Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (9 μέλη και 51 επισκέπτες)

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Καλησπέρα. Επιστροφή στην πατρίδα για καλοκαίρι. Ενδιαφέρομαι για ένα καλό μασάζ με φραπεδια στο τέλος. Οχι φουλ πρόγραμμα. Συνήθως πήγαινα στο olgas day spa αλλά απο οτι διάβασα άλλαξε κατηγορία. Έχει κανείς καμία καλή προταση;;
 

pa2004

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
  Όσο αναφορά την ενημέρωση του site, επίσκεψη προ δεκαημέρου στη Μάγκυ Καμάρα. Παρούσες κοπέλες νομίζω 5(έχασα το λογαριασμό). Αθηνά ψηλή όμορφη παρουσία με 4άρι  :tits:, Χριστίνα (πρώην Νάντια στο olgas) καταπληκτικό μασάζ, Νικολέτα μικρό όμορφο αλλά για τους λάτρης των  :tits: θα δυσαρεστηθούν, η γνωστή καταστηματάρχης και άλλη μία αδιάφορη.  Τα προγράμματα παραμένουν ως είχαν προ capital εποχή (50 μασάζ- :cum:/ 70 μασάζ- :pipa1: και γυμνή η κοπέλα). Νομίζω από τις επιλογές των μασατζίδικων που δεν  :knockinb: είναι η πιο value for money επιλογή τη συγκεκριμένη περίοδο στην πόλη μας
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
   Όσο αναφορά την ενημέρωση του site, επίσκεψη προ δεκαημέρου στη Μάγκυ Καμάρα. Παρούσες κοπέλες νομίζω 5(έχασα το λογαριασμό). Αθηνά ψηλή όμορφη παρουσία με 4άρι   :tits:, Χριστίνα (πρώην Νάντια στο olgas) καταπληκτικό μασάζ, Νικολέτα μικρό όμορφο αλλά για τους λάτρης των  :tits: θα δυσαρεστηθούν, η γνωστή καταστηματάρχης και άλλη μία αδιάφορη.  Τα προγράμματα παραμένουν ως είχαν προ capital εποχή (50 μασάζ- :cum:/ 70 μασάζ- :pipa1: και γυμνή η κοπέλα). Νομίζω από τις επιλογές των μασατζίδικων που δεν  :knockinb: είναι η πιο value for money επιλογή τη συγκεκριμένη περίοδο στην πόλη μας

Το συγκεκριμενο μαγαζί είναι πριβέ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
   Όσο αναφορά την ενημέρωση του site, επίσκεψη προ δεκαημέρου στη Μάγκυ Καμάρα. Παρούσες κοπέλες νομίζω 5(έχασα το λογαριασμό). Αθηνά ψηλή όμορφη παρουσία με 4άρι   :tits:, Χριστίνα (πρώην Νάντια στο olgas) καταπληκτικό μασάζ, Νικολέτα μικρό όμορφο αλλά για τους λάτρης των  :tits: θα δυσαρεστηθούν, η γνωστή καταστηματάρχης και άλλη μία αδιάφορη.  Τα προγράμματα παραμένουν ως είχαν προ capital εποχή (50 μασάζ- :cum:/ 70 μασάζ- :pipa1: και γυμνή η κοπέλα). Νομίζω από τις επιλογές των μασατζίδικων που δεν  :knockinb: είναι η πιο value for money επιλογή τη συγκεκριμένη περίοδο στην πόλη μας
70 γιούρος για πίπα; Άστο φίλε, θα το παίξω μόνος μου με τον παραδοσιακό τρόπο... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Like
572
Πόντοι
81
  Όσο αναφορά την ενημέρωση του site, επίσκεψη προ δεκαημέρου στη Μάγκυ Καμάρα. Παρούσες κοπέλες νομίζω 5(έχασα το λογαριασμό). Αθηνά ψηλή όμορφη παρουσία με 4άρι  :tits:, Χριστίνα (πρώην Νάντια στο olgas) καταπληκτικό μασάζ, Νικολέτα μικρό όμορφο αλλά για τους λάτρης των  :tits: θα δυσαρεστηθούν, η γνωστή καταστηματάρχης και άλλη μία αδιάφορη.  Τα προγράμματα παραμένουν ως είχαν προ capital εποχή (50 μασάζ- :cum:/ 70 μασάζ- :pipa1: και γυμνή η κοπέλα). Νομίζω από τις επιλογές των μασατζίδικων που δεν  :knockinb: είναι η πιο value for money επιλογή τη συγκεκριμένη περίοδο στην πόλη μας
Παρακαλώ μπορείς να μού στείλεις με πμ τον τρόπο επικοινωνίας......Ευχαριστώ
 

pa2004

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
70 γιούρος για πίπα; Άστο φίλε, θα το παίξω μόνος μου με τον παραδοσιακό τρόπο... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[/qu
  Επειδή σε πολλές αναφορές που γίνονται εδώ μέσα υπάρχει ο χλευασμός είτε ότι είσαι προμότορας κάποιου μαγαζιού είτε αυτό που έκανες είναι βλακεία γι' αυτό το λόγο είναι πλέον πολύ λίγες. Ας κάνουμε λοιπόν αναφορές και ας αφήσουμε τα σχόλια, υπάρχουν άτομα που ενδιαφέρονται για πολύ καλό μασάζ και πίπα παρά να πάει σ' ένα μαγαζί που να του κάνουν μασάζ (ο Θεός να το πει μασάζ) και να γαμήσει κάτι μέτριο.
  Έχω πάει σε αρκετά και οι αναφορές μου είναι μετρημένες για τους παραπάνω λόγους
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Άραξε ρε φίλε που θα την πεις και Στον graf που εχει άπειρα χιλιόμετρα στο μασαζοκοντερ του.
Και τι σου είπε στην τελική και χαλαστηκες?
Πώς τα 70 ευρώ για μασάζ και πίπα είναι πολλά?
Δίκιο έχει. Πολλά είναι.
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα παλικαρια ειμαι απο του αρχαριους στο θεμα με επισκεψεις αρκετες στου Bodyfree και αρκετες στο olgas day spa με το ευακι και με μια μουφα απο το ισογειο στην ευζωνων :P υπαρχει περιπτωση να στειλει καποιος το τηλ της Magi στην καμαρα η εχει να προτεινει κατι καλο σε φραπε η  :pipa1:
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
ειδα μια αγγελια. λεει οτι δεχονται στο χωρο τους στη δυτικη θεσσαλονικη ξερει κανεις κατι?

επισης και μια αλλη αγγελια με τηλεφωνο το 6978490272 στην μποτσαρη. πηρα και η κοπελα μου ειπε οτι ειναι δυο ελληνιδες 20 και 28 ετων.
ξερει παλι κανεις κατι?

ευχαρσιτω.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Καλησπέρα. Επιστροφή στην πατρίδα για καλοκαίρι. Ενδιαφέρομαι για ένα καλό μασάζ με φραπεδια στο τέλος. Οχι φουλ πρόγραμμα. Συνήθως πήγαινα στο olgas day spa αλλά απο οτι διάβασα άλλαξε κατηγορία. Έχει κανείς καμία καλή προταση;;

Καλησπερα παλικαρια ειμαι απο του αρχαριους στο θεμα με επισκεψεις αρκετες στου Bodyfree και αρκετες στο olgas day spa με το ευακι και με μια μουφα απο το ισογειο στην ευζωνων :P υπαρχει περιπτωση να στειλει καποιος το τηλ της Magi στην καμαρα η εχει να προτεινει κατι καλο σε φραπε η  :pipa1:

  Όσο αναφορά την ενημέρωση του site, επίσκεψη προ δεκαημέρου στη Μάγκυ Καμάρα. Παρούσες κοπέλες νομίζω 5(έχασα το λογαριασμό). Αθηνά ψηλή όμορφη παρουσία με 4άρι   :tits:, Χριστίνα (πρώην Νάντια στο olgas) καταπληκτικό μασάζ, Νικολέτα μικρό όμορφο αλλά για τους λάτρης των  :tits: θα δυσαρεστηθούν, η γνωστή καταστηματάρχης και άλλη μία αδιάφορη.  Τα προγράμματα παραμένουν ως είχαν προ capital εποχή (50 μασάζ- :cum:/ 70 μασάζ- :pipa1: και γυμνή η κοπέλα). Νομίζω από τις επιλογές των μασατζίδικων που δεν  :knockinb: είναι η πιο value for money επιλογή τη συγκεκριμένη περίοδο στην πόλη μας

Συνάδελφε pa2004 σε ευχαριστούμε για την κατατοπιστική ενημέρωση αλλά η εκτιμησή σου οτι η Μάγγυ αποτελλεί την πιο VFM επιλογή νομίζω οτι είναι λάθος. Κατε εμέ η καλύτερη VFM επιλογή αποτελεί το Angels Spa B. Όλγας. (40 μασάζ- :cum:/ 50 μασάζ- :pipa1: και 70 μασαζ  :fuck2:)
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Συνάδελφε pa2004 σε ευχαριστούμε για την κατατοπιστική ενημέρωση αλλά η εκτιμησή σου οτι η Μάγγυ αποτελλεί την πιο VFM επιλογή νομίζω οτι είναι λάθος. Κατε εμέ η καλύτερη VFM επιλογή αποτελεί το Angels Spa B. Όλγας. (40 μασάζ- :cum:/ 50 μασάζ- :pipa1: και 70 μασαζ  :fuck2:)

και 60 :fuck2: χωρις μασαζ.
 

CV7786

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μπορει να στείλει κάποιος το τηλ ρε παιδιά σε pm angels spa γιατι πλέον δεν το βρίσκω στο listamou που υπήρχε κάποτε.Ειχα πάει πριν κανα 6 μηνο κ είχα κάνει μόνο μασαζ τότε με ένα καστανο αδύνατο.Οι ίδιες είναι ακομη;;
 

pa2004

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφε pa2004 σε ευχαριστούμε για την κατατοπιστική ενημέρωση αλλά η εκτιμησή σου οτι η Μάγγυ αποτελλεί την πιο VFM επιλογή νομίζω οτι είναι λάθος. Κατε εμέ η καλύτερη VFM επιλογή αποτελεί το Angels Spa B. Όλγας. (40 μασάζ- :cum:/ 50 μασάζ- :pipa1: και 70 μασαζ  :fuck2:)

  Καλησπέρα συνάδελφε akarman. Αυτό στο 283 δεν είναι? δυο φορές που το επισκέφτηκα παλιότερα δεν είχε τίποτα αξιόλογο γι' αυτό δεν ξαναπήγα. Έχουν ανανεωθεί οι κορασίδες? Αν σου είναι εύκολο ενημέρωσέ με για να κάνω καμία καταδρομική, ευχαριστώ
 

terrorist82

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε Εγνατία 112 μετά από καιρό. Eve spa δύο καινούριες αφίξεις Γωγω Σοφια μελαχροινες αδύνατεςμασαζακι καλο χχωρίς πετσέτα αλλά δεν κάνουν τίποτα έξτρα!  Πρόσεξα ότι άνοιξε spa elit Ελενη και Μαριάννα από Καραμανλή και ανδριανουπολεως στον ημιοροφο. είναι τρελοί; πρώτη φορά είδα δύο μασατζιδικα στην ίδια πολυκατοικία  :huh: :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom