Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (6 μέλη και 22 επισκέπτες)

metallo32

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2019
Μηνύματα
9
Like
14
Πόντοι
0
παιδιά για αλεξάνδρα όποιος ξέρει τηλέφωνο και ταρίφα ας στείλει
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
Γεια σας.
Πήρα χθες στην παρακάτω αγγελία.η κοπέλα μου είπε ότι κάνει μασάζ με εκτονωση στα 30ευρω.κλεισαμε ραντεβου μισή ώρα μετά το τηλέφωνο που της έκανα πήγα στην περιοχή στον Εύοσμο που μου είπε αλλά είχε κλειστό τηλ.δοκιμασα κανένα 15λεπτο με κλήσεις και μετά την έκανα.στο τηλέφωνο ακούστηκε ευγενέστερη αλλά μετά δεν ξέρω τι επαθε


Υπαρχει αναφορα 4-5 σελιδες πιο πισω αδερφε,ειχα κανει επισκεψη.εμενα μου συστηθηκε εβελινα.
μαιανδρου κοντα ευοσμο.στο σπιτη ειχε κ αγνωστο κοσμο δε ξερω τι ητανε.πατρινια,23-34 χρο.,60 κιλα γλυκουλα.
30ε χαιδεμα αλλα δε σου κανει εκτονωση μονος κανεις αν θες.αλλιως δινεις 40-50 κ σε πιπωνει με σκουφι.ακουμπας χαιδευεις εκτος μουνι.γλυφεις κ βυζακι οπου ειναι μικρο..
τσονταρε αλλα 20 κ τραβα σε κανα ελαιοτριβειο καλυτυερα..
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Επισκεψη προ αρκετων ημερων στην Κατερινα στην Αρετσου. Συμπαθητικο περιβαλλον καθαρες πετσετες, ευχαριστη εως πολυ ομιλητικη η Κατερινα. Πολυ καλο μασαζ μπραβπ της.... Στο δευτερο προγραμμα ολογυμνη σε μια υπεροχη εκτονωση με ελευθερα πιασιματα παντου. Ηλικια λιγο κοντα, συν πλην 50. Ωραιοι βυζοι...τα χρονια της φαινονται αλλα ειναι ευχαριστη παρουσια. Στα πολυ συν της το εντονο μασαζ. Φευγεις ανανεωμενος...
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Υπαρχει αναφορα 4-5 σελιδες πιο πισω αδερφε,ειχα κανει επισκεψη.εμενα μου συστηθηκε εβελινα.
μαιανδρου κοντα ευοσμο.στο σπιτη ειχε κ αγνωστο κοσμο δε ξερω τι ητανε.πατρινια,23-34 χρο.,60 κιλα γλυκουλα.
30ε χαιδεμα αλλα δε σου κανει εκτονωση μονος κανεις αν θες.αλλιως δινεις 40-50 κ σε πιπωνει με σκουφι.ακουμπας χαιδευεις εκτος μουνι.γλυφεις κ βυζακι οπου ειναι μικρο..
τσονταρε αλλα 20 κ τραβα σε κανα ελαιοτριβειο καλυτυερα..
Μάπα το καρπούζι
 

MikelThess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2019
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0


Επίσκεψα περίπου ένα μήνα πριν την Κατερίνα ( Αρετσού )
Πράγματι κάνει ένα καταθλιπτικό επαγγελματικό μασάζ 30
Για Κάτι extra δεν μου είπε
Μάλλον επιδή πρώτη φορά ήρθα ..

Η Rozita κάνει ωραίο μασάζ και εκτώνηση
Ξέρει διάφερεις τεχνικές που μπορεί να τελειώσεις εκατό φορές
Έχει πολλά αλλά προγράμματα που σκέφτομαι να δοκιμάζω
 

theohazos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
24
Like
36
Πόντοι
0
Έχει να προτείνει κάποιος καμία μιλφ για μασαζακι και έξτρα κατ'οικον?
Θα το εκτιμούσα πολύ.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ελενα από Β.Ηρακλειου,αλλά είναι πριβε
Ποια Β.Ηρακλειου ,θα' χει 5-6χρονια που εφυγε απο κει.
Ειναι ακομα ενεργή αυτή; Αν και τωρα πρεπει να ειναι στην κατηγορια Gilf, παρολα αυτα ειχε υπηρεσιες vfm.
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Ποια Β.Ηρακλειου ,θα' χει 5-6χρονια που εφυγε απο κει.
Ειναι ακομα ενεργή αυτή; Αν και τωρα πρεπει να ειναι στην κατηγορια Gilf, παρολα αυτα ειχε υπηρεσιες vfm.

Ζητείσαι κατ οίκον ο παίχτης,οπότε κ η απάντηση πήγαινε στο ότι παίζει μόνο σε σπίτια ,αλλά μόνο συστημένα
 

BabisGR92

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Επισκεψη προ αρκετων ημερων στην Κατερινα στην Αρετσου. Συμπαθητικο περιβαλλον καθαρες πετσετες, ευχαριστη εως πολυ ομιλητικη η Κατερινα. Πολυ καλο μασαζ μπραβπ της.... Στο δευτερο προγραμμα ολογυμνη σε μια υπεροχη εκτονωση με ελευθερα πιασιματα παντου. Ηλικια λιγο κοντα, συν πλην 50. Ωραιοι βυζοι...τα χρονια της φαινονται αλλα ειναι ευχαριστη παρουσια. Στα πολυ συν της το εντονο μασαζ. Φευγεις ανανεωμενος...
Που μπορούμε να βρούμε τηλ; Είναι πριβέ ;
 

theohazos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
24
Like
36
Πόντοι
0
Ευχαριστώ φίλος.
Εννοώ να έρχεται στον δικό μου χώρο.
Λίγο που έχω ψάξει δεν έχω βρει κάτι αξιόλογο γι αυτό ζητάω καμιά πληροφορία.
 

theohazos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
24
Like
36
Πόντοι
0

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Η Έλενα Βας. Ηρακλείου που έφυγε απο εκει πριν χρονια και πηγε Αγιου Δημητρίου και έκλεισε έκλεισε και απο εκεί ακομη τα σπάει αλλά δε παίρνει νεο πελατολόγιο και δουλευει μονο κατοίκον.    Μην ασχολείστε δεν υπάρχει ελπίδα καμιά.
Ίσως απο τις  λιγες του χώρου με μυαλό.  €€€€€ να φάνε και οι άστεγοι.
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Η Έλενα Βας. Ηρακλείου που έφυγε απο εκει πριν χρονια και πηγε Αγιου Δημητρίου και έκλεισε έκλεισε και απο εκεί ακομη τα σπάει αλλά δε παίρνει νεο πελατολόγιο και δουλευει μονο κατοίκον.    Μην ασχολείστε δεν υπάρχει ελπίδα καμιά.
Ίσως απο τις  λιγες του χώρου με μυαλό.  €€€€€ να φάνε και οι άστεγοι.

ισχιει οταν ερχεται την κλεινω τουλαχιστον πεντε μερες ποιο νωρις...
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
νικη απο ριλαξ σπα..θεα..30 συν 20 τρελα εκτονωση ξανα ! !
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Επισκέφθηκα το crystal και πέρασα με την Ναντια. Η Ναντια είναι μια πιτσιρικά που αν θέλει μπορεί να γράψει ιστορια. Το πρόβλημα είναι ότι η Θεσσαλονίκη δεν προσφέρεται για Ιστορία γιατί απ ότι φαίνεται υπάρχει ακόμα πολύς χώρος για μασατζιδικα που δεν κάνουν καλά ούτε αυτό το οποίο λενε. Δηλαδή μασάζ. Μπορώ να πω χαλάρωσα περισσότερο κοιτάζοντας την παρά με το μασάζ της. Τώρα όσο αφορά την εκτόνωση οκ κάτι κάνει αλλά έχει περιθώρια εξέλιξης πολλα. 30€+20€ μαύρα και χωρίς απόδειξη. Ελπίζω να ξυπνήσουν και οι υπόλοιποι συναγωνιστές και να μην τιμούν τέτοια μαγαζιά που δεν προσφέρουν σωστές και ολοκληρωμένες υπηρεσίες. Ξέχασα να πω και κάτι ακόμα. Εντάξει ο χώρος τραγικός έως απαράδεκτος. Για ντουζ πας βόλτα με την πετσετουλα σου! Δυνατή εμπειρία.
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom