Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

Eclipse V9

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη μονο κραξιμο βλεπω για ολα τα μασατζιδικα, τελικα ποιο αξιξει περισσοτερο?
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Η χριστιανα έχει άδεια μάλλον θα λείπει όλο τον Αύγουστο!!ο φίλος έγραψε αναλυτική αναφορά για κρυσταλ συμφωνω μαζί του βέβαια δεν έχω δοκιμάσει νεφέλη και Αλεξιά!
Οσο για το βανα σπα τα ίδια δεν ξέρω αν αυτή τη βδομάδα ήρθε κάποια καινούργια αλλα πρέπει να αναβαθμίσουν τις υπηρεσίες τους!!βεβαια σ αυτο φταίμε και εμείς!!αν πέσει αναδουλειά και πείνα μετά Να δούμε τι θα κάνουν!!!
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Καλημερα συναδελφοι
Μου εστειλε μηνυμα στο φεης ενα προφιλ που ειχα κανει αιτημα πριν καποιο διαστημα για υπηρεσιες μασαζ μιας ωρας χαλαρωτικο στα 30€.
Εγνατιας 112 ημιοροφος
Chris Helen Spa.
Εχουν γραφτει πληροφοριες καπου να ανατρεξω;;
Εχει παει καποιος συναγωνιστης να μας πει;;
οποιος θελει ας στειλει και πμ αν και πιστευω οτι η σωστη πληροφοριση ειναι για να μοιραζεται.
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Είναι το γνωστό Relax Spa, εγνατίας 112. Με τη Νίκη την αλβανίδα που ζητάει ένα σωρό λεφτα, αλλά μία πολύ ωραία ψηλή κοπέλα την Άννα και μία Μαρία 20 χρονών..μασάζ συν είναι εκεί
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056

Απ'ότι βλέπω ο Αύγουστος δεν ενδείκνυται για μασάζ ή μήπως κάνω λάθος;
Υπάρχει κάτι που να αξίζει;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356


απο το ζεσι σπα εφυγαν οι βασικες κ ηρθαν τα τσεκο?

ετσι που εγινε το site αντε να ξαναδουμε τον μιχαλη εδω μεσα
 

eisodimatias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
4
Πόντοι
0
Είναι το γνωστό Relax Spa, εγνατίας 112. Με τη Νίκη την αλβανίδα που ζητάει ένα σωρό λεφτα, αλλά μία πολύ ωραία ψηλή κοπέλα την Άννα και μία Μαρία 20 χρονών..μασάζ συν είναι εκεί
αυτη η Μαρια τι λεει? Κανει κ εκτονωση η μονο μασαζ?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους.
και καλό υπόλοιπο καλοκαιριού
έχει δοκιμάσει κανείς με μια μικρούλα, νομίζω Νικόλ το όνομα, στο Aqua?
ευχαριστώ.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Αυτοί οι προγραμματιστές τέρμα μαλάκες. Τάχα και καλά τώρα είναι καλύτερο το site. Σβήσανε οι συνομιλίες μας τα pm (είχα τηλέφωνα εκεί) τα πάντα. Μ Α Λ Α Κ Ε Σ Μ Ι Α. Ζ Ω Η.
Αη στο διάολο.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Καλησπέρα σε όλους.
και καλό υπόλοιπο καλοκαιριού
έχει δοκιμάσει κανείς με μια μικρούλα, νομίζω Νικόλ το όνομα, στο Aqua?
ευχαριστώ.
Μακρια, το παιζει φυσιοθεραπευτρια, σωμα εφηβης, βυζι τπτ, δεν βγαζει ρουχα, στοματικο ουτε να το ακουσει.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Αυτοί οι προγραμματιστές τέρμα μαλάκες. Τάχα και καλά τώρα είναι καλύτερο το site. Σβήσανε οι συνομιλίες μας τα pm (είχα τηλέφωνα εκεί) τα πάντα. Μ Α Λ Α Κ Ε Σ Μ Ι Α. Ζ Ω Η.
Αη στο διάολο.

Αμάν!! Τωρα το είδα. Λείπουν πολλά από τα pm !! Ελπίζω να επανέλθουν με την αναβάθμιση....
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
566
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην παρέα στο Crystal για μια καινούρια με το όνομα Ζωή ξέρουμε τίποτα????? :wink:
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην παρέα στο Crystal για μια καινούρια με το όνομα Ζωή ξέρουμε τίποτα????? :wink:
Λοιπόν Ζωή Κρίσταλ έχουμε και λέμε. Αδυνατη με κωλαρα 25 χρόνων καλό μασάζ από ότι μου ειπε το εχει σπουδάσει κάθεται ακριβώς 50' λεπτά. Στα άλλα έχουμε και λέμε χλιαρά έως χάλια δε βγάζει ρούχα δεν είναι ιδιαίτερα αισθησιακή δε νομίζω να τη ξαναδιαλεξω τώρα στα κοντά. Είπαμε ωραία κοπέλα αλλά ας αλλάξει λίγο ρεπερτόριο υπάρχουν ωραιότερες στο Κρίσταλ και κάνουν προγραμματαρες. Η ψευτοπαρθενια θα τις φάει κάτι τέτοιες γκομενιτσες.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Κάντε κάτι εκεί στο CRYSTAL να έχει καρφίτσα....Ελίνα βλέπεις?....(παλιός πελάτης).
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Καλημέρα

Μια Rena renou που βάζει αγγελίες στο fb την έχει δοκιμάσει κανείς;

 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα στην παρέα στο Crystal για μια καινούρια με το όνομα Ζωή ξέρουμε τίποτα????? :wink:
Λοιπόν Ζωή Κρίσταλ έχουμε και λέμε. Αδυνατη με κωλαρα 25 χρόνων καλό μασάζ από ότι μου ειπε το εχει σπουδάσει κάθεται ακριβώς 50' λεπτά. Στα άλλα έχουμε και λέμε χλιαρά έως χάλια δε βγάζει ρούχα δεν είναι ιδιαίτερα αισθησιακή δε νομίζω να τη ξαναδιαλεξω τώρα στα κοντά. Είπαμε ωραία κοπέλα αλλά ας αλλάξει λίγο ρεπερτόριο υπάρχουν ωραιότερες στο Κρίσταλ και κάνουν προγραμματαρες. Η ψευτοπαρθενια θα τις φάει κάτι τέτοιες γκομενιτσες.

Από το υπάρχον ροστερ ποια προτείνεις με καλό πρόγραμμα (εκτός από Αλεξία)
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην παρέα στο Crystal για μια καινούρια με το όνομα Ζωή ξέρουμε τίποτα????? :wink:
Λοιπόν Ζωή Κρίσταλ έχουμε και λέμε. Αδυνατη με κωλαρα 25 χρόνων καλό μασάζ από ότι μου ειπε το εχει σπουδάσει κάθεται ακριβώς 50' λεπτά. Στα άλλα έχουμε και λέμε χλιαρά έως χάλια δε βγάζει ρούχα δεν είναι ιδιαίτερα αισθησιακή δε νομίζω να τη ξαναδιαλεξω τώρα στα κοντά. Είπαμε ωραία κοπέλα αλλά ας αλλάξει λίγο ρεπερτόριο υπάρχουν ωραιότερες στο Κρίσταλ και κάνουν προγραμματαρες. Η ψευτοπαρθενια θα τις φάει κάτι τέτοιες γκομενιτσες.
Από το υπάρχον ροστερ ποια προτείνεις με καλό πρόγραμμα (εκτός από Αλεξία)
Φίλε εγώ κάνω με όλες σχεδόν εκεί γιατί κυμαίνονται πάνω κάτω στα ίδια ούτε μαμου και τα ρουχαλακια τους βγάζουν και ενδοτικές είναι και το πιο σημαντικό είναι με το χαμόγελο κάθε φορά που πάω νιώθω σαν να πηγαίνω σε ένα φιλικό μου σπίτι. Τη Ζωή δεν πρόκειται να τη ξαναδοκιμάσω σιγουρα αν δεν αλλάξει στάση. Εκτός από Αλεξία με τη Νάντια περνάω πολύ καλά είναι και μουναρα φυσικά Νεφέλη πολύ καλή άψογη και τελευταία μου άρεσε και η Άρτεμις φρέσκια νεαρά 19 Χρόνη με στήθος απίστευτο.Δεν έχω δοκιμάσει Κριστιάνα ακόμη.
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21

Έχει Ανεβάσει αγγελία στο fb

Της έστειλα μήνυμα 30 απλό 40 τελείωμα με χέρι η στόμα μου απάντησε

Έψαξα το κινητό που μου έστειλε και βγάζει σχόλια για απάτη με ενοίκια και με τρόμαξε λίγο. Αλλά απ τη φωτό στο fb με ψήνει.

Λέω μήπως την έχει δοκιμάσει κανείς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom