Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
409
Κριτικές
7
Like
1.003
Πόντοι
361
Καλησπέρα μάγκες. Από περιέργεια επικοινώνησα με το more massage μέσω εφαρμογής. Μου έστειλαν σε φωτο τις κοπέλες, μουναρες.. και μόνοι τους μου είπαν για έξτρα υπηρεσίες....κάποιες πανε μέχρι φουλ...δεν ξέρω μου φάνηκε πολυ καλο για να είναι αληθινό. Δεν ξερω αν κάποιος φίλος πήρε καμία από εκεί?
Μείνε μακριά φουλ fake
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε μάγκες κάποιος να ξέρει κάτι για την Λένα την ψηλή αδύνατη που ήταν στο royal massage έχω φάει τον κόσμο και δεν μπορώ να την βρω
 

Dimkol13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
25
Like
17
Πόντοι
0
Δμε φίλε άλλες φωτο στέλνουν αλλες γυναίκες σου έρχονται?
Μείνε μακριά φουλ fake
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε μάγκες κάποιος να ξέρει κάτι για την Λένα την ψηλή αδύνατη που ήταν στο royal massage έχω φάει τον κόσμο και δεν μπορώ να την βρω
 

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
104
Like
486
Πόντοι
21
Επίσκεψη σε Crystal.
Παρούσες : Κασσανδρα , Ολίβια , Νεφέλη , Ραφαέλα , Αρτεμις .
Προτιμήθηκε η Αρτεμις . Ευγενική και ησυχη από άποψη ομιλίας στο δωματιο , στα γούστα μου από άποψη εμφάνισης οποτε ήμουν οκ. Πρώτο μέρος σχετικά καλό , θα ήθελα λίγο καλύτερο αλλα δεν ήταν κάτι που με χάλασε, πίεσε παραπάνω εκεί που χρειάστηκα . Δεύτερο μέρος εξαιρετικό , το πήγε παρα πολύ καλά και το απόλαυσα. Σύνοψη . Έφυγα ευχαριστημένος . Αν θα προτιμηθεί ξανά ; Ναι
Κόστος 30€+20€=50€
Η Αρτεμις ειναι η παλια Αρτεμις με τις βυζαρες ή καποια καινουρια κοπελα?
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
26
Like
110
Πόντοι
0
Relief, μεγάλη ξεπερα.
Η πονηρή η Μαρία κοιτάζει να στα αρπάξει για να τρέχει στο καζίνο.
Η Νικόλ μόνο σε καυλώνει και έως εκεί
Η Βασιλεία τα ίδια, μόνο Χασιά πολύ κοντά και τον παίζεις μόνος σου
Κοροϊδία
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
26
Like
110
Πόντοι
0
Και το άλλο το κοπρόσκυλο μέσα κρυμμένος στο Ρελιεφ να κάνει τον επιχειρηματία με τα λεφτά του ποδομασαζ της ξανθιάς
Στα φρουτάκια 6 ώρες καθοταν
 

Dimkol13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
25
Like
17
Πόντοι
0
Και το άλλο το κοπρόσκυλο μέσα κρυμμένος στο Ρελιεφ να κάνει τον επιχειρηματία με τα λεφτά του ποδομασαζ της ξανθιάς
Στα φρουτάκια 6 ώρες καθοταν
Και το άλλο το κοπρόσκυλο μέσα κρυμμένος στο Ρελιεφ να κάνει τον επιχειρηματία με τα λεφτά του ποδομασαζ της ξανθιάς
Στα φρουτάκια 6 ώρες καθοταν
φίλε μου με το εσώρουχο είχες μείνει; γιατί και εγώ πριν 'κανα ενάμιση μήνα που είχα πάει ακριβώς το ίδιο με εσένα


 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
424
Κριτικές
7
Like
1.690
Πόντοι
481
Και το άλλο το κοπρόσκυλο μέσα κρυμμένος στο Ρελιεφ να κάνει τον επιχειρηματία με τα λεφτά του ποδομασαζ της ξανθιάς
Στα φρουτάκια 6 ώρες καθοταν
Ποιον λες ;
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Νταβάς ή σύζυγος ή μπορεί και τα δυο
Αυτό με χαλάει εμένα. Ενώ μου αρέσει πολυ το μασαζ με Νικολ και ο τροπος που σε καυλωνει, ξενερωνω να σκεφτομαι οτι εχει εναν παπαρα σε διπλανο χωρο να το παιζει νταβας.
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
244
Πόντοι
20
Μάγκες τι θα γίνει θα γράψει κάποιος καμία εμπειρία; Εγώ οπότε έχω γράψει που κλαιν μαιν όσο μπαίνω γράφω ότι ζω,έχω βοηθήσει και παιδιά με ερωτήσεις στα πμ εδώ το μόνο που βλέπω είναι να μαλώνουν μεταξύ τους να βρίζουν το ρελιφ ενώ τρώνε τα λεφτά τους και οι παλιοί τα τζοβενα να το παίζουν ιστορία και ειρωνεία ενώ δεν προσφέρουν πλέον τίποτα. Άντε γραφτε δεν θα χει νόημα το thread
 

3lalakis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
44
Like
62
Πόντοι
0
Ρε φίλε ντετέκτιβ της προσωπικής τους ζωής είσαι;
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
102
Like
290
Πόντοι
21
Η Αρτεμις ειναι η παλια Αρτεμις με τις βυζαρες ή καποια καινουρια κοπελα?

Η Αρτεμις ειναι η παλια Αρτεμις με τις βυζαρες ή καποια καινουρια κοπελα?
Δεν ξέρω αν είχε καμια άλλη αλλα την ίδια λέμε νομίζω .
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
δυο μερες παιρνω τηλεφωνο massagio για αννυ και δεν μπορω να βρω ραντεβου....παει το δωρο πασχα:buck2:
 

djinos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
14
Like
44
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα μεσημέρι περί τις 13:00 στο Τζέσυ σπα μοναστηριού 52 βρήκα ένα ψηλό μελαχρινό μωρό μόλις είχε πάει για δουλειά! Ολγα με είπε ελληνίδα! 60€ έκανα ντουλάπι και είχαμε δυνατό χειρογλυκανο γύρω στα 20 λεπτά τα δούλεψε καλά τίμια βέβαια ήταν κάινουρια και κάπως ντροπαλή αλλά καλούτσικα τα ρούφηξε όλα και έφυγε καλημέρα κακός στο μπάνιο να τα ξεπλύνει! Για φουλ με είπε 80€
 
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Η Μαρια κανει τα παντα απο το 2002 που την ξερω-χρημα ομως θελει-σου πινει το αιμα κ αυτη και ο Δημητρακης της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


καλημερα φιλε-στο 30+20 τα βγαζουν ολα ;
Εκτός το στρινγκ με.αλλα 20€ όλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom