Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (8 μέλη και 33 επισκέπτες)

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
587
Like
12
Πόντοι
6
Χθεσινή επίσκεψη στην Πεσόντων Πυροσβεστών (πρώην).

Μαρκέλλα ελληνίδα, μέτριο ύψος, μελαχροινή, φιλική πολύ, μασάζ χαλαρό (αν και τα καταφέρνει καλά από μασάζ, ξέρει αρκετά), στοματικό καλό, φραπεδάκι επίσης και πολύ καλή στο φουλ πρόγραμμα.

Σίγουρα την επόμενη φορά θα τα δώσει όλα για όλα.

Και φαίνεται να γουστάρει αυτό που κάνει.
τιμές?
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
587
Like
12
Πόντοι
6
ο χώρος άλλαξε? που βρίσκεται τώρα?
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
καλημερα...χθες ειπα να κανω μια επισκεψη σε κανα μαγαζι,και ειπα να δοκιμασω ενα τηλ απο αγγελιοφορο και η τυχη(η ατυχια) με εφερε στο μαγαζι εντελβαις στην ολγας...ωραιος χορος,εκανα μασαζ με την τανια(μελαχρηνη με προστυχο προσωπο) και παρολο που ολα γιναν χωρις πετσετα δεν προχωρισε,μονο μου ειπε αν θελω να τον παιξω μονος!!!!!!!!!!!!ειπα οτι ξερω τη παιζει,δεν ειμαι καινουργιος σε τετοια μαγαζια,προσφερα παραπανω λεφτα....τιποτα!μαλλον γιατι πηγα πρωτη φορα.δεν ειμαι ο τυπος που ξαναπαει σε τετοιο μαγαζι οταν υπαρχει αυτη η αντιμετωπισει αλλα λογο το οτι με αρεσε η συγκεριμενη κοπελα και πιστευω αν γινεις πελατης θα καλοπερασεις λεω να ξαναδοκιμασω...τι γνωμη εχετε?αξιζει να καταθεσω αλλες 2-3 φορες και μετα ισως εχει κατι  παραπανω?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλημερα...χθες ειπα να κανω μια επισκεψη σε κανα μαγαζι,και ειπα να δοκιμασω ενα τηλ απο αγγελιοφορο και η τυχη(η ατυχια) με εφερε στο μαγαζι εντελβαις στην ολγας...ωραιος χορος,εκανα μασαζ με την τανια(μελαχρηνη με προστυχο προσωπο) και παρολο που ολα γιναν χωρις πετσετα δεν προχωρισε,μονο μου ειπε αν θελω να τον παιξω μονος!!!!!!!!!!!!ειπα οτι ξερω τη παιζει,δεν ειμαι καινουργιος σε τετοια μαγαζια,προσφερα παραπανω λεφτα....τιποτα!μαλλον γιατι πηγα πρωτη φορα.δεν ειμαι ο τυπος που ξαναπαει σε τετοιο μαγαζι οταν υπαρχει αυτη η αντιμετωπισει αλλα λογο το οτι με αρεσε η συγκεριμενη κοπελα και πιστευω αν γινεις πελατης θα καλοπερασεις λεω να ξαναδοκιμασω...τι γνωμη εχετε?αξιζει να καταθεσω αλλες 2-3 φορες και μετα ισως εχει κατι  παραπανω?
αμα ειναι προστυχοφατσα δωστης ακομα μια ευκαιρια...
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
πιστευω οτι εχει μελλον το μαγαζι....ας με ενημερωσει καποιος που ειναι πελατης εκει
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
πιστευω οτι εχει μελλον το μαγαζι....ας με ενημερωσει καποιος που ειναι πελατης εκει
Είναι το καινούριο μαγαζί της Εύας από Καλλιδοπούλου. Δεν έχω παει ακόμα για να δω τις κοπέλες αλλά αν σε μάθουν θα φας ΣΙΓΟΥΡΑ.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
Είναι το καινούριο μαγαζί της Εύας από Καλλιδοπούλου. Δεν έχω παει ακόμα για να δω τις κοπέλες αλλά αν σε μάθουν θα φας ΣΙΓΟΥΡΑ.

με αρεσε σαν χορος,εχει ντουζ στο δωματιο...αρα να κανα κανα 2 καταθεσεις ακομα?
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Και το ρωτάς ρε φίλε. Φυσικά και να ξαναπάς.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
εγω θα ξαναπαω,αλλα ισως υπαρχει καποιος που μπορει να βοηθησει για να επισπεψει το θεμα?
Πες οτι ησουν πελάτης στο μασατζίδικο στο Βαρδάρη, στο μαγαζί που ηταν η Ντίνα.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
Πες οτι ησουν πελάτης στο μασατζίδικο στο Βαρδάρη, στο μαγαζί που ηταν η Ντίνα.

θα δοκιμασω...γιατι δεν εχω ορεξη να δωσω αλλες 3 φορες απο 40 ευρω και να τον παιξω μονος μου..καλυτερα να δω τσοντα
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
θα δοκιμασω...γιατι δεν εχω ορεξη να δωσω αλλες 3 φορες απο 40 ευρω και να τον παιξω μονος μου..καλυτερα να δω τσοντα
Κοίτα ο καθένας κανει τις επιλογές του. Εγώ θα έλεγα αν σου άρεσε η κοπέλα να επιμείνεις. Αλλά μετα θα σκας 120 ευρώπουλα για ενα γαμησάκι. Ασε που υπάρχει ο κίνδυνος μέχρι να σε μάθουν να φύγει η κοπέλα που γουστάρεις.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
Κοίτα ο καθένας κανει τις επιλογές του. Εγώ θα έλεγα αν σου άρεσε η κοπέλα να επιμείνεις. Αλλά μετα θα σκας 120 ευρώπουλα για ενα γαμησάκι. Ασε που υπάρχει ο κίνδυνος μέχρι να σε μάθουν να φύγει η κοπέλα που γουστάρεις.

αν φυγει δεν τρεχει και τιποτα,ισως υπαρχουν και αλλεσ καλες στο μαγαζι...αν με μαθουν και μαμησω με μια και φυγει,μπορω να κανω και με καποια αλλη προγραμμα ετσι?δεν πρεπει να με μαθει και αυτη πρωτα.ετσι δεν ειναι?

εχει παει κανεις σε αυτο το μαγαζι να μας πει εμπειριες?
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
αν φυγει δεν τρεχει και τιποτα,ισως υπαρχουν και αλλεσ καλες στο μαγαζι...αν με μαθουν και μαμησω με μια και φυγει,μπορω να κανω και με καποια αλλη προγραμμα ετσι?δεν πρεπει να με μαθει και αυτη πρωτα.ετσι δεν ειναι?

εχει παει κανεις σε αυτο το μαγαζι να μας πει εμπειριες?
Ο ιδιοκτητης αν σε μαθει δεν χρειάζεται τιποτε αλλο.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
Δύσκολο ρε αν δεν σε γνωριζει κανεις προσωπικα

το ξερω,αλλα  η ελπιδα πεθαινει τελευταια...αν οχι,θα ξαναπαω κανα 2 φορες και αν δεν πετυχω τπτ θα με χασουν και παμε για αλλα
 

eldonate@

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
να δουμε,ισως βοηθησει κανα παλικαρι εδω μεσα..
Στον μαγαζι που αναφερεσαι ειναι πληρες ο καταλογος απλα μπαινεις μεσα και ζητας οτι θελεις.
αλλα την πρωτη φορα σε ολα τα μαγαζια ετσι ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom