Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Στο μηνα πανω.Η Μενεμενη που μενω ειναι διπλα.Βολευομουν Αμπελοκηπους και καμια φορα τραβιομουν Ολυμπιαδος.Πιστευω επισης οτι κακως δεν ανοιγουν και αλλα δυτικα.Προφανως ειμαστε πολυ υποβαθμισμενη περιοχη..Χαχαχα
 

PACOS

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η κοπέλα είναι όντως καλή, μετά απο άψογη ενημέρωση του Mr.bean χτύπησα επίσκεψη και μπορώ να πω ότι αξίζει.
Άκου μεταγραφή .... δεν αφήνεις τέτοιο κομμάτι να σου φύγει εκτός και αν Antistress και Βασίλης είναι ιδίων συμφερώντων!!
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
το τελευταίο που αναφέρεις ειδικά καμιά σχέση. Ούτε και πρόκειται να συνεργαστούν ποτέ. Πες το αστάθμιστοι παράγοντες κλπ Το γεγονός είναι οτι θα γινουν και αλλες μεταγραφες μεσα στο φθινοπωρο. Παιζει και το ποσο πελατεια εχει καθε μαζαγι επισης όπως και ποσες κοπελιές απασχολουνται καθε φορα. :uglystupid:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.226
Πόντοι
25.165
Φερτε πισω την Βικυ τωραααααα!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
το τελευταίο που αναφέρεις ειδικά καμιά σχέση. Ούτε και πρόκειται να συνεργαστούν ποτέ. Πες το αστάθμιστοι παράγοντες κλπ Το γεγονός είναι οτι θα γινουν και αλλες μεταγραφες μεσα στο φθινοπωρο. Παιζει και το ποσο πελατεια εχει καθε μαζαγι επισης όπως και ποσες κοπελιές απασχολουνται καθε φορα. :uglystupid:
:thumbsup: Καλημέρα σ όλους.Έτσι όπως τα λέει ο παίχτης είναι.Μια κοπέλα που είναι καλή δε θα καθήσει σ ένα μαγαζί που έχει πολλλές κοπέλες αλλά δεν έχει μεγάλο πελατολόγιο.Θα πάει κάπου αλλού να διευρύνει το προσωπικό της πελατολόγιο και να μεταφέρει,στο μέτρο του δυνατού,τους δικούς της πελάτες στο νέο ίδρυμα που θα απασχολείται.
 

spetses7

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σας, θα βρίσκομαι στη ωραία πόλη σας τη Δευτέρα... μήπως θα είχε την ευγενή καλοσύνη να με συμβουλέψει κάποιος εις ποιά ευαγή ιδρύματα θα έπρεπε να καταθέσω τον οβολόν μου και όχι μόνον;
Σας ευχαριστώ ( προσπάθησα να τα εντοπίσω εις τας εκατοντάδας δημοσιεύματα τα οποία έχεται αναρτήσει αλλά θα χάσω το αεροπλάνον)
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
ετοιμάζεται για προσθετική ... :boobies:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
:thumbsup: Καλημέρα σ όλους.Έτσι όπως τα λέει ο παίχτης είναι.Μια κοπέλα που είναι καλή δε θα καθήσει σ ένα μαγαζί που έχει πολλλές κοπέλες αλλά δεν έχει μεγάλο πελατολόγιο.Θα πάει κάπου αλλού να διευρύνει το προσωπικό της πελατολόγιο και να μεταφέρει,στο μέτρο του δυνατού,τους δικούς της πελάτες στο νέο ίδρυμα που θα απασχολείται.

έτσι ακριβως.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Ο Βασίλης χρειάζεται περισσότερα δωμάτια μάλλον. Βασίλη ακούς????????????
 

dorita

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια δωστε τα φωτα σας και σε εμας τους αμοιρους :'( :'(.
Διαβαζουμε διαβαζουμε αλλα τιποτα δεν καταλαβαινουμαι :helpplea: :helpplea:
Θα πρεπει να παμε συστημενη εκει η μετα απο καποιες φορες θα  :knockinb: και εμεις ??
Συγνωμη που σας ζαλιζω αλλα αν και ειμαι μεσα στα πραγματα με αυτο το συγκεκριμενο ειδος αθληματος ειμαι αρχαριος και θα ηθελα καποια βοηθεια αλλωστε ειμαι και σχετικα νεο μελος στο σα ι τ αν και το παρακολουθω χρονια.
 

volonelo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μια καλησπέρα και απο εμένα!
Παρακολουθώ την συζήτηση αρκετό καιρό και πρώτη φορά γράφω.
Ειμαι φαν του μασαζ γενικά του καλού και καποες φορες πολυτελούς !
Στα ιδρύματα που λετε δεν εχω παει ποτε, αλλα σκοπευω.

1η εμπειρία. Επίσκεψη σε γνωστό μέρος δυτικά(Κωλλέτη) με μέτριες εντυπώσεις.
Ο χώρος απλά αποδεκτός, η δεσποινίδα μέτρια , το μασαζ της μάλλον καλό, οι τιμές ακριβές(60).

Ούτε υπόνοια βέβαια για κάτι παραπάνω και απο τις δυο πλευρες, αλλα στα hilight ωραία μασαζ στους γλουτούς!!

 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
1η εμπειρία. Επίσκεψη σε γνωστό μέρος δυτικά(Κωλλέτη)

Spa Prive? Ωραίο ξεπιάσιμο κάνεις εκεί...

Καλησπέρα συμπαίχτες... Θέλω να πάω από βδομάδα και εγώ αλλά να δω πως θα το βολέψω με το οικονομικό μέρος γιατί οι γυμνόστηθες Βουλγάρες της Χαλκιδικής μου τα φάγαν τα ευρώ!!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
σπα πριβε ειχα παει και γω , πραγματι ωραιο ξεπιασιμο
(και η αφρουλα ειναι πολυ κοντα μετα  :2funny:)

Σε αυτον τον βαισιλη , εχω ελπιδες αν παω ?
και βασικα πως θα παω ? εχει αγγελια ?
γιατι αν δεν εχει , δε μπορω να παω ακομη και την διευθηνση να ξερω
( που δεν την ξερω , αν θελει ας στειλει καποιος)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom