Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Άβγαλτα είναι τα περισσότερα... καραντί σε λέω!
Άστα φίλε dokimazo, γάμησέ τα σου λέω...Η τελευταία παντρεμένη που "πήρα" ήταν θεούσα, με γέροντα (εξομολόγο). Μόλις μου το δινε, πήγαινε και το εξομολογούνταν στο γέροντα. Με καράφλιασε τελείως φίλε. Εκεί να δεις, στριγκ και ντύσιμο, αλλά η εκκλησία - εκκλησία! Αλλά όλα κι όλα, πίπα δεν έκανε, ούτε κώλο έδινε! Παρθένα σου λέω!!
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
5
Like
699
Πόντοι
96
Άστα φίλε dokimazo, γάμησέ τα σου λέω...Η τελευταία παντρεμένη που "πήρα" ήταν θεούσα, με γέροντα (εξομολόγο). Μόλις μου το δινε, πήγαινε και το εξομολογούνταν στο γέροντα. Με καράφλιασε τελείως φίλε. Εκεί να δεις, στριγκ και ντύσιμο, αλλά η εκκλησία - εκκλησία! Αλλά όλα κι όλα, πίπα δεν έκανε, ούτε κώλο έδινε! Παρθένα σου λέω!!

τοχουν για χομπυ οι παντρεμενες και ειδικα οι θεουσες  ριξτε μια ματια στα τσατ της μουρλης γινεται
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Άστα φίλε dokimazo, γάμησέ τα σου λέω...Η τελευταία παντρεμένη που "πήρα" ήταν θεούσα, με γέροντα (εξομολόγο). Μόλις μου το δινε, πήγαινε και το εξομολογούνταν στο γέροντα. Με καράφλιασε τελείως φίλε. Εκεί να δεις, στριγκ και ντύσιμο, αλλά η εκκλησία - εκκλησία! Αλλά όλα κι όλα, πίπα δεν έκανε, ούτε κώλο έδινε! Παρθένα σου λέω!!
graf , καλή περίπτωση, σπάει την ανία του εύκολου έρωτα,
θα μου το συστήσεις να συνεχίσω το ΘΕΑΡΕΣΤΟ ΕΡΓΟ σου ή είσαι ακόμα μαζί της?
 

EYFYHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
72
Like
15
Πόντοι
0
Άστα φίλε dokimazo, γάμησέ τα σου λέω...Η τελευταία παντρεμένη που "πήρα" ήταν θεούσα, με γέροντα (εξομολόγο). Μόλις μου το δινε, πήγαινε και το εξομολογούνταν στο γέροντα. Με καράφλιασε τελείως φίλε. Εκεί να δεις, στριγκ και ντύσιμο, αλλά η εκκλησία - εκκλησία! Αλλά όλα κι όλα, πίπα δεν έκανε, ούτε κώλο έδινε! Παρθένα σου λέω!!

:2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γαμώ τα γέλια ρε φίλε...μας σακάτεψες μεσημεριάτικα...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
Άστα φίλε dokimazo, γάμησέ τα σου λέω...Η τελευταία παντρεμένη που "πήρα" ήταν θεούσα, με γέροντα (εξομολόγο). Μόλις μου το δινε, πήγαινε και το εξομολογούνταν στο γέροντα. Με καράφλιασε τελείως φίλε. Εκεί να δεις, στριγκ και ντύσιμο, αλλά η εκκλησία - εκκλησία! Αλλά όλα κι όλα, πίπα δεν έκανε, ούτε κώλο έδινε! Παρθένα σου λέω!!

Και εγώ το ίδιο είχα πάθει με μία κοπελίτσα γκόμενα που κάθε φορά είχαμε τα ίδια... αλλά εκείνη ήταν όντως θεούσα φίλε. Ούτε στρινγκ, ούτε χαζά...
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
αυτο που λεει ο graf, ισχυει ΑΚΡΙΒΩΣ και σε μενα. Πηδαω μια παντρεμενη απο χαριλαου πανω απο 50 και εχει ενοχες μετα
και παει και εξομολογειται
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
αυτο που λεει ο graf, ισχυει ΑΚΡΙΒΩΣ και σε μενα. Πηδαω μια παντρεμενη απο χαριλαου πανω απο 50 και εχει ενοχες μετα
και παει και εξομολογειται
:knockinb: και εξομολήγηση  :priest: δηλαδή vevrier?
Πόσες φορές το μήνα συνουσιάζεσται?
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
οποτε βρισκει δικαιολογια για να πει στον αντρα της.
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
τουλαχιστον μια την εβδομαδα.
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
kavler, τσάμπα η διαφήμιση που της ρίχνεις, πιστεύω ακούσια  :idiot:
Πήρα σήμερα τηλέφωνο, ευγενέστατη μεν, ούτε να ακούσει για φουλ,
Αντιεπαγγελματικό Νάσια  :uglystupid:
Αν δεν θες να δουλέψεις  στην :pipa3: και το  :fuck1: μάλλον δεν θα βρεις πολλούς μαλακάκες να σου ακούμπαν 50 Euro για την ομορφιά σου  :boobies:  :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε παιδιά λέτε να έχει δίκιο η κοπέλα? Λέτα στα 45+ να είναι ακόμα παρθένα?
 re file alkino..vrikes anthropo na kanei kai diafimisi..ego mia apli anafora kano..tipota perisotero...ex alou den einai kai tipota to idietero..
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
ok! sorry

Ας μήνουμε στο ΧΡΥΣΟ ΚΑΝΟΝΑ,
ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ,  :pipa2:: και  :fuck1: , ΜΑΥΡΟ ! ! !
Ας πεινάσει στις δύσκολες εποχές που ζούμε.
Οι τζάμπα μασαζοπουτάνες ας κάνουν άλλη δουλειά..........
ΤΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΖΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ΠΕΘΑΝΕ.-

και το λέω εγώ που, την επισκέυτικα 2 φορές και δεν της άφησα ούτε 1 Euro.-
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
τουλαχιστον μια την εβδομαδα.
Μπράβο τέκνον μου, είσαι φιαλήθεις και θα ανταμειφτείς για αυτό.
Πήγαινε σπίτι σου σήμερα σκέψου τα όλα αυτά και μην ξαναμαρτήσεις.
Ο ΕΞΟΜΟΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Μπράβο τέκνον μου, είσαι φιαλήθεις και θα ανταμειφτείς για αυτό.
Πήγαινε σπίτι σου σήμερα σκέψου τα όλα αυτά και μην ξαναμαρτήσεις.
Ο ΕΞΟΜΟΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ.
Α! Ξέχασα, να σου πω τέκνον μου...
Πες την και κανένα καλό λόγο για τον εξομολόγο της.
Βοήθεια μας.
Εσένα σε σέβεται και σε υπολήπτεται, μετράει πολύ την γνώμη σου.
Βοήθησε τον πλησίον σου, τι σημασία έχει που είναι Ιερωμένος, άνθρωπος είναι και αυτός.
Βοήθεια μας.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Παρεμπιπτόντως, να σας πω για μια άλλη παντρεμένη θεούσα παλιότερα, που ήθελε στα νιατα της να γίνει θεολόγος (έγινε νηπιοβρεφοκόμος). Την είχα ξεπαρθενιάσει εγώ στα 19 της και την ξαναβρήκα στα 32. Έμεινα στον τόπο όταν την είδα να τα καταπίνει όλα και να κάνει squirting στον οργασμό της ρε παλικάρια. Μου έκανε το αμάξι μουνί, πλημμύρα λέμε!!! Να φοβάμαι μια βδομάδα μη μπει η γυναίκα μου μέσα και κάτσει στο βρεμένο κάθισμα. Ευτυχώς τα υγρά αυτά είναι άοσμα!!!      
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
Μου έκανε το αμάξι μουνί, πλημμύρα λέμε!!! Να φοβάμαι μια βδομάδα μη μπει η γυναίκα μου μέσα και κάτσει στο βρεμένο κάθισμα. Ευτυχώς τα υγρά αυτά είναι άοσμα!!!     

Μα και εσύ τον παλιό έρωτα στο αμάξι? Πάντε σ' ένα ξενοδοχείο for old times sake!

Στα του μασαζομετώπου τώρα έχουμε καμμιά ενημέρωση whatsoever?
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
Άστα φίλε dokimazo, γάμησέ τα σου λέω...Η τελευταία παντρεμένη που "πήρα" ήταν θεούσα, με γέροντα (εξομολόγο). Μόλις μου το δινε, πήγαινε και το εξομολογούνταν στο γέροντα. Με καράφλιασε τελείως φίλε. Εκεί να δεις, στριγκ και ντύσιμο, αλλά η εκκλησία - εκκλησία! Αλλά όλα κι όλα, πίπα δεν έκανε, ούτε κώλο έδινε! Παρθένα σου λέω!!
μηπως την εβαζε ο παπας κατω απο το πετραχιλι και τη ραντιζε με τη κρεατινη αγιαστουρα γιατι εγω ηξερα ενα παπαδομπηχτη οπως ηξερα πολλες κυριες που στα νειατα τους δεν αφηναν πουτσα ορθια και μετα τοριξαν στη εκκλησια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom