Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ε τότε άντε να ζωντανέψουμε και το θρεντάκι!

Χάουζ κάνε καμμιά πρόταση... έχω και ένα φίλο και θέλω να του κάνω και γαμπριάτικο δώρο! Καταλαβαίνεις... Εχεμύθεια και καλές υπηρεσίες χρειάζονται... άντε το πρώτο οκ. Το δεύτερο;;; Κανένα καλό στα υπόψην σου;;; Εεεε.... άρχοντα της τάβλας;;; Πρίγκιπα του λαδιού;;; Αυτοκράτορα του τριψίματος;;; Ε φανταστικέ (και νέε) φίλε;;;
:grin:
Πόσες κοπέλες θα χρειαστούν?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
εγώ προτείνω το εξής

αφήστε τα μαγαζιά χωρία ΚΑΜΙΑ κριτική

να δούμε,μπορούν να δουλέψουν με την αξία τους???

τίποτα,μόνο με την αγγελία στη Μέτροσπορτ....όπως παλιά
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
εγώ προτείνω το εξής

αφήστε τα μαγαζιά χωρία ΚΑΜΙΑ κριτική

να δούμε,μπορούν να δουλέψουν με την αξία τους???

τίποτα,μόνο με την αγγελία στη Μέτροσπορτ....όπως παλιά
Μπορούν παίχτη μου αν περίμεναν εμάς θα είχαν κλείσει.
Ας είναι καλά οι παπούδες και οι παντρεμένοι,θυμήσου αυτό που σου λέω.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
:grin:
Πόσες κοπέλες θα χρειαστούν?

Τρεις μάλλον... Δύο για τον Θανατοποινίτη και μία για μένα... Μπορεί και μόνο για τον Θανατοποινίτη δύο... υπολόγισε να προτείνεις δύο με τρεις! Εμένα με ξέρεις. Ο Θανατοποινίτης έχει τα γούστα σου... (Γούστα τέλος πάντων, άντε να μην ανοίξω τώρα το στόμα μου...)  :)
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Palermo δεν έχω σχεδόν καμία σχέση με μασατζίδικα, εγώ την Δήμητρα ήξερα. Οπότε δεν ήξερα τί ρόλο βαράει η Χρύσα. Δεν έχω κανένα λόγο να πω ψέμματα.

η χρύσα οταν ξεκινησε εγνατια ηταν στην φραπα... και στο καλαμακι σε μερικους. Το μασαζ της ειναι σιγουρα πολυ καλο .Φουλ τοτε εκανε σε πολυ λιγους για να μην πω 3-4. Με το που πηγε στην Δήμητρα - Ερρικα απο πέρυσι ειναι και πλεον στο φουλ του φουλ αλλα σε αυτους που γνωριζει απο παλια . Και τωρα ειδικα που σχολασε τον γαμπρο ειναι ακομη πιο ανετη...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
η χρύσα οταν ξεκινησε εγνατια ηταν στην φραπα... και στο καλαμακι σε μερικους. Το μασαζ της ειναι σιγουρα πολυ καλο .Φουλ τοτε εκανε σε πολυ λιγους για να μην πω 3-4. Με το που πηγε στην Δήμητρα - Ερρικα απο πέρυσι ειναι και πλεον στο φουλ του φουλ αλλα σε αυτους που γνωριζει απο παλια . Και τωρα ειδικα που σχολασε τον γαμπρο ειναι ακομη πιο ανετη...
Αξιζει η κατάθεση λες?
 

alexisthess

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Οπότε μάλλον κάτι τέτοιο συνέβη και με εμένα. Άλλωστε είπα πως δεν έχω καμία σχέση με μασατζίδικα. Πήγα για την Δήμητρα επειδή την ήξερα και όταν είδα την Χρύσα και την ρώτησα τί παίζει μου είπε μόνο μασάζ.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
αφήστε τα παρτάλια να ψοφήσουν από την πείνα ώσπου κατεβάσουν την τιμή σε επίπεδα Ταυλάνδης,δηλαδή όλη νύχτα 30 ευρώ....
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
γουστα ειναι αυτα. Παντως ειναι η μονη 22 ελληνίς με φυσικο τουμπανο και ετοιμη για ολα , κουραστηκα με αδυνατες και κοκαλιαρες τυπου βικυ και μονικα κλπ
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Οπότε μάλλον κάτι τέτοιο συνέβη και με εμένα. Άλλωστε είπα πως δεν έχω καμία σχέση με μασατζίδικα. Πήγα για την Δήμητρα επειδή την ήξερα και όταν είδα την Χρύσα και την ρώτησα τί παίζει μου είπε μόνο μασάζ.

ειχες φαινεται καιρο να πας και ηθελε να σε αρμεξει αυτη... θα εχανε πελατη..
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Καλησπερα στην παρεα, βλεπω οτι εχετε παραμεινει σταθεροι στον αγωνα για την ενημερωση του συγκεκριμενου (πονεμενου πλεον) αθληματος........χαρα στο κουραγιο σας, σας παρακολουθω οσο προλαβαινω, αλλα απ οτι καταλαβαινω δεν υπαρχει πλεον "φλογα" στο αθλημα στη ΣΚΑΤΟΥπολη που ζουμε.... εκτος ισως απο την ευχαριστη (αλλα και πολυεξοδη) διαδικασια της αναζητησης "νεου αιματος"..... εγω (δυστυχως? ευτυχως?) απεχω εδω και καιρο, αν βρεθει ευκαιρια ισως κανω καμια ατασθαλια, ετσι για αλλαγη... χρειαζονται και οι αλλαγες......

Εμένα μην με ξεχνάς σε λέω...

Και λεγοντας για ατασθαλιες..... μηπως φιλε dokimazo, ειδικα για το special event που θελετε να κανετε, να γραψεις στα @@ σου τη μιζερια της πολης και να κανετε μια πεταχτη προς Berlin μερια στο ΝΑΟ ΤΗΣ ΑΝΔΡΙΚΗΣ ΑΠΟΛΑΥΣΗΣ το "Artemis"????????
(Αν φυσικα σκοπευετε να διαθεσετε το μπατζετ αλλα και να "διαφυγετε" εστω αυθημερον.......)
Σεβομαι τις πληροφοριες που μπορει να δεχθεις απο τον εγκυροτατο συναδελφο House εννοειται..... αλλα και αυτη την εναλλακτικη στη συστηνω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ, δεν προκειται ΜΕ ΚΑΜΙΑ να ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΤΕ....... ΕΜΠΕΙΡΙΑ (τουλαχιστον για μενα)
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Καλησπερα στην παρεα, βλεπω οτι εχετε παραμεινει σταθεροι στον αγωνα για την ενημερωση του συγκεκριμενου (πονεμενου πλεον) αθληματος........χαρα στο κουραγιο σας, σας παρακολουθω οσο προλαβαινω, αλλα απ οτι καταλαβαινω δεν υπαρχει πλεον "φλογα" στο αθλημα στη ΣΚΑΤΟΥπολη που ζουμε.... εκτος ισως απο την ευχαριστη (αλλα και πολυεξοδη) διαδικασια της αναζητησης "νεου αιματος"..... εγω (δυστυχως? ευτυχως?) απεχω εδω και καιρο, αν βρεθει ευκαιρια ισως κανω καμια ατασθαλια, ετσι για αλλαγη... χρειαζονται και οι αλλαγες......

Και λεγοντας για ατασθαλιες..... μηπως φιλε dokimazo, ειδικα για το special event που θελετε να κανετε, να γραψεις στα @@ σου τη μιζερια της πολης και να κανετε μια πεταχτη προς Berlin μερια στο ΝΑΟ ΤΗΣ ΑΝΔΡΙΚΗΣ ΑΠΟΛΑΥΣΗΣ το "Artemis"????????
(Αν φυσικα σκοπευετε να διαθεσετε το μπατζετ αλλα και να "διαφυγετε" εστω αυθημερον.......)
Σεβομαι τις πληροφοριες που μπορει να δεχθεις απο τον εγκυροτατο συναδελφο House εννοειται..... αλλα και αυτη την εναλλακτικη στη συστηνω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ, δεν προκειται ΜΕ ΚΑΜΙΑ να ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΤΕ....... ΕΜΠΕΙΡΙΑ (τουλαχιστον για μενα)

και πιο κοντα... φραγκφουρτη oasis , palace , miami ,etc
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
και πιο κοντα... φραγκφουρτη oasis , palace , miami ,etc


Ναι, δε λεω, απλα για το συγκεκριμενο εχω προσωπικη αποψη και απο ενημερωση που εχω απο τους κολλητους που με πηγαν στο συγκεκριμενο χωρο η αποψη που επικρατει στας Ευρωπας ειναι οτι το Artemis ειναι συνολικα το καλυτερο value for money απο τα υπολοιπα, συνολικα σε οτι προσφερει........και τα παλληκαρια εχουν ταξιδεψει ΠΟΛΥ την Ευρωπη......

Φυσικα ΠΑΝΤΑ ισχυει το "περι ορεξεως", ετσι? Γουστα ειναι αυτα.....

Παντως με ενα 200αρι αεροπορικα, χωρις ξενοδοχειο, πας αυθημερον και ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ μια χαρα λυση μου φαινεται... (ΠΑΝΤΑ αν τα διαθετεις και μπορεις να "την κοπανησεις"  ;))
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Ναι, δε λεω, απλα για το συγκεκριμενο εχω προσωπικη αποψη και απο ενημερωση που εχω απο τους κολλητους που με πηγαν στο συγκεκριμενο χωρο η αποψη που επικρατει στας Ευρωπας ειναι οτι το Artemis ειναι συνολικα το καλυτερο value for money απο τα υπολοιπα, συνολικα σε οτι προσφερει........και τα παλληκαρια εχουν ταξιδεψει ΠΟΛΥ την Ευρωπη......

Φυσικα ΠΑΝΤΑ ισχυει το "περι ορεξεως", ετσι? Γουστα ειναι αυτα.....

Παντως με ενα 200αρι αεροπορικα, χωρις ξενοδοχειο, πας αυθημερον και ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ μια χαρα λυση μου φαινεται... (ΠΑΝΤΑ αν τα διαθετεις και μπορεις να "την κοπανησεις"  ;))

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom