Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (6 μέλη και 33 επισκέπτες)

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Μπράβο για την ενημέρωση.

Αλλά μην θες να σου πούμε και μπράβο παίχτη μου!!!

Άλλη φορά δεν έχει ντροπές....!!! Μισή δικιά σου, μισή δικιά της....βασικά όλη δικιά της που είναι έτσι....

Άλλη φορά μεταβολή και άουτ.....!!!
Πολύ σωστά φίλε

Το έχουμε πει πολλές φορές
Μπάζο μεταβολή και πίσω...
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Επίσκεψη μετά από καιρό στο dames στον καινούργιο χώρο στην Βασιλίσσης Όλγας...
Είναι ακριβώς απέναντι από το aqua.
Δύο παρουσίες μία γνωστή και μία άγνωστη
Η γνωστή ήταν εκείνο το τζάνκι η τίνα που έχουμε ξαναγράψει στο παρελθόν αρκετοι.
Μία που δούλευε και στην Βάνα.
Τελειωμένη περίπτωση
Δεν υπήρχε καμία πιθανότητα να πάω μαζί της σεβόμενος τον εαυτό μου φυσικά αλλά και τους στοιχειώδεις υγειονομικούς κανόνες ???
Πέρασα με την άλλη που ήτανε μία Ρωσίδα εύσωμη παλαιστής με μεγάλα βυζιά.
Είναι αλήθεια από ντροπή πέρασα.
25 λεπτά με το ζόρι ψευτό μασάζ μία πίπα και έφυγα
60 ευρώ.
Έπρεπε να ζητήσω να μου στείλει καμία φωτογραφία η τύπισσα που το έχει για να μη φάω τη φόλα
Τα χαιρετισματα μου στο μαγαζι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσκεψη μετά από καιρό στο dames στον καινούργιο χώρο στην Βασιλίσσης Όλγας...
Είναι ακριβώς απέναντι από το aqua.
Δύο παρουσίες μία γνωστή και μία άγνωστη
Η γνωστή ήταν εκείνο το τζάνκι η τίνα που έχουμε ξαναγράψει στο παρελθόν αρκετοι.
Μία που δούλευε και στην Βάνα.
Τελειωμένη περίπτωση
Δεν υπήρχε καμία πιθανότητα να πάω μαζί της σεβόμενος τον εαυτό μου φυσικά αλλά και τους στοιχειώδεις υγειονομικούς κανόνες ???
Πέρασα με την άλλη που ήτανε μία Ρωσίδα εύσωμη παλαιστής με μεγάλα βυζιά.
Είναι αλήθεια από ντροπή πέρασα.
25 λεπτά με το ζόρι ψευτό μασάζ μία πίπα και έφυγα
60 ευρώ.
Έπρεπε να ζητήσω να μου στείλει καμία φωτογραφία η τύπισσα που το έχει για να μη φάω τη φόλα
Τα χαιρετισματα μου στο μαγαζι
Φίλε ήρωας η αλήθεια είναι ήθελα να πάω μια βόλτα αλλά με τα τζάκια που επεζαν στην Εγνατία δεν το επιχείρησα ευτυχώς ενημέρωσες πριν πάω. Σαν χώρος είναι καλύτερος ή τα ίδια χάλια;
 

kostasakmi1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2021
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερες παιδια. Οπως εγραψα και χθες ειπα να επανελθω. Μπορει καποιος να μου στειλει το τηλεφωνο της Εβιτας που ειχα προσβαση και αν μου συστηνετε και το Κρισταλ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλημερες παιδια. Οπως εγραψα και χθες ειπα να επανελθω. Μπορει καποιος να μου στειλει το τηλεφωνο της Εβιτας που ειχα προσβαση και αν μου συστηνετε και το Κρισταλ?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Καλημερες παιδια. Οπως εγραψα και χθες ειπα να επανελθω. Μπορει καποιος να μου στειλει το τηλεφωνο της Εβιτας που ειχα προσβαση και αν μου συστηνετε και το Κρισταλ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλημερες παιδια. Οπως εγραψα και χθες ειπα να επανελθω. Μπορει καποιος να μου στειλει το τηλεφωνο της Εβιτας που ειχα προσβαση και αν μου συστηνετε και το Κρισταλ?
Τι Εβίτα τι dames στο ίδιο στυλ είναι
Πήγαινέ στο dames πού είναι free κανε μία ενημέρωσή κ βλέπεις μετά
Εκτός αν άκουσες για κάτι καλό στην Εβίτα πού το αποκλείω κ δε μας το λες
 

kostasakmi1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2021
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Τι Εβίτα τι dames στο ίδιο στυλ είναι
Πήγαινέ στο dames πού είναι free κανε μία ενημέρωσή κ βλέπεις μετά
Εκτός αν άκουσες για κάτι καλό στην Εβίτα πού το αποκλείω κ δε μας το λες
Οχι δεν ακουσα κατι απλα ειχα παλια προσβαση γι αυτο το ζητησα. Ευχαριστω τα παιδια που το εστειλαν. Για κρυσταλ που ρωτησα τι λετε? φυσικα και θα κανω ενημερωση οπου παω
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Τι λες ρε φιλε για χαζους μας εχεις και που ξερουμε ποιος εισαι η Βασια εχει καει και ξερει τι κανει πανε εκει που εχουν αγγελιες
Στον Γιάννη πες τα όχι σε μένα :2funny: :tooth:
Ασε πού μας διαβάζει η βάσια κ μπορεί να καεί οποίος το πει
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Παιδια καλησπέρα μια εξυπηρέτηση αν μπορεί καποιος για το στουντιο της βασιας.... Εχω το τηλέφωνο της απλα δεν με δεχεται γιατι πρεπει πρωτα να παρει καποιος ενα τηλέφωνο που ειναι θαμωνας εκει και να πει το δικο μου ονομα οτι με ξέρει για να μπω και εγω.... Οποιος οηγαινει εκει ας παρει ενα τηλέφωνο και ας πει οτι ξέρει τον Γιάννη....
Φιλικη συμβουλή αν ξαναπάρεις , πάρε από άλλο νούμερο, δεν υπάρχει περίπτωση να σε δεχθεί. Πρώτα βρες κάποιον πελάτη της που θα σε εμπιστευτεί με γνωριμία από κοντά και μετά αυτός θα μιλήσει με Βάσια. Δεν υπάρχει άλλος τρόπος.
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
έχει κάτι αξιόλογο η Βάσια ? επειδή έχω χάσει όντως τον αριθμό της , μπορεί κάποιος να μου τον στείλει σε pm >?
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Περασμα χτες με κυρα μπετυ απο δελφων. παλια στο κουρμπετι απο οτι εμαθα μου την προτεινε ενας φιλος τυχαια.

Μεγαλη σε ηλικια γυρω στα 50 σπασμενη με σχετικα καλο σωμα για την ηλικια της, καλο βυζι σιγουρα φτιαγμενο απο τα νιατα της και εμπειρικες κινησεις απο μερος της.
Ευχαριστη παρουσια πολυ ευγενικη
σου προτεινει να κανεις ντουζ,χωρος καθαρος ,μπανιο καθαρο.
Ξεκινησαμε με μασαζ κανονικο πατουσε κανονικα και με τεχνικη,και καποια ελαφρια αισθησιακα χαηδεματα στο σωμα γενικα.
στην συνεχεια σε γυρναει και σου αρχιζει το γλυψιμο ακαποτο!
σε βαζει τα χερια στο σωμα της να την καυλωσεις για να γινει η πραξη.
στην συνεχεια σου βαζει σκουφι και αρχιζει η πραξη.
Δε το κατεχει πολυ καθως η ηλικια της φαινοταν οτι την κουραζε πανω στην πραξη.
εναλλαγες στασεων με δικη της πρωτοβουλια και φαινοταν να το ζουσε φουλ!
τελευταια σταση στα 4 και τελειωμα!

συμπερασμα- για 50 ευρω μια τιμια επιλογη αφου προσφερει και μασαζ και μαλιστα κανονικο.
θα την ξαναεπελεγα αν δεν υπηρχε κατι διαθεσιμο και εχοντας μονο αρκετες γκαυλες.
Αγαπητέ μπορείς να μου στείλεις τα στοιχεία επικοινωνίας ή την αγγελία της? Ευχαριστώ.
 

mankaran12

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
16
Like
26
Πόντοι
0
Υπάρχει κάπου αγγελία της ροζιτας από Ξηροκρήνη?
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
50
Like
3.105
Πόντοι
7.191
Σκέφτομαι η επόμενη καταδρομική να είναι στην Μαριάννα...ξέρεις κάποιος να πει για το προσωπικό που έχει στη διάθεση της και ποιες αξίζουν?Η Μαριάννα πάντα ήταν πολύ καλή στην επιλογή κοριτσιών...σας ευχαριστώ προκαταβολικά!
Συμφωνώ κ γώ έχω διαβάσει καλές κριτικές αλλά επειδή δεν είχα άκρη να μου κάνει Κονε να πάω το ‘χω καημό!!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Συμφωνώ κ γώ έχω διαβάσει καλές κριτικές αλλά επειδή δεν είχα άκρη να μου κάνει Κονε να πάω το ‘χω καημό!!
Αχ αναπολώ τα χρόνια τα παλιά στην ΜΑΡΙΑΝΝΑ. Με Φοίβη, με Σοφία κτλ. Σοφακι, που την πηδούσες και σε άκουγε όλη η γειτονιά. Θα δοκιμάσω να ξαναπεράσω να δω τι παίζει Εκεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gear82

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
50
Like
3.105
Πόντοι
7.191
Αχ αναπολώ τα χρόνια τα παλιά στην ΜΑΡΙΑΝΝΑ. Με Φοίβη, με Σοφία κτλ. Σοφακι, που την πηδούσες και σε άκουγε όλη η γειτονιά. Θα δοκιμάσω να ξαναπεράσω να δω τι παίζει Εκεί.
Αν έχει τίποτα καλό κάνε μου κονε μου γτ το έχω μεράκι να πάω !!!στειλε μ
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Υπάρχει κάπου αγγελία της ροζιτας από Ξηροκρήνη?
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
και πιο παλια με ιολη μαρω κλπ. το καλυτερο μαγαζι κατα τη γνωμη μουκαι με διαφορα. γυναικαρες ωραιες, κομψα ντυμενες και υπηρεσιες κορυφη. Εβγαινες αλλοε ανθρωπος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom