Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Τι ρωτάς ρε φίλε. Αφού κανείς δεν μιλάει.

Η δεν θέλουν να μιλήσουν ή κανείς δεν πηγαίνει πλέον (λόγω οικονομικής κρίσης μάλλον)

 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
ελα φιλε..ολα καλα?δεν πιστευω οτι δεν πανε,απλα δεν ξερουν μαλλον για το συγκεριμενο μαγαζι...
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Εσύ που το ξέρεις για στείλε κανένα πμ
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
διευθύνσεις και τηλέφωνα ξέρεις όμως?
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Για στείλε κανένα πμ αν θες  βέβαια
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Μάγκες καλησπέρα.Γράφω πρωτη φορα.Λοιπόν η Τζένη ειναι κοριτσάκι και παίρνει 80€ σε ξενοδοχείο ή σε χώρο δικο σου.Την πήρα χθές, αποκλείεται να είναι 29.Απο εμφάνιση αδύνατο σωματάκι για όσους τους αρέσουν τα μπιμπελά, εγώ δεν ξετρελάθηκα, δεν θα την ξεναέκανα την κλήση.Απο μάπα ψιλομάπα,παίζει ίσως περούκα(χωρις σιγουριά).Λέει οτι παλιά δούλευε στο Resort στην Καλλιδοπούλου αλλα δεν γνωρίζω να πώ την αλήθεια δεν την έχω δεί εκει μέσα.Όσον αφορά την πράξη αδιάφορη πανω στο  :pipa2: αλλα και στο  :fuck1:,αλλα όποιος θέλει δοκιμάζει.Ελπίζω να βοήθησα

καρντασια γιε κοιτε τι βρηκα :

" 'Αν έχετε προβλήματα άνχους και stress

χρειάζεσται ένα καλό Μasaz σε επιλεγμένα σημεία του σώματος σας,

που μόνο εγώ ξέρω.... πιστέψτε με !

Τηλεφωνήστε μου και δέν θα χάσεται

Είμαι κοπέλα με θετική ενέργεια και οχι μόνο...

ΤΖΕΝΗ Τηλ. 6992 - 749 838 "

τι λετε να ειναι ?

Παιδιά την καλησπέρα μου. Ψάχνοντας για κάτι εκτός χώρου μασατζίδικων είπα να δοκιμάσω την Τζένη μετά και τις εδώ αναφορές. Όντως λοιπόν σε ξενοδοχείο ή σε δικό σου χώρο παίρνει € 80 για φούλ (χωρίς μασάζ) και με + € 20 σου κάνει μασάζ. Όπως και στην φωτό, η κοπέλλα κοντούλα, αδύνατη, ηλικία γύρω στα 30, φάτσα πολύ μέτρια και όπως μου είπε είχε δουλέψει ένα φεγγάρι σε Καλλιδοπούλου και Βαρδάρι αν και προσωπικά δεν την είχα πετύχει. Ευχάριστη ως παρέα, καλό μασάζ, καλή διάθεση στο φούλ χωρίς κάτι το ξεχωριστό όμως. Δεν θα την συνιστούσα ως επιλογή για ιδιωτικό χώρο. Σίγουρα υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές τόσο στα μασατζίδικα όσο και σε call-girls αν και η τελευταία κατηγορία δεν είναι τομέας μου  :grin: για να βοηθήσω παραπάνω.

Καλό μας μασαζο- scauting. Να'μαστε όλοι καλά.
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
αχ , τι ρομαντικο ! δακρυσα ...

:grin: :grin:  Δακρυσες εεεε  επρεπε να σε ειχα μαζι μου να δεις τι δακρυα θα ριχνες απο το γελιο ,
καθε δυο κουβεντες μου λεγε- και δεν εχω παει ακομη τουαλετα απο το πρωι και σφιγγομε και κατι τετοια -.......και εγω εκανα το χαζο και ρωταγα και αυτη κοντευε να χεστει πανω της    :2funny: :2funny: :2funny:
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
μια που λεμε για τοιλετες,κανει κανα μαγαζι οθρολαγνια?
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Ρε φίλε πολύ προχωρημένο και βιτσιόζο σε βρίσκω.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Χθεσινή επίσκεψη στην Πεσόντων Πυροσβεστών (πρώην).

Μαρκέλλα ελληνίδα, μέτριο ύψος, μελαχροινή, φιλική πολύ, μασάζ χαλαρό (αν και τα καταφέρνει καλά από μασάζ, ξέρει αρκετά), στοματικό καλό, φραπεδάκι επίσης και πολύ καλή στο φουλ πρόγραμμα.

Σίγουρα την επόμενη φορά θα τα δώσει όλα για όλα.

Και φαίνεται να γουστάρει αυτό που κάνει.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
Χθεσινή επίσκεψη στην Πεσόντων Πυροσβεστών (πρώην).

Μαρκέλλα ελληνίδα, μέτριο ύψος, μελαχροινή, φιλική πολύ, μασάζ χαλαρό (αν και τα καταφέρνει καλά από μασάζ, ξέρει αρκετά), στοματικό καλό, φραπεδάκι επίσης και πολύ καλή στο φουλ πρόγραμμα.

Σίγουρα την επόμενη φορά θα τα δώσει όλα για όλα.

Και φαίνεται να γουστάρει αυτό που κάνει.

ποσα εδωσες φιλε και ποση ωρα εμεινες μεσα??  απο στηθος πως ειναι η κοπελα?
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
που εχει παει το μαγαζι στην πεσοντων πυροσβεστων?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom