Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (5 μέλη και 58 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
OK καλωs η κακωs ....στα εν λογω ιδρυματα γινονται καμια φορα λαθοι .....απλα και μονο που το αναφερεs ωs μερα και ωρα αποκαλειψεs το name soy
Φίλε μου αν δεν ήθελα να αποκαλυφθω δεν θα ανέβαζα κριτική. Θα πρέπει να μάθουν τα εν λόγο κορίτσια να δέχονται και της αρνητικες κριτικές όπως δέχονται και της θετικές. Να μην σπαταλάνε τον χρόνο του κοσμάκη. Ποιο πολύ με πείραξε πού μου είπε ότι το νούμερο μου ήταν το τελευταίο που πήρε από τους πέντε. Που ήξερε το νούμερο του τηλεφώνου μου; Είναι μέντιουμ; Η μήπως είναι γραμμένο στο μέτωπο μου; Ένα περισσότερο που είχα πάει πέντε λεπτά πριν το ραντεβού και δεν είχαν έρθει ακόμα όλοι οι υπόλοιποι.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
564
Πόντοι
81
Ρε μύστες η Μάγκυ που λειτουργούσε το κατάστημα στην Εγνατίας γενικά έχει μεταφερθεί άλλου?
που την θυμήθηκες αυτήν...... παλι καλα δεν ρώτησες για τον Βασιλη στην Κωλεττη !!!!!!
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Crystal επίσκεψη με Ίριδα έχουν γραφτεί και τα αρνητικά και τα θετικά για την κοπέλα επίσκεψη με θετικό πρόσημο για εμένα
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
483
Like
1.350
Πόντοι
201
Crystal επίσκεψη με Ίριδα έχουν γραφτεί και τα αρνητικά και τα θετικά για την κοπέλα επίσκεψη με θετικό πρόσημο για εμένα
Θες να πεις καμια λεπτομερια?
Η απλα πετας κατι ετσι αοριστο?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Μια Λυδία που εμφανίστηκε στην βανα είναι η γνωστή από το λουξουρι ... ξέρει κανείς
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
564
Πόντοι
81
Μια Λυδία που εμφανίστηκε στην βανα είναι η γνωστή από το λουξουρι ... ξέρει κανείς
Η Λύδια έχει φύγει από την θεσσαλονικη. Το είχα πει και πιο παλιά όταν ρωτούσαν άλλοι
μάλλον σφετερίζεται το ονομα της για να πιάσει πελατολόγιο
 

Morfeas38

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
136
Like
225
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο λουξουρι. Δώρα νέα κοπέλα ,εμφάνισημη.Αφροδιτη με το τουπέ της.Ευα κλασική διαχρονική τσαπερδονα.Μια καινούργια αν θυμάμαι καλά Αλισα,νεαρή,....άλογο. Πέρασα με το σίγουρακι την Εύα. Η καινούργια με προβλημάτισε τόσο, που ήμουν έτοιμος να ξαναμπώ μαζί της.Θα δοκιμαστή λίαν σύντομος
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Θες να πεις καμια λεπτομερια?
Η απλα πετας κατι ετσι αοριστο?
Ψάξε πάρα πίσω Καρντασι υπάρχουν κριτικές από εμένα και από αλλά μέλη, μην κουράζουμε με τα ίδια και τα ίδια.
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
174
Like
274
Πόντοι
21
στο ελιτ σπα εχει καινουργιες παρουσιες ξερει τιποτα κανεις?
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Ρε μύστες η Μάγκυ που λειτουργούσε το κατάστημα στην Εγνατίας γενικά έχει μεταφερθεί άλλου?
Έχει κλείσει οριστικά. Η ίδια δεν ασχολείται ξανά με αυτή την δουλειά.
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
μάλλον σφετερίζεται το ονομα της για να πιάσει πελατολόγιο
Αδελφέ νομίζω ότι ονόματα μπορεί να παίζουν τα ίδια σε κάποια. Καθώς είναι και υπό διαφορετική διεύθυνση. Και από όσο είχα συνομιλήσει με αρκετές το διαλέγουν μόνες τους το όνομα Αλλά φυσικά μπορεί να ισχύει και αυτό.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
IMG_7276.jpeg
IMG_7276.jpeg

Καλησπέρα! Θα ήθελα να ενημερώσω όλους όσοι ενδιαφέρονται σκέφτονται να πάνε στο Ανδρομέδα στην συγκεκριμένη κυρία που δουλεύει μέσω facebook και ίνσταγκραμ. Πήγε φίλος μου την Παρασκευή. Μου έδειξε τις φωτογραφίες που του έστειλε και μου έδειξε και μια φωτογραφία που Έβγαλε αυτός. Μία χοντρή κοπέλα είναι χωρίς τίποτα το ερωτικό πάνω της. Καμία σχέση με τις φωτογραφίες που στέλνει. Έπειδή η φωτογραφία τραβήχτηκε παρά την θέλησή της μάλλον κρυφά όχι παρα τη θέληση της δεν θα την πάρω να τη δημοσιεύσω. Πάντως λίγο προσοχή παιδιά. Επίσης όποιος πάει Και θέλει να φύγει να μην ντραπεί να φύγει…
Τα χρήματα δεν μας πέφτουν από τον ουρανό, τα δουλεύουμε.
 

andreas_ath7

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2024
Μηνύματα
12
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα , έχει πάει κανείς στο luxury spa στην μοναστηριού ; Θέλω απόψεις !
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Καλησπέρα , έχει πάει κανείς στο luxury spa στην μοναστηριού ; Θέλω απόψεις !
Καλώς τον…
Γράφτηκε την Κυριακή και θέλει απόψεις. Κάνε ένα κόπο ρε φίλε και διάβασε τι έχουμε γράψει όλοι εμείς οι μαλάκες που πάμε και πληρώνουμε για να έχετε εσείς μασημένη τροφή
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom