Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Όταν λες εγχειρισμενο, εννοείς ότι το ξαναεφτιαξε; Τελευταία φορά που το είδα χρειαζόταν πολλά συμμαζεματα...
Στα υπόλοιπα συμφωνώ (μπορείς να μου στείλεις με μήνυμα το τηλ της γιατί το έχασα;)
Φίλε άλλαξε τηλέφωνο, εδώ και πολύ καιρό. Κάποιος μαλάκας έβαλε τον αριθμό της σε κάτι κωλοσάητ με αρνητικές περιγραφές στο ένα, με υπηρεσίες ότι δήθεν προσφέρει σε άλλο (που ποτέ δεν θα δεχόταν να κάνει στη δουλειά) και διάφορα άλλα άσχημα. Κι εγώ αναγκάστηκα να αλλάξω νούμερο γιατί μου έκαναν το ίδιο, σε μηχανές αναζήτησης που φιγουράριζε το κινητό μου πήρα προαγωγή σε "ενοχλητικό νταβατζή", "μαλάκα που παρενοχλεί κορίτσια", "δημόσιο κίνδυνο" και άλλα. Πλέον επικοινωνείς μαζί της μέσω του site (kanesex), σε περνάει από φίλτρα της λες για εσένα βάζεις φωτό κι αν σε εγκρίνει, σε δέχεται. Δοκίμασε να στείλεις μήνυμα από εκεί, δυστυχώς δεν προσφέρει άλλον τρόπο επικοινωνίας, προς το παρόν τουλάχιστον. Όχι, το βυζί είναι όπως ήταν. Θα το προτιμούσα όμως φυσικό κι ας ήταν μικρούλικο. Δεν το προσπάθησα γιατί λέει ότι αυτήν την περίοδο, δεν έχει δικό της χώρο (εγώ είμαι του incall).
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Φίλε άλλαξε τηλέφωνο, εδώ και πολύ καιρό. Κάποιος μαλάκας έβαλε τον αριθμό της σε κάτι κωλοσάητ με αρνητικές περιγραφές στο ένα, με υπηρεσίες ότι δήθεν προσφέρει σε άλλο (που ποτέ δεν θα δεχόταν να κάνει στη δουλειά) και διάφορα άλλα άσχημα. Κι εγώ αναγκάστηκα να αλλάξω νούμερο γιατί μου έκαναν το ίδιο, σε μηχανές αναζήτησης που φιγουράριζε το κινητό μου πήρα προαγωγή σε "ενοχλητικό νταβατζή", "μαλάκα που παρενοχλεί κορίτσια", "δημόσιο κίνδυνο" και άλλα. Πλέον επικοινωνείς μαζί της μέσω του site (kanesex), σε περνάει από φίλτρα της λες για εσένα βάζεις φωτό κι αν σε εγκρίνει, σε δέχεται. Δοκίμασε να στείλεις μήνυμα από εκεί, δυστυχώς δεν προσφέρει άλλον τρόπο επικοινωνίας, προς το παρόν τουλάχιστον. Όχι, το βυζί είναι όπως ήταν. Θα το προτιμούσα όμως φυσικό κι ας ήταν μικρούλικο. Δεν το προσπάθησα γιατί λέει ότι αυτήν την περίοδο, δεν έχει δικό της χώρο (εγώ είμαι του incall).
Κατάλαβα...
Ας της πει κάποιος να φτιάξει και να ποσταρει ένα email για πιο άμεση επικοινωνία
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Κύριοι καλησπέρα μετά από καιρό. 12 μήνες αποχή για λόγους προφύλαξης. Κ τρώγεται ο κωλος μου... Λοιπόν με Αλεξία είχε παιχτεί κάτι παραπάνω από μασάζ κ ακόμη δεν έχω διώξει τους μύκητες... Καλό άτομο αλλά... Ντάμες καναδυο φορές που χα πάει όλο κάτι δράκοι ήταν!
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Κύριοι καλησπέρα μετά από καιρό. 12 μήνες αποχή για λόγους προφύλαξης. Κ τρώγεται ο κωλος μου... Λοιπόν με Αλεξία είχε παιχτεί κάτι παραπάνω από μασάζ κ ακόμη δεν έχω διώξει τους μύκητες... Καλό άτομο αλλά... Ντάμες καναδυο φορές που χα πάει όλο κάτι δράκοι ήταν!
χαχα. Dames που πήγα κανα δυο φορές μεγάλο ροστερ αλλα δεν ηταν καλα για τα γουστα μου. Ισως έτυχε γιατι απο οτι καταλαβαινω από το εν λογω μαγαζι περναει πολύς κοσμος . Ο χώρος πάντως ειχε cult αερα που μου άρεσε.
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Μολις επισκεφτηκα το luxury spa και θα σας παραθεσω την ΠΡΩΤΗ μου εμπειρια σε μασατζιδικο.
1) Χωρος 8/10
καθαρο σαλονι με ωραια μυρωδια στην ατμοσφαιρα, δωματιο επισης καθαρο αλλα μικρη η ντουζιερα αμα εισαι 1,90 οπως εγω δυσκολευεσαι να κινηθεις μεσα αλλα κατα τα αλλα πολυ καθαρο με ωραια μουσικουλα
2) Κοπελες 7/10
Διαθεσιμες την ωρα που πηγα Αννα και Κατια. Επελεξα την Αννα, που αν καταλαβα ειναι Ελληνιδα, μελαχρινη φορουσε ενα τζιν και ενα μπλουζακι, πανω απο 1,65 με ωραιο σωμα. Η Κατια πιο κοντουλα με μεγαλο στηθος αλλα δεν μου αρεσε η φατσα της. Στο τελος ειδα 4 κοπελες καθως εφευγα μια πιο κοντουλα μελαχρινη φορουσε φορεμα κοντο με 3αρι στηθος αλλα φουλ στην κυτταρίτιδα βεβαια εκει χουφτωνεις πιο ευκολα παρα με το τζιν που φορουσε η Κατια και η Αννα
3)Μασαζ 6/10
Καλο μασαζ με ψιλο καλη τεχνικη αλλα οχι ιδιαιτερα δυνατο. Αφου περασε ολο το σωμα ενα χερι περιμενα προς το τελος να ειναι πιο αργο και πιο αισθησιακο αλλα ηταν λιγο αγαρμπη. Κατα την διαρκεια του μασαζ δεν εβγαλε κανενα ρουχο αλλα αφηνε απλοχερα να την χαιδευεις οπου θες πανω απο τα ρουχα :angry:
4)Εκτονωση 6/10
Οπως ειπα αγαρμπες κινησεις, περιμενα πιο αισθησιακα πραγματα και πιο αργα αλλα δεν:(.
Εφτασα στην αποκορυφωση και η Αννα δεν το καταλαβε :headbang: παροτι ετρεμα-τεντωθηκα- εβγαλα ηχους και φυσικα τους χυμους μου. Τι να πω συμβαινουν και αυτα.

Γενικα θα ξαναπηγαινα γιατι και ο χωρος ηταν καλος και καθαρος και η Αννα ηταν ευγενικη και προσχαρη αλλα και γιατι θελω να δοκιμασω και τις αλλες κοπελες ισως βεβαια με λιγοτερα ρουχα αυτη τη φορα.

ΥΓ. Πιστευω οτι επρεπε να υπαρχουν στο site ολα τα μασατζιδικα της πολης μας να βαθμολογουμε το καθε μασατζιδικο και τις κοπελες ξεχωριστα για να ειναι πιο μαζεμενες οι πληροφοριες και να μην πηγαινουμε μπρος πισω στις σελιδες και ρωταμε τον καθενα με προσωπικα μνματα
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Κύριοι καλησπέρα μετά από καιρό. 12 μήνες αποχή για λόγους προφύλαξης. Κ τρώγεται ο κωλος μου... Λοιπόν με Αλεξία είχε παιχτεί κάτι παραπάνω από μασάζ κ ακόμη δεν έχω διώξει τους μύκητες... Καλό άτομο αλλά... Ντάμες καναδυο φορές που χα πάει όλο κάτι δράκοι ήταν!
?????????. Έλα ρε. Για πες για πες.....
 

Theodosidis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
1
Like
24
Πόντοι
0
Αρχικα καλησπερα σε ολους σας...Δε θα κρυφτω πισω απο ενα πληκτρολογιο παρακατω θα καταλαβετε και ποια ειμαι αγαπημενοι μου.
Πολλα χρονια σ αυτον το χωρο και το ξερετε οι περισσοτεροι,η ολη κατασταση κουρασε πολυ,ποτε δε θα εμπαινα στη διαδικασια να κανω προφιλ για κανενα λογο διοτι το θεωρω κατινια και ανουσιο.Αυτο θα ειναι το πρωτο και το τελευταιο ποστ που βλεπετε απο μενα,υστερα απο αυτο οσοι θελετε μπορειτε να συνεχισετε να με στηριζετε αλλα και να με κακολογειτε ειναι δεκτα και τα δυο.Ας αρχισουμε απο οσους βιαστηκαν να σχολιασουν για το υφακι μου,οι πιο πολλοι ακομα και αν δεν επιλεγετε να κανετε μαζι μου ξερετε οτι παντα ειμαι τυπικη,ευγενικη και κοινωνικη οταν λοιπον φτανω σε σημειο να αρνηθω την επισκεψη καποιου πελατη στο χωρο που εργαζομαι(δεν αφορα κανεναν αν ειναι δικος μου ο χωρος η οχι)προφανως υπαρχει λογος και σιγουρα σοβαρος...βασικα κριτηρια ειναι η συμπεριφορα του καθε ''κυριου'' εντος και εκτος δωματιου κυριως οταν ειναι σε μαυρη λιστα απο τα περισσοτερα μαγαζια της πολης λογω καθαριοτητας και μιας ανεξηγητης μανιας να καλει καθε μερα μονο και μονο για να ακουσει ποιες κοπελες δουλευουν χωρις να θελει να ερθει.Επομενο θεμα ειναι ο νεαρος που ηρθε και αντι για εμενα τον εξυπηρετησε στη θεση μου καποια αλλη κοπελα,ευχαριστω πολυ αρχικα σε οποιον με διαφημισε και μου εστειλε κοσμο,δε μπορειτε να ξερετε για πιο λογο επραξα ετσι και σιγουρα δεν ειναι επειδη την εχω δει καποια και σας εχω φαει τα λεφτα κτλ κτλ.Συνεχιζω με τα απειλητικα μνμτα που δεχτηκε οσο η επιχειρηση που δουλευω αλλα και εγω η ιδια απο μερικους παντελονατους,αξιολυπητοι πραγματικα Προς ενημερωση σας λοιπον ο χωρος αυτος εχει την απαραιτητη αδεια γι αυτο το λογο και οι κοπελες ειναι ολες φυσιοθεραπευτριες οποτε τσαμπα καταγγελια θελετε κυριε μου να κανετε...και τελος ο αγαπημενος μου Saklford που για δευτερη φορα γραφεις αυτο το ωραιο μνμ,σε πηρα και τηλ αλλα δε το σηκωσες ετσι για να λυσουμε το θεματακι που εχεις μαζι μου οι δυο μας.Λοιπον ''κυριε'' μου την πρωτη φορα που το εγραψες αυτο μετα απο λιγη ωρα καλεσες και ζητησες να κλεισεις ραντεβου μαζι μου και φυσικα δεν ημουν διαθεσιμη για ΣΕΝΑ...Δε το επαιξα ποτε παρθενα ξερω πολυ καλα τι εχω κανει με τον καθεναν σας,οπως επισης γνωριζετε και εσεις οι ιδιοι οτι ολες οι κοπελες ξερουμε καθε προφιλ εδω μεσα σε ποιον ανηκει συνεπως βρες με ποια συναδελφο μου πηγες γτ η αληθεια ειναι οτι δεν εχεις αφησει και καμια.Ο λογος που μπηκα σ αυτη τη διαδικασια να γινω κατινα σαν μερικους σκατοψυχους απο δω που απλως δε τους εγινε το χατριρι ειναι μονο και μονο επειδη δε θα δεχτω ΑΠΕΙΛΕΣ απο κανεναν...επιλογη μου η δουλεια που θα κανω και ο τροπος που θα την κανω οπως και δικη σας επιλογη να με γουσταρετε η οχι...Ελευθεροι να γραψετε και να κραξετε τα φιλια μου...
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Αρχικα καλησπερα σε ολους σας...Δε θα κρυφτω πισω απο ενα πληκτρολογιο παρακατω θα καταλαβετε και ποια ειμαι αγαπημενοι μου.
Πολλα χρονια σ αυτον το χωρο και το ξερετε οι περισσοτεροι,η ολη κατασταση κουρασε πολυ,ποτε δε θα εμπαινα στη διαδικασια να κανω προφιλ για κανενα λογο διοτι το θεωρω κατινια και ανουσιο.Αυτο θα ειναι το πρωτο και το τελευταιο ποστ που βλεπετε απο μενα,υστερα απο αυτο οσοι θελετε μπορειτε να συνεχισετε να με στηριζετε αλλα και να με κακολογειτε ειναι δεκτα και τα δυο.Ας αρχισουμε απο οσους βιαστηκαν να σχολιασουν για το υφακι μου,οι πιο πολλοι ακομα και αν δεν επιλεγετε να κανετε μαζι μου ξερετε οτι παντα ειμαι τυπικη,ευγενικη και κοινωνικη οταν λοιπον φτανω σε σημειο να αρνηθω την επισκεψη καποιου πελατη στο χωρο που εργαζομαι(δεν αφορα κανεναν αν ειναι δικος μου ο χωρος η οχι)προφανως υπαρχει λογος και σιγουρα σοβαρος...βασικα κριτηρια ειναι η συμπεριφορα του καθε ''κυριου'' εντος και εκτος δωματιου κυριως οταν ειναι σε μαυρη λιστα απο τα περισσοτερα μαγαζια της πολης λογω καθαριοτητας και μιας ανεξηγητης μανιας να καλει καθε μερα μονο και μονο για να ακουσει ποιες κοπελες δουλευουν χωρις να θελει να ερθει.Επομενο θεμα ειναι ο νεαρος που ηρθε και αντι για εμενα τον εξυπηρετησε στη θεση μου καποια αλλη κοπελα,ευχαριστω πολυ αρχικα σε οποιον με διαφημισε και μου εστειλε κοσμο,δε μπορειτε να ξερετε για πιο λογο επραξα ετσι και σιγουρα δεν ειναι επειδη την εχω δει καποια και σας εχω φαει τα λεφτα κτλ κτλ.Συνεχιζω με τα απειλητικα μνμτα που δεχτηκε οσο η επιχειρηση που δουλευω αλλα και εγω η ιδια απο μερικους παντελονατους,αξιολυπητοι πραγματικα Προς ενημερωση σας λοιπον ο χωρος αυτος εχει την απαραιτητη αδεια γι αυτο το λογο και οι κοπελες ειναι ολες φυσιοθεραπευτριες οποτε τσαμπα καταγγελια θελετε κυριε μου να κανετε...και τελος ο αγαπημενος μου Saklford που για δευτερη φορα γραφεις αυτο το ωραιο μνμ,σε πηρα και τηλ αλλα δε το σηκωσες ετσι για να λυσουμε το θεματακι που εχεις μαζι μου οι δυο μας.Λοιπον ''κυριε'' μου την πρωτη φορα που το εγραψες αυτο μετα απο λιγη ωρα καλεσες και ζητησες να κλεισεις ραντεβου μαζι μου και φυσικα δεν ημουν διαθεσιμη για ΣΕΝΑ...Δε το επαιξα ποτε παρθενα ξερω πολυ καλα τι εχω κανει με τον καθεναν σας,οπως επισης γνωριζετε και εσεις οι ιδιοι οτι ολες οι κοπελες ξερουμε καθε προφιλ εδω μεσα σε ποιον ανηκει συνεπως βρες με ποια συναδελφο μου πηγες γτ η αληθεια ειναι οτι δεν εχεις αφησει και καμια.Ο λογος που μπηκα σ αυτη τη διαδικασια να γινω κατινα σαν μερικους σκατοψυχους απο δω που απλως δε τους εγινε το χατριρι ειναι μονο και μονο επειδη δε θα δεχτω ΑΠΕΙΛΕΣ απο κανεναν...επιλογη μου η δουλεια που θα κανω και ο τροπος που θα την κανω οπως και δικη σας επιλογη να με γουσταρετε η οχι...Ελευθεροι να γραψετε και να κραξετε τα φιλια μου...
Ενδεχομένως να με περνάς για άλλον, στείλε pm να σου πω
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
θέλει κανείς μα πάμε σε κανένα μαγαζί παρέα να πάρουμε μαζι καμιά κοπέλα;;
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Μπράβο αλάνι μου. Η πρώτη που βάζει τα πράγματα σε μια σωστή θέση.
Respect. Βαρύ ρούχο το παντελόνι αλλά βαρύτερο τελικά το κολάν!
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Έχω feeling και από το περιεχόμενο της αγγελίας, το όνομα, τιμή κλπ, ότι πρόκειται για την Βίκυ στο στενό κάθετα στην Όλγας...
Σωστό το προαίσθημά σου σύντροφε. Η Βίκυ είναι. Χώρισε από το δεσμό της και επανήλθε.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Νομίζω ξηγήθηκε το κορίτσι. Για να ακούμε και τις 2 πλευρές και να μπαινουν τα πράγματα στην θεση τους.
από εμένα, respect
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Νομίζω ξηγήθηκε το κορίτσι. Για να ακούμε και τις 2 πλευρές και να μπαινουν τα πράγματα στην θεση τους.
από εμένα, respect

Αρχικα καλησπερα σε ολους σας...Δε θα κρυφτω πισω απο ενα πληκτρολογιο παρακατω θα καταλαβετε και ποια ειμαι αγαπημενοι μου.
Πολλα χρονια σ αυτον το χωρο και το ξερετε οι περισσοτεροι,η ολη κατασταση κουρασε πολυ,ποτε δε θα εμπαινα στη διαδικασια να κανω προφιλ για κανενα λογο διοτι το θεωρω κατινια και ανουσιο.Αυτο θα ειναι το πρωτο και το τελευταιο ποστ που βλεπετε απο μενα,υστερα απο αυτο οσοι θελετε μπορειτε να συνεχισετε να με στηριζετε αλλα και να με κακολογειτε ειναι δεκτα και τα δυο.Ας αρχισουμε απο οσους βιαστηκαν να σχολιασουν για το υφακι μου,οι πιο πολλοι ακομα και αν δεν επιλεγετε να κανετε μαζι μου ξερετε οτι παντα ειμαι τυπικη,ευγενικη και κοινωνικη οταν λοιπον φτανω σε σημειο να αρνηθω την επισκεψη καποιου πελατη στο χωρο που εργαζομαι(δεν αφορα κανεναν αν ειναι δικος μου ο χωρος η οχι)προφανως υπαρχει λογος και σιγουρα σοβαρος...βασικα κριτηρια ειναι η συμπεριφορα του καθε ''κυριου'' εντος και εκτος δωματιου κυριως οταν ειναι σε μαυρη λιστα απο τα περισσοτερα μαγαζια της πολης λογω καθαριοτητας και μιας ανεξηγητης μανιας να καλει καθε μερα μονο και μονο για να ακουσει ποιες κοπελες δουλευουν χωρις να θελει να ερθει.Επομενο θεμα ειναι ο νεαρος που ηρθε και αντι για εμενα τον εξυπηρετησε στη θεση μου καποια αλλη κοπελα,ευχαριστω πολυ αρχικα σε οποιον με διαφημισε και μου εστειλε κοσμο,δε μπορειτε να ξερετε για πιο λογο επραξα ετσι και σιγουρα δεν ειναι επειδη την εχω δει καποια και σας εχω φαει τα λεφτα κτλ κτλ.Συνεχιζω με τα απειλητικα μνμτα που δεχτηκε οσο η επιχειρηση που δουλευω αλλα και εγω η ιδια απο μερικους παντελονατους,αξιολυπητοι πραγματικα Προς ενημερωση σας λοιπον ο χωρος αυτος εχει την απαραιτητη αδεια γι αυτο το λογο και οι κοπελες ειναι ολες φυσιοθεραπευτριες οποτε τσαμπα καταγγελια θελετε κυριε μου να κανετε...και τελος ο αγαπημενος μου Saklford που για δευτερη φορα γραφεις αυτο το ωραιο μνμ,σε πηρα και τηλ αλλα δε το σηκωσες ετσι για να λυσουμε το θεματακι που εχεις μαζι μου οι δυο μας.Λοιπον ''κυριε'' μου την πρωτη φορα που το εγραψες αυτο μετα απο λιγη ωρα καλεσες και ζητησες να κλεισεις ραντεβου μαζι μου και φυσικα δεν ημουν διαθεσιμη για ΣΕΝΑ...Δε το επαιξα ποτε παρθενα ξερω πολυ καλα τι εχω κανει με τον καθεναν σας,οπως επισης γνωριζετε και εσεις οι ιδιοι οτι ολες οι κοπελες ξερουμε καθε προφιλ εδω μεσα σε ποιον ανηκει συνεπως βρες με ποια συναδελφο μου πηγες γτ η αληθεια ειναι οτι δεν εχεις αφησει και καμια.Ο λογος που μπηκα σ αυτη τη διαδικασια να γινω κατινα σαν μερικους σκατοψυχους απο δω που απλως δε τους εγινε το χατριρι ειναι μονο και μονο επειδη δε θα δεχτω ΑΠΕΙΛΕΣ απο κανεναν...επιλογη μου η δουλεια που θα κανω και ο τροπος που θα την κανω οπως και δικη σας επιλογη να με γουσταρετε η οχι...Ελευθεροι να γραψετε και να κραξετε τα φιλια μου...
Λοιπόν θα σου πω την γνώμη μου...Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να πεις το μαγαζί είναι δικό μου διότι δεν υπάρχει περίπτωση να σε ρωτήσει κάποιος πιάνου είναι το μαγαζί...(το ψέμα είναι ψέμα και για να το καλύψεις λες πάλι ψέματα)...Το μαγαζί στην καραντίνα ήταν ανοικτό για κάποιους πελάτες που τους ξέρατε...Ρουφιάνοι των μπάτσων δεν ήμασταν ποτέ και ούτε θα γίνουμε(είπες για καταγγελία) αλλά μην τρελαθουμε ότι είστε φυσιοθεραπευτριες ιδέα δεν έχετε περί μασάζ (εδώ μπορείς να δεις όλα τα σχόλια που κανένας δεν λέει ότι κάνετε καλό μάσαζ)το ότι πατάς κάποιον με δύναμη δεν σημαίνει ότι κάνεις καλό μασάζ...Και επειδή λες ότι όλες οι κοπελες ξέρετε τα προφίλ εδώ μέσα αυτό που είπες είναι μια μαλάκια...Παπάρια ξέρετε...Απλά σκέφτεσαι ποιος ήρθε με ποια έκανε τις ώρες βλέπεις ποτέ το ανεβάζει και σκέφτεσαι ότι μάλλον είναι αυτός...Αν θες την γνώμη μου όπως εχω ξαναγράψει αρκετές φορές μακάρι μέσα να σε έμοιαζαν όλες...Εμένα προσωπικά με χάλασε το υφακι σου και ο τρόπος που μιλάς κάποιες φορές (όχι προς εμένα γιατί μεταξύ μας τα πάμε καλά)...
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Ειρήνη υμίν σύντροφοι!

Κακώς ασχολείστε και από τη μία (Αλεξία) αλλά και από την άλλη πλευρά (πελάτες). Ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει, και σίγουρο συμπέρασμα στο τέλος, δεν βγαίνει.

Ο κάθε ένας από εμάς έχει μία προσωπική γνώμη για την Αλεξία αλλά και την κάθε κοπέλα που δουλεύει σε αυτά τα μαγαζιά με βάση την εμπειρία του. Προσωπικά την Αλεξία την έχω δοκιμάσει μία φορά παλαιότερα αν και τα κυβικά της δεν είναι του γούστου μου, ήταν ΟΚ αλλά γενικά δεν ξετρελλάθηκα και δεν θα την επιλέξω ξανά. Η γνώμη μου είναι ότι υπάρχουν άλλες επιλογές καλύτερες εκεί έξω. Βέβαια την σέβομαι για τη δουλειά που κάνει, αλλά θέλω να με σέβεται κι εκείνη ως πελάτη. Το αν το παίζει αφεντικό ή όχι, αν γνωρίζει τους ιδιοκτήτες του κάθε χώρου κι έχει αυξημένες αρμοδιότητες σε σχέση με άλλες κοπέλες, είναι κάτι φυσικό εφόσον είναι τόσο καιρό σε αυτό τον τομέα δραστηριοτήτων. Σε ότι αφορά το μασάζ αυτό καθεαυτό, ορισμένες κοπέλες πιστεύω είναι φυσιοθεραπεύτριες ή έστω έχουν κάνει κάποια μαθήματα. Άλλες είναι καλύτερες κι άλλες χειρότερες στο μασάζ. Και πάλι είναι θέμα γούστου του καθενός και προτεραιοτήτων πχ ορισμένοι ελάχιστα ενδιαφέρονται για το μασάζ. Σίγουρα πάντως στην πορεία όλες λίγο πολύ οι κοπέλλες δίνουν μικρότερη βάση στο μασάζ και μεγαλύτερη στο να ᾽ξεπετάξουν᾽ τον πελάτη για να κερδίσουν πιο εύκολα τα 30 ευρώ που τους αναλογούν. ΟΙ κοπέλες που διατηρούν την ίδια προσήλωση τόσο στο μασάζ όσο και στο δεύτερο κομμάτι του προγράμματος, είναι με διαφορά οι πλέον περιζήτητες.

Αντί να αναλωνόμαστε σε περιττές διαμάχες μεταξύ μας, θα ήταν καλύτερο να εστιάσουμε στην ποιοτική ενημέρωση των υπολοίπων με ειλικρινείς κριτικές που θα βοηθήσουν να αποφύγει κάποιος τις ᾽᾽φόλες᾽᾽
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Έχω feeling και από το περιεχόμενο της αγγελίας, το όνομα, τιμή κλπ, ότι πρόκειται για την Βίκυ στο στενό κάθετα στην Όλγας...

Την κατέβασε την αγγελία;
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Με αφορμή το κράξιμο από και προς την Αλεξία ας πω και εγώ τη γνώμη μου.
Οι υπηρεσίες, η εμφάνιση των κοριτσιών, οι τιμές/value for money κλπ είναι υποκειμενικά.
Αντικειμενικό όμως είναι η συμπεριφορά, τόσο του πελάτη όσο και των κοριτσιών.
Και οι δύο πλευρές να συμπεριφέρονται όπως θα ήθελαν να τους συμπεριφερθούν, αλλά και να
μάθουν να διαβάζουν τον απέναντι τους.
Εγώ μπορεί μέσα στο δωμάτιο να μην θέλω πχ να μου σπάνε τ αρχιδια με κουβέντες, θα πρέπει να το σεβαστούν.
Σε μια κοπέλα πχ μπορεί να μην αρέσει κάτι άλλο ΚΟΚ.
Τέλος, δεν νομίζω να μην ξέρει κάποιος τι υπηρεσίες θα λάβει σε σχέση με τα λεφτά που δίνει, όπως επίσης και τι υπηρεσίες πρέπει να δώσει σε σχέση με τα λεφτά που παίρνει...
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Νομίζω ξηγήθηκε το κορίτσι. Για να ακούμε και τις 2 πλευρές και να μπαινουν τα πράγματα στην θεση τους.
από εμένα, respect
Κ από μένα. Αλλά ούτε με κάλεσε κανεις, ούτε ξαναζητησα να κλείσω πάλι με κάποια. Κ κείνο το διάστημα έκανα μόνο με τη συγκεκριμένη (επαναλαμβάνω ξηγημενη κοπέλα). Ο λόγος που έγραψα δεν είχε να κάνει με δυσφήμιση, αλλά με προφύλαξη ανθρώπων που η Χ κοπέλα πουλά φούμαρα του στυλ δεν είμαι τέτοια αλλά θα κάνω κάτι παραπάνω μόνο με σένα κ βρεθείς να πληρώνεις έξτρα γαμησιατικα. Αυτά. Ότι κ να λες, ας προσέχουμε όλοι όχι μόνο καθαρή περιοχή, αλλά κ στοματική υγιεινη να συνεχίζετε να μας "γδερνετε"
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Σωστό το προαίσθημά σου σύντροφε. Η Βίκυ είναι. Χώρισε από το δεσμό της και επανήλθε.
? Παλιότερα έλεγε ότι αν θα έκανε σχέση, θα σταματούσε τη δουλειά, αλλά δεν το είχα πάρει τοις μετρητοίς... Η άννα η φίλη της που μετά πήγε Τούμπα, δούλευε κανονικά ενώ είχε γκόμενο (εκείνη που άλλαξε σε κάποια φάση το nickname της σε ΖΙΝΝΑ, την "πηγαδομούνα", ανέβαζε συχνά στο kanesex). Δεν πολυπιστεύω ότι αν βρουν κάτι να περνάνε την ώρα τους, το κλείνουν το "μαγαζί" μετά.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Κ από μένα. Αλλά ούτε με κάλεσε κανεις, ούτε ξαναζητησα να κλείσω πάλι με κάποια. Κ κείνο το διάστημα έκανα μόνο με τη συγκεκριμένη (επαναλαμβάνω ξηγημενη κοπέλα). Ο λόγος που έγραψα δεν είχε να κάνει με δυσφήμιση, αλλά με προφύλαξη ανθρώπων που η Χ κοπέλα πουλά φούμαρα του στυλ δεν είμαι τέτοια αλλά θα κάνω κάτι παραπάνω μόνο με σένα κ βρεθείς να πληρώνεις έξτρα γαμησιατικα. Αυτά. Ότι κ να λες, ας προσέχουμε όλοι όχι μόνο καθαρή περιοχή, αλλά κ στοματική υγιεινη να συνεχίζετε να μας "γδερνετε"
Από την στιγμή που είναι 30+20 μασάζ και φραπές, τι έξτρα θα βρεθεί να πληρώσει κάποιος??
Αν εγώ είμαι θύμα και πχ πληρώσω για να βγεί μια μπλούζα είναι πρόβλημα μου.
Αν εσύ πληρώσεις παραπάνω και πηδήξεις (ενώ δεν υπάρχει στο πρόγραμμα), μαγκιά σου, αλλά είναι εξαίρεση. Τους κανόνες όλοι τους ξέρουμε όμως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom