Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (5 μέλη και 45 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Αποτέλεσμα όλων των ανωτέρω αλλαγών στον Ποινικό Κώδικα, ήταν η Υπο διεύθυνση Οργανωμένου Εγκλήματος, στην οποία συγχωνεύθηκε το παλιό Ηθών και Τυχερών Παιγνίων, να μην ασχολείται με στούντιο, μασατζιδικα, γραφεία κλπ, γιατί πλέον δεν υπάρχει αντικείμενο (αφού κ να τους πιάσουν, σε 2-3 ώρες θα τους αφήσουν αναγκαστικά ελεύθερους, και χωρίς να αποδώσουν και κατηγορίες). Ασχολούνται πλέον μόνο με υποθέσεις σωματεμποριας (trafficking), ή κάνουν στο ξεκούδουνο κανένα πέσιμο, αν το μαγαζί είναι σε πολυκατοικία και ενοχλούνται οι γείτονες, ή αν εμπλέκεται ανήλικο άτομο. Γι αυτό άλλωστε κόπηκαν και τα "χαρτζηλικια".
Αυτα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Δηλαδή; Πώς να σε ικανοποιήσει στο έπακρο;
Τι ακριβως δεν καταλαβες;
Προσπάθεια να σε ικανοποιήσει στο έπακρο σημαίνει να κανει ότι μπορεί για να φυγεις ικανοποιημένος!
Αν θες επεξήγηση σε κάτι πάλι εδώ είμαστε να σου απαντήσουμε.
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Τι ακριβως δεν καταλαβες;
Προσπάθεια να σε ικανοποιήσει στο έπακρο σημαίνει να κανει ότι μπορεί για να φυγεις ικανοποιημένος!
Αν θες επεξήγηση σε κάτι πάλι εδώ είμαστε να σου απαντήσουμε.
Ξεκαβάλα λίγο, αδερφέ. Και κατούρα κιόλας λιγάκι.
Η ερώτηση πήγαινε στο αν η ικανοποίηση περιείχε και κάτι άλλο. Ειδάλλως μασάζ και φραπέ είναι ούτως ή αλλιώς οι προσφερόμενες υπηρεσίες σε αυτά τα ιδρύματα.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
Luxury εκτός από Στεφανία έχει κάτι άλλο αξιόλογο;
 

only milfs

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα κάποια ενημέρωση για Εβίτα αν ξέρει κανείς???
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.907
Πόντοι
2.356
Καλημέρα κάποια ενημέρωση για Εβίτα αν ξέρει κανείς???
Ολο ρωτάς για την Εβίτα ποιες έχει η σειρά πού πότε θα ρθει να μας πεις από μόνος σου τι έχει
Εχεις να κάνεις ενημέρωσή από Καλαβρύτων 28 αν θυμάμαι καλά
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Ολο ρωτάς για την Εβίτα ποιες έχει η σειρά πού πότε θα ρθει να μας πεις από μόνος σου τι έχει
Εχεις να κάνεις ενημέρωσή από Καλαβρύτων 28 αν θυμάμαι καλά
Που την θυμήθηκες τη θρυλική Καλαβρύτων σύντροφε; Εκεί ήταν μέχρι Οκτώβριο του 14, όταν έγινε το πρώτο πέσιμο...
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
Ολο ρωτάς για την Εβίτα ποιες έχει η σειρά πού πότε θα ρθει να μας πεις από μόνος σου τι έχει
Εχεις να κάνεις ενημέρωσή από Καλαβρύτων 28 αν θυμάμαι καλά
Μου θυμίζει σε ένα άλλο θρεντ κάποιος που έγραφε συνέχεια....ζητείται να μου χαρίσουν παλιά παιχνίδια...τον κράζανε όλοι αλλά αυτός εκεί...βράχος...ζητείται παλιά παιχνίδια......!
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Δύο περάσματα από Εβίτα το τελευταίο καιρό...
Σοφία : ωραίο μωρo,γύρω στα 27,νταρντανα, ψηλή,μελαχρινή,μεγάλο βυζί αρκετά χαλαρο και καλή διάθεση..έφαγε σφυροκόπημα και είπε ότι δίνει κωλο με συν 20 αλλά όχι πάντα .Γενικά πολύ θετική εντύπωση μαφησε και φαινόταν να γουστάρει πολύ.
Σίλβια :είχε πάρει το αυτι μου ότι είναι καλό αλλά δυστυχώς ξενέρωσα φουλ όταν την είδα .μιλφ κοντα 45 με διάθεση να τελειώνουμε και λίγα σπαστικα γελακια ..φενεται ότι κάνει χρόνια τη δουλειά και ξέρει να ξεπεταει διακριτικά..δεν θα τη πρότεινα .
Έχει κανεις να προτείνει κάτι άλλο να αξίζει σαν το Σοφάκι?
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Η Εβίτα πρέπει να αλλάξει σπίτι. Είναι τραγική η κατάσταση. Ένα δωμάτιο αξιοπρεπες και μετά γάμησε τα
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Καλημέρα κύριοι. Επίσκεψη για nuru στην Αγ. Δημητρίου , πάνω κάτω ισχύουν όσα έχουν γραφτεί , εγώ θα καταθέσω ως προσωπική μου άποψη ότι το περίμενα κάπως πιο αισθησιακό... Σαν μασάζ απλά οκ , η κοπέλα εμφανισιακά απλά οκ και αυτή αν και πολύ skinny. Ο χώρος όμως τελείως πρόχειρος...αυτό το στρώμα ..απλά απαράδεκτο. Συμπέρασμα ? Όχι από μένα ειδικά για 100€ ...όχι αν και η κοπέλα τα δίνει όλα ( εκτός από σεξ για να μη γίνει παρερμηνευση). Εκείνο που παρατηρώ στις τελευταίες ενημερώσεις είναι ότι 9 στις 10 αναφορές μιλάνε για 30+20 ...όλοι το ρίξαμε στο φραπέ βλέπω και δεν βλέπω να αλλάζει η κατάσταση δυστυχώς
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Καλημέρα κύριοι. Επίσκεψη για nuru στην Αγ. Δημητρίου , πάνω κάτω ισχύουν όσα έχουν γραφτεί , εγώ θα καταθέσω ως προσωπική μου άποψη ότι το περίμενα κάπως πιο αισθησιακό... Σαν μασάζ απλά οκ , η κοπέλα εμφανισιακά απλά οκ και αυτή αν και πολύ skinny. Ο χώρος όμως τελείως πρόχειρος...αυτό το στρώμα ..απλά απαράδεκτο. Συμπέρασμα ? Όχι από μένα ειδικά για 100€ ...όχι αν και η κοπέλα τα δίνει όλα ( εκτός από σεξ για να μη γίνει παρερμηνευση). Εκείνο που παρατηρώ στις τελευταίες ενημερώσεις είναι ότι 9 στις 10 αναφορές μιλάνε για 30+20 ...όλοι το ρίξαμε στο φραπέ βλέπω και δεν βλέπω να αλλάζει η κατάσταση δυστυχώς

Nuru πήα και εγώ πέρυσι δεν ξέρω αν είναι στο ίδιο διαμέρισμα που μυρίζει γενικά μούχλα.

Στο μυαλό μου το είχα και εγώ άκρως αισθισιακό body to body με κεριά και τριψιμο κλπ.
Οταν ανοιξε και ειδα το χώρο κατάλαβα οτι θα τα κλάψω μάλλον , ειδικά οταν είδα το φουσκωτό στρώμα (καμπιγκ) στο πάτωμα .

Η κοπελα προσωπικα δεν μου αρεσε , αλλα λεω οκ κλεισε τα ματια και αφεσου να δουμε τι θα κανει.

Παιδια οταν ξεκινησε αρχισα να γελαω. Εκανε σαν χαζη πανω κατω δεξια αριστερα αφου με λαδιασε παντου , πραγματικα νομιζα με δουλευει.
Αν δειτε τι εστι γενικα Nuru δεν εχει καμια σχεση με αυτο το πραμα.
Τεσπα αφου κοπανιοταν πανω κατω κ εγω μπρουμυτα απλα σκεφτομουν (ρε μαλακα που εχω ερθει) δεν μπορουσα να χυσω με τιποτα
Με το ζορι τον επαιξα εκει μια οσο κατι εκανε εκει με τα μπουτια κ τελος .

Μετα με πηγε για μπανιο με ξεπλυνε εκει μια στα γρηγορα κ γεια σας .
Απαισια εμπειρια για εμενα
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Αγαπητοί συναγωνιστές καλησπέρα. Ειναι εύκολο από κάποιον να μου κάνει συσταση για Εβίτα ή Μαριάννα?
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Αγαπητοί συναγωνιστές καλησπέρα. Ειναι εύκολο από κάποιον να μου κάνει συσταση για Εβίτα ή Μαριάννα?
Τι είπες τώρα φιλαράκι εδώ το έχουν κρατικό μυστικό τα παλικάρια
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Τι είπες τώρα φιλαράκι εδώ το έχουν κρατικό μυστικό τα παλικάρια
χα χα!!! Εβίτα ή Μαριάννα αν διαβάζετε, ελάτε σε επικοινωνία μαζί μου αν θέλετε να αυξήσετε την πελατεία σας.
Φυσικά εννοείται θα δείξω ταυτότητα για να μην παρεξηγηθώ και με περάσετε για στρουμφάκι!!!
 

georg28skg

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Like
84
Πόντοι
0
χα χα!!! Εβίτα ή Μαριάννα αν διαβάζετε, ελάτε σε επικοινωνία μαζί μου αν θέλετε να αυξήσετε την πελατεία σας.
Φυσικά εννοείται θα δείξω ταυτότητα για να μην παρεξηγηθώ και με περάσετε για στρουμφάκι!!!
Συμφωνώ συναθλητή, κι εγώ ψάχνω πληροφορίες για αυτά τα δύο καταστήματα, υποθέτω έχει μέσα ωραία κορίτσια και υπαρχει ενα μυστήριο, απ την άλλη δεν μπορεί ο καθένας να μας εμπιστευτεί από ένα μήνυμα.
Είμαι κι εγώ ανοικτός σε πληροφορίες, Ευχαριστώ
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Δεν είναι έτσι απλά τα πράγματα.....Αν και ομολογώ πως πριν χρόνια για Εβίτα κάπως ετσι άνοιξε η πόρτα για μένα......και εγώ είχα στείλει καποιον κάπου,αλλά είχα διαπιστώσει κάποια πράγματα....Όπως και αυτός που με εμπιστεύτηκε εμένα και μέ έστειλε στης Εβίτας είδε κάτι και το έκανε........

Εσείς ό ένας είναι δέκα χρόνια γραμμένος εδω στο σαιτ και ίσως κάνει κάτι λάθος...χωρίς να είμαι απόλυτος......
Ο άλλος δέ είναι ενα μήνα γραμμένος και περιμένει απο το Α,Β όχι να πάει στο Ω απλά,αλλα να μάθει και ξένες γλώσσες......
Δείξτε κάτι και ποτέ δεν ξέρεις.....
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Εγώ δε θέλω καμία ! Εβίτα και Μαριάννα δε σας θέλω ρε , θα πηγαίνω στα καμμένα αλλιώς που είναι η πλάκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom