Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Βάσια έχει κάτι καλό?μμμμ.....
Ούτε ξέρω έχω καιρό να πάω απλά ρώτησα αν υπάρχει κάποιο άλλο εκεί γύρω εκτός της βάσιας
Αν πήγε κάποιος φίλος πρόσφατα ας μας πει τι έχει
 

Masazakias22

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
16
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα ομάδα! Έχει πάει κανείς στην Εύα στο angels τελευταία;;
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
την καλησπέρα μου στα αλάνια... νέα και παλιά :sunglasses:
έχουμε νεότερα για Φαίη - Αλεξάνδρα κλπ ? που χάθηκε αυτή η αγνή ψυχή
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
την καλησπέρα μου στα αλάνια... νέα και παλιά :sunglasses:
έχουμε νεότερα για Φαίη - Αλεξάνδρα κλπ ? που χάθηκε αυτή η αγνή ψυχή
Φίλε πολύ καλή η ερώτηση σου ενδιαφέρομαι κ εγώ για απάντηση όπως θα δείτε και στις κριτικές μου την είχα τιμήσει επανειλημμένα!!!
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Καλησπερα ομάδα! Έχει πάει κανείς στην Εύα στο angels τελευταία;;
Την επισκέφθηκα 3 φορές πριν κάνα 2μηνο, και δεν ξαναπαταω. Την γνώμη μου την έχω γράψει κιόλας αρκετές φορές. Σε περιμένει για ραντεβού και κάνει γενική καθαριότητα αντί να πλυθεί και να περιποιηθεί, το νερό πάντα παγωμένο, και ο χώρος της μυρίζει μούχλα για εμένα. Στα του πούτσου, αντέχει πολύ γαμησι και χατίρι δεν χαλάει.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Επίσκεψη αυτές τις μέρες από κρυσταλ. Παρούσες Ναταλία, ίριδα, Αντριάννα και Ολίβια, εγώ βέβαια είχα ραντεβού με Νεφέλη. Δεν χρειάζεται να πω την εμπειρία μου με την συγκεκριμένη κοπέλα, τα ξέρετε όλοι πολύ καλά. Με προξένησε το ενδιαφέρον η Ναταλία, την οποία την έβλεπα για πρώτη φορά, και ήταν ιδιαίτερα επικοινωνιακή για να τραβήξει το βλέμμα μου πάνω της. Αν και φοβάμαι να διαλέξω άλλη πέρα από Κρίστι και Νεφέλη για να μην κλάψω τα χρήματα μου και τον χρόνο μου, ίσως θα την διαλέξω την επόμενη φορά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Επίσκεψη αυτές τις μέρες από κρυσταλ. Παρούσες Ναταλία, ίριδα, Αντριάννα και Ολίβια, εγώ βέβαια είχα ραντεβού με Νεφέλη. Δεν χρειάζεται να πω την εμπειρία μου με την συγκεκριμένη κοπέλα, τα ξέρετε όλοι πολύ καλά. Με προξένησε το ενδιαφέρον η Ναταλία, την οποία την έβλεπα για πρώτη φορά, και ήταν ιδιαίτερα επικοινωνιακή για να τραβήξει το βλέμμα μου πάνω της. Αν και φοβάμαι να διαλέξω άλλη πέρα από Κρίστι και Νεφέλη για να μην κλάψω τα χρήματα μου και τον χρόνο μου, ίσως θα την διαλέξω την επόμενη φορά.
Περιγραφή Ναταλίας;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Αδερφε μπορω να στειλω οσα μνμ θελω.. αφου μετραμε πληθος κ οχι ποιοτητα ας σπαμαρω αβερτα!
Με το να σπαμάρεις και να μας σπας τα @@ το μόνο που θα κερδίσεις, να μη σε βοηθήσει ποτέ κανείς.

Αν ήξερα για τη Βάσια, εγώ μετά από όλα αυτά θα σου έκανα κονέ, αλλά μόνο αν σταματούσες να σπας μπάλες.

Και ναι, είναι λογική το να εμπιστευτούμε κάποιον που έχει κάνει κασκαντεριλίκια, που έχει ξοδέψει χρόνο και χρήμα, παρά κάποιον που τα θέλει όλα έτοιμα. Μην ξεχνάς ότι για εμένα πχ είσαι απλά ένα nickname σε ένα φόρουμ και όχι κολλητός μου, ώστε να σου πασάρω ότι ξέρω χωρίς να έχεις προσφέρει τίποτα.

Και όταν λέω προσφέρεις ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν εννοώ λεφτά ή τζάμπα πήδημα όπως ζητούσαν με τρόπο πριν 10-15 χρόνια διάφοροι εδώ μέσα.
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Επίσκεψη αυτές τις μέρες από κρυσταλ. Παρούσες Ναταλία, ίριδα, Αντριάννα και Ολίβια, εγώ βέβαια είχα ραντεβού με Νεφέλη. Δεν χρειάζεται να πω την εμπειρία μου με την συγκεκριμένη κοπέλα, τα ξέρετε όλοι πολύ καλά. Με προξένησε το ενδιαφέρον η Ναταλία, την οποία την έβλεπα για πρώτη φορά, και ήταν ιδιαίτερα επικοινωνιακή για να τραβήξει το βλέμμα μου πάνω της. Αν και φοβάμαι να διαλέξω άλλη πέρα από Κρίστι και Νεφέλη για να μην κλάψω τα χρήματα μου και τον χρόνο μου, ίσως θα την διαλέξω την επόμενη φορά.
Αδερφέ εγώ έχω πάει και με Ιροδα και με Αντζελίνα (αν υφίσταται ακόμη) η Ίριδα από το κατάλαβα από άλλους συναγωνιστές είναι λίγο με τα φεγγάρια της, βέβαια εγώ τη πέτυχα σε καλή φάση και πέρασα όμορφα. Η Ατζελινα είναι επίσης μια τίμια επιλογή, καυλιαρα στο δεύτερο μέρος, περνάς ωραία μαζί της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Με το να σπαμάρεις και να μας σπας τα @@ το μόνο που θα κερδίσεις, να μη σε βοηθήσει ποτέ κανείς.

Αν ήξερα για τη Βάσια, εγώ μετά από όλα αυτά θα σου έκανα κονέ, αλλά μόνο αν σταματούσες να σπας μπάλες.

Και ναι, είναι λογική το να εμπιστευτούμε κάποιον που έχει κάνει κασκαντεριλίκια, που έχει ξοδέψει χρόνο και χρήμα, παρά κάποιον που τα θέλει όλα έτοιμα. Μην ξεχνάς ότι για εμένα πχ είσαι απλά ένα nickname σε ένα φόρουμ και όχι κολλητός μου, ώστε να σου πασάρω ότι ξέρω χωρίς να έχεις προσφέρει τίποτα.

Και όταν λέω προσφέρεις ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν εννοώ λεφτά ή τζάμπα πήδημα όπως ζητούσαν με τρόπο πριν 10-15 χρόνια διάφοροι εδώ μέσα.
Καταρχας οι φορες που ζητησα βοηθεια σε σχεση με τα ποστ που εχω κανει ειναι ελαχιστες. Δευτερο το σπασιμο ηρθε γιατι ο κυριος εξυπνος εθειξε σαν θεμα οτι εχεις λιγα ποστ οποτε δεν σου κανω το κονε αλλα αυτον που ποσταρει ας τον βοηθησουν ολοι. Μπορουσε να γυρισει και να πει αδερφε δεν σε ξερω δεν θελω να βοηθησω και να ληξει το θεμα εκει. Και τριτον αν εχεις αυτη τη λογικη να βοηθας οποιον κανει τα κασκαντερικικια ειναι δικαιωμα σου. Εγω εχω την λογικη να βοηθαω οποιονδηποτε, αν ξερω κατι ωστε να τον προστατευσω. Εξαλου για αυτο υπαρχει και το σιτε.
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Με το να σπαμάρεις και να μας σπας τα @@ το μόνο που θα κερδίσεις, να μη σε βοηθήσει ποτέ κανείς.

Αν ήξερα για τη Βάσια, εγώ μετά από όλα αυτά θα σου έκανα κονέ, αλλά μόνο αν σταματούσες να σπας μπάλες.

Και ναι, είναι λογική το να εμπιστευτούμε κάποιον που έχει κάνει κασκαντεριλίκια, που έχει ξοδέψει χρόνο και χρήμα, παρά κάποιον που τα θέλει όλα έτοιμα. Μην ξεχνάς ότι για εμένα πχ είσαι απλά ένα nickname σε ένα φόρουμ και όχι κολλητός μου, ώστε να σου πασάρω ότι ξέρω χωρίς να έχεις προσφέρει τίποτα.

Και όταν λέω προσφέρεις ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν εννοώ λεφτά ή τζάμπα πήδημα όπως ζητούσαν με τρόπο πριν 10-15 χρόνια διάφοροι εδώ μέσα.
και ακομη αν θελεις να παρεις μερος σε μια συζητηση- διαμαχη ειναι πιο δικαιο να διαβαζεις απο την αρχη, διοτι αν πας 2 σελιδες πισω, στα πρωτα μνμ θα δεις οτι αν η απαντηση δεν ηταννεξυπναδα αλλα ηταν μια ευθεια του δεν θελω δεν θα γραφοταν τιποτα παραπανω.
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
Τυχόν διαφωνίες και διαμάχες μεταξύ μελών καλό είναι να γίνονται σε pm , η σκοπιμότητα του thread είναι άλλη κι επίσης πολλοί που θέλουν γράψουν για πρώτη φορά αποθαρρύνονται - γνώμη μου -
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom