Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (9 μέλη και 33 επισκέπτες)

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
Στον μαγαζι που αναφερεσαι ειναι πληρες ο καταλογος απλα μπαινεις μεσα και ζητας οτι θελεις.
αλλα την πρωτη φορα σε ολα τα μαγαζια ετσι ειναι.

λετε να ξαναπαω σημερα,για να με θυμουντε και να γινει κατι?
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
Μην εισαι μαλακας. Μην τυχον πας ξανα σημερα. Την αλλη εβδομαδα

δικαιο εχεις....ας περιμενω λιγο...οταν παω να πω ξεκαρφωτα στην υπευθυνη οτι εχω ξαναρθει και τι θελω?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
ειναι σιγουρο πως η αφεντικινα βλεπει αυτα
που λεμε οποτε αν πας πεστην ποιος εισαι
και μπορει να γινει κατι να φας πιο γρηγορα
;)
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
μακαρι...εσυ εχεις παει εκει?
Οχι δεν εχω παει ακομα

ειναι σιγουρο πως η αφεντικινα βλεπει αυτα
που λεμε οποτε αν πας πεστην ποιος εισαι
και μπορει να γινει κατι να φας πιο γρηγορα
;)
Καλως την γεροπουστρίτσα. Δώσε τα φώτα σου στο παιδί ρε κωλόγρια
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
ειναι σιγουρο πως η αφεντικινα βλεπει αυτα
που λεμε οποτε αν πας πεστην ποιος εισαι
και μπορει να γινει κατι να φας πιο γρηγορα
;)

ναι,βοηθα την καταστασει...ξερεις κατι?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
δωστη χαιρετισματα απο μενα ποτε δε ξερεις  ;)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Μαρίνα από Βαρδάρη, Καλλιδοπούλου πέτυχε κανείς ξανά?
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
Γεια σας συντροφοι και απο εμενα....
Στελνω τους ιδιαιτερους χαιρετισμους μου στον kiri 77 kai ab66 οι οποιοι μου εστειλαν π.μ αλλα δυστυχως λογω πολλων δουλειων τωρα καταφερα να μπω στο site.Επειτα απο τρια χρονια στο σπορ του μασαζ οπου στην αθηνα εζησα ενδοξες στιγμες θα αναφερω τι γνωριζω απο θεσσαλονικη....
1)ENTELWEISS: βασιλισσης ολγας 52 διπλα στο resort(τα δυο μαγαζια χωριζει ο καθετος δρομος στη βασιλισσης ολγας που λεγεται καλλιδοπουλου)το ENTELWEISS ειναι η εισοδος με την γκρι πορτα σχεδον μπροστα στο περιπτερο που υπαρχει 30 περιπου μετρα πριν την καλλιδοπουλου.
ΚΟΥΔΟΥΝΙ:ΕNTELWEISS γραφει και ειναι στον πρωτο οροφο
ΧΩΡΟΣ ΚΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ:πολυ προσεγμενος,οι κοπελες που εχς δει εγω ειναι η τανια,λενα,σισσυ,μπετυ και ελσα και αλλες δυο τρεις αδιαφορες....εχω περασει με τανια και λενα και με ελσα(που δουλευε στο διπλανο...)η τανια πολυ καλη για τουσ λατρεις των" σκυλιων" με καλο προγραμμα τουλαχιστον σε μενα.λενα επισης πολυ καλη αλλα φαινεται δεν ειχαμε τοσο καλη χημεια ειδικα οταν δεν υπολογισα τα παραπανω κιλακια της..λιγα μεν αλλα καταλυτικα στο να μη γου σταρω τρελα..ελσα ςραια κοπελα ςραιο προσςπο κοντουλα με απλα διεκπεραιωτικα καθηκοντα στο δωματιο για μενα...
ΤΙΜΗ:120 το φουλ ακαποτο(πολυ ακριβα σε συγκριση με αθηνα οπου για τις ιδιεσ υπηρεσιες πληρωνεις 70 με 80 ευρω και πολυ καλυτερα κομματια)

2)RESORT:Διπλα στο sony center(γωνια καλλιδοπουλου με βασιλισσης ολγας) μια καφε ξυλινη πορτα.
ΧΩΡΟΣ ΚΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ:φιλοι μου τον τελευταιο καιρο εχω περασει εκει μονο με την ευα απο ρωσια ωραιο προσωπο με μπλε ματια ψηλη και πολυ καλη η :pipa1:και το  :knockinb:
ΚΟΥΔΟΥΝΙ:resort γραφει και ειναι επισης στον πρωτο οροφο
ΤΙΜΗ:120

3)ΜΑΣΑΖ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ:Μεγ.αλεξανδρου 27 δευτερος οροφος,κουδουνι ψωμιαδου,κοπελες κατερινα ευα και ροζα(με διαφορα η ροζα καλυτερη)
ΤΙΜΗ:100

4)ΧΕΙΡΟΠΡΑΚΤΙΚΗ ΝΑΝΣΥ:κασσανδρου 47 50 ευρω για μιση ωρα με κοπελεσ την αννι και θεοδωρα(gamhsable kommatia opws lew egw...) που βγαινουν στο χωλ μεν προκλητικα ντυμενες αλλα μασαζ μεχρι τα @@ και βεβαιως επειδη δεν κρατηθηκα και της εβαλα το χερι στον που... μου φωναξε και μου ειπε αυτο ειναι παρανομο...χαχαχαχα θα τρελαθωωωω δηλαδη μεχρι το μασαζ στα @@ δεν ειναι παρανομο και αν στον παιξει ειναι?αν εχουμε κανα δικηγορο ας το ψαξει παρακαλω!!!παντως νομιζω οτι αν σε ξερουν κατι θα παιζει...δεν γινεται αλλιως καποιος θα εχει μπει μεσα επειδη θα την βιασε την κοπελα με μιση ωρα μασζ στα @@!!!
Aν γνωριζει καποιος φιλος ας ενημερωσει αν παιζει κατι αλλο....


Αυτα απο εμενα,ελπιζω να βοηθησα..για οτιδηποτε νεο θα ενημερωσω...
Α και αγαπητε κιρι 77 και αβ66 μονο με συστασεις απο ιντερνετ δε γινεται να σου κανουν φουλ.εγω φανταστειτε μου εδωσαν απλα διευθυνσεις και εδωσα καμμια 300 ευρω τους δυο πρωτουσ μηνες και στο τελος εδειξα και ταυτοτητα πολιτικη για να με πιστεψουν...
αυτες ειναι οι προσωπικες μου εμπειριες...
Αν υπαρχει καποιος συναδερφος που ξερει που ειναι το καινουριο μαγαζι στην πεσοντων που λετε και μου στειλει διευθυνση θα του ειμαι υποχρεωμενος.Μηπως το εχετε kiri 77 kai ab66?

kalo apogeuma sunaderfoi!!!
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
εχεις π.μ φιλε...αυριο θα με εδω να τα πουμε..σε περιμενω..πολλους χαιρετισμους
 

dstavros

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Εμαθα πως η Εβιτα εφερε καινουρια κομματια. Ξερει κανεις κατι?
 

only milfs

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
οποιος ξερει για εβιτα ας δωσει μερικες πληροφοριες
εφερε καινουριες κοπελες???
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αδερφια αυτο στη βουλγαρη που ακριβως ειναι??
 

only milfs

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
οποιος ξερει για εβιτα ας δωσει μερικες πληροφοριες
εφερε καινουριες κοπελες???
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια ειμαι απο κρητη και μου αρεση το μασαζ θα ερθω στην πολυ σας που να παω γεια να περασω καλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom