Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Μια περισυλλογή όμως τη θέλει πριν πάει κάποιος.......
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zois91

Daniellos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Όχι παιδιά δεν πήγα λόγω χρόνου
Όρμα Τζάκ....

Πέρασμα απο Body Free με Βέτα κοντούλα ξανθιά με μέτριο 5λεπτο μασάζ,στοματικό super γιατί το γουστάρει και στήσιμο στα 4 με κατάθεση ψυχής.Ναι με πιστοποιητικό στην είσοδο κανονικά.Ωραίος ο Νικόλας!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Όρμα Τζάκ....

Πέρασμα απο Body Free με Βέτα κοντούλα ξανθιά με μέτριο 5λεπτο μασάζ,στοματικό super γιατί το γουστάρει και στήσιμο στα 4 με κατάθεση ψυχής.Ναι με πιστοποιητικό στην είσοδο κανονικά.Ωραίος ο Νικόλας!
Ωραίος ο Νικόλας με της ξεπετες του ??? :think:

Παίζει να είσαι ο μόνος πού το λες
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Επίσκεψη σε Angels Spa ,Jumbo,μπήκα μέσα περίμεναν 2 κυρίες για μποτοξ η δε ξέρω τι άλλο,ρώτησα τιμές για μασάζ κ έφυγα,απούσα η Ευα ξανθιά με τα πλαστικά βυζιά ,θα ξανακάνω έφοδο από βδομαδα
Γι'αυτο δεν έχει αναφερθεί ότι είναι prive?
Ή μιλάμε για διαφορετικά ιδρύματα;
Αν είναι free που περίπου βρίσκεται;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.935
Πόντοι
1.056
Εκτός από zesi και dames, τα υπόλοιπα ιδρύματα ζητάνε πιστοποιητικό για να μπεις;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Γι'αυτο δεν έχει αναφερθεί ότι είναι prive?
Ή μιλάμε για διαφορετικά ιδρύματα;
Αν είναι free που περίπου βρίσκεται;
Αυτό πού πήγε ο φίλος στην Ποσειδώνος είναι μεν free δε κάνει τίποτε δε κάποτε η Εύα πού το έχει είχε 2 prive με φουλ αλλά τώρα όχι
 

GiorgosTh

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2021
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Έχω διαβάσει συχνά εδώ για το aqua spa αλλά στο ίντερνετ βρίσκω διάφορα. Μπορεί να μου πει κάποιος πιο aqua είναι ακριβώς; κατά προτίμηση κάποια διεύθυνση;

Ευχαριστώ πολύ
 

GiorgosTh

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2021
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Σου βάζουν στο aqua spa και δάχτυλο πέρα από πιπα κλπ;
 

malaxias00

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Το έχω εγώ αδερφέ στείλε μου όποτε θέλεις
καλησπερα! ειμαι τελειως νεος εδω και διαβασα τα τελευταια...μηπως γινεται να το στειλεις και σε μενα? προσπαθησα να στειλω dm αλλα δν εβρισκα την επιλογη παρεπιμπτοντως
 

massage_lover

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2008
Μηνύματα
10
Like
98
Πόντοι
0
Επίσκεψη προ ημερών στο Crystal. Παρούσες Ολίβια, Αντζελίνα, Κάτια και λοιπές, τα ονόματα των οποίων δεν θυμάμαι. Επέλεξα την τελευταία καθότι ήταν ομορφούλα στο πρόσωπο, χαμογελαστή, ενθουσιώδης και κάποια από τις κοπέλες του μαγαζιού μου είχε αναφέρει, ότι συγκαταλέγεται στις κοπέλες που κάνουν καλό μασάζ και όχι απλώς χάδια! Μετά την προετοιμασία μου στο δωμάτιο, η εν λόγω εισήλθε στο χώρο οπότε παρατήρησα, ότι παρά το όμορφο προσωπάκι της, για τα δικά μου γούστα, είχε περισσότερα κιλά και μικρό στήθος. Είναι γνωστό, ότι στο στάδιο αυτό αλλαγές δεν μπορούν να δικαιολογηθούν, όποτε έκλεισα το στόμα και τα μάτια και αποφάσισα να απολαύσω αποκλειστικά την χειρομάλαξη, η οποία αποδείχθηκε άκρως ικανοποιητική για μαγαζί αυτού του είδους. Πιέσεις αρκετές ώστε να ανακουφίζουν, ακολούθησαν ελαφρά χάδια με τα νύχια και ολοκλήρωσε την συνεδρία στην προβλεπόμενη διάρκεια των 45 λεπτών με δυνατή εκτόνωση κατά την διαρκεια της οποίας είχε αποκαλύψει τα ευμεγέθη οπίσθια και τα άγουρα στήθη της. Παρά τα παραπάνω θετικά, αποχώρησα με ουδέτερα συναισθήματα, αφού δεν ικανοποιήθηκαν όλες οι αισθήσεις μου, όπως απαιτείται για την αίσθηση της ηδονής. Υπενθυμίζω και διευκρινίζω ότι τα γούστα και οι επιθυμίες είναι υποκειμενικά και άλλοι μπορεί να ενθουσιαστούν από το πληθωρικό κορμί της εν λόγω μασέρ. Η αναζήτηση συνεχίζεται ......
 
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
110
Πόντοι
0
Κύριοι διαχειριστές του φόρουμ μπορείτε να μου πείτε γιατί δεν ανέβηκε το μυν μου;έκανα δύο ώρες να το γράψω.ημουν πολύ προσεκτικός σαυτα που εγραψα.δεν έχω γραμματέα να της υπαγορευω.σεβαστείτε τον κόπο κ χρόνο μου .τουλάχιστον κόψτε αυτά που νομίζετε ότι δεν δημοσιεύονται κ βάλτε το υπόλοιπο μυν.σας παρακαλώ γιατί δεν τοχω σώσει το μυν κ ποιος ξαναγράφει.ευχαριστω
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Κύριοι διαχειριστές του φόρουμ μπορείτε να μου πείτε γιατί δεν ανέβηκε το μυν μου;έκανα δύο ώρες να το γράψω.ημουν πολύ προσεκτικός σαυτα που εγραψα.δεν έχω γραμματέα να της υπαγορευω.σεβαστείτε τον κόπο κ χρόνο μου .τουλάχιστον κόψτε αυτά που νομίζετε ότι δεν δημοσιεύονται κ βάλτε το υπόλοιπο μυν.σας παρακαλώ γιατί δεν τοχω σώσει το μυν κ ποιος ξαναγράφει.ευχαριστω
Τζαμπα τρελενεσαι μεγαλε.....αλλου το ανεβασες οι διαχειριστες δεν φταινε σε κατι....τσεκαρε το ποστ σου εδω....
 
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
110
Πόντοι
0
Τζαμπα τρελενεσαι μεγαλε.....αλλου το ανεβασες οι διαχειριστες δεν φταινε σε κατι....τσεκαρε το ποστ σου εδω....
Μακάρι σπαρτιάτη ναταν αυτό το μύνημα.ηταν δεκαπλάσιο κ αφορούσε αποκλειστικά κ μόνο τα μασατζιδικα στην θεσσαλονίκη.εγραφα για όλα τα μαγαζιά της πόλης κ μου περάσανε όλα ταλλα μυνηματα ,εκτός απαυτο,γι'αυτό τρελαίνομαι,γιατί χάλασα 2ωρες απτην ζωή μου για να το γράψω το κωλομυνημα.θα επανερθω δρυμιτερος το απόγευμα που θαχω χρόνο κ θα τα ξαναγράψω.παντως ο διαχειριστής που το διάβασε το μύνημα δεν έχει την αίσθηση του χιούμορ σίγουρα.κουρασα ήδη κ παίρνω τον μπουλοοοοοο προς το παρόν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom