Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (6 μέλη και 19 επισκέπτες)

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
οχι αυτην η σαπια.ασε που πηρε κ αλλο σκυλι αυτην που λες
αυτη που λες με τα δυο σκυλια ειναι στις Συκιες?
Γιατι πηγε ενας φιλος σε μια στις Συκιες για μασαζ και εκτονωση και ειχε 2 σκυλια
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Βάνα και Βένους για μένα είναι η μεγαλύτερες απάτες όλες οι κοπέλες έχουν καβαλήσει το καλάμι πρέπει να πεινάσουν για να ξυπνήσουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
478
Κριτικές
9
Like
448
Πόντοι
21
καλησπερα αλανια
αυτη η σαντρα που βαζει αγγελιες απο body free αξιζει?
ποσο παει?
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Επισκεψη δωδεκανησου φιλοι στο crystal για να χαλαρωσω λιγακι παρουσες Ναντια Ολγα Αγγελικη. Περασμα για αρχη με Ολγα πολυ αδυνατη καυλωτικη φατσουλα 22 μαιων η μπεμπα απο τα καλυτερα μασαζ που μου εχουν κανει στα της μαλακιας ψιλομαπα δεν εχει ξανακανει τη δουλεια με ειπε και ειναι λιγο σφιγμενη.Η μαλακια της γενικα καμμια σχεση με το μασαζ της κριμα και θα ηταν τρομερος συνδοιασμος. Επειδη δεν ευχαριστηθηκα οπως θα ηθελα παιρνω για δευτερη ωρα Αγγελικη ετων 25 κανονικο σωματακι με ελαχιστα πιασιματα ωραιο μασαζ πιο πολυ στο χαλαρωτικο και
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Και μου κοπηκε η εμπειρια μου στη μεση. Συνεχιζοντας χαλαρο μασαζακι αφηνε και λιγο χερακι κατω απο τη στενη φουστιτσα της και γενικα δε βιαστηκε στο τελειωμα. Προσωπακι γλυκο.
 

Manthes38

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
14
Like
16
Πόντοι
0
Γεια σας.
Πήρα χθες στην παρακάτω αγγελία.η κοπέλα μου είπε ότι κάνει μασάζ με εκτονωση στα 30ευρω.κλεισαμε ραντεβου μισή ώρα μετά το τηλέφωνο που της έκανα πήγα στην περιοχή στον Εύοσμο που μου είπε αλλά είχε κλειστό τηλ.δοκιμασα κανένα 15λεπτο με κλήσεις και μετά την έκανα.στο τηλέφωνο ακούστηκε ευγενέστερη αλλά μετά δεν ξέρω τι επαθε

 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
187
Like
215
Πόντοι
21
Επισκεψη δωδεκανησου φιλοι στο crystal για να χαλαρωσω λιγακι παρουσες Ναντια Ολγα Αγγελικη. Περασμα για αρχη με Ολγα πολυ αδυνατη καυλωτικη φατσουλα 22 μαιων η μπεμπα απο τα καλυτερα μασαζ που μου εχουν κανει στα της μαλακιας ψιλομαπα δεν εχει ξανακανει τη δουλεια με ειπε και ειναι λιγο σφιγμενη.Η μαλακια της γενικα καμμια σχεση με το μασαζ της κριμα και θα ηταν τρομερος συνδοιασμος. Επειδη δεν ευχαριστηθηκα οπως θα ηθελα παιρνω για δευτερη ωρα Αγγελικη ετων 25 κανονικο σωματακι με ελαχιστα πιασιματα ωραιο μασαζ πιο πολυ στο χαλαρωτικο και
φίλε η Νάντια και η Ελένη τι ηλικίας είναι;
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Υπαρχει στο μασαζ καμια πραγματικα μουναρα ακομα κι αν απο υπηρεσιες ειναι φολα; Γιατι στα στουντιο εχει απιστευτα μπαζα αυτη την περιοδο
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
μια μιλφάρα ψάχνω. αλλά μόνο μικρές πετυχαίνω.
Μιλφ και καλη φιλε δυσκολα. Η μονη μιλφ που αξιζει τα λεφτα της ειναι η Αλεξανδρα που ηταν χρονια στη Μαριαννα και μετεπειτα angels αν θυμαμαι καλα για τρελα γουστα αξιζει να τη δοκιμασεις και η Λινα απο το ζεσι νταρντανα στυλ τα δινει ολα μεσα δε γνωριζω αν δουλευει ακομη εκει τις τελευταιες φορες π πηρα τηλεφωνο ελειπε
 
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Like
36
Πόντοι
0
Η Λίνα μιλφαρα καυλοφατσα και με βυζάρες  για απολαυστικά παιχνίδια.. :tits: από όσο γνωρίζω δουλεύει και μάλιστα είναι το στάνταρ του κυρ Μιχαλιου..
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Αααχχ Αλεξάνδρα από τα κορυφαία milf που εγώ γαμισει στην πορνοκαρριερα μου. Της έχω βάλει αντίχειρα στο μουνι και μέσο στον κόλπο και την κουνάω σαν μπάλα bowling. Την ίδια ώρα αυτή προσπαθεί να μου βάλει όλη την παλάμη στο στόμα μου. Αξέχαστη αν και με χάλασαν οι πλαστικοί βυζοι τελευταία. Και πολύ έξυπνη και επικοινωνιακη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Αααχχ Αλεξάνδρα από τα κορυφαία milf που εγώ γαμισει στην πορνοκαρριερα μου. Της έχω βάλει αντίχειρα στο μουνι και μέσο στον κόλπο και την κουνάω σαν μπάλα bowling. Την ίδια ώρα αυτή προσπαθεί να μου βάλει όλη την παλάμη στο στόμα μου. Αξέχαστη αν και με χάλασαν οι πλαστικοί βυζοι τελευταία. Και πολύ έξυπνη και επικοινωνιακη.
Δεν υπαρχει φιλε μου η γκομενα. Πιστευω ειτε σου αρεσουν οι πιτσιρικες ειτε οχι ολοι πρεπει να δοκιμασουν εστω μια φορα την εμπειρια με την Αλεξανδρα. Ηξερες οτι με το που μπεις στο δωματιο μαζι της παιζουν ολα μουνι κωλο ακροβατικα ωρες να χωροπηδαει πανω στον πουτσο. Ειναι εμπειρια πραγματικα αυτη η γυναικα. Συμφωνω για ψευτικο βυζο περριτο και δεν τη κολακευει.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
Αααχχ Αλεξάνδρα από τα κορυφαία milf που εγώ γαμισει στην πορνοκαρριερα μου. Της έχω βάλει αντίχειρα στο μουνι και μέσο στον κόλπο και την κουνάω σαν μπάλα bowling. Την ίδια ώρα αυτή προσπαθεί να μου βάλει όλη την παλάμη στο στόμα μου. Αξέχαστη αν και με χάλασαν οι πλαστικοί βυζοι τελευταία. Και πολύ έξυπνη και επικοινωνιακη.

Να υποθέσω ότι (αν δουλεύει ακόμα) κάποιος μπορεί να την βρει μόσο σε πριβέ μαγαζί;
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Tο καλύτερο μιλφ μάγκες μου ήταν η Ελένα Β.Ηρακλειου σου σπάγε τα κόκκαλα στο.μασαζ κ μετά πολύ δυνατά γαμησια όπως κ η Μαρία στου Βασίλη μεγάλη πιδιολα το ζούσανε κανονικά κ οι δύο,τώρα δεν νομίζω να υπάρχει κάτι στην ίδια κατηγορία
 

super hero

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εννοώ από ζεσι οποίος θέλει ας δώσει τα φώτα του
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Εννοώ από ζεσι οποίος θέλει ας δώσει τα φώτα του
Ναι κανει καλη πιπα οχι κατι το τρελο. Στο γαμησι τα δινει ολα η συγκεκριμενη.Απλα να ξερεις ειναι νταρντανα πολυ... αμα σου αρεσει τετοιο στυλ πηγαινε δε θα χασεις.Οι αλλες ειναι παρε τη μια και βαρα την αλλη εχω μερες να παω δε ξερω αν εφερε τιποτα καλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom