Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Ο κατήφορος δεν έχει τέλος. Φτάσαμε στο σημείο στο site bourdela.com ο άλλος να ζητάει συγγνώμη με κόκκινο τριαντάφυλλο από μασαζοκόριτσο επειδή επέμεινε να κάνει κάτι παραπάνω :headbang::headbang::headbang:
Καλό θα ήταν να ζητάμε συγγνώμη πριν πάμε και τις βάζουμε στην διαδικασία να μας τον παίξουν με πληρωμή
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Το ίδιο έκανε και σε μένα και από τότε δεν πάτησα ξανά.....
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Το ίδιο έκανε και σε μένα και από τότε δεν πάτησα ξανά.....
Δηλαδή τι έκανε ρε παιδιά; Ενημερώστε να ξέρουμε να κανονίζουμε την πορεία μας και πού δίνουμε τα λεφτά μας. Αφήστε τα υπονοούμενα και τις γενικότητες. Αλλιώς όλα είναι να είχαμε να λέγαμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

με καταγωγη απο γεωργια ισως? με ωραια βυζια? αν λεμε για την ιδια εβγαζε γουστα
Ναι σχετικά αδύνατη. Με μερικά τατουάζ
 

Masazakias22

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
16
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα ομάδα! Πριν κάνα δυο βδομάδας έκανα μια επίσκεψη στο massagio μπήκα με την ελινα (μια καινούργια στον χώρο) νεαρή με μεγάλο στήθος λιγα παρά πάνω κιλά βέβαια αλλά μου άρεσε! Για να μην πολυλογώ στο πρώτο μέρος χάδι…οσο για το δεύτερο μέρος μπορώ να πω πως έμεινα ευχαριστημένος! Το 50αρι δεν το λυπήθηκα..
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Δηλαδή τι έκανε ρε παιδιά; Ενημερώστε να ξέρουμε να κανονίζουμε την πορεία μας και πού δίνουμε τα λεφτά μας. Αφήστε τα υπονοούμενα και τις γενικότητες. Αλλιώς όλα είναι να είχαμε να λέγαμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι σχετικά αδύνατη. Με μερικά τατουάζ
Που δουλεύει η κορασίδα τώρα?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Μπερδεγουει η υπόθεσή οι μισοί μιλάνε για την Κριστι πού ζήτησαν κάτι παραπάνω κ πήραν τα @@ τους κ η γκομενά στραβώσε κ οι άλλοι μίση για άλλη η οποία δούλευε στην νίκη η στην βάσια όταν ήταν Δωδεκανήσου κ έκανε πάππαδες
 
Τελευταία τροποποίηση:

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Μπερδεγουει η υπόθεσή οι μισοί μιλάνε για την Κριστι πού ζήτησαν κάτι παραπάνω κ πήραν τα @@ τους κ η γκομενά στραβώσε κ οι άλλοι μίση για άλλη η οποία δούλευε στην νίκη η στην βάσια όταν ήταν Δωδεκανήσου κ έκανε πάππαδες
Ναι να ξεκαθαρίσουμε. Πως στραβωσε η κριστυ όταν τη ζήτησε κάτι παραπάνω? Τον έβρισε? Σταμάτησε το μασάζ? Όσον αφορά την άλλη γκόμενα δουλεύει πάλι στη βάσια η νίκη?
 

Satore

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
24
Like
84
Πόντοι
0
Σχετικά με Κρίστι φέρθηκε κόσμια. Ουτε φωνές ούτε βρισιές. Τελείωσε το πρόγραμμα της και μου δήλωσε ότι δεν θα με ξαναδεί. Λίγο ψυχρός ήταν μόνο ο αποχαιρετισμος της
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Σχετικά με Κρίστι φέρθηκε κόσμια. Ουτε φωνές ούτε βρισιές. Τελείωσε το πρόγραμμα της και μου δήλωσε ότι δεν θα με ξαναδεί. Λίγο ψυχρός ήταν μόνο ο αποχαιρετισμος της
Δηλαδή επαγγελματικα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Κανονικά έπρεπε να σε πει ξέρεις αυτά κάνουμε εδώ μόνο τίποτε παραπάνω
(γιατί πάνω στην καβλα κάνεις κ λες πράγματά πού δε τα σκέφτεσαι κ πολύ)
να σε σκάσει ένα φιλάκι στο μάγουλό κ να αποχωρήσει χαμογελαστή ;)
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
789
Πόντοι
96
Να κάνω κι εγώ μια ερώτηση....
Αυτή η Βάσια ή Νίκη ήταν παλιότερα στο ρόστερ της Μαριάννας ή του Βασίλη Smile;;
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Να κάνω κι εγώ μια ερώτηση....
Αυτή η Βάσια ή Νίκη ήταν παλιότερα στο ρόστερ της Μαριάννας ή του Βασίλη Smile;;
Κάποτε είχαν μαγαζί μαζί αλλά τα τσούγκρισαν.τωρα το έχει η Βάσια μόνη της.αλλα είναι πριβέ.
 

Tsitsinos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2022
Μηνύματα
29
Like
103
Πόντοι
0
Να κάνω κι εγώ μια ερώτηση....
Αυτή η Βάσια ή Νίκη ήταν παλιότερα στο ρόστερ της Μαριάννας ή του Βασίλη Smile;;
1os σταθμος συνευρεσεως οι δυο τους (η Νικη σαν Γιωτα και η Βασια σαν Ελενα) ηταν στον βασιλη Smile... Αφου εδεσαν τα χνωτα τους ... οι δυο τους αλλαξαν σταθμο, πηγαινοντασ στην Μαριαννα (που τοτε καλως ειχε το ονομα Μαριαννα) ... :think: απο εκει και υστερα ανοιξαν μαγαζι δικο τους στην δωδεκαννησου ,πηγαινε καλα !και εκει φαγωθηκαν σαν τα σκυλια ( το εγραφαν πολλοι τοτε το 13 με 14 αν θυμασαι ...) φευγοντας η Βασια- Ελενα απο την δωδεκαννησου αφησε την Νικη-Γιωτα, και πηγε στην Τσιμισκι για πολυ λιγο λογω Μπασιματος....απο εκει χαθηκαν τα ιχνη της και πλεον πρεπει να αλλαξε τακτικη και να δουλευει πολυ προσεκτικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom