Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
218
Like
154
Πόντοι
1
Η Ελεναρα οτι καλυτετο υπηρχε σε υπηρεσια μασαζ ,φραπε και γαμησι οσοι τυχεροι φαγαμε,προσωπικα εγω συνεχισα να την φορτωνω και σε χοτελ αλλα μετα απο καιιρο το κινητά τις απλα δεν αντιστοιχουσε σε συνδρομητη
Ετσι ακριβως..μεχρι πριν λιγα χρονια ηταν ενεργη..τωρα κανενα απο τα 2 κινητα της δεν λειτουργεί..ποσο κριμα..δεν μου είπε ποτε γιατι σταματησε και το ποτε..
 

koulalex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
66
Like
26
Πόντοι
0
Ίσως να έχει αναφερθεί πιο πριν αλλά ξέρουμε κάτι για αυτο; Παίρνεις κάτι παραπάνω ή σκέτο μασαζ; Να μην κάνουμε τζάμπα σχέδια. Μην κλείνω άδικα το δωμάτιο γιατί δεν έχει χώρο.

 
Τελευταία τροποποίηση:

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
169
Like
668
Πόντοι
81
Ίσως να έχει αναφερθεί πιο πριν αλλά ξέρουμε κάτι για αυτο; Παίρνεις κάτι παραπάνω ή σκέτο μασαζ; Να μην κάνουμε τζάμπα σχέδια. Μην κλείνω άδικα το δωμάτιο γιατί δεν έχει χώρο.

Ειναι ψηλη και πολυ αδυνατη με αδιαφορο μουτρο. Μασαζ χαδι με τρια λιτρα λαδι.Σε αλοιφει και σε τριβει με το βρωμολαδο κανα μισαωρο και μετα σου προτεινει για την εκτονωση που επιτρεπει χουφτωματα και γλυψιματα στα βυζια τα οποια ειναι λιγακι χαλαρα και λιγο πεσμενα μικρα σε μεγεθος. Πρωτη φορα τη πηρα σπιτι και ηταν μπορω να πω πολυ καλη αν εξαιρεσεις την εμφανιση που ειναι μετρια προς κακη (για μασατζου παντα). Και με το χρονο πολυ ανετη και γενικα με πολυ ορεξη και διαθεση.
Τη δευτερη φορα ηταν ολα αθλια και αυτη απλυτη (της προτεινα να κανει ντουζ και δε δεχτηκε) και το μασαζ που μετα πεταξα το σεντονι γιατι δεν υπηρχε τροπος να καθαριστει απ τα λαδια ηταν λιγοτερο απο μισαωρο. Ζητησε και παραπανω λεφτα πηγε στο 50αρι. Χυσιμο και τις δυο φορες στα βυζια. Και τις δυο φορες αβαφη ντυμμενη με φορμα αλλα τουλαχιστον τη πρωτη φορα ηταν καθαρη. Φανταζομαι πως οταν τη πηρα τη πρωτη φορα ηταν ακομα πολυ νεα και ειχε ορεξη και μετα που τη ξαναπηρα ειχε ηδη αρχισει να μισει τη ζωη και τη δουλεια της.
Αυτα εγιναν το 2023 και απ τη δευτερη και τραγικη φορα που τη καλεσα δε το ξανασκεφτηκα καν. Τωρα αμα θελει να σου χρεωσει και ξενοδοχειο.... Βρες κατι αλλο προτεινω
 

koulalex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
66
Like
26
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ πολύ. Μου πρότεινε το Ανδρομέδα και δεν είπε για δική της χρέωση. Εκτός αν έχει σύμβαση. Άμα το 23 ήταν έτσι αποκλείεται να καλυτερέψει μετά. Και πάλι ευχαριστώ.
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
169
Like
668
Πόντοι
81
Σε ευχαριστώ πολύ. Μου πρότεινε το Ανδρομέδα και δεν είπε για δική της χρέωση. Εκτός αν έχει σύμβαση. Άμα το 23 ήταν έτσι αποκλείεται να καλυτερέψει μετά. Και πάλι ευχαριστώ.
Να εισαι καλα φιλε αλλα τι να σου πω... αμα το γυρισε ανδρομεδα και τετοια κολπα μηπως ξεκινησε και τα φουλ? Δεν εχω ιδεα... και φουλ να προσφερει παντως δεν αξιζει για την εμφανιση και τα παρελκομενα. Δε μπορω επισης να κρινω πως θα ηταν καλοντυμμενη και βαμμενη. Η δικια μου αποψη παντως ειναι να προσπερασεις και να μη το ρισκαρεις γιατι με το ξενοδοχειο μαζι το αντιτιμο ανεβαινει επικινδυνα!
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.318
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Κανε ενα Τιντερ ρε συ σιγα..εχω παρει πολυ πραμα..κυριως σε "νοικοκυρες"...αρκετες φοιτητριουλες, απλα θελουν ταισμα πολυ..οι αλλες δεν παραπονιουνται:P:cheesy:
Καλά αυτό το τιντερ δεν κάνει δουλειά. Μόνο κάνα λαικ να πατήσεις και καμιά απόκριση. Για να δεις πάλι καμιά που πατησε λαικ πρέπει να πληρώσεις. Για να δεις φωτογραφίες πάλι θέλει λεφτά
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
414
Like
1.410
Πόντοι
201
Καλά αυτό το τιντερ δεν κάνει δουλειά. Μόνο κάνα λαικ να πατήσεις και καμιά απόκριση. Για να δεις πάλι καμιά που πατησε λαικ πρέπει να πληρώσεις. Για να δεις φωτογραφίες πάλι θέλει λεφτά
Εμ τζαμπα δε γινετε τιποτα..αυτο που αξιζει ειδικα στο τιντερ για παντρεμενους ειναι οτι σε βλεπουν μονο αυτες που κανεις λαικ..βαζεις ρυθμιση διασκεδαση για λιγο και στις πεταει..εχω παρει πανω απο 15 γκομενες την τελευταια 5ετια..εκεινο το Βυζαντιο δε τοχω ξεσκισει:2funny:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Εμ τζαμπα δε γινετε τιποτα..αυτο που αξιζει ειδικα στο τιντερ για παντρεμενους ειναι οτι σε βλεπουν μονο αυτες που κανεις λαικ..βαζεις ρυθμιση διασκεδαση για λιγο και στις πεταει..εχω παρει πανω απο 15 γκομενες την τελευταια 5ετια..εκεινο το Βυζαντιο δε τοχω ξεσκισει:2funny:
Kαποτε ηταν το τιντερ και δε χρειαζεται οπωσδηποτε να πληρωσεις εγω με το free εχω βρει αρκετα μουνια αλλα πλεον εχει σταματησει να δουλευει
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
414
Like
1.410
Πόντοι
201
Kαποτε ηταν το τιντερ και δε χρειαζεται οπωσδηποτε να πληρωσεις εγω με το free εχω βρει αρκετα μουνια αλλα πλεον εχει σταματησει να δουλευει
Θα συμφωνησω οτι δεν ειναι οπως στις αρχες..αλλα τα "φρουτα" και οι καβλες δεν τελειωνουν..ασε που ειναι και περιπετεια..:cheesy:
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.092
Πόντοι
376
Θα συμφωνησω οτι δεν ειναι οπως στις αρχες..αλλα τα "φρουτα" και οι καβλες δεν τελειωνουν..ασε που ειναι και περιπετεια..:cheesy:
Με τα χρόνια έχουν εξελίξει και βελτιώσει τον αλγόριθμο (βελτιώσει προς όφελός τους δηλαδή) έτσι ώστε να είναι σχεδόν τζάμπα κόπος η free έκδοση, και να σε οδηγούν στο να πληρώσεις. Οκ τόσα λεφτά δίνουμε από εδώ και από εκεί σε γούστα, μία μηνιαία platinum συνδρομή αξίζει, τουλάχιστον σε εμένα έβγαλε τα λεφτά της και με το παραπάνω
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
414
Like
1.410
Πόντοι
201
Με τα χρόνια έχουν εξελίξει και βελτιώσει τον αλγόριθμο (βελτιώσει προς όφελός τους δηλαδή) έτσι ώστε να είναι σχεδόν τζάμπα κόπος η free έκδοση, και να σε οδηγούν στο να πληρώσεις. Οκ τόσα λεφτά δίνουμε από εδώ και από εκεί σε γούστα, μία μηνιαία platinum συνδρομή αξίζει, τουλάχιστον σε εμένα έβγαλε τα λεφτά της και με το παραπάνω
Δεν τοχω μ αυτα αλλα καταλαβαινω πως το λες..χασιμο χρονο χωρις συνδρομη το καταλαβα τωρα τελευταια..
Στην ουσια οποιο much θελουν να σου κανουν ειναι και καλα κρυφο και μλκιες..απο καπου πρεπει να βγαλουν κι αυτοι !
Τα βγαζει τα λεφτα του ΝΑΙ !!!
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
337
Like
1.525
Πόντοι
201
Κανε ενα Τιντερ ρε συ σιγα..εχω παρει πολυ πραμα..κυριως σε "νοικοκυρες"...αρκετες φοιτητριουλες, απλα θελουν ταισμα πολυ..οι αλλες δεν παραπονιουνται:P:cheesy:
Εσυ ρε αντικτ άσε και τίποτα αγαμητο. Μπαίνουμε μπού να διαβάσουμε καμία κριτική με τσίγκινη βράκα
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
414
Like
1.410
Πόντοι
201

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.318
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Εμ τζαμπα δε γινετε τιποτα..αυτο που αξιζει ειδικα στο τιντερ για παντρεμενους ειναι οτι σε βλεπουν μονο αυτες που κανεις λαικ..βαζεις ρυθμιση διασκεδαση για λιγο και στις πεταει..εχω παρει πανω απο 15 γκομενες την τελευταια 5ετια..εκεινο το Βυζαντιο δε τοχω ξεσκισει:2funny:
Ποιο είναι το βυζαντιο;
Νομίζω ζητάει ξε το μήνα αλλά μετά πως σταματάει η χρέωση αν θέλεις να φύγεις;
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
729
Πόντοι
4.535
Ποιο είναι το βυζαντιο;
Νομίζω ζητάει ξε το μήνα αλλά μετά πως σταματάει η χρέωση αν θέλεις να φύγεις;
Το Βυζάντιο, νομίζω, είναι εκείνο το ξενοδοχείο παραδίπλα από το Παπαγεωργίου και το 424
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom