Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (2 μέλη και 60 επισκέπτες)

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
δεν ξερω ποια ηταν. απο το τηλ ειχε πει οτι ειναι ολες οι κοπελες εκει.....αλλα μετα οτι δεν εχει δωματιο.....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
δεν ξερω ποια ηταν. απο το τηλ ειχε πει οτι ειναι ολες οι κοπελες εκει.....αλλα μετα οτι δεν εχει δωματιο.....
Οκ κατάλαβα, η συγχώνευση των 2 μαγαζιών έφερε συνωστισμό
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
όλα ανατολικά πάνε γμτ
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
υποτιθεται οτι ηταν ολες γιατι δουλευαν σημερα χωρις να παρει το μαγαζι λεφτα.......για δωρο χριστουγενων
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Τηλέφωνο-άρα-απλά πήρες, δεν πηγες? Από το τηλέφωνο έγιναν αυτά? Ή live? Γι αυτό ρωτάω ποια η ρεσεπνιονίστ
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
live λεμε.....μου ειπαν να παω κ οταν πηγα μου ριξαν πορτα.......δεν ξερω ποια ηταν....μονο την ευα ηξερα απο τσ ρεσεψιονιστ εκει..........καλα χριστουγεννα κυριοι κυριοι συναδελφοι.....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Σήμερα ανοιχτά ή κλειστά τα μαγαζιά?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Σήμερα λογικά ανοιχτά ως μια μέρα... Αύριο κλειστά. Μετά από βδομάδα!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Σήμερα λογικά ανοιχτά ως μια μέρα... Αύριο κλειστά. Μετά από βδομάδα!
Λογικά θα κλείσουν σήμερα λίγο πιο νωρίς, να κάνουν Χριστούγεννα με τα παιδάκια τους(και με τα εγγονάκια τους μη σου πω μερικές)
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
το ρεζορτ εγινε πριβε κ οσον αφορα τους παλιους πελατες.......ειχα να παω απο τον καιρο της Ευας κ εφαγα πορτα
Και εγω απο τα ιδια....βρε δε πα να γα...εμενα με εριξε πορτα μια κοντη , ξανθια , χοντρη. Δεν εχει δωματια και ειναι "τιγκα" ... καλα ρε. μαζευουνε τα μαγαζια τους και εχουνε και επιλογη ? το βλεπω να κλεινει !!!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Και εγω απο τα ιδια....βρε δε πα να γα...εμενα με εριξε πορτα μια κοντη , ξανθια , χοντρη. Δεν εχει δωματια και ειναι "τιγκα" ... καλα ρε. μαζευουνε τα μαγαζια τους και εχουνε και επιλογη ? το βλεπω να κλεινει !!!!
+1
Χρόνια πολλά σε όλους μας
 

ZEYS

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
:s&m_3: χρονια μασ πολλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
564
Πόντοι
81
λοιπόν έκατσα και σκευτικα τι είναι αυτό που μας αρέσει στο θέμα μασάζ.  Πολλοί μας κατηγορούν ότι δίνουμε τα λεφτά μας τζάμπα για μια απλή εκτόνωση. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι: Στο μασάζ αυτό που βρίσκουμε είναι: ο ερωτισμός το χάδι η επαφή . Οι περισσότεροι από εμάς είναι παντρεμένοι και οικογενειάρχες που κακήν κακός το σεξ το βρίσκουμε στα σπίτια μας, άλλοι περισσότερο και άλλοι λιγότερο , δεν χρειάζεται να δώσουμε 50 και 60 ευρο για κάτι που το έχουμε δίπλα μας δηλαδή να βάλουμε το πουλί μας σε μια τρυπά. Αυτό που μας λίπη είναι ο ερωτισμός το ότι κάποιος ασχολιτε μαζί μας. Μας δίνει αυτό που μας λίπη και αυτό που δεν βρίσκουμε πλέον στα σπίτια μας ,που κάποτε το βρίσκαμε αλλά τώρα λόγο υποχρεώσεων και καθημερινότητας δεν μας το δίνουν.             


  τα παραπάνω είναι μια προσωπική άποψη που απλός ήθελα να την εκφράσω και θέλω να πιστεύω ότι εκφράζει και πολλούς από αυτό το φόρουμ .
 

babatsikos

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
ξερεις κανενα μαγαζι που να ειναι ανοικτο σημερα?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
λοιπόν έκατσα και σκευτικα τι είναι αυτό που μας αρέσει στο θέμα μασάζ.  Πολλοί μας κατηγορούν ότι δίνουμε τα λεφτά μας τζάμπα για μια απλή εκτόνωση. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι: Στο μασάζ αυτό που βρίσκουμε είναι: ο ερωτισμός το χάδι η επαφή . Οι περισσότεροι από εμάς είναι παντρεμένοι και οικογενειάρχες που κακήν κακός το σεξ το βρίσκουμε στα σπίτια μας, άλλοι περισσότερο και άλλοι λιγότερο , δεν χρειάζεται να δώσουμε 50 και 60 ευρο για κάτι που το έχουμε δίπλα μας δηλαδή να βάλουμε το πουλί μας σε μια τρυπά. Αυτό που μας λίπη είναι ο ερωτισμός το ότι κάποιος ασχολιτε μαζί μας. Μας δίνει αυτό που μας λίπη και αυτό που δεν βρίσκουμε πλέον στα σπίτια μας ,που κάποτε το βρίσκαμε αλλά τώρα λόγο υποχρεώσεων και καθημερινότητας δεν μας το δίνουν.               


  τα παραπάνω είναι μια προσωπική άποψη που απλός ήθελα να την εκφράσω και θέλω να πιστεύω ότι εκφράζει και πολλούς από αυτό το φόρουμ .
ωραια αποψη και εμπεριστατωμενη....αλλα παλι πως αντεχετε μερικοι να μην τον βαζετε εν τελει εκει που πατε οταν φυσικα αυτο δεν προκυπτει, ετσι;εγω δεν παω μασαζιδικα αλλα το χω απορια...δεν ξερω αν θα αντεχα...μαλλον μετα θαθελα και μπουρδελο στο καπακι...
 

ZEYS

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
ωραια αποψη και εμπεριστατωμενη....αλλα παλι πως αντεχετε μερικοι να μην τον βαζετε εν τελει εκει που πατε οταν φυσικα αυτο δεν προκυπτει, ετσι;εγω δεν παω μασαζιδικα αλλα το χω απορια...δεν ξερω αν θα αντεχα...μαλλον μετα θαθελα και μπουρδελο στο καπακι...

ΑΧΧΑΧΑΑΧΑΑΧΧΑ η καυλα εκει ειναι να μη ξερεισ αν θα  :knockinb: χααχχαχααχαχ....αλλα γουστα ειναι αυτα...εμενα μ αρεσει να μου την  :jerking:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZEYS

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καμια πληροφορια για αμπελικοιπους????????????? ειναι ανοιχτα σημεα???? θελει βισμα εκει???????? :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom