Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Κριτικές για λουξουρη.
Πέρασμα με Αναστασία. Κοντουλα, σφιχτό σώμα, στήθος και κωλος. Ηλικία κοντά στα 40. Σπαστά ελληνικά αλλά χωρίς πρόβλημα συννενόησης. Θέλει να σε ευχαριστήσει, δεν κλεβει στο μασαζ , προσπαθεί με ότι ξέρει. 2ο κομμάτι, τίμιο. Δεν ειναι ξεπετα αλλα δεν ειναι και κατι αξιοσημείωτο.
Μαριάννα, πλεον μελαχρινή. Έχω αναφερθεί στην εμφάνιση σε προηγούμενη κριτική. Η απόδοση σταθερά μέτρια και σε οτι αφορά το μονότονο χαιδεμα-μασαζ και στο 2ο κομμάτι.
Πέρασμά με Νικολινα (μονο μασαζ) - Δώρα (μονο εκτόνωση).
Εμφανισιακά η Νικολινα εχει μεγάλο στηθος, ειναι μικρούλα, μετρίου αναστήματος, σωμα κανονικό (οτι μπορείς να καταλάβεις πανω απο τα ρουχα) και ψιλο εύθυμη στο σαλοναρισμα. Για ολα τα παραπάνω επέλεξα να περάσω χωρίς βέβαια να ξέρω οτι η κοπέλα κάνει ΜΟΝΟ μασαζ. Εδώ το λουξουρι πηρε "μια σελίδα" απο το βιβλίο του ελεγκανς, με διαφορά ομως οτι στο 2ο στο λένε απο πριν και οτι η μασερ κάνει ενα τιμιο μασαζ σε αντιδιαστολή με της Νικολινας που απλα κάνει το γνωστό χαιδεμα και μάλιστα με μια δόση ξεπετας. Σοσιαλ μηδαμινό. Σου λεει το παραμύθι οταν μπαίνει στο δωμάτιο και σε "πετσετιαζει". Προχωράω στο 2ο κομμάτι (Δωρα) και επανερχομαι σε ολο το θέμα στο τέλος.
Δώρα, μικρούλα, μαύρα Μαλλιά, ωραία μάτια, λευκή επιδερμίδα, δεν πρόσεξα τατουαζ. Στο σαλοναρισμα φοραει καποια τύπου φορέματα που την αδικουν. Εχει καμπύλες αλλα χωρις να ειναι παχουλή. Μεγάλο κωλο, κανονικό προς μικρό στήθος. Προσπάθησε αλλα η όλη φάση με την αλλαγή στο συγκεκριμένο μαγαζί γίνεται τόσο αμήχανα που το μονο που μενει ειναι μια αποστειρωμενη εμπειρία. Η κοπέλα μπήκε, οριακά είπαμε 2 κουβέντες στις οποίες δεν περιλαμβάνονταν καν το πως με λενε, με γύρισε, και μετά κοιτώντας μια στο υπερπέραν, μια το ρολόι προσπάθησε να με τελειώσει. Στο τέλος ζήτησε τα λεφτα ( το εξτρα 20αρικο δλδ γτ πλεον προπληρωνεις εξω τα 30 του "μασαζ" ) πριν καν σηκωθώ για να μπω για ντουζ. Επανέρχομαι λοιπόν στο κυριως θέμα. Δεν ξερω ποιος ειναι ο υπεύθυνος στο μαγαζι πλεον αλλα μετα το κλείσιμο του μαγαζιού στον Εύοσμο και την αποχώρηση από καποιες κοπελες το συγκεκριμένο κατάστημα απο μια εναλλακτική του κρυσταλ που ηταν για μενα εχει εξελιχθεί σε τεράστια ξεπετα. Οι κοπέλες χύμα, στα κινητά, βαριεστημενες φουλ, οργάνωση μηδαμινή, προπληρωμή μασαζ, κοπέλες που κάνουν μονο πρωτο κομμάτι, γενική φασαρία σε βαθμό που και να θες απλα να ησυχάσει το κεφάλι σου στο 1ο μισάωρο ειναι ανέφικτο, απόδοση από κοπέλες στα τάρταρα. Ολα τα παραπάνω το καθιστούν πλέον μια κακή επιλογή και δεν συστήνεται. Αν ομως κάποιος επιλέξει ντε και καλα να επισκεφτεί το συγκεκριμένο κατάστημα απο το υπάρχον ρόστερ οι μονες που παλεύονται η εχουν μια ανεκτή απόδοση ειναι η Ευα (καλη απόδοση) , Αναστασία (μέτρια προς καλή), Μαριάννα (μέτρια προς κακή).
Φίλε αφού την εκτόνωση σου την έκανε η Δώρα έπρεπε να επιλέξεις εκείνη από την αρχή γιατί η κοπέλα κάνει απίστευτο μασάζ
 

Masazofilos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
190
Πόντοι
0
Ουτε γιαγια ουτε τραβελος..45αρα με βυζομπαλαρες ειναι..ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ πιπα..
Τιμή; Και από φάτσα λέει;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Που είναι η διαφήμιση;
 

Masazofilos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
190
Πόντοι
0
Προς το Σκυλε αλλα γουστα ειναι αυτα,εχει και πιο ομορφες εκει..70
Αυτή είναι?
1717077071338.png
 

Masazofilos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
190
Πόντοι
0
Ρε αγορι...μηπως να μπεις Τιντερ καλυτερα?

Οχι δεν ειναι αυτη..πανε απο κει και δεστες
Δεν έχεις κι άδικο αδερφέ. Έχω φάει τόση φόλα που εμφανίζονται στα μασατζιδικα κάτι γιουβαρλάκια τα τελευταία 3-4 χρόνια που έχω αρχίσει να το κόβω το σπορ και να το γυρνάω στο εσκορτιλικι που ξέρεις τι φάτσες θα δεις.

Ακριβό σπορ μεν, ξες τι θα δεις δε
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
402
Like
1.394
Πόντοι
201
Δεν έχεις κι άδικο αδερφέ. Έχω φάει τόση φόλα που εμφανίζονται στα μασατζιδικα κάτι γιουβαρλάκια τα τελευταία 3-4 χρόνια που έχω αρχίσει να το κόβω το σπορ και να το γυρνάω στο εσκορτιλικι που ξέρεις τι φάτσες θα δεις.

Ακριβό σπορ μεν, ξες τι θα δεις δε
Ναι ,γιατι μολις πεφτει κανα καλο αρχιζουν οι γαμπροι τα μαρουλια να το γαμησουν εξω..τοχω κανει κι εγω απειρες φορες..μετα σου λεει τι κανω εγω εδω?καθομαι μαζευω 10ρικα..?τα καλα πανε εξω..τα γιουβαρλακια που λες μενουν..γι αυτο δεν υπαρχει υλικο..

Οπως πχ οι χαζομαρες που γραφουν εδω μεσα.."την εδιωξαν γιατι εκανε πιπες" λεει..για τοσο χαζους τους εχετε?
Μονες τους την κανουν μολις παρουν χαμπαρι ποσοι σταζουν χρημα..
 

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
Καλημερα η Ευα στο one salonika λεει τιποτα;
Εγώ πάντως που την πηδηξα με 80 ευρω ένιωσα μεγαλος μαλάκας μετά.

Συμμετέχει δεν λέω αλλά να πληρώνεις 80αρια και 100αρια να γαμας 50αρες πάει πολύ. Καλούτσικο μασάζ αλλά πολύ τσιγαρίλα μέσα στο σπίτι, λες και καπνίζαν 30 ατομα εκει μέσα.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
402
Like
1.394
Πόντοι
201
Εγώ πάντως που την πηδηξα με 80 ευρω ένιωσα μεγαλος μαλάκας μετά.

Συμμετέχει δεν λέω αλλά να πληρώνεις 80αρια και 100αρια να γαμας 50αρες πάει πολύ. Καλούτσικο μασάζ αλλά πολύ τσιγαρίλα μέσα στο σπίτι, λες και καπνίζαν 30 ατομα εκει μέσα.
Νομιζω και μονο για το μασαζ ξαναπηγαινα..για να γαμησω οχι..μασαζακι πιπουλα μια χαρα ειναι..καλη προστυχοφατσα παντως.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
402
Like
1.394
Πόντοι
201

asdfbox

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
40
Like
24
Πόντοι
0
επισκεψη σήμερα στο ρελιεφ μασσαζ, διαβάζοντας τα σχόλια ήξερα ότι έχει πετσέτα, απλώς επειδή ήταν κοντά βόλευε να πάω μιας και είμαι φανατικός και του καλού μασαζ, όνομα κοπέλας νικολέτα μασάζ καλό όχι τίποτα σπουδαίο για να τρελαθώ και να ξανά πάω , κόστος 40 ευρώ μια ώρα περίπου., στην επόμενη επίσκεψη θεσσαλονικη θα πάω για nuru, καλή συνέχεια συνάδελφοι.
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Golden έγινε κανα θαύμα πήγε τπτ αξιόλογο;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Πρώτη φορά που αναγκαζωμαι να γράψω αρνητική κριτική για αγαπημένο μαγαζί. Όσες φορές και αν πήγα πέρασα καλά, τα κορίτσια που δουλεύουν στο εν λόγο μαγαζί του γούστου μου, οι υπηρεσίες πολύ καλές για αυτό που θέλω. Αλλά σήμερα κάνανε ένα μεγάλο φάουλ σε εμένα. Ο λόγος για το Κρισταλ που πρώτη φορά σε οποιαδήποτε μαγαζί μου συμβαίνει αυτό. Παίρνω τηλέφωνο και κλείνω ραντεβού για της12 και30. Με ρώτησε η κοπέλα στο τηλέφωνο αν έχω κάποια προτίμηση και είπα την Άρτεμις η οποία δεν ήταν διαθέσιμη. Λέω δεν πειράζει θα κάνω με άλλη κοπέλα. Πηγαίνω στο μαγαζί καυλομενος με βάζουν στο σαλόνι στο οποίο ήταν η Άρτεμις, Κασσάνδρα, Ολίβια και μια άλλη μικρούλα που δεν γνωρίζω το όνομα της. Μου λέει η Ολίβια :γλυκέ μου για της 12 και 30 έχουμε πέντε ραντεβού κλεισμένα και τα δωμάτια είναι τέσσερα. Το νούμερο σου είναι το τελευταίο που πήρε οπότε..... Εντάξει της λέω και φεύγω. Και τώρα αν διαβάζουν τα κορίτσια ρωτάω :δεν ξέρατε ότι έχετε 4 δωμάτια τώρα το μάθατε; Γιατί μου κλείστε ραντεβού και με κάνατε να έρθω από Νεάπολη; Θα μπορούσατε να πείτε ότι αυτή την ώρα όλα τα ραντεβού είναι κλεισμένα και να πήγαινα στην Βάνα και να μην εμένα αχυστος κοτζάμ Χυσεας.
 

Stef68

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
289
Πόντοι
20
Άσχετο, αλλά η Λαίδη ήταν σωστή σε αυτό (μάλλον καταλάθος, αλλά ήταν πάντως). Άσφαλτος κυριολεκτικά σημαίνει "αυτός χωρίς σφάλματα/λάθη, ο αλάνθαστος".
Ναι, σωστά!!
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Πρώτη φορά που αναγκαζωμαι να γράψω αρνητική κριτική για αγαπημένο μαγαζί. Όσες φορές και αν πήγα πέρασα καλά, τα κορίτσια που δουλεύουν στο εν λόγο μαγαζί του γούστου μου, οι υπηρεσίες πολύ καλές για αυτό που θέλω. Αλλά σήμερα κάνανε ένα μεγάλο φάουλ σε εμένα. Ο λόγος για το Κρισταλ που πρώτη φορά σε οποιαδήποτε μαγαζί μου συμβαίνει αυτό. Παίρνω τηλέφωνο και κλείνω ραντεβού για της12 και30. Με ρώτησε η κοπέλα στο τηλέφωνο αν έχω κάποια προτίμηση και είπα την Άρτεμις η οποία δεν ήταν διαθέσιμη. Λέω δεν πειράζει θα κάνω με άλλη κοπέλα. Πηγαίνω στο μαγαζί καυλομενος με βάζουν στο σαλόνι στο οποίο ήταν η Άρτεμις, Κασσάνδρα, Ολίβια και μια άλλη μικρούλα που δεν γνωρίζω το όνομα της. Μου λέει η Ολίβια :γλυκέ μου για της 12 και 30 έχουμε πέντε ραντεβού κλεισμένα και τα δωμάτια είναι τέσσερα. Το νούμερο σου είναι το τελευταίο που πήρε οπότε..... Εντάξει της λέω και φεύγω. Και τώρα αν διαβάζουν τα κορίτσια ρωτάω :δεν ξέρατε ότι έχετε 4 δωμάτια τώρα το μάθατε; Γιατί μου κλείστε ραντεβού και με κάνατε να έρθω από Νεάπολη; Θα μπορούσατε να πείτε ότι αυτή την ώρα όλα τα ραντεβού είναι κλεισμένα και να πήγαινα στην Βάνα και να μην εμένα αχυστος κοτζάμ Χυσεας.
OK καλωs η κακωs ....στα εν λογω ιδρυματα γινονται καμια φορα λαθοι .....απλα και μονο που το αναφερεs ωs μερα και ωρα αποκαλειψεs το name soy
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Golden spa παίζει τπτ καλό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom