Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Άντε τώρα μας φταίει η Αλεξία. Τι λάσπη είναι αυτή στο καλύτερο παιδί του χώρου? Όσοι γνωρίζουμε την Αλεξία χρόνια ξέρουμε πώς είναι από τα καλύτερα κορασια του χώρου πάντα με το χιούμορ και το καλό της λόγο. Αρχικά το τι λέει για το μαγαζί και αν είναι αφεντικό υπεύθυνη η απλώς μασαζοκοριτσο δε μας νοιάζει κιόλας η κάθε κοπέλα θα πει το οτιδήποτε για αποφύγει να απαντήσει σε κάτι η το οτιδήποτε γνωστά κόλπα εγώ προσωπικά έχω συστηθεί από πιλότος έως λογιστής δεν αφορά καμμία τι είμαι και αν είμαι κάτι από αυτά. Τώρα βλέπω πολύ μίσος για τη κοπέλα και κάτι άλλο έχει παιχτεί σίγουρα και όση λάσπη και να ρίξετε την Αλεξία δεν την ακουμπάτε στο μουνι της σας και μας έχει γραμμένους όλους αν διαβάζει τι γράφετε τι φαντάζομαι να γελάει. Από εκεί και πέρα ένα μαγαζί δεν είναι η Αλεξία και αν δεν αρέσει ένα μαγαζί δε ξαναπάς ρε φίλε να και εγώ παρήγγειλα γύρο προχθές με τη γυναίκα μου και δε μας αρέσε ε δε θα ξαναπάρουμε και τελείωσε το θέμα. Ο ένας απειλεί ότι θα κλείσει το Μασατζιο και ότι δεν έχει άδεια λες και είναι του μαγαζιού και ξέρει ο μάγκας πρόσεχε μην έρθει κανένα μασατζιο σε εσένα μεγάλε όταν μοιράζεις απειλές να είσαι έτοιμος και για αντίδραση. Όλοι καλοί μάγκες και αρχιδατοι είμαστε βλέπω πίσω από μια οθόνη. Είμαι παλιάς κοπής αρσενικό και τέτοια λόγια και πράξεις μόνο από κάτι αδερφές τα χαμε τότε τώρα έχουμε χάσει το μέτρημα
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Προσυπογράφω στον προλαλήσαντα. Αλεξία και ξερό ψωμί. Τυπάρα καυλάρα μουνάρα (υποκειμενικό σκάστε) καλό παιδί (το φαντάζομαι σκάστε) και υπηρεσίες και τεχνικές που καμία άλλη στη πόλη δεν έχει.
Αγαπάμε Αλεξία μεγαλώνουμε μαζί της μέχρι να αποφασίσει να μας κάνει περισσότερο χαρούμενους. (Θα αργήσει μάλλοναυτό ξέρω ...σκάστε)
θα την έβαζα ακόμη και στον ανταγωνισμό της Αθήνας.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Δεν μου έχει δώσει ποτέ δικαίωμα για κάτι αρνητικό η Άλεξ. Οκ οι καταστάσεις μάς αλλάζουν, όλα είναι πιθανά. Πάντως ως την τελευταία επικοινωνία/συνάντηση, δεν συνάντησα πρόβλημα.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Την Αλεξία την έχω δει 3 φορές αλλά ποτέ δεν πέρασα μέσα μαζί της, την 1η φορά στο κρισταλ παρά την πολύ καλές κριτικές πέρασα με Αρτεμις που μου άρεσε πιό πολύ εμφανισιακά. Το ίδιο και τη 2η που πέρασα ακόμη καλύτερα. Την 3η φορά πήγα μασάτζιο με σκοπό να δοκιμάσω την Αλεξία, την είδα σε ρόλο αφεντικού, με ρώτησε τα σχετικά περι επαγγέλματος κλπ, και αν έχω προτίμηση σε κοπέλα, της είπα ότι ξέρω μία Άρτεμις απο το "άλλο" μαγαζί και την Αλεξία που έχω ακούσει τα καλύτερα (υποτίθεται πως δεν κατάλαβα ότι ήταν η ίδια). Μου είπε πως η Άρτεμις δεν δουλεύει πιά εκεί (με ύφος απαξίωσης) και η Αλεξία (σαν να ήταν κάποια άλλη) έχει άλλο πόστο. Μου πρότεινε επίμονα μία κοντή κ ιδιαίτερα ευτραφή κοπέλα, χαιρέτισα ευγενικά κι έφυγα...
Αν έχουμε πληροφορία για Αρτεμις...καλοδεχούμενη!
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Την Αλεξία την έχω δει 3 φορές αλλά ποτέ δεν πέρασα μέσα μαζί της, την 1η φορά στο κρισταλ παρά την πολύ καλές κριτικές πέρασα με Αρτεμις που μου άρεσε πιό πολύ εμφανισιακά. Το ίδιο και τη 2η που πέρασα ακόμη καλύτερα. Την 3η φορά πήγα μασάτζιο με σκοπό να δοκιμάσω την Αλεξία, την είδα σε ρόλο αφεντικού, με ρώτησε τα σχετικά περι επαγγέλματος κλπ, και αν έχω προτίμηση σε κοπέλα, της είπα ότι ξέρω μία Άρτεμις απο το "άλλο" μαγαζί και την Αλεξία που έχω ακούσει τα καλύτερα (υποτίθεται πως δεν κατάλαβα ότι ήταν η ίδια). Μου είπε πως η Άρτεμις δεν δουλεύει πιά εκεί (με ύφος απαξίωσης) και η Αλεξία (σαν να ήταν κάποια άλλη) έχει άλλο πόστο. Μου πρότεινε επίμονα μία κοντή κ ιδιαίτερα ευτραφή κοπέλα, χαιρέτισα ευγενικά κι έφυγα...
Αν έχουμε πληροφορία για Αρτεμις...καλοδεχούμενη
Πέρασα από κρυσταλ μου είπαν ότι είναι ακόμη σε άδεια και ότι επιστρέφει αρχές Απριλίου. Παρούσες η Στέλλα πολύ όμορφη κοπέλα η Νάντια και η Τόκυο επιλέχθηκε η Τόκυο μίας και είναι το νέο μου κολληματακι σκέτη καύλα.
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Άντε τώρα μας φταίει η Αλεξία. Τι λάσπη είναι αυτή στο καλύτερο παιδί του χώρου? Όσοι γνωρίζουμε την Αλεξία χρόνια ξέρουμε πώς είναι από τα καλύτερα κορασια του χώρου πάντα με το χιούμορ και το καλό της λόγο. Αρχικά το τι λέει για το μαγαζί και αν είναι αφεντικό υπεύθυνη η απλώς μασαζοκοριτσο δε μας νοιάζει κιόλας η κάθε κοπέλα θα πει το οτιδήποτε για αποφύγει να απαντήσει σε κάτι η το οτιδήποτε γνωστά κόλπα εγώ προσωπικά έχω συστηθεί από πιλότος έως λογιστής δεν αφορά καμμία τι είμαι και αν είμαι κάτι από αυτά. Τώρα βλέπω πολύ μίσος για τη κοπέλα και κάτι άλλο έχει παιχτεί σίγουρα και όση λάσπη και να ρίξετε την Αλεξία δεν την ακουμπάτε στο μουνι της σας και μας έχει γραμμένους όλους αν διαβάζει τι γράφετε τι φαντάζομαι να γελάει. Από εκεί και πέρα ένα μαγαζί δεν είναι η Αλεξία και αν δεν αρέσει ένα μαγαζί δε ξαναπάς ρε φίλε να και εγώ παρήγγειλα γύρο προχθές με τη γυναίκα μου και δε μας αρέσε ε δε θα ξαναπάρουμε και τελείωσε το θέμα. Ο ένας απειλεί ότι θα κλείσει το Μασατζιο και ότι δεν έχει άδεια λες και είναι του μαγαζιού και ξέρει ο μάγκας πρόσεχε μην έρθει κανένα μασατζιο σε εσένα μεγάλε όταν μοιράζεις απειλές να είσαι έτοιμος και για αντίδραση. Όλοι καλοί μάγκες και αρχιδατοι είμαστε βλέπω πίσω από μια οθόνη. Είμαι παλιάς κοπής αρσενικό και τέτοια λόγια και πράξεις μόνο από κάτι αδερφές τα χαμε τότε τώρα έχουμε χάσει το μέτρημα
Φίλε αν μιλάς για εμένα μπορείς να ελέγξεις πόσες φορές σε πιο παλιά μου ποστ έχω πει τα καλύτερα για την Αλεξία...Τύπου μακάρι όλα τα κορίτσια να είναι σαν και αυτήν και διάφορα άλλα...Αν είδες είπα ότι αρχίζει και το χάνει με κάτι τέτοια που λέει...Λέει ο φίλος ότι πήγε στο μασατζιο και αντί για να πει είμαι εγώ αλλά είμαι φουλ ή κάποια άλλη δικαιολογία γύρισε και του είπε ότι η Αλεξία έχει αλλάξει πόστο...30€ περνούν από εμάς σε 50λεπτα δουλειά τσέπη...Ο σεβασμός για εμένα είναι το παν...
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
ΑΛΕΞΙΑ=απο τα καλυτερα παιδια στο μασαζ
εαν τωρα σε καποιον δεν φέρθηκε σωστα,ισως φταίτε και εσεις λιγο....
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Ρε μαγκες τι φαση με το crystal. Μου λένε οτι δεν είναι ανοιχτά και δεν κλείνουν ραντεβού
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
ΑΛΕΞΙΑ=απο τα καλυτερα παιδια στο μασαζ
εαν τωρα σε καποιον δεν φέρθηκε σωστα,ισως φταίτε και εσεις λιγο....
Σίγουρα, ίσως. Όμως να θυμίσω πως η θέση και το χρήμα αλλάζουν τον άνθρωπο και την στάση του. Ή απλά μπορεί να ήταν η κακιά στιγμή.
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Λοιπόν κι εγώ προσωπικά ποτέ δεν είχα θέμα με Αλεξία,,Αλλά όταν συμπεριφέρεσαι έτσι σε υποψήφιο πελάτη και μάλιστα συστημένο, είναι μεγάλο φάουλ καθώς χάνεις ΚΑΙ τον πελάτη αλλά ΚΑΙ αυτόν που είπε καλά λόγια για εσένα...Εκτός αν είναι φορτωμένη και κάνει το hobby της πια...Τέσπα θα της τα πώ και από κοντά...
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Φίλε αν μιλάς για εμένα μπορείς να ελέγξεις πόσες φορές σε πιο παλιά μου ποστ έχω πει τα καλύτερα για την Αλεξία...Τύπου μακάρι όλα τα κορίτσια να είναι σαν και αυτήν και διάφορα άλλα...Αν είδες είπα ότι αρχίζει και το χάνει με κάτι τέτοια που λέει...Λέει ο φίλος ότι πήγε στο μασατζιο και αντί για να πει είμαι εγώ αλλά είμαι φουλ ή κάποια άλλη δικαιολογία γύρισε και του είπε ότι η Αλεξία έχει αλλάξει πόστο...30€ περνούν από εμάς σε 50λεπτα δουλειά τσέπη...Ο σεβασμός για εμένα είναι το παν...
Δεν αναφέρομουν σε εσένα φίλε μου. Και πίστεψέ με η Αλεξία σέβεται και το 1€ που βγάζει από εμάς και το αξίζει και με το παραπάνω. Τώρα τι και πώς έγινε δε γνωρίζω. Αλλά για να έβγαλε κάτι τέτοιο κάτι δεν πήγε καλά. Και επειδή έχω τύχει σε μασατζιδικα όσο περιμένω να μπω να είναι πολύ καθυστερημένα άτομα μέσα τόσο που λυπάμαι τα κορίτσια αυτά ώρες ώρες. Όλοι γνωρίζουμε τι τυπαρά είναι η Αλεξία και ότι και να ειπωθεί γι'αυτη δεν αλλάζει τη γνώμη μας και λέω γνώμη μας γιατί είμαστε πολλοί οι υποστηρικτές της. Αυτά και κλείνω εδώ το θέμα αν ασχολιομασταν περισσότερο με τι μας καυλώνει παρά με βλακείες θα περνούσαμε καλύτερα όλοι μας.
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Μασατζίδικα δεν έχω πάει σε πολλά, αλλά το Dames is best/Dames massage τα σπάει. Έχει μια υπερπανέμορφη, ναζιάρα, λεπτή με αγαλματένιο κορμί και σκουρόχρωμο μακρύ μαλλί, θεά! Η οποία ήταν αγάμητη και μόλις άρχισα να την πειράζω λίγο, την πήραν τα ζουμιά, τόσο που το εσώρουχο ήθελε πλύσιμο κι άλλαγμα (τρόμαξαν κι οι άλλες, νόμιζαν την πήδηξα και την έχυσα ή κάτι τέτοιο, μιλάμε πίδακας ξεπήδησε από τη μούνα της μικρής)! Η ίδια με πέτυχε έξω κίνηση άλλη μέρα και ξενέρωσε με την πάρτη μου, γιατί επέστρεφα από δουλειά χειρωνακτική κι ήμουν άσταναπάνε, με απέφευγε ύστερα και λυπήθηκα πολύ, γιατί ήταν βόμβα. Είχε όλα τα προσόντα για να γίνει ένα σούπερ στανταράκι, εκείνη. Δεν θυμάμαι ψευδώνυμο. Ξαναπήγα μετά από λίγα χρόνια και βγήκε μια άλλη, πολύ γεματούλα, η οποία δεν ήταν ούτε ορεξάτη, ούτε καυλιάρα ούτε πολύ φιλική... Άχαρη, άγαρμπη, άμπαλη, τα μασούσε και για φουλ πρόγραμμα, είχε αρχική τιμή 150, με τα χίλια ζόρια πρόσφερε τις υπηρεσίες πέραν του μασάζ φοβόταν και τον ίσκιο τους. Αγγαρεία και βιασύνη, με ξεπέταξε στα γρήγορα και δεν ξαναπάτησα ποτέ. Όμως έχει διάφορες κοπέλες και πηγαίνουν εναλλάξ. Αν πετύχει κανείς την πρώτη που πήγα και περιγράφω, θα πηγαίνει και θα ξαναπηγαίνει, εάν εκείνη δουλεύει ακόμα εκεί! Πρόσφατα ψάχνονται σε αγγελίες, ένα σωρό σάητ έχουν αναρτήσεις τους, εγώ σας τις συστήνω για Θεσσαλονίκη είναι πολύ καλό! Μακρυά από την πολύ γεματούλα, μόνο. Από τις περιγραφές, συμπεραίνει κανείς πως έχουν ειδικές τιμές και διευκολύνσεις, λόγω κατάστασης/συνθηκών, ενώ έχουν ως κράχτη ενδιαφέρουσες φάσεις του στυλ: "δυο κοπέλες στην τιμή της μίας" και τέλος, τώρα μόνες τους διαφημίζουν τις έξτρα υπηρεσίες πέραν του μασάζ, αν και με υποννοούμενα μόνο!
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Λοιπόν κι εγώ προσωπικά ποτέ δεν είχα θέμα με Αλεξία,,Αλλά όταν συμπεριφέρεσαι έτσι σε υποψήφιο πελάτη και μάλιστα συστημένο, είναι μεγάλο φάουλ καθώς χάνεις ΚΑΙ τον πελάτη αλλά ΚΑΙ αυτόν που είπε καλά λόγια για εσένα...Εκτός αν είναι φορτωμένη και κάνει το hobby της πια...Τέσπα θα της τα πώ και από κοντά...
Αυτό θα ήταν το πιο σοφρων φίλε από τη στιγμή που γνωριζεστε να το λύσεις μαζί τής και φυσικά να ζητήσεις εξηγήσεις γι'αυτό. Εγώ προσωπικά έτσι κάνω και πολλές φορές έχω ζητήσει από την Αλεξία χάρη για κάποιες κοπέλες η της έχω κάνει παράπονα πάντα ακούει κατανοεί και βοηθάει τη κατάσταση
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Έχω feeling και από το περιεχόμενο της αγγελίας, το όνομα, τιμή κλπ, ότι πρόκειται για την Βίκυ στο στενό κάθετα στην Όλγας...
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Έχω feeling και από το περιεχόμενο της αγγελίας, το όνομα, τιμή κλπ, ότι πρόκειται για την Βίκυ στο στενό κάθετα στην Όλγας...
Η βίκυ είναι. Εγχειρισμένο στήθος αλλά φιλική, εξυπηρετική, με ωραίο σώμα. Αξίζει τα λεφτά και με το παραπάνω. Κάνει και καλούτσικο μασάζ, περιποίηση σπέσιαλ, περνάς σούπερ!
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
3 ενημερώσεις/κριτικές για nuru, massagio, crystal.
Για την κοπέλα από nuru έχουν χιλιοειπωθει οπότε εν τάχει, η κοπέλα διαθέτει χώρο στο κέντρο , Αγίου Δημητρίου. Επικοινωνία εύκολη μέσω viber. Συμπεριφορά, αρκετά ευγενική, πρόσχαρη, λιγομίλητη. Εμφάνιση : petite σωματότυπος, 1,70 , ξανθιά, πλάκα από στήθος, ωραίος κωλος στην αφή. Υπηρεσίες: Η κοπέλα είναι χαοτική, κουνιέται- γλιστράει πάνω σου σε πολύ γρήγορους ρυθμούς σε σημείο που δεν το ευχαριστιεσαι. Σε τελειώνει ανάμεσα στα μπούτια , για όσους θέλουν ας πληκτρολογήσουν σε ένα από τα γνωστά site thighjob/ scissorhold και θα καταλάβουν ακριβώς τον τρόπο. 2 τελειώματα στη μια ώρα. Ειπώθηκε ότι γλύφει μπάλες. Η αλήθεια είναι ότι περνάει απλά το στόμα της από την περιοχή σαν βοήθημα αν δυσκολεύεστε στη δεύτερη φορά. Γενικά θέλει να φύγεις ικανοποιημένος και ιδρώνει τη φανέλα. Αν ρίξει ρυθμούς ή προσθέσει κάτι έξτρα θα αξίζει, έτσι όπως έχει προσωπικά δεν θα το πρότεινα λόγο σχέσης απόδοσης- κόστους.
Crystal : Πέρασμα με Νάντια. Έχει βάλει μερικά κιλά στην περιοχή των οπισθίων από ότι μπόρεσα να καταλάβω. Μασάζ ικανοποιητικό. Εκτόνωση καλή. Εμφανισιακά η Νάντια μου αρέσει πολύ έστω και με τα κιλακια που έχει πάρει. Το στήθος της είναι πραγματικά τέλειο. Μόνη σημείωση ότι εν αντιθέσει με προηγούμενες φορές δεν κατέβασε/έβγαλε το παντελόνι της. Παρόλαυτα έμεινε γυμνή από πάνω και προσέφερε απλόχερα το στήθος. Αποτελεί ευχάριστη εναλλακτική , και σίγουρα δεν έχει να ζηλέψει κάτι από τις υπόλοιπες κοπέλες του ιδρύματος. Θετική εντύπωση.
Και περνάμε στο πολυσυζητημένο τελευταία massagio. Χώρος καινούργιος, καθαρός, καμία σύγκριση με το μικροσκοπικό κρυσταλ σε αυτόν τον τομέα. Πέρασμα με Μία. Εμφάνιση : Ψηλή κοπέλα, σκούρη/σοκολατί επιδερμίδα. Έχει φοβερό σώμα και πολύ ωραία χαρακτηριστικά. Ικανοποιητικό μασάζ. Μέτρια εκτόνωση. Αφήνει αγγίγματα απλόχερα πάνω από τα ρούχα αλλά δεν είναι και η πιο θερμή, μάλλον αδιάφορη θα την χαρακτήριζα. Δεν φαίνεται σαν να κάνει αγγαρεία αλλά ούτε σου προκαλεί ιδιαίτερο ενθουσιασμό. Ήταν η επαναληπτική επίσκεψη μετά τη φόλα με τη Ζωή αλλά από ότι καταλαβαίνω , τουλάχιστον για κάποιους, υπάρχει διαφορετική γραμμή από ότι υπήρχε στο κρυσταλ. Ούτε αυτή τη φορά η κοπέλα (Μία) έκανε κίνηση να αφαιρέσει μπλούζα ή παντελόνι, ή έστω να κατεβάσει κάποιο. Αλεξία σε ρόλο υπεύθυνης αλλά περνάει με κάποιους γνώριμους. Παρόλαυτα και αυτή από πληροφόρηση από συνάδελφο δεν κατέβασε/ έβγαλε μπλούζα την επίμαχη στιγμή αλλά απλά κατέβασε παντελόνι. Προσωπικά όλα αυτά επιβεβαιώνουν την αρχική μου εντύπωση ότι ως "νεοσύστατο" μαγαζί επικρατεί μια σύγχυση και μια διαφοροποίηση πολιτικής κάτι το οποίο καθιστά το εν λόγω ίδρυμα όχι και τόσο ευχάριστο και για μένα μπαίνει σίγουρα σε δεύτερη μοίρα.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Η βίκυ είναι. Εγχειρισμένο στήθος αλλά φιλική, εξυπηρετική, με ωραίο σώμα. Αξίζει τα λεφτά και με το παραπάνω.
Όταν λες εγχειρισμενο, εννοείς ότι το ξαναεφτιαξε; Τελευταία φορά που το είδα χρειαζόταν πολλά συμμαζεματα...
Στα υπόλοιπα συμφωνώ (μπορείς να μου στείλεις με μήνυμα το τηλ της γιατί το έχασα;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom