Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (5 μέλη και 46 επισκέπτες)

ChitGK

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
64
Like
6
Πόντοι
0
η καλυψω εχει μεγαλη περιφερια κ ντρεπεται με το σωμα της μονο τα βυζια της μοστραρει
Η αληθεια ειναι οτι η Καλυψω εχει βυζαρες... Η Μαιρη ειναι καλη-χρυση αλλα συμφωνω οτι μεσα δεν λεει και πολλα!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Η αληθεια ειναι οτι η Καλυψω εχει βυζαρες... Η Μαιρη ειναι καλη-χρυση αλλα συμφωνω οτι μεσα δεν λεει και πολλα!
παντως ενα προφιλ στο φβ που εχει η καλυψω οι φωτος τις εκει δε μοιαζει χοντρη αλλα καυλιαρα και καλο μουνι
 

Papardelas69

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2018
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Η αληθεια ειναι οτι η Καλυψω εχει βυζαρες... Η Μαιρη ειναι καλη-χρυση αλλα συμφωνω οτι μεσα δεν λεει και πολλα!
δλδ μεχρι που φτανει φιλε μου; Για τιν ιδια μαιρη μιλαμε μια μαυρομαλα  μελαχρινουλα με κωλαρα;;
 

Papardelas69

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2018
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Κανα στοματικο κανει το μαιρακη τις το προτονε κανεις η μονο εκτονωση οπος λεει ο φιλος απο πανο;;;
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
πρωτομαγια θα ναι ανοιχτα η βανα και βενους παιδια?
 

Papardelas69

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2018
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μαγκες με καυλονη πολι αφτι η πιτσιρικα απο το βανα σπα η μαιρη θα μου πεις καπιος μεχρι που φτανει για να ξερω να μιν μπο και φιγω με την καυλα
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Ρε μαγκες με καυλονη πολι αφτι η πιτσιρικα απο το βανα σπα η μαιρη θα μου πεις καπιος μεχρι που φτανει για να ξερω να μιν μπο και φιγω με την καυλα

μεχρι την εκτονωση και μονο φιλε ολες τους με +20ε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
καλημερα παληκαρακια η στελλιτσα στη μαριαννα σταματησε? αλεξανδρα λεει τιποτα η μπα? μονο η ηλικια της με χαλασε..
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα θα είμαι σε λίγο Θεσσαλονίκη που να πάω να περάσω καλά; Πήγαινα στην Μαγγυ αλλά τώρα δεν ξέρω που να πάω. Θέλω την βοήθεια σας....και με μήνυμα
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Αν μπορεί κάποιος φίλος να με πάει κάπου πριβε θα το εκτιμούσα πάρα πολύ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom