Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
731
Πόντοι
4.535

Αδελφέ κάτι για ρυτίδες και έτσι με βγάζει χαχαχα
Ορίστε...

Και μην ξεχάσετε να ενημερώσετε ΑΝ πάτε...
 

Vaggosss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2022
Μηνύματα
40
Like
74
Πόντοι
0
Ορίστε...

Και μην ξεχάσετε να ενημερώσετε ΑΝ πάτε...

Καλησπέρα! 80 μονομπαλο 100 διμπαλο
Σε μένα πάλι δεν σηκώνει το τηλέφωνο...
 

nikospc1

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2012
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
Με την Ελένη εχει πάει κανείς τελευταία γιατι δεν απαντά στο τηλ.

 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Massagio λοιπόν, πέρασμα με το μωράκι με το ωραίο κωλακι, Κειση! Χαριτωμένο, απαλό μασαζάκι και μετά του άρεσε το παπαροπαξιμο.. βυζακι 0 μεν αλλά ρώγα κάγκελο! Καλό, αρκετά.. μια ταιμπουκα καλή το έδινα αν του άρεσε τόσο όσο το φραπέ!! Κάνει μύστες;; Ξέρει κανείς;;
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Καλησπέρα σας. Πέρασμα από το angels spa. Για τα λεφτά του νομίζω άξιζε. Σχεδόν ανύπαρκτο μασάζ ,αλλά δυνατή στο δεύτερο κομμάτι.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Πέρασμα πριν λίγες μέρες με Μαρία απο ακουα, απελπισία σκέτη.
Φραπέ χλιαρό χωρίς καλαμάκι!!!
χαχαχ απο πότε;
Μλκ πως πάτε σ αυτήν, να τον πιάνει δε ξέρει και φτάνει τα 50.. αν είναι δυνατόν γυναίκα 50 ετων(περίπου 47-48) να μη ξέρει να παίζει τον φαλλό.. πιο dekavle πεθαινες, έλεος!
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Καλησπέρα σας. Πέρασμα από το angels spa. Για τα λεφτά του νομίζω άξιζε. Σχεδόν ανύπαρκτο μασάζ ,αλλά δυνατή στο δεύτερο κομμάτι.
Δυνατή στα γαμησα η Εύα όντως, παρά το ωριμον της ηλικίας της!
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Δυνατή στα γαμησα η Εύα όντως, παρά το ωριμον της ηλικίας της!
Η Ευα εχει κορμαρα, αψεγαδιαστη, αλλα πολυ μηχανικα ολα ρε παιδια.... Να χυσεις για να σε διωξει... Τα 80 για ενα γαμισι στα γρηγορα και μαλιστα στο μασαζοκρεβατο ειναι πολλα κατα την γνωμη μου, γιατι μπορει να τελειωσεις στο 20λεπτο....
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Ερώτηση αν ξέρει κάποιος. Οι τιμές στην Αθήνα είναι ίδιες με εδώ ή την «σαπίλα» την έχουμε εμεις ;
 

Masshypnosis777

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
27
Like
36
Πόντοι
0
Η Ευα εχει κορμαρα, αψεγαδιαστη, αλλα πολυ μηχανικα ολα ρε παιδια.... Να χυσεις για να σε διωξει... Τα 80 για ενα γαμισι στα γρηγορα και μαλιστα στο μασαζοκρεβατο ειναι πολλα κατα την γνωμη μου, γιατι μπορει να τελειωσεις στο 20λεπτο....
Συμφωνώ συναγωνιστή, μεγαλύτερη ξεπετα δεν έχω βιώσει, και δεν πήρα φουλ πρόγραμμα. Μασάζ 0, όμποε 0, χειρογλύκανο 2. Στο δεκάλεπτο θέλει να έχεις φύγει ενώ πληρώνεις για ώρα
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Συμφωνώ συναγωνιστή, μεγαλύτερη ξεπετα δεν έχω βιώσει, και δεν πήρα φουλ πρόγραμμα. Μασάζ 0, όμποε 0, χειρογλύκανο 2. Στο δεκάλεπτο θέλει να έχεις φύγει ενώ πληρώνεις για ώρα
Οχι εγω στην Ευα ειχα φουλ περιποιηση και πιπα και πηδημα.
Και το σωμα της τρομερο για την ηλικια της.
Απλα η φαση ειναι ''ψεκαστε, σκουπιστε, τελειωσατε''.
Εδω υπαρχουν cg με 100αρια για 2 πιστολιες και στην ανεση ενος διαμερισματος.
Οχι 80€ για μια γρηγορη φορα στο μασαζοκρεβατο, με 0 φιλια , και ολο ''μην μου πιεζεις το στηθος, και απαλα οι μπατσες στον κωλο''.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
silia την ελεγαν την κοπελα τωρα ιδιωτευει στην περιοχη καμαρα θεσσαλονικη σε σπιτι ταριφα 60-80-100
Πως την βρίσκουμε αυτήν ρε παλουκαρι;; Καλό κομμάτι φαινόταν στο κρυσταλ.
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Για silia
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Εγώ θα ρωτήσω κάτι άλλο που έχω ρωτήσει και παλαιότερα αλλά δεν πήρα απάντηση και μετά θα πω και τη δίκη μου εμπειρία. Έχει πάρει κανεις κάτι παραπάνω από την τυπισσα στο Relief?
Πριν μερικά χρόνια ναι. Αλλά οχι τίποτε το ιδιαίτερο, αν και εγινε αρκετές φορές

Για πες μας την δική σου εμπειρια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom