Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

papateo

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
1
καλησπερα συναγωνιστες.εχω διαβασει κααμια 200 σελιδες για το θεμα κ καταλαβα τι παιζει.το θεμα ειναι οτι αν δεν πας συστημενος θα φας μια ωρα για ενα μαζαζ κ τιποτα αλλο.θα μπορουσα να ζυτησω τη βοηθεια καποιου απο εδω.ειληκρηνα οταν ακουγα για μασαζ νομιζα οτι ειναι καθαρα μασαζ κ τιποτα αλλο..μπορει να μου βγηκαν τα ματια αλλα κατι εμαθα.περημενω καμια βοηθεια...
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
καλησπερα συναγωνιστες.εχω διαβασει κααμια 200 σελιδες για το θεμα κ καταλαβα τι παιζει.το θεμα ειναι οτι αν δεν πας συστημενος θα φας μια ωρα για ενα μαζαζ κ τιποτα αλλο.θα μπορουσα να ζυτησω τη βοηθεια καποιου απο εδω.ειληκρηνα οταν ακουγα για μασαζ νομιζα οτι ειναι καθαρα μασαζ κ τιποτα αλλο..μπορει να μου βγηκαν τα ματια αλλα κατι εμαθα.περημενω καμια βοηθεια...

εσυ τωρα η δεν διαβασες τιποτα η ψαχνεις για μαλακες.......αν δεν βρεξεις τον πατο σου ψαρια δεν πιανεις
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
εσυ τωρα η δεν διαβασες τιποτα η ψαχνεις για μαλακες.......αν δεν βρεξεις τον πατο σου ψαρια δεν πιανεις
Κλασικος μπαουκτζης,επρεπε να διαβασει 200 σελιδες για να καταλαβει τι παιζει... :2funny: :2funny: :2funny:
 

papateo

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
1
διαβασα 200 σελιδες για να εχω πληρη ενημερωση ρε φιλαρακι.οσο για τον αλλο που λεει οτι ψαχνω για μαλακες ακριβως το αντηθετο..απλα επειδη δεν θελω να με πιασουν μαλακα κ να τους χωσω ενα καρο λεφτα γι αυτο ζητησα βοηθεια..εχω καταλαβει τι παιζει ρε παιδια..τρωει οποιος εχει ακρη κ εγω δεν εχω.απλα ειναι τα πραγματα νομιζω
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
διαβασα 200 σελιδες για να εχω πληρη ενημερωση ρε φιλαρακι.οσο για τον αλλο που λεει οτι ψαχνω για μαλακες ακριβως το αντηθετο..απλα επειδη δεν θελω να με πιασουν μαλακα κ να τους χωσω ενα καρο λεφτα γι αυτο ζητησα βοηθεια..εχω καταλαβει τι παιζει ρε παιδια..τρωει οποιος εχει ακρη κ εγω δεν εχω.απλα ειναι τα πραγματα νομιζω
Πλακα σου κανω,μη μασσας,απλα να ξερεις οτι το καλυτερο κονε το κανεις μονος σου στον εαυτο σου,λιγο χρονο παραπανω και χρημα θελει,απλα πραγματα...
 

papateo

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
1
και εγω της ιδιας αποψης ειμαι οτι τα καλυτερα τα κανεις απο μονος...αλλα σε μερικα πραγματα δεν γινετε....δυστηχως δεν εχουμε τοση απλα να πηγαινω μεχρι να με μαθουν
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
και εγω της ιδιας αποψης ειμαι οτι τα καλυτερα τα κανεις απο μονος...αλλα σε μερικα πραγματα δεν γινετε....δυστηχως δεν εχουμε τοση απλα να πηγαινω μεχρι να με μαθουν
Δυο 50αρια θα δωσεις,την τριτη φορα τρως στανταρ,μπορει και νωριτερα αν πεισεις...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
αν εχεις λεγειν κ ευπειθειν μπορει να φας κ με τη πρωτη

αντε με τη δευτερη  δεν εχεις παρα κα κανεις μια δοκιμη
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Καλησπέρες σ όλους  :grin:
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
πω ρε νεκραααα.................γεια σοy house.....κ λοιποι κυριοι....
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
χθες δηλαδή δεν έκανες καταδρομική επίσκεψη,αφήνοντας μάλιστα και αντικαταστάτη?
:2funny: :2funny: :2funny: spy in the House of Love  :2funny:
Όχι παίχτη δεν έκανα,απλά έτρεχα για εξωτερικές δουλειές  ;)
Αν έκανα θα το έγραφα κι εδώ αργά ή γρήγορα.
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες.Δεν μπορεσα για Τριτη και πηγα εχθες Μοναστηριου και δοκιμασα την Αγγελικη.Μαλακια μου που πηγα τελευταιο ραντεβου αν και δεν το συνηθιζω.Στο δια ταυτα,πολυ ωραιο σωμα,ψηλη,ξανθια,με τις καμπυλες της,προστυχη και ναζιαρικη φατσουλα.Πολυ ανοιχτοχρωμο δερμα για τα γουστα μου.Ενα σολαριουμ ισως βοηθουσε.Στο προγραμμα της τωρα.Αρκετα καλο μασαζ γιατι παντα το ζηταω.Προφορικα αριστα,φαινεται οτι λατρευει το εργαλειο.Το απολαυσα πραγματικα.Περαιτερω δεν ειχε γιατι περιοδευε.Κωλαρα παντως το μωρο.Θα την ξαναπροτιμησω απο βδομαδα που θα με ξερει κιολας να δω και το φουλ της τι λεει..
Και θα παω και νωριτερα γιατι το μωρο ηταν ελαφρως κουρασμενο..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
πως πηγες αδερφε ? συστημενος η ετσι χυμα ? .. θελω λαδωμα
( Μοναστηριου ποσο ειναι αυτο ? )
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Πηγαινω καιρο φιλε μου.Και αν δεν παρεις τηλ να σου πουν δεν μπορω να σου δωσω διευθυνση και να πας στο ξεκαρφωτο.Καταλαβαινεις πιστευω...
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
βασιληε μοναστηριου η αλλο ειναι αυτο?
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Bασιλη Μοναστηριου φιλε μου.Η κοπελα ειναι νεα αφιξη
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Πηγαινω καιρο φιλε μου.Και αν δεν παρεις τηλ να σου πουν δεν μπορω να σου δωσω διευθυνση και να πας στο ξεκαρφωτο.Καταλαβαινεις πιστευω...

αν δεν κάνω λάθος,από την πρώτη μέρα που άνοιξε πηγαίνεις....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom