Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Filip073

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
16
Like
40
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στο Κρίσταλ!
Παρούσες νεφέλη,Ναταλία,ίριδα,τοκυο κ αριανα με την οποία περασα κιολας!
Όμορφο κοριτσάκι με μικρό βυζακι κ κωλο πυροβολο!
Πρώτο μέρος ψιλοκαλο αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο με προσπάθεια πίεσης!
Δεύτερο μέρος πολύ Καλο!δε λέει όχι κ μη κ συμμετέχει αρκετα καλά!
Υπάρχει κ μια Αφροδίτη καινουρια η οποία δούλευε κάποια άλλη μέρα που είχα πάρει τηλ κ μου είπαν ότι είναι καινουρια!
Μήπως έχει δοκιμάσει κανένας να μας ενημερώσει;
Καλησπέρα . Πέρασμα την Τρίτη εγώ μαζί της .. όμορφη μελαχρινή είναι με πολλά τατουάζ εξωτερικά. Σώμα γυμνασμένο αρκετά δυνατό. Προγραμμα μασαζ μέτριο πολύ με σοβαρό κλέψιμο χρόνου και χαμηλή πίεση. Πέρασμα στο δεύτερο μέρος με χαϊδέματα ωραία και αισθησιακές ανάσες .. Αρκετά καλή με γρήγορες όμως κινήσεις δείχνοντας να ξεπεταξει .Σύνολο ξεπετάς 6/10 !
ΥΣ: έχω δημιουργήσει νέο προφίλ θα παραθέσω αρκετές εμπειριες του μηνα σιγά σιγά γιατί θέλουν έγκριση τα μηνύματα μ
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
188
Πόντοι
0
Παίδες ξέρει κανείς που βρίσκονται οι πρώην του Luxury Νατάσα και Στεφανία; Πείτε γιατί έχω τη γνώμη ότι με αυτές τις αποχωρήσεις έγιε "φτωχότερο" το μαγαζί.
Για Στεφανία και Λούνα (που ήταν παλιά στο Luxury) ενδιαφέρομαι και εγώ. Είχα κάνει αρκετά διπλά μαζί τους. Πραγματικά τλωρα το μαγαζί είναι "φτωχότερο".
 

omorfoulis35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
30
Like
994
Πόντοι
990
Θα κάνω την εισαγωγή μου με το εξής….
Τους Άγγλους θα τους ακούτε μετά το but.….
Στεφανία λοιπόν.
Ένα χαμογελαστό φρέσκο τυπάκι με ωραίο πρόγραμμα εξαιρετικό μασάζ πολύ δυνατή εκτόνωση και ανθεκτική στο σεξ. Κάτι μη και κάτι όχι είναι απολύτως αποδεκτά στο βαθμό του πρώτου ραντεβού. Οκ ως εδώ. Θα έλεγα ότι μέσα από την εμπειρία προκύπτει άνετα η ανάγκη ή καλύτερα η επιθυμία μιας δεύτερης δοκιμής.
Αλλά………
Έρχεσαι στη πόλη μου κυρία μου να κάνεις πλούσια Χριστούγεννα….
Μη κρυβόμαστε , αυτά τα λεφτά τα βλέπεις στην Αθήνα το μήνα και αν.….
Φέρε γαμώ τη τσιπιά σου δύο ρολά μασαζόχαρτο να απλώσεις
Φέρε μια βαλίτσα πετσέτες….
Αγόρασε παντόφλες μιας χρήσης….
Και το κυριότερο…..!
Δώσε ένα φράγκο και κλείσε κάτι αξιοπρεπές.
Μας είπες θα πας Περαία. Οκ το καταλάβαμε ότι η επιλογή έγινε λόγω τιμής.Η Περαία αυτή τη περίοδο έχει τα πιο φθηνά καταλύματα. Τελικά επέλεξες την τελείως άλλη πλευρά που επίσης παρέχει Airbnb τρώγλες με 25€.
Μπάνιο ήταν αυτό κουκλίτσα μου?
Άσε που αν σουρουπώσει εκεί είναι σαν να σουλατσάρεις στη κεντρική πλατεία της Τεχεράνης με μπλουζάκι Tommy Hilfiger flag…..!
Εν κατακλείδι…..
Σεβασμός στο Πύργο το Λευκό καριολάκι…….
Να μας ξανά έρθεις ευχαρίστως αλλά με σεβασμό.
Ευχαριστουμε που μας ανοιγεται τα ματια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Περασμα σημερα massagio με κεισι. Μου ειπε δεν δουκευει πολλες μερες την εβδομαδα. Σωμα θα εβαζα 7/10 μικρο βυζι αλλα παιδια τρομερος κωλος τον ποιανεις και γουσταρεις με εμενα τουλαχιστον εδειξε να γουσταρει, ρογα ανταποκρισιμη, ωραια δαχτυλα στα χερια τον ποιανει ρε παιδι μου και το ευχαριατιεσαι. Στο προσωπο χανει λιγο αλλα γουστα ειναι αυτα σε καμια περιπτωαη ασχημη. Εγω περασα καλα αμα κατσει καιρο θα εξελιχθει σε καλη επιλογη
Ίδια ακριβώς κριτική για την Μαρίνα από massagio. Ίσως η Μαρίνα να έχει απλά πιο ωραίο προσωπάκι. Κατά τα άλλα όπως ακριβώς τα λέει ο φίλος
 

ironjz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Να κάνω μια μικρή ενημέρωση, μήπως και βοηθήσω. Πέρασα από το Dames ή Ζέτα κουκου όπως έχει την αγγελία στο kanesex. Φωτογραφίες παραπλανητικές, τουλάχιστον τη μέρα που πήγε εγώ, οι φωτογραφίες με τη πραγματικότητα δεν είχαν καμία σχέση. Ήταν 2 κοπέλες. Μια μικρή, σίγουρα όχι ελληνίδα, με αρκετά παραπανήσια κιλά και όχι καλά κατανεμημένα, κατά την άποψη μου. Δεν την επέλεξα γιατί, αφενός δεν μου άρεσε και αφετέρου σκέφτηκα ότι λόγω ηλικίας μάλλον θα θέλει να με ξεπετάξει γρήγορα. Επέλεξα τη Σοφία. Milf. Ξανθιά και πολύ αδύνατη. Ανύπαρκτο σχεδόν στήθος. Ήμουν έτοιμος να φύγω αλλά βαρέθηκα να ψάξω κάτι άλλο εκείνη τη στιγμή. Πήρα το απλό πρόγραμμα, χωρίς το μασάζ. Το μεγάλο της ατού είναι η χρησιμοποίηση της γλώσσας. Καταπληκτικό γλύψιμο σε όλο το σώμα. Πολύ ωραία πίπα, βαθειά. Στο σεξ τα δίνει αλλά λόγω του σώματος, όπως είπα πάρα πολύ αδύνατη, δεν έχει να πιασίματα. Γενικά το ευχαριστήθηκα και χαλάρωσα. Δεν έκλαψα τα λεφτά μου. Δεν νομίζω όμως ότι θα ξαναπάρω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
217
Like
154
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Να κάνω μια μικρή ενημέρωση, μήπως και βοηθήσω. Πέρασα από το Dames ή Ζέτα κουκου όπως έχει την αγγελία στο kanesex. Φωτογραφίες παραπλανητικές, τουλάχιστον τη μέρα που πήγε εγώ, οι φωτογραφίες με τη πραγματικότητα δεν είχαν καμία σχέση. Ήταν 2 κοπέλες. Μια μικρή, σίγουρα όχι ελληνίδα, με αρκετά παραπανήσια κιλά και όχι καλά κατανεμημένα, κατά την άποψη μου. Δεν την επέλεξα γιατί, αφενός δεν μου άρεσε και αφετέρου σκέφτηκα ότι λόγω ηλικίας μάλλον θα θέλει να με ξεπετάξει γρήγορα. Επέλεξα τη Σοφία. Milf. Ξανθιά και πολύ αδύνατη. Ανύπαρκτο σχεδόν στήθος. Ήμουν έτοιμος να φύγω αλλά βαρέθηκα να ψάξω κάτι άλλο εκείνη τη στιγμή. Πήρα το απλό πρόγραμμα, χωρίς το μασάζ. Το μεγάλο της ατού είναι η χρησιμοποίηση της γλώσσας. Καταπληκτικό γλύψιμο σε όλο το σώμα. Πολύ ωραία πίπα, βαθειά. Στο σεξ τα δίνει αλλά λόγω του σώματος, όπως είπα πάρα πολύ αδύνατη, δεν έχει να πιασίματα. Γενικά το ευχαριστήθηκα και χαλάρωσα. Δεν έκλαψα τα λεφτά μου. Δεν νομίζω όμως ότι θα ξαναπάρω.
Η συνεδρία ποσο στοιχισε δεν μάς είπες.. Τι προγραμματα παιζουν;;
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Η συνεδρία ποσο στοιχισε δεν μάς είπες.. Τι προγραμματα παιζουν;;
60 sex
80 μασαζ και sex
Προσωπικά έχω πάει και δεν θα ξαναπάω έχω γράψει σχετικά κριτική κάποιες σελίδες πισω
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Γεια χαρά ,μαρκελα αξίζει για δοκιμή ?
 

jovetic4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2013
Μηνύματα
10
Like
24
Πόντοι
0
Έχει πετύχει κανείς την Μαρίνα τελευταία στο Massagio?
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
162
Like
386
Πόντοι
21
Καμία καλη κορασίδα από Βάνα τελευταία εχουμε ενημέρωση από κάνα φίλο!!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
Ο φΙλος μας ο ΝΙΚΟΛΑΣ[Χρονια του πολλα],ετοιμαζεται
να μετακομισει σε νεο χωρο..Στη Β.Ολγας καπου...
 

Anisia

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
  • Nuru / Body to Body Massage 80 Ευρω / ώρα
  • Jacuzzi Massage 80 Ευρώ
  • +Το δώρο μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

ironjz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0
Η συνεδρία ποσο στοιχισε δεν μάς είπες.. Τι προγραμματα παιζουν;;
Έχεις δίκαιο. 60 ευρώ το απλό που πήρα εγώ. 80 με μασάζ. 90 απλό, 2 κοπέλες και αν θυμάμαι καλά 120 μασάζ με 2 κοπέλες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom