Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (9 μέλη και 36 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Και επαναλαμβάνω ότι δεν έχει καμία απολύτως σχέση με το body free…
Ο Νίκος μετά από πολλά χρόνια σταματάει εντελώς κάθε δραστηριότητα. Για το ίδιο μαγαζί λέμε Venus λέγεται και είναι εκεί που είπα στο δεύτερο όροφο. Για αυτούς που δεν ξέρουν ακριβώς είναι Κωσταντίνου Καραμανλή με 28ης Οκτωβρίου γωνία
Tα είπαμε αυτά....Spa venus ....πήγες .....; Nα μάθουμε κάτι πιο ουσιαστικό.....
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.259
Πόντοι
7.636
Πέρασμα από το golden. Πλέον έχει αλλά προγράμματα. Έγινε κάτι σεν το Venus το νέο. Από 50-60 έως 100€. Ακόμα η ξένια είναι εκεί. Πας από κοντά και στα λένε τα προγράμματα. Εγώ έφυγα, δεν έκατσα
Golden?
Κάρφωμα έχει?(προφανώς με το 100στάρι.....αλλά επιβεβαίωσε αν θες να ξέρουμε!!!!)
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
2023-04-23 18_21_07-Facebook.jpg

ξερετε ποια ειναι αυτη απο το crystal?
Ξερει τελικα καποιος ποια ειναι η κοπελα;
 

SOXEM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
280
Έχουμε εικόνα από Λίνα και Μαριάννα στο λουξουρη? Επίσης dames έχει αλλάξει κάτι ή η ίδια άθλια κατάσταση με την μαστουρωμενη ?
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.134
Πόντοι
201
Πριν λίγα χρόνια όταν το νταμες ήταν στη βούλγαρη δούλευε μια Μαρία γύρω στα 25 γλυκιά ωραία με πιασίματα....Ξέρετε πού βρίσκεται τώρα.....?
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Έχει κανείς εμπειρία με Ραφαέλα από κρύσταλ;
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81

Chrispr45

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
8
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρέα…
Πέρασμα εχθές από το πριβέ χώρο στο κέντρο που είχα αναφέρει .Το κονε έγινε μέσω του φίλου μου που πηγαίνει.Δε δυσκολεύτηκα στο να το βρω γιατί είναι σε κεντρικό σημείο με πάρκινγκ κοντά.Με το που άνοιξε η πόρτα με υποδέχτηκε μια μελαχρινή μιλφαρα με ωραίες καμπύλες και προς έκπληξη μου είδα τη Φενια/Φεδρα της οποίας η τύχη ήταν άγνωστη για τόσο καιρό..Έγινε μια μικρή ξενάγηση στο χώρο και κατευθείαν πέρασμα στο δωμάτιο με Φενια.Δε χρειάζεται συστάσεις η συγκεκριμένη καθώς κάνει πολυ δυνατό πρόγραμμα χωρίς μη και όχι αυτό όχι το αλλο στο δεύτερο μερος έμεινε μόνο με το εσώρουχο …Ο χώρος ιδιαίτερα διακοσμημένος και παρα πολυ καθαρός , το μπάνιο βρίσκεται εκτός δωματίου αλλα είσαι μόνος σου καθόλη τη διάρκεια όποτε δε με πείραξε…Γενικα η φάση ήταν τελείως διαφορετική από ότι στα υπόλοιπα μαγαζιά γιατί εισαι τελείως μονος με την κοπέλα , δεν ακούγονται κουδούνια τηλέφωνα κτλ.Κόστος 60€ για χέρι συνολική διαρκεια επίσκεψης περιπου μια ωρα.Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και σίγουρα θα το επισκεφτώ ξανά
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Εάν το Ακουα έχει βάλει φουλ και πίπα με 70-100 ευρώ σημαίνει εξ αρχής ότι τόσα χρόνια ήθελαν να μας γδάρουν με γνώση και της διεύθυνσης του ιδρύματος και εν συνεχεία ότι η είσοδος στην αγορά του Ελεγκανς αλλάζει τις ισορροπίες για τα καλά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πάντως θα ήθελα μια μίνι ενημέρωση εάν μπαίνει στο φουλ η Ξένια, η ξινομουνα. Θέλω να πάω μόνο και μόνο για τις σπάσω τα νεύρα!
 

Jubitana 39

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
36
Like
92
Πόντοι
0
Αυτή που έχει το elegance ρε παιδιά την είχε και δούλευε ο Νίκος στο aqua....προφανώς γνωρίζονται μάλλον....και επειδή πάει καλά το elegance σε λέει πρέπει να το αναβαθμίσω και εγώ το προϊόν....ανταγωνισμός λέγεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom