Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
541
Κριτικές
3
Like
1.093
Πόντοι
86
Μικρό το βυζάκι δεν το λες 3 προς 4 τούμπανο θα το χαρακτήριζα
Το βυζί δεν είναι μεγάλο. Ωραία, σχετικά ψηλή γυναίκα με ποδάρες. Ίσως πειραγμένα χείλη, λίγο όμως, δεν είναι αντιαισθητικά φουσκωμένα. Αγγλικά βασικά, συνεννοείσαι, το κυριότερο όμως είναι ότι σε ψυχολογεί και καταλαβαίνει τι γουστάρεις. Σου αρπάζει τον πούτσο και στον αρμέγει. Αυτά από μένα, προτείνεται το κορίτσι!

Μόλις διάβασα ότι έβαλε βυζιά.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
191
Like
600
Πόντοι
81
Συγνώμη κιόλας ...... πατε καλα!!!!!!!!!
100 ευρω για να πατε με την Εμμυ και δεν το λεω για την εμφάνιση της κοπελας αλλα για τις υπηρεσίες που γενικα προσφέρουν κάποιες κοπέλες , και σε εμενα μου ζήτησε εξτρα και την ειπα επανω στην γκαυλα για +20 και μου ειπε ειναι πολυ λιγα και πως αυτα τις τα δινουν για πουρμπουάρ και μονο και φυσικα την έριξα άκυρο και ο λογος ειναι πολυ απλός αν ηθελα να χαλασω 100 θα πήγαινα στην Alex στην Nicole στην Νεφελη που οι κοπελες ειναι και εξαιρετικές στις υπηρεσίες τους κρατανε μονες τους τα μαγαζια τους και θα έριχνα και 2 χερια και θα έγλειφα και θα με γλειφαν και ειναι και κουκλες και θα περνούσα και σιγουρα καλα ........ καταλαβαίνω πανω στην τρελα της στιγμής να δωσεις κατι παραπάνω για να γλείψεις η να σε γλείψουν αλλα οχι και ετσι ρε παιδια δεν τα εχω για πέταμα άσε που με αυτον το τρόπο κλέβουν και τον μαγαζάτορα που παίρνει ενα εικοσάρικο και οι αλλες κάνουν την προίκα τους στο μαγαζι του αλλου .

Αλλα δεν φταινε οι κοπελες αλλα κάποιοι χαζοί που του στα δίνουν απλόχερα και παίρνει ο κώλος τους αέρα.

Έλεος βαλτε κάποιοι μυαλό κανετε κακο στην πιατσα εξω το μουνί ειναι ποιο φτηνό και απο το γιαούρτι και σας βαζουν και το πληρώνεται πιπέρι ,μην το βλέπεται σαν τσιγκουνιά απλος σε ολα υπαρχή ενα όριο και με την προσφορά και την ζήτηση το ορίζουμε εμείς .........
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
561
Like
1.648
Πόντοι
206
Συγνώμη κιόλας ...... πατε καλα!!!!!!!!!
100 ευρω για να πατε με την Εμμυ και δεν το λεω για την εμφάνιση της κοπελας αλλα για τις υπηρεσίες που γενικα προσφέρουν κάποιες κοπέλες , και σε εμενα μου ζήτησε εξτρα και την ειπα επανω στην γκαυλα για +20 και μου ειπε ειναι πολυ λιγα και πως αυτα τις τα δινουν για πουρμπουάρ και μονο και φυσικα την έριξα άκυρο και ο λογος ειναι πολυ απλός αν ηθελα να χαλασω 100 θα πήγαινα στην Alex στην Nicole στην Νεφελη που οι κοπελες ειναι και εξαιρετικές στις υπηρεσίες τους κρατανε μονες τους τα μαγαζια τους και θα έριχνα και 2 χερια και θα έγλειφα και θα με γλειφαν και ειναι και κουκλες και θα περνούσα και σιγουρα καλα ........ καταλαβαίνω πανω στην τρελα της στιγμής να δωσεις κατι παραπάνω για να γλείψεις η να σε γλείψουν αλλα οχι και ετσι ρε παιδια δεν τα εχω για πέταμα άσε που με αυτον το τρόπο κλέβουν και τον μαγαζάτορα που παίρνει ενα εικοσάρικο και οι αλλες κάνουν την προίκα τους στο μαγαζι του αλλου .

Αλλα δεν φταινε οι κοπελες αλλα κάποιοι χαζοί που του στα δίνουν απλόχερα και παίρνει ο κώλος τους αέρα.

Έλεος βαλτε κάποιοι μυαλό κανετε κακο στην πιατσα εξω το μουνί ειναι ποιο φτηνό και απο το γιαούρτι και σας βαζουν και το πληρώνεται πιπέρι ,μην το βλέπεται σαν τσιγκουνιά απλος σε ολα υπαρχή ενα όριο και με την προσφορά και την ζήτηση το ορίζουμε εμείς .........
Η Εμμυ ειναι ενα παρταλι και μισο...αυτο με τα μπουρμπουαρ το λεει παντου...απλα και ξεκαθαρα θελει 150 ευρω για να κανει αυτο που φανταζεστε...μακρια απο την χοντρη και αβυζη
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
191
Like
600
Πόντοι
81
Η Εμμυ ειναι ενα παρταλι και μισο...αυτο με τα μπουρμπουαρ το λεει παντου...απλα και ξεκαθαρα θελει 150 ευρω για να κανει αυτο που φανταζεστε...μακρια απο την χοντρη και αβυζη
να ξέρεις οτι λεμε εδω τα διαβάζουν ολα σε εκεινο το μαγαζί και αν ξερουν ποιος απο ολους εισαι σε κανουν και παράπονα για τις κριτικές σου
και αν δηλώσεις οτι εισαι απο το φορουμ και σε εχουν και λιγο θάρρος σου λενε τα στραβά του καθενός ....... μου εχουν πει κάποιες για καποιους εδω μεσα με ονόματα και ψευδώνυμα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ασε κλάμα
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
561
Like
1.648
Πόντοι
206
να ξέρεις οτι λεμε εδω τα διαβάζουν ολα σε εκεινο το μαγαζί και αν ξερουν ποιος απο ολους εισαι σε κανουν και παράπονα για τις κριτικές σου
και αν δηλώσεις οτι εισαι απο το φορουμ και σε εχουν και λιγο θάρρος σου λενε τα στραβά του καθενός ....... μου εχουν πει κάποιες για καποιους εδω μεσα με ονόματα και ψευδώνυμα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ασε κλάμα
στον πουτσο μου δεν πηγαινω στο βανα εδω και καιρο! μονο κρυσταλ ρε μουνια
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.184
Κριτικές
5
Like
12.855
Πόντοι
3.786
Daria worths every penny
Οκ πολλά τα 90 αλλά προτιμώ να πάω μια φορά εκεί παρά 2 σε κάποιο που είναι μη και μη
Τώρα ερώτηση προς γνώστες
Κάποια άλλη κάνει body to body.
Επίσης φίλε μου vlc εγώ έβαλα το λιθαράκι μου και της έμαθα τη λέξη γκαβλα άντε βοηθήστε και οι υπόλοιποι να μάθει την ελληνική γλώσσα .

Η νέα στην πόλη μας Ίριδα έχει αναρτήσει το πρόγραμμα της,με b2b.Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα,αλλά στην Αθήνα έγραφαν τα καλύτερα,όταν ήταν στο επιτελείο της Τέας.Επίσης b2b καλούτσικο κάνει και η Στεφανία από την Αθήνα.Τον Νοέμβριο θα ξαναέρθει:


Επιπλέον υπάρχει και η γνωστή ανώνυμη του κέντρου που δεν σου συστήνεται με όνομα,που το προσφέρει όχι με λάδι,αλλά με nuru gel.Καλή εμπειρία για 1 φορά,αλλά δεν ξαναπήγα,γιατί κάνει γρήγορες κινήσεις και όχι αργές αισθησιακές.

 
Τελευταία τροποποίηση:

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
180
Like
286
Πόντοι
21
Συγνώμη κιόλας ...... πατε καλα!!!!!!!!!
100 ευρω για να πατε με την Εμμυ και δεν το λεω για την εμφάνιση της κοπελας αλλα για τις υπηρεσίες που γενικα προσφέρουν κάποιες κοπέλες , και σε εμενα μου ζήτησε εξτρα και την ειπα επανω στην γκαυλα για +20 και μου ειπε ειναι πολυ λιγα και πως αυτα τις τα δινουν για πουρμπουάρ και μονο και φυσικα την έριξα άκυρο και ο λογος ειναι πολυ απλός αν ηθελα να χαλασω 100 θα πήγαινα στην Alex στην Nicole στην Νεφελη που οι κοπελες ειναι και εξαιρετικές στις υπηρεσίες τους κρατανε μονες τους τα μαγαζια τους και θα έριχνα και 2 χερια και θα έγλειφα και θα με γλειφαν και ειναι και κουκλες και θα περνούσα και σιγουρα καλα ........ καταλαβαίνω πανω στην τρελα της στιγμής να δωσεις κατι παραπάνω για να γλείψεις η να σε γλείψουν αλλα οχι και ετσι ρε παιδια δεν τα εχω για πέταμα άσε που με αυτον το τρόπο κλέβουν και τον μαγαζάτορα που παίρνει ενα εικοσάρικο και οι αλλες κάνουν την προίκα τους στο μαγαζι του αλλου .

Αλλα δεν φταινε οι κοπελες αλλα κάποιοι χαζοί που του στα δίνουν απλόχερα και παίρνει ο κώλος τους αέρα.

Έλεος βαλτε κάποιοι μυαλό κανετε κακο στην πιατσα εξω το μουνί ειναι ποιο φτηνό και απο το γιαούρτι και σας βαζουν και το πληρώνεται πιπέρι ,μην το βλέπεται σαν τσιγκουνιά απλος σε ολα υπαρχή ενα όριο και με την προσφορά και την ζήτηση το ορίζουμε εμείς .........
τζάμπα δεν γαμάς ούτε πούστη tsarlatanos
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
632
Κριτικές
21
Like
3.086
Πόντοι
1.436
Parta Levendi mou dhikasou kortaseta tora tin ehis tin efkeria Alogo to Fruto !!!
IMG-20241007-WA0003.jpg
Happy Minions GIF
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
191
Like
600
Πόντοι
81
τζάμπα δεν γαμάς ούτε πούστη tsarlatanos
συμφωνώ φιλε μου άλλα!!!!
άλλο να πληρώνεις και άλλο να σε κλέβουν και μιλάω για τις υπηρεσίες και μονο
εδω ψάχνουν χαζούς για να κάνουν προίκα
εχω φαει πολλα για τα γουστα μου εχω περασει και πολυ καλα και εχω περασει και χαλια με καποιες κοπελες δεν ειναι ολα τέλεια στο παθος μας εχω δωσει και μπονους εχω κλαψει και τα λεφτα μου αλλα χαζος και κοροιδο δεν ειμαι για καποιες δήθεν εξυπνες
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
824
Like
1.952
Πόντοι
206
Συγνώμη κιόλας ...... πατε καλα!!!!!!!!!
100 ευρω για να πατε με την Εμμυ και δεν το λεω για την εμφάνιση της κοπελας αλλα για τις υπηρεσίες που γενικα προσφέρουν κάποιες κοπέλες , και σε εμενα μου ζήτησε εξτρα και την ειπα επανω στην γκαυλα για +20 και μου ειπε ειναι πολυ λιγα και πως αυτα τις τα δινουν για πουρμπουάρ και μονο και φυσικα την έριξα άκυρο και ο λογος ειναι πολυ απλός αν ηθελα να χαλασω 100 θα πήγαινα στην Alex στην Nicole στην Νεφελη που οι κοπελες ειναι και εξαιρετικές στις υπηρεσίες τους κρατανε μονες τους τα μαγαζια τους και θα έριχνα και 2 χερια και θα έγλειφα και θα με γλειφαν και ειναι και κουκλες και θα περνούσα και σιγουρα καλα ........ καταλαβαίνω πανω στην τρελα της στιγμής να δωσεις κατι παραπάνω για να γλείψεις η να σε γλείψουν αλλα οχι και ετσι ρε παιδια δεν τα εχω για πέταμα άσε που με αυτον το τρόπο κλέβουν και τον μαγαζάτορα που παίρνει ενα εικοσάρικο και οι αλλες κάνουν την προίκα τους στο μαγαζι του αλλου .

Αλλα δεν φταινε οι κοπελες αλλα κάποιοι χαζοί που του στα δίνουν απλόχερα και παίρνει ο κώλος τους αέρα.

Έλεος βαλτε κάποιοι μυαλό κανετε κακο στην πιατσα εξω το μουνί ειναι ποιο φτηνό και απο το γιαούρτι και σας βαζουν και το πληρώνεται πιπέρι ,μην το βλέπεται σαν τσιγκουνιά απλος σε ολα υπαρχή ενα όριο και με την προσφορά και την ζήτηση το ορίζουμε εμείς .........
Σιγά μην στεναχωρεθούμε και για τα αφεντικά. Ελπίζω να το είπες πάνω στην αποστροφή του ου λόγου και όχι να το εννοούσες.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
824
Like
1.952
Πόντοι
206
να ξέρεις οτι λεμε εδω τα διαβάζουν ολα σε εκεινο το μαγαζί και αν ξερουν ποιος απο ολους εισαι σε κανουν και παράπονα για τις κριτικές σου
και αν δηλώσεις οτι εισαι απο το φορουμ και σε εχουν και λιγο θάρρος σου λενε τα στραβά του καθενός ....... μου εχουν πει κάποιες για καποιους εδω μεσα με ονόματα και ψευδώνυμα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ασε κλάμα
Καλά τρομερή εχεμύθεια τα ελαιοτριβεία και γενικότερα τα ιδρύματα αλλά εκεί ειδικά που συνωστίζονται οι κιουρίες είναι γάμησε τα. Εδώ είναι αποδεκτό να κράξεις είτε γιατί είσαι πελάτης, είτε γιατί όλοι είναι πίσω από ένα ψευδώνυμο. Αλλά να κάθεται η κάθε μία και να βγάζει τα προσωπικά σου δεδομένα στη φόρα πάει πολύ. Δεν έχω επισκεφτεί την Βάνα αν και με βολεύει αλλά μετά από αυτό ούτε πρόκειται στο μέλλον.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
824
Like
1.952
Πόντοι
206

Η νέα στην πόλη μας Ίριδα έχει αναρτήσει το πρόγραμμα της,με b2b.Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα,αλλά στην Αθήνα έγραφαν τα καλύτερα,όταν ήταν στο επιτελείο της Τέας.Επίσης b2b καλούτσικο κάνει και η Στεφανία από την Αθήνα.Τον Νοέμβριο θα ξαναέρθει:


Επιπλέον υπάρχει και η γνωστή ανώνυμη του κέντρου που δεν σου συστήνεται με όνομα,που το προσφέρει όχι με λάδι,αλλά με nuru gel.Καλή εμπειρία για 1 φορά,αλλά δεν ξαναπήγα,γιατί κάνει γρήγορες κινήσεις και όχι αργές αισθησιακές.

Η Στεφανία έχει πάρει μάλλον ψηλά τον αμανέ. Είχα πάει μια φορά αλλά δεν βλέπω τον λόγο για να το ξανακάνω. Το b2b είναι ίδιο με το nuru ;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.184
Κριτικές
5
Like
12.855
Πόντοι
3.786
Η Στεφανία έχει πάρει μάλλον ψηλά τον αμανέ. Είχα πάει μια φορά αλλά δεν βλέπω τον λόγο για να το ξανακάνω. Το b2b είναι ίδιο με το nuru ;
Η διαφορά είναι ότι το nuru γίνεται με nuru gel.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom