Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (5 μέλη και 10 επισκέπτες)

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Σωστά όλα. Αν είναι πελάτης του μαγαζιού και τον ξέρει το αφεντικό, το θέμα θα λυθεί. Αν όχι, θα μείνει με τα ΜΗ και ΟΧΙ
Και επίσης υπάρχει η περίπτωση η υπεύθυνη του μαγαζιού να βγει και από πάνω κάνοντας πως δεν ξέρει τίποτα για τις παραπάνω υπηρεσίες που προσφέρονται στα δωμάτια
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Και επίσης υπάρχει η περίπτωση η υπεύθυνη του μαγαζιού να βγει και από πάνω κάνοντας πως δεν ξέρει τίποτα για τις παραπάνω υπηρεσίες που προσφέρονται στα δωμάτια
Αυτο θα γινει
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Και επίσης υπάρχει η περίπτωση η υπεύθυνη του μαγαζιού να βγει και από πάνω κάνοντας πως δεν ξέρει τίποτα για τις παραπάνω υπηρεσίες που προσφέρονται στα δωμάτια
Πεσιμιστική αντιμετώπιση, αρκεστείτε μερικοί στα λίγα....
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ας αναλύσουμε λοιπόν τι μπορεί να κανει η υπεύθυνος/η του μαγαζιού σε περίπτωση παραπόνων:
1. το μαγαζί προσφέρει μασαζ, αρα το minimum των υπηρεσιών που πρέπει να πάρεις είναι μασαζ και οχι απλό χάιδεμα στην πλάτη, επομένως έχεις κάθε δικαίωμα να ισχυριστείς κακές υπηρεσίες και αλλαγή εργαζομένου.
2. το μασαζ στα περισσότερα κοστίζει 30 ευρω , αρα αν δεν πάρεις τπτ άλλο, δίνεις το αναλογούν αντίτιμο.
3. Αν ισχυριστεί οτι δεν προσφέρουν κατι άλλο, παλι ισχύει το 2.
4. Το τελευταίο που θέλει καθε υπεύθυνος/η (σε καθε δουλειά) είναι δυσαρεστημένος πελάτης και αντίλογο και διχογνωμίες στο τι υπηρεσίες παίρνει , ειδικά αν το ΄μαγαζί΄ βρίσκεται σε πολυκατοικία, το συμπέρασμα αυτονόητο.
5. Απο τα 30 +20 των υπηρεσιών συνήθως στο 'μαγαζί ' αντιστοιχούν τα 30, το συμπέρασμα πάλι αυτονόητο.

Αυτα όλα βέβαια αφορούν σε όσους έχουν επιλέξει αυτόν τον τρόπο ''διασκέδασης'' , επομένως απαιτείστε πολιτισμένα πάντα τα maximum, οι υπόλοιποι αγαπητοί μου απλα χάνετε χρόνο και χρήμα.
 

Youngster

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερίζω τον λαό.. καινούριος στη φάση ενδιαφέρομαι για κάτι καλό σε ποδολαγνεια..έχετε να προτείνετε κάτι;
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Καλησπερίζω τον λαό.. καινούριος στη φάση ενδιαφέρομαι για κάτι καλό σε ποδολαγνεια..έχετε να προτείνετε κάτι;
εχουμε ναι.....ξεκινα να διαβαζεις με καφεδακι τουλαχιστον 200 σελιδες ποιο πισω....κατι θα βρεις ....και οταν πας ενημερωσε μας για την 1η σου συνέδρια
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
εχουμε ναι.....ξεκινα να διαβαζεις με καφεδακι τουλαχιστον 200 σελιδες ποιο πισω....κατι θα βρεις ....και οταν πας ενημερωσε μας για την 1η σου συνέδρια
Κ όχι μόνο εδώ αλλά σε όλα τα νήματά πού έκανε την ερώτηση σίγουρα θα βρει αρκετές περιπτώσεις
 

Youngster

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Έχω διαβάσει πολύ πράμα φιλαράκι, αλλά κάποια ονόματα που έχω δει δεν τα ξέρω, και κάποια είναι παλαιότερα..γιαυτο ρώτησα
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
crystal ποιο ειναι το ροστερ ???
Εχω να παω κανα μηνα , τελευταια περασα με angelina και ηταν αξιοπρεπεστατη εμπειρια ...
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Επίσκεψη massagio πέρασμα με Αθηνα..Αρχίζω με τα συν!Η κοπέλα προσπαθεί να κάνει μασάζ παρόλο που δεν το έχει πολύ αλλά κάνει φιλότιμη προσπάθεια ,σοσιαλ καλό,σώμα για milf αρκετά τίμιο με καλή επιδερμίδα.Στο δεύτερο μέρος πολύ ωραίο παίξιμο το γουστάρει και αφήνει όσο χουφτωμα θες και τα βγάζει όλα φορα (τουλάχιστον σε μένα )..Πάμε αρνητικά..το πρόγραμμα το τελειώσε στο μισάωρο και μετά με καθυστερούσε με μαλακιτσες κάνα δεκάλεπτο για να περασει ο χρόνος .Όταν πληρώνω για 45 λεπτά μασάζ θέλω μασάζ 45 λεπτά αλλιώς πήγαινα σπιτάκια να φύγω στο τέταρτο.Σε γενικές γραμμές δεν θα τη ξαναπροτιμουσα με χάλασε η πονηριά!
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Επίσκεψη massagio πέρασμα με Αθηνα..Αρχίζω με τα συν!Η κοπέλα προσπαθεί να κάνει μασάζ παρόλο που δεν το έχει πολύ αλλά κάνει φιλότιμη προσπάθεια ,σοσιαλ καλό,σώμα για milf αρκετά τίμιο με καλή επιδερμίδα.Στο δεύτερο μέρος πολύ ωραίο παίξιμο το γουστάρει και αφήνει όσο χουφτωμα θες και τα βγάζει όλα φορα (τουλάχιστον σε μένα )..Πάμε αρνητικά..το πρόγραμμα το τελειώσε στο μισάωρο και μετά με καθυστερούσε με μαλακιτσες κάνα δεκάλεπτο για να περασει ο χρόνος .Όταν πληρώνω για 45 λεπτά μασάζ θέλω μασάζ 45 λεπτά αλλιώς πήγαινα σπιτάκια να φύγω στο τέταρτο.Σε γενικές γραμμές δεν θα τη ξαναπροτιμουσα με χάλασε η πονηριά!
Οταν λες τα βγαζει ολα φιλος?Εντελως γυμνη?
 

Daniellos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Καλησπέρα στα τσακάλια.Πέρασμα απο Εβίτα με πολύ καλή διάθεση και 2 λαδοκόρες διαθέσιμες.Σοφία μελαχροινή με μαύρο μακρύ μαλλί και ψιλοπεσμένο βυζί και μια κοντούλα με ξενικό όνομα(μου διαφεύγει) με κοντό μαλλί μελαχροινή και αυτή λίγο μεγάλη μου φάνηκε.Επιλογή της πρώτης δεσποινίδας όπου μετα το ντουζάκι,μασάζ ικανοποιητικό στην πλάτη και στα πόδια και γύρισμα στην εμπρός όψη με πεοθηλασμό καλό υγρό συμπεριλαμβανομένων και των διπλών σφαιριδίων.Ανέβασμα ίππου και βουρ στα χιλιόμετρα με ολίγα βογκητά.Αλλαγή στα τέσσερα,ιεραποστολικό και κατάθεση εντός του πλαισίου ασφαλείας(προφυλακτικό) σκούπισμα και αποχώρηση με την μπάντα να παιανίζει πανυγηρικά!

Αυτά.
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
203
Like
136
Πόντοι
1
Καλησπέρα στα τσακάλια.Πέρασμα απο Εβίτα με πολύ καλή διάθεση και 2 λαδοκόρες διαθέσιμες.Σοφία μελαχροινή με μαύρο μακρύ μαλλί και ψιλοπεσμένο βυζί και μια κοντούλα με ξενικό όνομα(μου διαφεύγει) με κοντό μαλλί μελαχροινή και αυτή λίγο μεγάλη μου φάνηκε.Επιλογή της πρώτης δεσποινίδας όπου μετα το ντουζάκι,μασάζ ικανοποιητικό στην πλάτη και στα πόδια και γύρισμα στην εμπρός όψη με πεοθηλασμό καλό υγρό συμπεριλαμβανομένων και των διπλών σφαιριδίων.Ανέβασμα ίππου και βουρ στα χιλιόμετρα με ολίγα βογκητά.Αλλαγή στα τέσσερα,ιεραποστολικό και κατάθεση εντός του πλαισίου ασφαλείας(προφυλακτικό) σκούπισμα και αποχώρηση με την μπάντα να παιανίζει πανυγηρικά!

Αυτά.
Ωραία ενημέρωση αγαπητέ!Η σοφία πόσο περίπου ετών την υπολογίζεις? !επίσης τι σωματότυπο έχουν οι 2 κύριες ,κανονικές χοντρές αδύνατες...?Σ ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα στα τσακάλια.Πέρασμα απο Εβίτα με πολύ καλή διάθεση και 2 λαδοκόρες διαθέσιμες.Σοφία μελαχροινή με μαύρο μακρύ μαλλί και ψιλοπεσμένο βυζί και μια κοντούλα με ξενικό όνομα(μου διαφεύγει) με κοντό μαλλί μελαχροινή και αυτή λίγο μεγάλη μου φάνηκε.Επιλογή της πρώτης δεσποινίδας όπου μετα το ντουζάκι,μασάζ ικανοποιητικό στην πλάτη και στα πόδια και γύρισμα στην εμπρός όψη με πεοθηλασμό καλό υγρό συμπεριλαμβανομένων και των διπλών σφαιριδίων.Ανέβασμα ίππου και βουρ στα χιλιόμετρα με ολίγα βογκητά.Αλλαγή στα τέσσερα,ιεραποστολικό και κατάθεση εντός του πλαισίου ασφαλείας(προφυλακτικό) σκούπισμα και αποχώρηση με την μπάντα να παιανίζει πανυγηρικά!

Αυτά.
Άρα Εβίτα ΔΕΝ πάμε
 

Anaktoro

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2021
Μηνύματα
36
Like
64
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο nuru στην Αγ.Δημητρίου. Εύκολη συννενόηση μέσω whatsup. Ωραία κοπέλα γύρω στα 38, γυμνασμένο σώμα αλλά μικρό στήθος. Το μασάζ γίνεται με το σώμα της κοπέλας.. πολύ έντονο και σε ρυθμούς πολυβόλο.. δύο εκτονώσεις με ειδική τεχνική (όχι χέρι) ή με δική σου προσπάθεια.. στο τέλος σου κάνει και ένα ωραίο μπανάκι όπου σε τρίβει για να φύγει το λάδι. Κόστος 100€. Ωραία εμπειρία..
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Επίσκεψη στο nuru στην Αγ.Δημητρίου. Εύκολη συννενόηση μέσω whatsup. Ωραία κοπέλα γύρω στα 38, γυμνασμένο σώμα αλλά μικρό στήθος. Το μασάζ γίνεται με το σώμα της κοπέλας.. πολύ έντονο και σε ρυθμούς πολυβόλο.. δύο εκτονώσεις με ειδική τεχνική (όχι χέρι) ή με δική σου προσπάθεια.. στο τέλος σου κάνει και ένα ωραίο μπανάκι όπου σε τρίβει για να φύγει το λάδι. Κόστος 100€. Ωραία εμπειρία..
WhatsApp
 

Daniellos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Ωραία ενημέρωση αγαπητέ!Η σοφία πόσο περίπου ετών την υπολογίζεις? !επίσης τι σωματότυπο έχουν οι 2 κύριες ,κανονικές χοντρές αδύνατες...?Σ ευχαριστώ προκαταβολικά!
Η Σοφία γύρω στα 28 με 30 ψηλή και ολίγον παρακαλώ στα πόδια πιο γεμάτη.Σημειωτέον ολίγον παρακαλώ.Η άλλη κυρία 32 με 35 περίπου κοντούλα με το αδύνατο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom