Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
110
Πόντοι
0
Κάνουν πιπα στο aqua?
Όλα εκτός από σεξ αλλά να σε ξέρουν,αν δεν σε ξέρουν πετσέτα του κερατά.40λ50ε φραπές κ 70ε40λ καλαμάκι.αν πήγαινες παλιά στην Μάγκυ θα ξέρεις την ριτα-μαργαριτα.πες της ότι πήγαινα παλιά στην Μάγκυ.γενικως αν θα πας να είσαι σίγουρος ότι θα σου κάνουν τουλάχιστον φραπέ γιατί μετά θα κλαις το 50 με μαύρο δάκρυ κ σε βλέπω να πέφτεις στο τζακουζι με τα ρούχα μετά,απτά νεύρα σου.η απόφαση δικιά σου κ τα λεφτά δικά σου φίλε είναι.
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Όλα εκτός από σεξ αλλά να σε ξέρουν,αν δεν σε ξέρουν πετσέτα του κερατά.40λ50ε φραπές κ 70ε40λ καλαμάκι.αν πήγαινες παλιά στην Μάγκυ θα ξέρεις την ριτα-μαργαριτα.πες της ότι πήγαινα παλιά στην Μάγκυ.γενικως αν θα πας να είσαι σίγουρος ότι θα σου κάνουν τουλάχιστον φραπέ γιατί μετά θα κλαις το 50 με μαύρο δάκρυ κ σε βλέπω να πέφτεις στο τζακουζι με τα ρούχα μετά,απτά νεύρα σου.η απόφαση δικιά σου κ τα λεφτά δικά σου φίλε είναι.
Η αλήθεια είναι ότι ξέρω το ένα αφεντικο από αλλού και έτυχε πήγα πριν 4μηνες περίπου. Καλή περίπτωση
 

GiorgosTh

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2021
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει περίπτωση να σου κάνουν και απλά μόνο μασαζ;
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
110
Πόντοι
0
Ήμουν όλα τα χρόνια λαθροαναγνωστης,καιρός είναι να ανταποδώσω.καταρχην σε όλα τα πριβέ μπήκα μονοοος μου,με κανενός βοήθεια κ σύσταση.αρα εσείς που κάνετε σαν ζητιάνοι κ παρακαλάτε να σας βάλουν στα πριβέ σταματήστε το επιτέλους.κανετε σαν να έχετε να γαμησετε χρόνια.μερικες πρακτικές συμβουλές για το πώς θα μπείτε στα σκληρά πριβέ κ καλά,τα οποία είναι μόνο η π.χορν-μαριαννα-εβιτα
.σαυτα το πρόβλημα είναι να μπείτε στο χώρο γιατί δεν έχουν αγγελίες.η Βάσια Δωδεκανήσου,το σπα πάνω απτην Πειραιώς είναι λάιτ πριβέ .η μαγκιά είναι όμως να πάρετε τις κρυφές κ καλά υπηρεσίες από Άκουα -βενους-ελιτ. κ κρυσταλ.τα μαγαζιά είναι ανοιχτά με αγγελίες αλλά με υπηρεσίες πριβέ για τους γνωστους κ την κλασική φραπεδιά για τους κοινούς θνητούς.εσεις οι καινούργιοι για να μπείτε στα κλειστα πριβέ εντοπειστε μια γυρολόγο μασατζου που δουλεύει σε free,γίνετε πελάτης της κ πάρτε τηλ.ειναι σίγουρο ότι κάποια στιγμή θα περάσει απτά κλειστά κ λάιτ πριβέ.παρτε για παράδειγμα την Φαίη τάχει γυρίσει όλα,αν είχατε το τηλ της θα μπαίνατε σε όλα,πάρτε για παράδειγμα την σισυ-σαντη τςης Εβίτας μεγάλη γυρολογισα.κανετε την δουλειά σας μια χαρά.αν πάτε στην Βάσια Δωδεκανήσου , υπάρχει τέτοια πείνααα που με μια μικρή ανακρισουλα θα σας κάτσει κ η ίδια...εγώ έτσι μπήκα σε όλα ,όμως μετά έτρωγα τρελό κράξιμο απτις κοπέλες αλλά στα μέζεα μου κύριοι...τώρα το πως θα πάρετε τις πριβέ υπηρεσίες θα σας το πω αναλύοντας ένα ένα τα μαγαζιά της πόλης .ένα παράδειγμα για να μην νομίζετε ότι χάνετε κάτι το φοβερό ,καταρχήν η παρέα μου δεν ασχολείται με τέτοια κ ένας κολλητός με παρακάλεσε να βάλω ένα νιουφη στα πριβέ κ μη.τον πήγα παντού κ για ένα χρόνο έκανε σαν αυτιστικόοοο απτην χαρά του αλλααααα βαρέθηκε μετά από ένα χρόνο ακριβώς γιατί τα ίδια κ τα ίδια μας πρηξατε τα αρχιδια...πάμε ανάλυση κάθε μαγαζιού κ ανεξάρτητης ξεχωριστά αρχίζοντας πρώτα με απλό μασάς -φραπε-καλαμακι-κ φουλ με τη σειρά
 
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
110
Πόντοι
0
Καταρχήν μασατζιδικα που δεν αφήνουν ούτε να την παίξεις μόνος σου τα προσπερνάω μετά βδελυγμιας.αυτην την στιγμή καλό μασάζ κ να σε αφήνει να την παίζεις κατά την διάρκεια του μασάζ είναι η κοπέλα κοντά στο ράδιο Σίτυ μετο αγιοβερδα κ μαλακίες ,20ε η ώρα κ μάλιστα είχε προσφορά στα 15.η οικοδομή για τον πουτσο χωρίς ασανσέρ.μπορεις να κάνεις μπάνιο πριν κ μετά,μικρό φοιτητικό διαμέρισμα κ το μασάζ γίνεται σε στρώμα .στην αρχή με έβαλε σε κάποιες πονηρές σκέψεις.ανοιξτε κ μια ερωτική συζητησουλα κ όλα καλά.αυτο που δεν μου άρεσε είναι ότι μόλις έχυσα έτρεξε να φύγει σαν τον κεντερη.ενταξει δεν ήθελα κ να με σκουπίσει αλλά την πιάσανε οι ντροπες λογικά..εγώ πιστεύω αν σας πετύχει η μαλακια δώστε κ ένα μικρο πουρμπουάρ αυστηρά μέχρι 5ε .άντε από 2 μέχρι 5ε.κατι πολύ σημαντικό την αυτομαλακια να την ζητήσετε παρά πολύ ευγενικά αλλά κ επίμονα ταυτόχρονα ,δείχνοντας της ότι δεν θα κάτσετε αν δεν αυτό μαλακιστειτε...τι μαλακίες λέω ο άνθρωπος...
 
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
110
Πόντοι
0
Παλιά ήταν κ το eve spa στην αμαρτωλή οικοδομή της Εγνατίας που σε άφηνε μόνο σου αλλά η αφεντικινα το κοψε κ αυτό.ειχε παλιά ένα κοντοστουπικο την σοφία,καραανωμαλαρα που δεν χρειάζονταν να στην παίξει.λεμε για κάτι μαγικό,απίστευτα οριακό αισθησιακό μασάζ του κερατά κ όταν τελείωναν με άκουγαν μέχρι τον δρόμο.τετοιες θέλουμε καυλιάρες κ ας μην μας το παίζουν.κ ξαφνικά εξαφανίστηκε.ξαναπηγα κ όταν ρωτούσα την αφεντικινα αν υπάρχει άλλη που να αφήνει ,με κοιτούσε απαξιωτικά...άρα Χ το μαγαζί μέχρι να ξανααφησει να την παίζεις μόνος σου τουλάχιστον.ηταν ίσως η μοναδική φορά που δεν πήρα τηλ κορασίδας που μου αρεσε.
 
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
110
Πόντοι
0
Πάμε λίγο κρήνη στην 50γυμναστρια.ηταν χειμώνας όταν πήγα μια κ μοναδική φορά..πρώτο μειων χειμώνας κ να μυρίζει μασχαλιλα,βαλε ένα noxzema χριστιανή μου.μετα κατάλαβα ότι τα δίνει όλα στο μασάζ γι'αυτό ιδρώνει, αλλά στα αρχιδια μου ομως.πολυ δυνατό μασάζ χωρίς πολύ λάδι κ πολύ φως που εμένα αυτά με ξενερώνουν.καλουτσικος χώρος.δεν με καύλωσε ποτέ κ είναι απτις ελάχιστες φορές που δεν τελείωσα,ούτε τον έπαιξα μόνος ,ούτε της είπα να μου τον παίξει.η μυρωδιά ήταν απωθητική.εδωσα 30 κ τα έκλαιγα μοιρολογοντας όλο το βράδυ...
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.237
Πόντοι
1.056
Δηλαδη αποτι καταλαβα, σκας ενα σκασμο παραδες 70-80 ευρω για 40-50 λεπτα......και στο τελος οχι μονο δεν γ@μ@ς αλλα μπορει ουτε καν να μην στον ακουμπησουν κιολας! Δηλαδη πληρωνης για να την κοιτας και να τον παιζεις, και στην περιπτωση που εισαι γνωστος η σε ξερουν μπορει να πεσει και καμια πιπ@ με παρακαλεμα!

Δεν εχω παει ποτε, σκεφτόμουν να παω αλλα με αυτα που διαβασα δεν παω καλυτερα στο μπουρδελο με 40 ευρω που κανεις και την δουλεια σου!
 
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
110
Πόντοι
0
Φεύγουμε λίγο απτην κρήνη κ πάμε κρατικό Πυλαίας στην Ποσειδώνος.παρκαρουμε απέξω κατουράμε στην αυλή ξεδιάντροπα κ φεύγουμε τρέχοντας.απλα προσπεράστεεε.θυμαμαι παλιά το πέτρινο μπάνιο που χει κ ανατριχιαζω.ομως ήταν μια χοντρή που τα κάναμε όλα κ έδωσα 60ε.με έβλεπε σαν λουκουμακι κ το έκανα το ψυχικο.ομως μεταειχα εφιάλτες κ δεν ξαναπατήσω...είπανε κ άλλοι μόνο όσοι την ήξεραν από παλιά κάτι θα πάρουν.πσμε για αλλα
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Φεύγουμε λίγο απτην κρήνη κ πάμε κρατικό Πυλαίας στην Ποσειδώνος.παρκαρουμε απέξω κατουράμε στην αυλή ξεδιάντροπα κ φεύγουμε τρέχοντας.απλα προσπεράστεεε.θυμαμαι παλιά το πέτρινο μπάνιο που χει κ ανατριχιαζω.ομως ήταν μια χοντρή που τα κάναμε όλα κ έδωσα 60ε.με έβλεπε σαν λουκουμακι κ το έκανα το ψυχικο.ομως μεταειχα εφιάλτες κ δεν ξαναπατήσω...είπανε κ άλλοι μόνο όσοι την ήξεραν από παλιά κάτι θα πάρουν.πσμε για αλλα
Μαρινου Αντύπα με Ποσειδώνως angel spa
 

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
Παιζει κατι καλο σε κανενα σπα η να μου πεοτεινςται καμια κοπελα?
 
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
110
Πόντοι
0
Πάμε Άκουα σπα.ισως ο καλύτερος χώρος .εδώ σταματάνε τα καλά.ρεναάαααααα γύρνα πίσω τώραααα.σιγουρα μέσα στην καλύτερη δεκάδα εβερ.οι ιδιοκτήτες είναι για τον πουτσο κ στην κοσμαρα τους .ρε μαλακισμένα το παλιό ΠΑΣΟΚ πέθανε.εχουν τον λιγότερο χρόνο απολα τα μαγαζιά 40λ,ενώ ταλλα 45-50-60λ.πρωτο φάουλ.δεν χρησιμοποιούν λάδι αλλά μόνο κρέμα,έτσι από μαγκιά. Στο 50αρικο δεν δίνουμε ούτε ευρώ παραπάνω για βγάλσιμο ρούχων κ δίνουμε 70 μόνο για στοματικό.η Ρίτα Μαργαρίτα ποτέ δεν την πήρα στο Άκουα,αλλά μόνο στη Μάγκυ κ εκεί δεν είχα τρελαθεί,για την Ρένα θα πω μόνο πως αν είχε λίγο μεγαλύτερο βυζάκι τότε θαταν όλα τέλεια κ μακάρι όλες οι λαδοκορες στην Σαλόνικα ναταν σαν κ αυτήν.μεγαλη προσοχή αν φάτε πετσέτα θα πληρώσετε 50 κ όχι 30 όπως στα άλλα.πεστε ότι ξέρατε την Ρένα κ να δείξετε άνετοι ,δεν θα μπείτε στο δωμάτιο αν δεν είστε σίγουροι .για το στοματικό μπορεί να είστε τυχεροί,γιατί μπορεί να δείτε καμία γνωστή από αλλομαγαζι.αυτες γυρνάνε σαν τις κατάρες αποδω κ αποκει.εχω περάσει τέλεια αλλά παλιά κ πιο παλιά στο υποκατάστημα τους που έκλεισε στο σεβεν από πάνω.επισης απτά μαγαζιά τους έχουν περάσει μετέπειτα ιδιοκτητριες μασατζιδικων μοντέλα σε διαγωνισμούς ομορφιάς.αλλα δυστυχώς τα αφεντικά κάτσανε πάνω στην επιτυχία τους κ δεν ανανεωθηκανε.νομιζω το μαγαζί είναι σε φθίνουσα πορεία,οι νέοι εννοείται ότι πρέπει να πάνε αλλά με πολύ μεγάλη προσοχή.το πρόβλημα τους είναι το ρόστερ τους.παντως περνάνε κομήτες αστεράκια αλλά πρέπει να τις πετυχεις
 
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
110
Πόντοι
0
Πάμε ξανά στην οικοδομή της αμαρτίας.ρελαξ σπα.ησυχο μαγαζάκι.1ωρα30εσκετο μασάζ κ μετά στο φραπέ δίνεις 20.εδω τα ρούχα είναι ανάλογα την κοπέλα κ δεν είναι σίγουρο στο 20 ότι βγάζει.το ρόστερ δεν είναι σταθερό κ πάντα θαναι λίγες.η Άννυ αν είναι ακόμα ίσως η πιο όμορφη,αλλά μόνο φραπέ αυστηρά.οι άλλες γεματουλες,μια που δούλευε στο Βένους παλιότερα πρέπει να χασε κάνα κιλο λίγο καλύτερη στο μασάζ κ φραπέ,ρούχα αν είστε μάγκας.χαρα αρκετά γεματουλα αλλά η πιο καυλιάρα με διάφορα.αλλα τα κιλααα αρκεταααα.να προτιμάτε το δεύτερο δωμάτιο με τα δύο κρεβάτια γιατί ποτέ δεν ξέρεις...βαριά πόρτα που μέχρι να σου ανοίξουν σε βλέπει όλη η Εγνατία.καλουτσικος χώρος.ξεχασα να πω γενικά ότι όποτε πατε σαυτα τα μασατζιδικα πάντα να έχετε προφυλακτικά γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει.κοπελες της διπλανής πόρτας είναι που αν σε γουστάρουν όλα γίνονται.ψαξτε για ερασιτεχνισες κ όχι για καρχαρίες γιατί θα σας μαδησουν ,ειδικά τους νέους κ τις μεγάλες ηλικίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom