Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Μασατζιο πέραν απο Τόκιο ξέρετε ποια άλλη δουλεύει ;Δεν θέλω να ξαναπάω με αυτόν τον Δράκουλα ξανά!Επισκεψη σε Εύα Φοινικα χθες!Φιλοτημα και ωραια μασαζάκι και μαλακια με τις βυζαρες έξω!Πιο πλαστική απο ποτέ!Αν συνεχίσει κι άλλο έτσι πιστεύω μια κούκλα από σεξ σοπ θα είναι πιο αληθινή!
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Μασατζιο πέραν απο Τόκιο ξέρετε ποια άλλη δουλεύει ;Δεν θέλω να ξαναπάω με αυτόν τον Δράκουλα ξανά!Επισκεψη σε Εύα Φοινικα χθες!Φιλοτημα και ωραια μασαζάκι και μαλακια με τις βυζαρες έξω!Πιο πλαστική απο ποτέ!Αν συνεχίσει κι άλλο έτσι πιστεύω μια κούκλα από σεξ σοπ θα είναι πιο αληθινή!
Αθηνά , Άννυ, Εύα από οτι γνωρίζω
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
καρφώνεται κανένα από αυτά?
εγω με αθηνα που προσπαθησα μεχρι μαλακια και κατεβασμα τα ρουχα στο πενηνταρι αν θυμαμαι,αννυ πιτσιρικα την εκανα νηξη για τσιμπουκι και το απεφυγε αλλα ηταν και η πρωτη φορα μαζι της,αλλη δεν προσπαθησα να λεμε την αληθεια...Για ευα εχουν γραφτει πολλα αλλα εγω οσες φορες πηγα μασαζ δεν εκανε καθοταν στο τραπεζι και εκανε τη διευθυντρια!
 

anonimos fan

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2021
Μηνύματα
38
Like
81
Πόντοι
0
Screenshot_2022-04-13-21-55-32-661_com.facebook.katana.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Poia einai?? Apo crystal
 

georg28skg

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Like
84
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .....ΠΕΡΑΣΜΑ ΞΑΝΑ ΑΠΟ TO ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ ΤΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ*** ........ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ!!!!! ΔΙΠΛΗ ΣΥΝΕΔΡΕΙΑ 100" ΛΕΠΤΩΝ =60 ΕΥΡΟ ΧΡΕΩΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΙΟ ''ΣΕΧ"ΒΟΒ ΚΟΡΑΣΙΔΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ...... ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙΑ ΕΞΤΡΑ $$$ 1o MEΡΟΣ ΜΑΣΑΖΑΚΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ 10-15 ΛΕΠΤΩΝ ΑΛΛΑ 2ο ΜΕΡΟΣ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΟΛΟΓΥΜΝΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΝURU.............ΦΡΑΠΕΣ ΔΥΝΑΤΟΣ ΑΤΕΛΟΙΩΤΟΣ ΓΛΥΨΗΜΑΤΑ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΕΞΤΡΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ .......... ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΤΟΥ ΦΡΑΠΕ ........ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΛΛΑ ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΟΥ .............ΜΗΝ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΤΑΙ ΜΝΜ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΑΣ ........ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ!!!! ΑLARGAS SKG
Φίλτατες δεν μας είπες πως είσαι και ομορφόπαιδο , δυό μέτρα παλικάρι.
Όπως επιλέγουμε εμείς έτσι και τα κορίτσια επιλέγουν τους καλούς πελάτες και τους ανταποδίδουν με κάποιον τρόπο.
Να τα λέμε κι αυτά!!!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Φίλτατες δεν μας είπες πως είσαι και ομορφόπαιδο , δυό μέτρα παλικάρι.
Όπως επιλέγουμε εμείς έτσι και τα κορίτσια επιλέγουν τους καλούς πελάτες και τους ανταποδίδουν με κάποιον τρόπο.
Να τα λέμε κι αυτά!!!
Εγώ απορώ πώς καταδέχτηκε και πλήρωσε το 60άρι. Αυτές κανονικά θα έπρεπε να του ακουμπήσουν το μεροκάματο της ημέρας. Κορόιδο πιάστηκε ο φίλος
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .....ΠΕΡΑΣΜΑ ΞΑΝΑ ΑΠΟ TO ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ ΤΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ*** ........ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ!!!!! ΔΙΠΛΗ ΣΥΝΕΔΡΕΙΑ 100" ΛΕΠΤΩΝ =60 ΕΥΡΟ ΧΡΕΩΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΙΟ ''ΣΕΧ"ΒΟΒ ΚΟΡΑΣΙΔΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ...... ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙΑ ΕΞΤΡΑ $$$ 1o MEΡΟΣ ΜΑΣΑΖΑΚΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ 10-15 ΛΕΠΤΩΝ ΑΛΛΑ 2ο ΜΕΡΟΣ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΟΛΟΓΥΜΝΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΝURU.............ΦΡΑΠΕΣ ΔΥΝΑΤΟΣ ΑΤΕΛΟΙΩΤΟΣ ΓΛΥΨΗΜΑΤΑ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΕΞΤΡΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ .......... ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΤΟΥ ΦΡΑΠΕ ........ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΛΛΑ ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΟΥ .............ΜΗΝ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΤΑΙ ΜΝΜ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΑΣ ........ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ!!!! ΑLARGAS SKG

Δεν καταλαβαίνω καν το νόημα του ποστ.
Ολοι καταλαβαμε ποιο , οχι ομως τη κοπελα -αν και παει ο νους-
Ελπιζω μονο αν ειναι ολα αυτα αληθεια μην την Εκαψες .
Και παλι απο τη στιγμη που ξερουμε οτι δεν εχει τετοιες υπηρεσεις κανονικα απορω γιατι υπαρχει αυτο το ποστ
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Ρε μάγκες, τρομερό καυλάκι η Νεφέλη, δεν λέω... Αλλά δε γίνεται να μας προκαλούν έτσι μέσα από στόρυ και να μας καυλώνουν φούλ στο δωμάτιο μόνο και μόνο για να μας τον παίξουν. Τρομερή κοροιδιά η όλη φάση. Βάλτε τσιμπούκι στο 60άρι (30+30) να χεστείτε στο τάληρο
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Φαινεται η Νεφελη ,το εχει κανει ξανθο εδω κ καποιο καιρο
Μόλις έγραψα ένα ποιηματάκι που περιέχει το όνομα Νεφέλη...
Νεφέλη μου , Νεφέλη μου
Εσύ είσαι το αμπέλι μου
Θα έρθω να σε τρυγησω
Θέλω πολύ να κλπκλπκλπ..
(Άσχετο, εντάξει..
Αν διαμαρτυρηθεί έστω κι ένας το κατεβαζω)
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Μόλις έγραψα ένα ποιηματάκι που περιέχει το όνομα Νεφέλη...
Νεφέλη μου , Νεφέλη μου
Εσύ είσαι το αμπέλι μου
Θα έρθω να σε τρυγησω
Θέλω πολύ να κλπκλπκλπ..
(Άσχετο, εντάξει..
Αν διαμαρτυρηθεί έστω κι ένας το κατεβαζω)
Κι άλλο, κι άλλο!!
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Ρε μάγκες, τρομερό καυλάκι η Νεφέλη, δεν λέω... Αλλά δε γίνεται να μας προκαλούν έτσι μέσα από στόρυ και να μας καυλώνουν φούλ στο δωμάτιο μόνο και μόνο για να μας τον παίξουν. Τρομερή κοροιδιά η όλη φάση. Βάλτε τσιμπούκι στο 60άρι (30+30) να χεστείτε στο τάληρο
Να εδω ο φιλος παραπανω με γριφους εμμεσα λεει οτι εχει και τετοια.
Ο τροπος που το λεει ειναι φουλ λαθος μιας και οπως ειπα σε αλλο νημα ή εδω δεν θυμαμαι , ετσι το καις.
Αν μια κοπελα προσφερει παραπανω υπηρεσιες απο οτι το μαγαζι και δει το ποστ απλα θα ριξει ακυρο σε ολους .
Δεν τα λεμε αυτα .

Τωρα αν εννοεις σαν μαγαζι να το κανει , οκ ναι δεν διαφωνω αλλα δεν το βλεπω ειδικα στη τιμη που λες.
Ο λογος που εκοψα τα μασατζιδικα ειναι αυτος
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Μόλις έγραψα ένα ποιηματάκι που περιέχει το όνομα Νεφέλη...
Νεφέλη μου , Νεφέλη μου
Εσύ είσαι το αμπέλι μου
Θα έρθω να σε τρυγησω
Θέλω πολύ να κλπκλπκλπ..
(Άσχετο, εντάξει..
Αν διαμαρτυρηθεί έστω κι ένας το κατεβαζω)
......στον ακουμπήσω :grin:
οπού κλπκλπ
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Μόλις έγραψα ένα ποιηματάκι που περιέχει το όνομα Νεφέλη...
Νεφέλη μου , Νεφέλη μου
Εσύ είσαι το αμπέλι μου
Θα έρθω να σε τρυγησω
Θέλω πολύ να κλπκλπκλπ..
(Άσχετο, εντάξει..
Αν διαμαρτυρηθεί έστω κι ένας το κατεβαζω)
Διαμαρτυρομαι εγω . Εγω ειμαι ο αληθινος ποιητης του σαητ με ενσημα βαρεα ποιητη.
Νεφελη μου για σενα

Νεφελη μου ενα πρωι στα εβερεστ καθομουν
Και οταν σ ειδα ξαφνικα ξυπνησα που κοιμομουν
Τα λογια μου τα εχασα κι ετρεξα κοντα σου
Την ωρα που παρηγγελνες να φας τα λυσσακα σου
Σου ζητησα τηλεφωνο με κοπλιμεντο ανταμα
Και τοτε μου αποκαλυψες πως εισαι απο τη Δραμα
Επεμενα να βγουμε εγω σε χαζευα θυμησου
Και συ με μια γλυκυτητα
Μου ειπες αη γαμ..ενταξει ναι
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Να εδω ο φιλος παραπανω με γριφους εμμεσα λεει οτι εχει και τετοια.
Ο τροπος που το λεει ειναι φουλ λαθος μιας και οπως ειπα σε αλλο νημα ή εδω δεν θυμαμαι , ετσι το καις.
Αν μια κοπελα προσφερει παραπανω υπηρεσιες απο οτι το μαγαζι και δει το ποστ απλα θα ριξει ακυρο σε ολους .
Δεν τα λεμε αυτα .

Τωρα αν εννοεις σαν μαγαζι να το κανει , οκ ναι δεν διαφωνω αλλα δεν το βλεπω ειδικα στη τιμη που λες.
Ο λογος που εκοψα τα μασατζιδικα ειναι αυτος
Στο μαγαζί αναφέρομαι φυσικά. Αυτό είναι που βάζει τις γκόμενες να στήνονται έτσι στα στόρυ.
Πάντως έχει μαγαζιά που το προσφέρουν με 60. Αλλά είναι πριβέ
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Χαλαρωσε !!!
Ξέρουμε κάτι;; το τηλέφωνο μάλλον είναι λάθος
Δεν είναι λάθος
Πρόκειται για καλή περίπτωση, απλά όπως οι περισσότερες στο κουρμπέτι έτσι κι αυτή εχει τα ψυχολογικά της και είναι και με τις ώρες της
Ενίοτε έχει και δικό της χώρο (όπως τώρα απ ότι φαίνεται στην αγγελία), αλλιώς στο σπίτι σου ή ξενοδοχείο
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Διαμαρτυρομαι εγω . Εγω ειμαι ο αληθινος ποιητης του σαητ με ενσημα βαρεα ποιητη.
Νεφελη μου για σενα

Νεφελη μου ενα πρωι στα εβερεστ καθομουν
Και οταν σ ειδα ξαφνικα ξυπνησα που κοιμομουν
Τα λογια μου τα εχασα κι ετρεξα κοντα σου
Την ωρα που παρηγγελνες να φας τα λυσσακα σου
Σου ζητησα τηλεφωνο με κοπλιμεντο ανταμα
Και τοτε μου αποκαλυψες πως εισαι απο τη Δραμα
Επεμενα να βγουμε εγω σε χαζευα θυμησου
Και συ με μια γλυκυτητα
Μου ειπες αη γαμ..ενταξει ναι
Ωραίο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom