Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
κοιτα οταν μια κοπελα που θεωρητικα δεν κανει φουλ , μου κανει φουλ χωρις καν να της ζητησω  με τρελο gfe και να τα παιρνει 2 φορες σε μια ωρα (70-75 λεπτα στην πραγματικοτητα) στο στομα (μετα απο ενα καλο μασαζ) και μετα σου συνεχιζει το κλαρινο ακομα και στο ντουζ , για μενα θεωρειτε καλο Value For Money

τωρα που εφυγε που παμε ?? αγγελικη η Μενια ?? μαρεσει το Gfe ....
Θεωρητικά,εσύ το είπες,εγώ τι να πω?
M αρέσει η Μαρία και πέρασα καλά μην παρεξηγηθώ απλά έκανα πως δε καταλαβαίνω πως προσποιείται  :grin:
Αγγελική και Μαριάννα μετά Μένια.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Τα πουρά με πούρα!!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Το μελαχρινό Ρουμανάκι στο Ρεσόρτ είναι φωτιά λέμε α πα πα πα πα  :fuck2: Θεόκαυλο  :rockon:
Θα γνωρίσει παραδειγματική τιμωρία το ταχύτερο δυνατό για τις πονηρές του ματιές  :grin:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Εγώ είμαι νεούδι και δεν καπνίζω πούρα άρα δεν έχω ελπίδα  :grin:

Μπα... εδώ τα καταφέρνω εγώ και ο Ric... εσύ δεν θα τα καταφέρεις... "νεούδι";;;

Το μελαχρινό Ρουμανάκι στο Ρεσόρτ είναι φωτιά λέμε α πα πα πα πα  :fuck2: Θεόκαυλο  :rockon:

Και μένα δεν μου λες τίποτα;;; Καλάάάάάάά....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366

cynorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
Υπνος βαρύς έπεσε μάλλον! Καλημέρα...
 

trantas

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
65
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι νεος στο κολπο και επειδι μενω κορδελιο ψαηνω τιν οδο απο το στεκι του βασιλη στιν μοναστηριου αλλαδεν ξερω τηλ για να κονε καθε πληροφορια δεχτη με χαρα.
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Το μελαχρινό Ρουμανάκι στο Ρεσόρτ είναι φωτιά λέμε α πα πα πα πα  :fuck2: Θεόκαυλο  :rockon:
Θα γνωρίσει παραδειγματική τιμωρία το ταχύτερο δυνατό για τις πονηρές του ματιές  :grin:
Καλά ρε House δεν είπαμε να μην καρφώνεσαι;
 

trantas

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
65
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλά ρε House δεν είπαμε να μην καρφώνεσαι;
παιδια καποια ενημερωση απο το σιτε σχετικα με τα μερη που θα πρεπει να κοιταξω σε σελιδες με πληροφοριεσ γαι τα στεκια?ευχαριστω
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
file xeris to tilefono apo to studio tis Elenas eki stin monastiriou?exo na tin do apo tote pou duleve megalou alexandrou stous ampelokipous.pou akrivos monastiriou?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom