Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
το ίδρυμα έχει αγγελία.
αρα πας αφού παρεις τηλ. αν δεν τηλ μπορεί να περιμένεις ή να έχει πολύ κόσμο.
αν είναι πρώτη επίσκεψη μπορεί να φας πετσέτα!

Πηρα σημερα Αγγελιοφορο- Μετροσπορ -Αγγελιοχωρο και εψαξα για Εντελβαις αλλα εβγαιναν ασχετα στουντιο
Μηπως φιλοι -συναγωνιστες ξερουμε το τηλ?
Αν το εχει καποιος ας μου το στειλει με πμ η αν θελει ας ποσταρει τα 3 τελευταια νουμερα
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια καμια ενημερωση απο angel εχουμε?????
 

sinistergr

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
60
Like
24
Πόντοι
0
Αστα για το angel spa στη Σμύρνης ρωτάω καιρό αλλά τπτ. μαλλον έχει πέσει μαύρο από την κοινότητα. Κρίμα γιατι είναι και κοντά στο σπίτι. Μην τρέχουμε κιόλας  :)
 

analsexlover696969

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα !

μεσα στην βδομαδα μυοχαλαρωσα με την νασια .

ο χωρος της καπου στην παπαφη . πολυ καλος . ειναι ενα οροφοδιαμερισμα ησυχο , ζεστο , καθαρο με ωραια διακοσμηση .

η νασια ειναι ενα μιλφακι . δεν εχει και το πιο ομορφο προσωπο , ενω ειναι αδυνατουλα με χαλαρη κοιλιτσα και μεσαιου μεγεθους  :boobies: .
ειναι ευχαριστη στην παρεα . λιγο γλωσσοκοπανα , αλλα αμα θες την βαζεις στο mute .  :)

μασαζ αρκετα καλο ( προς χαιδεμα ) και αρκετη ωρα . η νασια ξερει να χειριζεται τον μικρο-μας-φιλο-εκει-κατω με εξαιρετικο τροπο για ενα ικανοποιητικο τελειωμα της συνεδριας .

συμπερασματικα η νασια ειναι μια μετρια παρουσια , σε ενα καλο χωρο και με καλες υπηρεσιες .

κοστος 50 Ε . υψηλο value for money . θα την ξανατιμησω . ειναι και γειτονισσα .  :)

αυτααααα ...

και μεχρι την επομενη φορα ...

να υγειαινουμε και να μυοχαλαρωνουμε ! 
εγω σας το ειχα πει το καλοκαιρι οτι αξιζει,αν δεν ψαχνεις και πολλα πολλα..
 

analsexlover696969

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
Αστα για το angel spa στη Σμύρνης ρωτάω καιρό αλλά τπτ. μαλλον έχει πέσει μαύρο από την κοινότητα. Κρίμα γιατι είναι και κοντά στο σπίτι. Μην τρέχουμε κιόλας  :)
εχω την εντυπωση οτι εχει κανει και αλλου μαγαζι..
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
H "γνωστή" Μαριάννα ποια είναι συνάδελφοι στο Βαρδάρη?
 

m_29_gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Καποιος να μου στείλει το τηλ του resort?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ο Βασιλης στη Μοναστηριου ειναι ο γνωστος Βασιλης απο N. Εγνατια ?
 

m_29_gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ΑΣ στείλει κάποιος το τηλ του resort σε pm , λεω να επισκεφθω μαρίζα σήμερα
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ευχαριστω πολυ...
οσο για κατι γατακια που τους εστειλα και μηνυμα για να μαθω αυτο το απλο πραγμα και δεν απαντησαν , μη μπουν στον κοπο ποτε να ζητησουν τιποτα
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
Το μαγαζι στο Jumbo που εννοεις ειναι πεντακαθαρο...
ειναι μονο για γυναικες
καθαρο δεν ειναι.......μπαζει κ αντρες μεσα.....στανταρακι σας το λεω....το θεμα ειναι ποιες δουλευουν
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
καθαρο δεν ειναι.......μπαζει κ αντρες μεσα.....στανταρακι σας το λεω....το θεμα ειναι ποιες δουλευουν
ρε φιλε επειδη το εχεις ξαναπει αυτο σταματα να γραφεις μαλακιες. αφου εισαι τοσο σιγουρος πηγαινε και βγαλε τα γουστακια σου με αποτριχωτικο κερι και μασκες προσωπου. Μην τα ισοπεδωνουμε ολα. Ο χωρος ειναι σιγουρα καθαρος και με αυτα που γραφεις ισως δημιουργεις προβλημα. και δεν εννοω με μπατσους κλπ κλπ
ασχολεισου με τα ανεκδοτακια σου και ασε τα στανταρακια και τις θεωρειες συνομωσιας
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μοθ ποτε δεν γραφω μαλακιες κ πραγματα που δεν ξερω οκ? νομιζω δεν εχω δωσει τετοιο δικαιωμα για να μιλας κατα αυτον τον τροπο.
 

sdsk09

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
θα μπουρούσε να στείλει κάποιος το τηλέφωνο από το ίδρυμα στην Μ. Αλεξάνδρου, στους Αμπελόκηπους; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
φιλε μοθ ποτε δεν γραφω μαλακιες κ πραγματα που δεν ξερω οκ? νομιζω δεν εχω δωσει τετοιο δικαιωμα για να μιλας κατα αυτον τον τροπο.
δεν εχεις δωσει δικαιωμα? αν εγω βγω και πω οτι σε ενα σπιτι κανονικο πηδιουνται με πληρωμη ή αν στο φουρνο της γωνιας κανουν πιπες δινω δικαιωμα ή οχι????
αντε σοβαρευτειτε
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
φιλε agxxx δες λιγο τα μηνυματα σου. μολις σου εστειλα κατι
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
αρχικα προοριζοταν για οπως το λες.....σε καποια φαση ομως κοπελα που δουλευε στο κατω μαγαζι εκανε βαρδια εκει......κ οχι μονο μι φορα......κ οχι για κρεμες κ τα λοιπα που προαναφερες. απλα δεν καταλαβαινω γιατι κοπτεσαι τοσο, για ενα θεμα το οποιο τυχαινει καποιος να ξερει δυο πραγματα παρα πανω. σου μιλαω με τον πιο ομορφο τροπο. οποτε θα σε παρακαλουσα μαγκιες ειρωνιες κ κουβεντες του τυπου αντε σοβαρευτειται οχι σε μενα ετσι?
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Τελειώνει και με άλλο τρόπο η συνεδρεία αν πας αρκετές φορές

Για βοηθήστε ρε παιδιά. Πως τελειώνει η συνεδρία με τη Νάσια και στις πόσες φορές αλλάζει το σκηνικό??

Έχω πάει δύο φορές και όλα είναι όπως τα περιγράφετε αλλά η συνεδρία τελειώνει με φραπεδάκι...

Κάνει φουλ?? Καλαμάκι μόνο??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom