Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Καλησπέρα σε όλους. Επισκέφθηκα την κυρία της αγγελίας https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/masaz/xalarotiko-masaz-6970-053-309_i1015907 .
Κόστος στα 50 ευρώ. Χώρος καθαρός αλλά το μπάνιο τρομερά μικρό.
Κάπου εδώ τελειώνουν τα θετικά!!!
Μεγαλοκοπέλα, θα την έκανα γύρω στα 50. Δεν ξέρω γιατί δεν έφυγα αλλά είπα να δοκιμάσω. Το σώμα είναι ανάλογο της ηλικίας οπότε μη περιμένετε τίποτα καλό.
Από μασάζ σκέτο χάιδεμα πράγμα που δεν μ αρέσει μιας και θέλω καλό δυνατό μασάζ. Στο δεύτερο μέρος παίχτηκε μόνο στοματικό μιας και δεν είχα καμία όρεξη για κάτι παραπάνω,
Εκεί ήταν φιλότιμη και το πάλεψε. Τα πήρε στο στόμα και με γρήγορους ρυθμούς σηκώθηκα και την έκανα.
Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια κοπέλα που να κάνει όντως δυνατό μασάζ γιατί αυτό θέλω και στο δεύτερο μέρος αν κάνει στοματικό καλός, αλλιώς και με μια εκτόνωση βολευόμαστε!!
Μιας και έρχομαι στη Θεσσαλονίκη όποτε υπάρχει χρόνος από τη δουλειά δεν μπορώ συνέχεια να ανακαλύπτω νέα μέρη μιας και πολλά είναι πριβέ. Γι αυτό θέλω τη συμβουλή σας.
Ευχαριστώ όσους απαντήσουν και συγνώμη αν κούρασα.
Πριν καιρό έκανε πραγματικό μασάζ και στο τέλος σε έβαζε και σε μια μαλακια με δόνηση. Στην ίδια κατηγορία gilf είναι και η Κατερίνα στην Αρετσού.
Από τα free προτείνω Νάντια crystal
Το καλύτερο πακέτο πάντως το είχε η Ελισάβετ στην Βάνα...
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Πριν καιρό έκανε πραγματικό μασάζ και στο τέλος σε έβαζε και σε μια μαλακια με δόνηση. Στην ίδια κατηγορία gilf είναι και η Κατερίνα στην Αρετσού.
Από τα free προτείνω Νάντια crystal
Το καλύτερο πακέτο πάντως το είχε η Ελισάβετ στην Βάνα...
Όταν λες πακέτο
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Πριν καιρό έκανε πραγματικό μασάζ και στο τέλος σε έβαζε και σε μια μαλακια με δόνηση. Στην ίδια κατηγορία gilf είναι και η Κατερίνα στην Αρετσού.
Από τα free προτείνω Νάντια crystal
Το καλύτερο πακέτο πάντως το είχε η Ελισάβετ στην Βάνα...
Το crystal είναι free? υπάρχει αγγελία για να το βρω;
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
Γεια χαρα σε όλους. Είδα την αγγελία της ροζίτας που δημοσιεύτηκε πρόσφατα ξανά που σημαίνει ότι επανήλθε. Προσπάθησα στο kanesex να κάνω λογαριασμό και πιο παλιά αλλά για κάποιο λόγο συνέχεια μου πετάει ένα μήνυμα ότι πρεπει να περιμένω απο 5- 24 ώρες για να ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός και μου έχει σπάσει τα νεύρα και δεν μπορώ να δω το τηλέφωνο της. Το έχει κανεις εύκαιρο να το κάνει μια πάσα και σ εμένα?
Το έχω εγώ αδερφέ στείλε μου όποτε θέλεις
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
καλησπερα,αληθευει οτι το cristal ζητα πιστοποιητικο εμβολιασμου,
Και στο Κρυσταλ και στο Ακουα ζητούν πιστοποιητικό ή ραπιντ. Σκεφτείτε ότι είναι κανονικά μαγαζιά που υποτίθεται πως έχουν δηλωμένο αφμ και λειτουργούν σαν επιχειρήσεις. Στα τελείως παράνομα τύπου Μιχάλη προφανώς και δεν ζητούν! Πάντως εδώ θα ήθελα να πω ότι σε ένα ευκρινές σημείο θα έπρεπε να μας δηλώνουν ότι όλες οι κοπέλες είναι εμβολιασμένες ή έχουν κανει τεστ όπως και σε αλλά μαγαζιά που δεν προσφέρουν δεύτερο προγραμμα και κάνουν απλό μασάζ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πριν καιρό έκανε πραγματικό μασάζ και στο τέλος σε έβαζε και σε μια μαλακια με δόνηση. Στην ίδια κατηγορία gilf είναι και η Κατερίνα στην Αρετσού.
Από τα free προτείνω Νάντια crystal
Το καλύτερο πακέτο πάντως το είχε η Ελισάβετ στην Βάνα...
ΕΛΙΣΑΒΕΤ σε παρακαλούμε γυρνα πίσω! ????
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Το έχω εγώ αδερφέ στείλε μου όποτε θέλεις
Θυμάμαι είχαν γραφτεί αποθεωτικα σχόλια και σε κάποια φάση νομίζω ξεκατινιαστηκε εδώ μέσα με μέλη. Τόσο καλές υπηρεσίες έχει?
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
Θυμάμαι είχαν γραφτεί αποθεωτικα σχόλια και σε κάποια φάση νομίζω ξεκατινιαστηκε εδώ μέσα με μέλη. Τόσο καλές υπηρεσίες έχει?
Γούστα είναι αυτά , δοκιμάζεις κ έχεις άποψη προσωπική .
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Κανένα νέο από Φένια πρώην Φαίδρα στο λουξουρι
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
57
Like
30
Πόντοι
0
Και το massagio ζητα πιστοποιητικο εμβολιασμου,
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
57
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπερα,για το relax εγνατιας εχουμε κανενα νεο,
 

Zois91

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
37
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας κάποιο καλό μασάζ κέντρο και αν περιέχει και φουλ πρόγραμμα μένω Αγίου Δημητρίου κοντά και αυτό το Κρίσταλ αξίζει; Και αν περιέχει και σεξ εκτός από μασάζ , είμαι καινούργιος πρώτη φορά θα πάω για αυτό ρωτάω
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Και στο Κρυσταλ και στο Ακουα ζητούν πιστοποιητικό ή ραπιντ. Σκεφτείτε ότι είναι κανονικά μαγαζιά που υποτίθεται πως έχουν δηλωμένο αφμ και λειτουργούν σαν επιχειρήσεις. Στα τελείως παράνομα τύπου Μιχάλη προφανώς και δεν ζητούν! Πάντως εδώ θα ήθελα να πω ότι σε ένα ευκρινές σημείο θα έπρεπε να μας δηλώνουν ότι όλες οι κοπέλες είναι εμβολιασμένες ή έχουν κανει τεστ όπως και σε αλλά μαγαζιά που δεν προσφέρουν δεύτερο προγραμμα και κάνουν απλό μασάζ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ΕΛΙΣΑΒΕΤ σε παρακαλούμε γυρνα πίσω! ????
Δεν φαντάζεσαι πόσο τυχερός είσαι που είσαι νέος. Όπου και να πας θα είναι νέα εμπειρία για σένα. Άντε καλά να περάσεις και αν δεν σου κάνει κόπο κάνε μας την τιμή να ενημερώσεις
Καλησπέρα σας κάποιο καλό μασάζ κέντρο και αν περιέχει και φουλ πρόγραμμα μένω Αγίου Δημητρίου κοντά και αυτό το Κρίσταλ αξίζει; Και αν περιέχει και σεξ εκτός από μασάζ , είμαι καινούργιος πρώτη φορά θα πάω για αυτό ρωτάω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zois91

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Δεν φαντάζεσαι πόσο τυχερός είσαι που είσαι νέος. Όπου και να πας θα είναι νέα εμπειρία για σένα. Άντε καλά να περάσεις και αν δεν σου κάνει κόπο κάνε μας την τιμή να ενημερώσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom