Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
Κανέναν κεφτέ κεράσανε τουλάχιστον, ή την έβγαλες νηστικός αδερφέ; :2funny: :2funny: :2funny:
Αγαπητέ συνάδελφε ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧE και δεν έφαγα, και δεν κέρασαν τίποτα, και δεν πέρασα και καλά, έμεινα μόνο με τη μυρωδιά να με χαϊδεύει τα ρουθούνια.....Ίσως ήταν και το μοναδικό καλό της αποτυχημένης συνάντησης που είχα με με την Κορασίδα......
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
5
Like
699
Πόντοι
96
θα πω μια εμπειρια απο φιλο που πηγαινε στην χοντρη καλος πελατης τα ακουμπουσε χοντρα και καποια στιγμη ανακαλυψε καμερουλες στο δωματιο απο τοτε εκοψε προσεχετε για να εχετε λοιπον παιδια η χοντρη η πονηρω κανει και αλλες μπιζνες μην δειχνετε τοσο εμπιστοσυνη οι καιροι ειναι πονηροι
οποτε παιζει να μας δουνε σε καμια ταινια θες να πεις?
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
οποτε παιζει να μας δουνε σε καμια ταινια θες να πεις?

αυτο με τις καμερες το βιωσα μονο στον Νικο τον παγωτατζη στο bodyfree..τωρα ομως τις εχει βγαλει τις καμερες..
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
αυτο με τις καμερες το βιωσα μονο στον Νικο τον παγωτατζη στο bodyfree..τωρα ομως τις εχει βγαλει τις καμερες..
Και άλλος παλιότερα, προ 10ετιας είχε κάμερες στα δωμάτια και εκβίασε κάποιους πελάτες, μέχρι που κατέληξε να του αδειάσουνε ένα κουβά με υγρά μπαταρίας στο κεφάλι. Έκτοτε εξαφανίστηκε.
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Και άλλος παλιότερα, προ 10ετιας είχε κάμερες στα δωμάτια και εκβίασε κάποιους πελάτες, μέχρι που κατέληξε να του αδειάσουνε ένα κουβά με υγρά μπαταρίας στο κεφάλι. Έκτοτε εξαφανίστηκε.

αν η Εβιτα η χοντρη λοιπον εχει βαλει οντως καμερες και το παιζει και τρελιτσα προτεινω να το αντιστεψουμε και να εμφανιστουμε εμεις με κρυφες καμερες και να την βγαλουμε στο you tube..εχει στυλο καμερα ρολοι καμερα με 20ε..
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
αν η Εβιτα η χοντρη λοιπον εχει βαλει οντως καμερες και το παιζει και τρελιτσα προτεινω να το αντιστεψουμε και να εμφανιστουμε εμεις με κρυφες καμερες και να την βγαλουμε στο you tube..εχει στυλο καμερα ρολοι καμερα με 20ε..
Για να μην δημιουργηθούν λάθος εντυπώσεις, δεν μίλησα για την Εβίτα. Άλλος ήταν αυτός που το είχε κάνει. Οι λίγο παλιότεροι στο κουρμπέτι λογικά  θα τον θυμούνται. Μετά το επεισόδιο αυτό όμως εξαφανίστηκε από την Θεσσαλονίκη και δεν ξανακούσαμε γι αυτόν.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
αν η Εβιτα η χοντρη λοιπον εχει βαλει οντως καμερες και το παιζει και τρελιτσα προτεινω να το αντιστεψουμε και να εμφανιστουμε εμεις με κρυφες καμερες και να την βγαλουμε στο you tube..εχει στυλο καμερα ρολοι καμερα με 20ε..
Πολύ επικίνδυνο. Διώκεται σε βαθμό κακουργήματος, με επαπειλούμενη ποινή από 5 έως 20 χρόνια κάθειρξη.
 

miti

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μια ερώτηση παιδιά. Για το dames στην Τσιμισκή 70 θέλει τηλέφωνο πρώτα ή όχι? Και πας κλασικά,και οτι πετύχεις ελεύθερο αυτήν την ώρα? Και το κουδούνι τι γράφει πάνω ,για να πατήσεις?
Ευχαριστώ προκαταβολικά

Καλημέρα. Μήπως μπορεί να μου απαντήσει κάποιος ρε παιδιά? Δεν μένω Θεσσαλονίκη και δεν ξέρω τι παίζει. Θα ανέβω σε 4 μέρες. Αν μπορείτε απαντήστε μου έστω και με pm. Ευχαριστώ
 

sinistergr

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
60
Like
24
Πόντοι
0
Καλημέρα. Μήπως μπορεί να μου απαντήσει κάποιος ρε παιδιά? Δεν μένω Θεσσαλονίκη και δεν ξέρω τι παίζει. Θα ανέβω σε 4 μέρες. Αν μπορείτε απαντήστε μου έστω και με pm. Ευχαριστώ
Πατα απλα κουδουνι Μεταξα γραφει
 
  • Like
Αντιδράσεις: miti

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Καλησπέρα παιδιά! επειδή είμαι νέος στο χώρο θέλω κάποιες βοήθειες. Αυτή η εβίτα που λέτε ότι είναι καλή που ακριβώς βρίσκεται; και γενικότερα επειδή μένω ανατολικά (Καλαμαριά) μπορείτε να μου πείτε τι μασατζίδικα υπάρχουν στη περιοχή εκεί;

Σας ευχαριστώ αδέρφια εκ των προτέρων!

Υ.Γ: ο καρπός έχει πιαστεί άπειρα! Need Back up!
Καλησπέρα παιδιά! επειδή είμαι νέος στο χώρο θέλω κάποιες βοήθειες. Αυτή η εβίτα που λέτε ότι είναι καλή που ακριβώς βρίσκεται; και γενικότερα επειδή μένω ανατολικά (Καλαμαριά) μπορείτε να μου πείτε τι μασατζίδικα υπάρχουν στη περιοχή εκεί;

Σας ευχαριστώ αδέρφια εκ των προτέρων!

Υ.Γ: ο καρπός έχει πιαστεί άπειρα! Need Back up!
Θοδωρη αδελφε μου καλημερα.Προσφερε την βοηθεια σου στους νεους παικτες ετσι απλοχερα όπως κανεις καθε φορά. 
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Θοδωρη αδελφε μου καλημερα.Προσφερε την βοηθεια σου στους νεους παικτες ετσι απλοχερα όπως κανεις καθε φορά. 
μας περιορισε σε συγκεκριμενη περιοχη το νεο παληκαρακι οποτε δεν ειναι και τοσο εφικτο ας ξεκινησει με μια εφημεριδα και στο μελλον θα γνωρισει και τη εβιτα ))) το χω στο μυαλο μου στο μελον χυσεα φιλε μου να κανω ενα μασαζοκαταλογο με πριβε και μη γιαολη τη θεσσαλονικη οπως καναμε παλια απλα ο μονος λογος που δε το χω κανει ακομα ειναι το κατα ποσο τελικα θα χει νοημα να το κανω μιας και η προσβαση στα πριβε τα περισσοτερα καλα δε θα ναι εφικτη για τους πολλους
 

Geoperi

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
452
Like
472
Πόντοι
21
"'Όταν είσαι παντρεμένος καλύτερα να έρχεσαι σε μασάζ παρά να έχεις γκόμενα. Περνάς καλά και φεύγεις. Δεν είναι απιστία. Εγώ αν μάθαινα ότι ο δικός μου πηγαίνει, δεν θα με πείραζε.." κλπ κλπ. Ξέρω, σας το έχουνε πει και σας ε? Μύθος! Μη μασάτε, μην τρώτε το παραμύθι!!! Για να κονομάνε το λένε!!!

Την καλησπέρα μου σε όλα τα εκλεκτά μέλη του bou και ειδικά στα αδέρφια μου θοδωρηςboxteam, Χυσέας, καρδινάλιος, giorgosvazelos, djgatos.

Χαθήκαμε το ξέρω αλλά έχω σταματήσει τα μασαζοχαλαρώματα και έχω επικεντρωθεί σε μια φοιτήτρια Θεσσαλονικιά που σπουδάζει Αθήνα αλλά έρχεται συχνά και με χαλαρώνει τα μάλα.
Την καλησπέρα μου αδερφέ. Τώρα το διάβασα.
Στείλε μου κανένα καλό.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Καλημερα σας παιδες.Γνωριζει καποιος τιτ για την συγκεκριμενη κοπελα;
Αυτη ειναι η αγγελια που εχει...Εγω τηλεφωνησα για ενημερωση και τ ειχε κλειστο..Μπαμπατσικη φαινεται..
η βαλεντινα ειναι πρωην υπαλληλος μαριαννας και τελευταιως μαγκυς
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Καλημερα σας παιδες.Γνωριζει καποιος τιτ για την συγκεκριμενη κοπελα;
Αυτη ειναι η αγγελια που εχει...Εγω τηλεφωνησα για ενημερωση και τ ειχε κλειστο..Μπαμπατσικη φαινεται..
Αν κρίνω από τις φωτογραφίες, μπαμπάτσικο δεν το λες... κρεωπολείον η αφθονία το λες, άνετα...

 

Συνημμένα

  • 113005-482x500.jpg
    113005-482x500.jpg
    61 KB · Εμφανίσεις: 88

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
η βαλεντινα ειναι πρωην υπαλληλος μαριαννας και τελευταιως μαγκυς
ολοκληρο βιογραφικο....αλλα μαλλον ο φιλος δεν ρωτουσε για κατι τετοιο μαλλον....
Την μπεμπα την ειδα πρωτη φορα περσι το καλοκαιρι οταν ηταν Αθηνα σε ταξιδι για καποια σεμιναρια. Εκατσα μαζι της 2 ωρες και περασα μια χαρα. Οπως ειναι στη φωτο ακρiβως αυτο θα δειτε και live. Δευτερη φορα την ειδα πανω στη Θεσσαλονικη μαζι με μια φιλη της που δυστυχως εμενα δεν αρεσε. Η Βαλεντινα τα δουλευει τα λεφτα της και μαλιστα με το παραπανω. Αυτα απο μενα και καλη συνεχεια σε ολους!
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
θα ξανα ρωτησω αφου δεν πηρα καμια απαντηση  εχουμε καμια περιγραφη  για την αφροδιτη απο μαριαννα......  σε pm
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
θα ξανα ρωτησω αφου δεν πηρα καμια απαντηση  εχουμε καμια περιγραφη  για την αφροδιτη απο μαριαννα......  σε pm

βλέπε φωτό τεμαχιου από πιο πάνω αγγελίας σχετικά με το σώμα , αλλά με μεγάλο φυσικό στήθος και μελαχροινή

μπαμπάτσικη δλδ...  :2funny:
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
5
Like
699
Πόντοι
96
πηγε κανεις εβιτα να μας πει κοπελες και τιμες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom