Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (7 μέλη και 45 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
καλημέρα..αν θες στήλε καμιά πληροφορία pm να μάθω τίποτα και γω
για να πας σε πριβε μαγαζί πρέπει κάποιος να σε συστήσει, κ για να σε συστήσει πρέπει να σε γνωρίζει, ειδικά μετά τα τελευταία πεσιματα γίνανε πιο δύσκολα τα πράγματά
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Τι δεν κατάλαβες;
Οταν σου λενε ειναι πριβέ,με λιγα λόγια ξεχνατα.
Μαζικές εγγραφές βλέπω τωρα τελευταία,πάρτε τα ρόπαλα και σας και παντε στη Βουλή,οχι στα μασατζιδικα,αντε μπουλο απο δω μεσα βολεμενα παιδαρελια..
Από πότε το bou απόκτησε νομεκλατούρα;
Από πότε το bou έγινε για τους λίγους και όχι για όλους;
Κάντε τον κόπο να αναλύσετε μερικοί την λέξη forum και αν δεν σας ικανοποιεί  η ετυμολογία της λέξης ανοίξτε ένα κλειστό blog και μιλάτε εκεί.
Έλεος πια με τον διαχωρισμό παλιού και νέου!!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Από πότε το bou απόκτησε νομεκλατούρα;
Από πότε το bou έγινε για τους λίγους και όχι για όλους;
Κάντε τον κόπο να αναλύσετε μερικοί την λέξη forum και αν δεν σας ικανοποιεί  η ετυμολογία της λέξης ανοίξτε ένα κλειστό blog και μιλάτε εκεί.
Έλεος πια με τον διαχωρισμό παλιού και νέου!!!

Εσυ αυτο καταλαβες?
Νομιζεις οτι τα πεσιματα γινονται στο ξεκαρφωτο,ποιος ο λογος να δωσεις συστασεις σε ενα πριβε μαγαζι οταν δεν ξερεις τον αλλο?
Ξαφνικα με τετοια κριση και με capital control νεα μελη ασχετα με το ειδος θελουν να πανε σε πριβε μαγαζια,πργματικα τι ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?  :think:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
Εσυ αυτο καταλαβες?
Νομιζεις οτι τα πεσιματα γινονται στο ξεκαρφωτο,ποιος ο λογος να δωσεις συστασεις σε ενα πριβε μαγαζι οταν δεν ξερεις τον αλλο?
Ξαφνικα με τετοια κριση και με capital control νεα μελη ασχετα με το ειδος θελουν να πανε σε πριβε μαγαζια,πργματικα τι ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?  :think:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ λεει πρωτα ο κοσμος....
Ξυπνησε το πουλακι μου????

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
καλημερα .. πιστευω οτι αν η αστυνομια θελει να βγαλει δουλειες δεν εχει παρα να κοιταξει στα site αγγελειων που ειναι γεματα τηλεφωνα mail klp. Το να ψαρευουν απο εδω τηλεφωνα κλπ θα ηταν το τελευταιο πραγμα που θα εκαναν αφου ξεμπερδευαν με τα site, εφημεριδες κλπ .το 2013 ανοιξη πριν φυγω ετυχα σε ''πεσιμο'' στη Γραβιας οι 2 που ετυχε να ηταν εκει ειπαν πωσ δεν εχουν νταβα δουλευουν μονεσ  κ δεν εγινε τπτ φυγανε ...  κ μια ακομη φορα μια κοπελα πηγε σε ξονοδοχειο με μπατσο που ειχε ρεπο το κανανε κανονικα πληρωθηκε  κ εφυγε ... τα ξερω γιατι ημουν τακτικοσ τοτε κ ειχα καλεσ ''φιλιεσ'' με μια βουλγαρα απο εκει
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
καλημερα .. πιστευω οτι αν η αστυνομια θελει να βγαλει δουλειες δεν εχει παρα να κοιταξει στα site αγγελειων που ειναι γεματα τηλεφωνα mail klp. Το να ψαρευουν απο εδω τηλεφωνα κλπ θα ηταν το τελευταιο πραγμα που θα εκαναν αφου ξεμπερδευαν με τα site, εφημεριδες κλπ .το 2013 ανοιξη πριν φυγω ετυχα σε ''πεσιμο'' στη Γραβιας οι 2 που ετυχε να ηταν εκει ειπαν πωσ δεν εχουν νταβα δουλευουν μονεσ  κ δεν εγινε τπτ φυγανε ...  κ μια ακομη φορα μια κοπελα πηγε σε ξονοδοχειο με μπατσο που ειχε ρεπο το κανανε κανονικα πληρωθηκε  κ εφυγε ... τα ξερω γιατι ημουν τακτικοσ τοτε κ ειχα καλεσ ''φιλιεσ'' με μια βουλγαρα απο εκει

Αυτο που λες γινεται εδω και χρονια,τα πριβε μαγαζια δεν μπορουν να αγγιξουν μεχρι τωρα και εχουν σκυλιασει.
Δε θα τους κανουμε την χαρη να γινουμε ρουφιανοι και στην ουσια να κλεισουμε εμεις αυτα τα μαγαζια.
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Αυτο που λες γινεται εδω και χρονια,τα πριβε μαγαζια δεν μπορουν να αγγιξουν μεχρι τωρα και εχουν σκυλιασει.
Δε θα τους κανουμε την χαρη να γινουμε ρουφιανοι και στην ουσια να κλεισουμε εμεις αυτα τα μαγαζια.
εχω αγνοια για το τι γινετε εδω κ 2 χρονια περιπου γιατι ειμουν στην εξωτικη Ρουμανια . Αν υπαρχει στοχοποιηση οπως λεσ των συγκεκριμενων μαγαζιων συμφωνω απολυτα με την τακτικη που λεσ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Μαζικές εγγραφές βλέπω τωρα τελευταία,πάρτε τα ρόπαλα και σας και παντε στη Βουλή,οχι στα μασατζιδικα,αντε μπουλο απο δω μεσα βολεμενα παιδαρελια..
Το να προσπαθήσω να ερμηνεύσω αυθεντικά τα λεγόμενα ενός παρόντα είναι λάθος κι ανεπίτρεπτο. Απλά επειδή πιστεύω ότι δεν θα με παρεξηγήσει ο Azazel, θα πω ότι από τα γραφόμενα του Azazel εγώ αντιλαμβάνομαι ότι αναφέρεται στους νεαρούς αστυνομικούς που "βλέπουν" το σάιτ για να πιάσουν τα πριβέ μαγαζιά, όταν λέει για μαζικές εγγραφές νέων και για βολεμένα παιδάκια και για ρόπαλα. Δεν αναφέρεται στους "πραγματικούς" νέους χρήστες του φόρουμ. Επομένως μη θίγεστε οι "νέοι", δεν αναφέρεται σ' εσάς ως παλιός, αλλά σε μούφες "νέους" αναφέρεται (στρουμφάκια), που ψαρεύουν πληροφορίες εδώ μέσα για να πιάσουν τα κορίτσια μας. Αυτό κατάλαβα εγώ και γι' αυτό το κάνω λιανά. Azazel έχω δίκιο;;;       
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Το να προσπαθήσω να ερμηνεύσω αυθεντικά τα λεγόμενα ενός παρόντα είναι λάθος κι ανεπίτρεπτο. Απλά επειδή πιστεύω ότι δεν θα με παρεξηγήσει ο Azazel, θα πω ότι από τα γραφόμενα του Azazel εγώ αντιλαμβάνομαι ότι αναφέρεται στους νεαρούς αστυνομικούς που "βλέπουν" το σάιτ για να πιάσουν τα πριβέ μαγαζιά, όταν λέει για μαζικές εγγραφές νέων και για βολεμένα παιδάκια και για ρόπαλα. Δεν αναφέρεται στους "πραγματικούς" νέους χρήστες του φόρουμ. Επομένως μη θίγεστε οι "νέοι", δεν αναφέρεται σ' εσάς ως παλιός, αλλά σε μούφες "νέους" αναφέρεται (στρουμφάκια), που ψαρεύουν πληροφορίες εδώ μέσα για να πιάσουν τα κορίτσια μας. Αυτό κατάλαβα εγώ και γι' αυτό το κάνω λιανά. Azazel έχω δίκιο;;;       

Βεβαιως Βεβαιως,εμεις οι ''παλιοι'' εχουμε τη δικη μας γλωσσα και τα πιανουμε ολα εδω μεσα  ;)

Την καλησπερα μου κ.graf  :coffee:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Την καλησπέρα μου κ. Azazel!!!!!  :kneel:
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ελπίζω να έγινε κατανοητό από τους νοήμονες βεβαίως χρήστες του bou οτι η αναφορά μου στη νομεκλατούρα ΔΕΝ αναφέρονταν σε κάποιον/ους συγκεκριμένα,αλλά στην εν γένει αντιμετώπιση-συμπεριφορά(boulying θα μπορούσε να το πει κάποιος) των παλαιών μελών προς τους νέους.
Οσον αφορά δε, το πως συλλέγονται οι πληροφορίες και η επιχειρησιακή εκμετάλλευση αυτών από τους ενδιαφερομένους, το αφήνω στην κρίση των αναγνωστών.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Ελπίζω να έγινε κατανοητό από τους νοήμονες βεβαίως χρήστες του bou οτι η αναφορά μου στη νομεκλατούρα ΔΕΝ αναφέρονταν σε κάποιον/ους συγκεκριμένα,αλλά στην εν γένει αντιμετώπιση-συμπεριφορά(boulying θα μπορούσε να το πει κάποιος) των παλαιών μελών προς τους νέους.
Οσον αφορά δε, το πως συλλέγονται οι πληροφορίες και η επιχειρησιακή εκμετάλλευση αυτών από τους ενδιαφερομένους, το αφήνω στην κρίση των αναγνωστών.

Πολυ σωστά μιλάς  :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Ελπίζω να έγινε κατανοητό από τους νοήμονες βεβαίως χρήστες του bou οτι η αναφορά μου στη νομεκλατούρα ΔΕΝ αναφέρονταν σε κάποιον/ους συγκεκριμένα,αλλά στην εν γένει αντιμετώπιση-συμπεριφορά(boulying θα μπορούσε να το πει κάποιος) των παλαιών μελών προς τους νέους.
Οσον αφορά δε, το πως συλλέγονται οι πληροφορίες και η επιχειρησιακή εκμετάλλευση αυτών από τους ενδιαφερομένους, το αφήνω στην κρίση των αναγνωστών.
Τα έχω πει κι εγώ παλιότερα φίλε, ότι κάποιοι πολλές φορές αντιδρούν άκομψα στις απαντήσεις τους στα νεότερα μέλη. Η αλήθεια είναι όμως κάπου στη μέση:
Το φόρουμ είναι καθρέφτης της κοινωνίας και σ' αυτήν υπάρχουν όλων των ειδών οι άνθρωποι, ήρεμοι, νευρικοί, πολιτισμένοι ή όχι. Απ' την άλλη επίσης αλήθεια είναι ότι πολλά νέα μέλη δεν διαβάζουν λίγο παλιότερες αναρτήσεις και τα θέλουν όλα έτοιμα, στο πιάτο. Ειδικά με την ανωνυμία εδώ μέσα και με τα συνεχή πεσίματα στα μαγαζιά δεν δίνεις εύκολα πληροφορίες σε νέα μέλη, που δεν έχουν δώσει κάτι στο φόρουμ και δεν έχει αποδειχτεί ποιος είναι πίσω από ένα νικ.  
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
οτι θα με κάνατε και μπάτσο επιδή έκανα μια ερώτηση ;;; απάλευτοι πραγματικά!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
εσυ μπορει να μη εισαι μπατσος αλλα μπορει να ειναι

ο πριν απο σενα η ο επομενος απο σενα  ;)

προσεχουμε για να εχουμε
αν δε προσεχουμε σημερα δε θα εχουμε αυριο να  :zfuck:


υ.γ. οχι κ μια μονο στα 12 ποστ τα 10 ειναι ερωτησεις  :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom