Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
103
Like
254
Πόντοι
21
Με την ίδια την Εβίτα έχει πάει κανένας που έχει τον χώρο στην Βουλγαρη; Πήγα πρόσφατα και πέρασα με μια τσέχα βυζαρου αλλά η ιδιοκτήτρια με καυλωσε για κάποιον λόγο και ήθελα αρχικά να μάθω αν μπορείς να περάσεις μαζί της και δεύτερον πως είναι στο δωμάτιο.

Όσον αφορά το ραντεβού, έδωσα 100 ευρώ για δύο φορές τελείωμα. Στο ενδιάμεσο ένα μασάζ πολύ μέτριο με λίγες πιέσεις. Η κοπέλα τσέχα με τεράστια βυζια, νομίζω Ελίζα μου συστήθηκε. Στα του αγώνα, πίπα πολύ καλή με dt ικανοποιητικό και πέρασμα από αρχιδια και γύρω περιοχή. Ισπανικό φυσικά μιας και έχει τεράστια φυσικά βυζια. Στο σεξ αρκετά συμμετοχική και αρκετές εναλλαγές στάσεων. Σε 45 λεπτά τελείωσα δύο φορές.

Αυτά, απλώς όποιος μπορεί ας ενημερώσει για την ίδια την ιδιοκτήτρια.
Ποια Εβίτα ρε φίλε; Την γνωστή; Είσαι τρελός;
 

sinistergr

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Φίλε εσένα ποιος σε είπε ότι αξίζουν αυτές και θες να σε πουμε και το πέρα ;
Για τις δυο από της τρεις προσωπική εμπειρία, όπως και έγραψα σε αντίστοιχες κριτικές…
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
84
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
0
Με την ίδια την Εβίτα έχει πάει κανένας που έχει τον χώρο στην Βουλγαρη; Πήγα πρόσφατα και πέρασα με μια τσέχα βυζαρου αλλά η ιδιοκτήτρια με καυλωσε για κάποιον λόγο και ήθελα αρχικά να μάθω αν μπορείς να περάσεις μαζί της και δεύτερον πως είναι στο δωμάτιο.

Όσον αφορά το ραντεβού, έδωσα 100 ευρώ για δύο φορές τελείωμα. Στο ενδιάμεσο ένα μασάζ πολύ μέτριο με λίγες πιέσεις. Η κοπέλα τσέχα με τεράστια βυζια, νομίζω Ελίζα μου συστήθηκε. Στα του αγώνα, πίπα πολύ καλή με dt ικανοποιητικό και πέρασμα από αρχιδια και γύρω περιοχή. Ισπανικό φυσικά μιας και έχει τεράστια φυσικά βυζια. Στο σεξ αρκετά συμμετοχική και αρκετές εναλλαγές στάσεων. Σε 45 λεπτά τελείωσα δύο φορές.

Αυτά, απλώς όποιος μπορεί ας ενημερώσει για την ίδια την ιδιοκτήτρια.

Ηλικια κ σωματοτυπο της κοπελας? Χοντρη? Αδυνατη?
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
311
Like
1.188
Πόντοι
201
Με την ίδια την Εβίτα έχει πάει κανένας που έχει τον χώρο στην Βουλγαρη; Πήγα πρόσφατα και πέρασα με μια τσέχα βυζαρου αλλά η ιδιοκτήτρια με καυλωσε για κάποιον λόγο και ήθελα αρχικά να μάθω αν μπορείς να περάσεις μαζί της και δεύτερον πως είναι στο δωμάτιο.

Όσον αφορά το ραντεβού, έδωσα 100 ευρώ για δύο φορές τελείωμα. Στο ενδιάμεσο ένα μασάζ πολύ μέτριο με λίγες πιέσεις. Η κοπέλα τσέχα με τεράστια βυζια, νομίζω Ελίζα μου συστήθηκε. Στα του αγώνα, πίπα πολύ καλή με dt ικανοποιητικό και πέρασμα από αρχιδια και γύρω περιοχή. Ισπανικό φυσικά μιας και έχει τεράστια φυσικά βυζια. Στο σεξ αρκετά συμμετοχική και αρκετές εναλλαγές στάσεων. Σε 45 λεπτά τελείωσα δύο φορές.

Αυτά, απλώς όποιος μπορεί ας ενημερώσει για την ίδια την ιδιοκτήτρια.
Σίγουρα λες την Εβίτα; Αυτή είναι φάλαινα. Μόνο από διαστροφή θα την ήθελε κάποιος, για κανένα face sitting.
 

driverthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
215
Κριτικές
2
Like
1.648
Πόντοι
201
Με την ίδια την Εβίτα έχει πάει κανένας που έχει τον χώρο στην Βουλγαρη;
tumblr_p96qqsBGTx1vvswdqo1_500.gif
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Vlc

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom