Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Ωραία... έτσι να ξέρω. Γιατί δεν μ' αρέσει η πετσέτα...
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Οποιος διαβασει σημερα στον Αγγελιοφορο για μασαζ κατ οικον απο Ελληνογερμανιδα απλα να μη μπει ουτε στον κοπο,μακραν το μεγαλυτερο μπαζο που κυκλοφορει,ενδυκνειται μονο στους λατρεις ταινιων τρομου Λουτσιο Φουλτσι,Νταριο Αρτζεντο κ.τ.λ
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Οποιος διαβασει σημερα στον Αγγελιοφορο για μασαζ κατ οικον απο Ελληνογερμανιδα απλα να μη μπει ουτε στον κοπο,μακραν το μεγαλυτερο μπαζο που κυκλοφορει,ενδυκνειται μονο στους λατρεις ταινιων τρομου Λουτσιο Φουλτσι,Νταριο Αρτζεντο κ.τ.λ

μήπως εννοείς τη χοντρή μελαχροινή,που έχει τηλέφωνο και εκτός μασάζ,στα προσωπικά?
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Κατσε να δω και θα σου πω...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
δεν την έχεις πάρει να τη δεις?
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Δυστυχως το εκανα αυτο το λαθος,και ακομη βλεπω εφιαλτες,οχι πως την αφησα να κανει και τιποτα δηλαδη...αρχικα με απειλησε πως θα βγαλει τα ρουχα της,της εδωσα κατι παραπανω για να μην το κανει,μετα οταν με απειλησε για φουλ,της ειπα πως θα φωναξω την αστυνομια...τρελλο μπαζο...Λοιπον,το τηλεφωνο της το βλεπω μονο στην στηλη Υγεια του σημερινου Αγγελιοφορου και τελειωνει σε  181...
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές μετά απο πολύ καιρό
Επειδη είχα καιρό να μπω στο ιντερνετ και βλεπω ότι μου έχετε στείλει πολλά πμ ζητώντς το τηλ απο Μοναστηρίου νομίζω ότι ήμουν σαφής.Τελειώνει σε 049
Θα πάω μία βολτίτσα σήμερα μάλλον αν προλάβω και θα ενημερώσω
Να στε καλα
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Λοιπόν, η μαρί από το βασίλη στη Μοναστηρίου είναι παρα πολύ καλή. Το μασαζ τέλει και η εμφανιση πολύ καλή. Η καινούργια η στέλλα αξίζει?
 

droopy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα... Επειδή είμαι καινούριος στον χώρο (αλλά ελπίζω και ανερχόμενο ταλέντο  :dancing: ) , πως πρέπει να παίξεις μπάλλα στα μασατζίδικα για να μην σου κάνουν μόνο μασάζ...?
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
36
Παίδες καλησπέρα... Επειδή είμαι καινούριος στον χώρο (αλλά ελπίζω και ανερχόμενο ταλέντο  :dancing: ) , πως πρέπει να παίξεις μπάλλα στα μασατζίδικα για να μην σου κάνουν μόνο μασάζ...?
πολύ απλά.....
Πας δυο-τρεις φορές πρώτα,σε μαθαίνουν (-3x 60=180euros) και μετά πας για άλλα.....
Εκτός αν σκάσεις με τη μία κανα 300άρι και γλυκαθούν....Και σίγουρα όχι στην κοπέλα που θα σου κάνει αλλα στον νταβα της..
Λεφτά να εχεις δηλαδη
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Η Μαρία από Μοναστηρίου προχωράει καθόλου μετά το μασάζ ή μένει στο  :bigdick: ?
 

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Για χαρα καινουριος ειμαι . να ρωτησω αν ξερει κανεις για το εντελβαις τι παιζει(ωραριο λειτουργιας-τιμη-υπηρεσιες-χρονος). για καποιον που θα παει 1η φορα θελει συστασεις η κατευθειαν  πας στο θεμα?

οποιος ξερει κατι για big tits ας το αναφερει για εμας τους αρρωστους με τα γαλατα :kissass: :tits:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
πολύ απλά.....
Πας δυο-τρεις φορές πρώτα,σε μαθαίνουν (-3x 60=180euros) και μετά πας για άλλα.....
Εκτός αν σκάσεις με τη μία κανα 300άρι και γλυκαθούν....Και σίγουρα όχι στην κοπέλα που θα σου κάνει αλλα στον νταβα της..
Λεφτά να εχεις δηλαδη

η πολυ απλα βρισκεις καναν γνωστο που να εχει ηδη το κονε με το αφεντικο οποτε μιλας απευθειας με το αφεντικο και τα κανονιζετε και δν σκας τα 300 που ακουω και μου φευγουν οσα μαλλια μου απομεινανε.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Παράθεση από: AGNIUS στις χθες στις 10:39
Οποιος διαβασει σημερα στον Αγγελιοφορο για μασαζ κατ οικον απο Ελληνογερμανιδα απλα να μη μπει ουτε στον κοπο,μακραν το μεγαλυτερο μπαζο που κυκλοφορει,ενδυκνειται μονο στους λατρεις ταινιων τρομου Λουτσιο Φουλτσι,Νταριο Αρτζεντο κ.τ.λ

ΦΙΛΕ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ. ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΗΛΗ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Παράθεση από: AGNIUS στις χθες στις 10:39
Οποιος διαβασει σημερα στον Αγγελιοφορο για μασαζ κατ οικον απο Ελληνογερμανιδα απλα να μη μπει ουτε στον κοπο,μακραν το μεγαλυτερο μπαζο που κυκλοφορει,ενδυκνειται μονο στους λατρεις ταινιων τρομου Λουτσιο Φουλτσι,Νταριο Αρτζεντο κ.τ.λ

ΦΙΛΕ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ. ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΗΛΗ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.
Ευτυχως εσυ τουλαχιστον το προλαβες το κακο,οσο για αλλα απο Υγεια δεν παιζει κατι σοβαρο,μια φοιτητρια μονο που ερχεται σπιτι για μασσαζ και φτανει μεχρι φραπε,εμφανισιμη με ωραιο σωμα αλλα δεν βγαζει τιποτα,η τιμη στα 50 Ευρω.
 

Giorgakis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη σε Resort Βαρδάρη. Πέρα από την γνωστή Μαριάννα, έχουμε νέα άφιξη την Μαρίζα. Ελληνοφιλιπινέζα.....με απίστευτο κορμί, πολύ όμορφη και σούπερ μασάζ. Τσιμπούκι με σάλιωμα και σούπερ ντύσιμο. Πολύ φιλική και πρόσχαρη. Δεν προχωράει πέρα από τσιμπούκι όμως. Όσοι πιστοί..σπεύσατε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom