μας προκαλεί έκπληξη τίποτα.
Πάμε παρακάτω.  :rockon:    
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Να προσθέσω, για να μην παρεξηγηθώ, ότι δεν είχα καμία πρόθεση να ειρωνευτώ το συναθλητή. Απλώς θεώρησα απάτη τα 70 που ζητάει το μαγαζί αυτό, σε σχέση με τις αντίστοιχες υπηρεσίες. Σε πετσετομασατζίδικα πήγαινα κι εγώ τη δεκαετία του 1990. Τότε ήταν της μόδας, κυρίως στην Αθήνα, μέχρι που γύρισε η κατάσταση σε φούλ πρόγραμμα. Το μασάζ με πετσέτα είναι απάτη, επειδή απλά αυτές που το κάνουν δεν έχουν ιδέα τι κάνουν. Το ότι κάποιες βάζουν επιπλέον δύναμη, δεν σημαίνει ότι ξέρουν από μασάζ. Τελικά όλα στο μυαλό μας είναι :grin:        
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Να προσθέσω, για να μην παρεξηγηθώ, ότι δεν είχα καμία πρόθεση να ειρωνευτώ το συναθλητή. Απλώς θεώρησα απάτη τα 70 που ζητάει το μαγαζί αυτό, σε σχέση με τις αντίστοιχες υπηρεσίες. Σε πετσετομασατζίδικα πήγαινα κι εγώ τη δεκαετία του 1990. Τότε ήταν της μόδας, κυρίως στην Αθήνα, μέχρι που γύρισε η κατάσταση σε φούλ πρόγραμμα. Το μασάζ με πετσέτα είναι απάτη, επειδή απλά αυτές που το κάνουν δεν έχουν ιδέα τι κάνουν. Το ότι κάποιες βάζουν επιπλέον δύναμη, δεν σημαίνει ότι ξέρουν από μασάζ. Τελικά όλα στο μυαλό μας είναι :grin:        

Την καλησπερα μου κ.Graf  :coffee:
 

pa2004

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Να προσθέσω, για να μην παρεξηγηθώ, ότι δεν είχα καμία πρόθεση να ειρωνευτώ το συναθλητή. Απλώς θεώρησα απάτη τα 70 που ζητάει το μαγαζί αυτό, σε σχέση με τις αντίστοιχες υπηρεσίες. Σε πετσετομασατζίδικα πήγαινα κι εγώ τη δεκαετία του 1990. Τότε ήταν της μόδας, κυρίως στην Αθήνα, μέχρι που γύρισε η κατάσταση σε φούλ πρόγραμμα. Το μασάζ με πετσέτα είναι απάτη, επειδή απλά αυτές που το κάνουν δεν έχουν ιδέα τι κάνουν. Το ότι κάποιες βάζουν επιπλέον δύναμη, δεν σημαίνει ότι ξέρουν από μασάζ. Τελικά όλα στο μυαλό μας είναι :grin:        
  Καλησπέρα να σου πω εκτιμάω πολύ τις ενημερώσεις που έχεις χαρίσει τόσα χρόνια στο forum αλλά το θέμα είναι τι αρέσει στον καθένα. Προσωπικά δεν με τρελαίνει να πάω π.χ. στη Μαριάννα και με 80€ να γαμήσω κάτι μέτριο σε εμφάνιση. Μακάρι να φέρουν πολύ ομορφότερες κορασίδες όλα αυτά τα μαγαζιά και να τα τιμήσουμε. 
 

vasagia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
280
Πέρασμα από την Μάγκυ. Ρόστερ: Χρίστινα, Έλενα και Εβελίνα. Επιλογή την Χριστίνα (Πρώην Νάντια από Όλγας Day SPA). Καλό μασάζ, χωρίς να βιάζεται αλλά στο τέλος έχει το στυλ "χύσε να τελειώνουμε". Δεν είναι ιδιαίτερα κοινωνική, όποιος δεν θέλει πολλά λόγια, είναι καλή περίπτωση. Αν μιλήσεις, προσπαθεί, αν δε μιλήσεις, δεν ξέρω αν βγάλει λέξη. Πάντως το μασαζάκι το τίμησε ιδιαίτερα, δεν μπορώ να πω ότι έφυγε ανικανοποίητος. Στο τέλος μας τα χαλάει λίγο το κορίτσι.

Θα συμφωνήσω ότι τα 70€ με πίπα καποτένια δεν είναι value for money.
 

ggg2525ggg

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στη παρέα! Μηπως έχουμε νέα από τη Βαλέρια που ήταν στη Βάσω-Έλενα Τσιμισκη εάν έχει πάει σε άλλο μασαζοκατάστημα;
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
καλημερα παιδια νεοσ στο site θα ηθελα κριτικη για το γραφειο που τα τηλεφωνα ληγουν σε 800 κ 801.
Προσφατα γυρησα Ελλαδα ελειπα 2 χρονια σε Βοσνια Ρουμανια κ κ βλεπω μεγαλη ξηρασια στο χωρο
επισης ξερει κανεισ αν δουλευει ακομη το γραφειο στην Γραβιασ ???
 

creekstone2803

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Κύριοι καλημέρα

Μετά από μακρά απόχη από τα γραφόμενα του site και όχι των μαγαζιών είπα να επαναενεργοποιηθώ.
Τα μαγαζιά που επισκέπτομαι πλέον είναι περιορισμένα (Μαριάννα,Μαρία Λαδάδικα,Ευ ζην) και θα
ήθελα να επεκταθώ καθώς τα ροστερ αυτών παραμένουν τα ίδια εδώ και καιρό.

Όποιος συναγωνιστής θέλει πληροφορίες για τα παραπάνω μπορεί να μου ζητήσει με πμ.Επίσης θα
ήθελα με πμ το τηλέφωνο της Εύας endelweiss  καθώς έχω μόνο το παλιό.

@φίλε HouseOfFun έχω χάσει το τηλέφωνο σου και δεν μπορώ να σε βρώ...Στείλε μου πμ για να τα πούμε

 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
330
Κριτικές
5
Like
1.090
Πόντοι
361
καλημερα παιδια νεοσ στο site θα ηθελα κριτικη για το γραφειο που τα τηλεφωνα ληγουν σε 800 κ 801.
Προσφατα γυρησα Ελλαδα ελειπα 2 χρονια σε Βοσνια Ρουμανια κ κ βλεπω μεγαλη ξηρασια στο χωρο
επισης ξερει κανεισ αν δουλευει ακομη το γραφειο στην Γραβιασ ???

Φιλε η Γραβιας ισως να εχει και καμια διετια που την εκλεισαν !
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
γεία σας παιδιά.. μήπω μπορεί κανείς να στήλει pm πληροφορίες για μαρία λαδάδικα και μαριάνα;;;
 

DIMISPRINCE

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα
μηπως καποιος μπορει να μου δωσει με πμ το καινουργιο τηλ του εντελβαις γιατι το .....311470 που εχω ειναι το παλιο :huh: :huh: :huh:
η εστω τη γραφει το κουδουνι να παω απευθειας  :huh: :huh: :huh: :huh:

 

konstantinosthessaloniki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ... ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΟ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...  ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΝΑΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΣ. ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ? ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΙΝ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΜ ΜΕ ΤΑ ΤΗΛ ΤΟΥΣ. THANKS
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
καλημέρα..αν θες στήλε καμιά πληροφορία pm να μάθω τίποτα και γω

Τι δεν κατάλαβες;
Οταν σου λενε ειναι πριβέ,με λιγα λόγια ξεχνατα.
Μαζικές εγγραφές βλέπω τωρα τελευταία,πάρτε τα ρόπαλα και σας και παντε στη Βουλή,οχι στα μασατζιδικα,αντε μπουλο απο δω μεσα βολεμενα παιδαρελια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom