Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Καλησπέρα μάγκες, επίσκεψη στη Μαριάννα πριν λίγες μέρες για 2 πράγματα θέλω να γράψω :
1. Πέρασα καλά με μια κοπέλα ονοματη Στέλλα 23 ετών νομίζω πως είναι καινούρια κοπέλα εγώ τουλάχιστον δεν την έχω ξαναδεί
2. Και το πιο σημαντικό που θέλω να πω είναι πως συναντηθηκα στο διάδρομο τυχαία με κάποιον συναθλητη  (μάλλον από βιασύνη δική του ) γύρισα να τον χαιρετίσω αλλά δεν πρόλαβα καθώς γύρισε μεταβολή και εξαφανίστηκε λες και είδε τον χαροντα μπροστά του  :2funny:
Απλά θέλω να τον καθυσήχασω (αν είναι μέλος εδώ που λογικά θα είναι) ότι δεν τον αναγνώρισα γιατί πολύ απλά δεν είμαι από Σαλονικα ρε φίλε μη φοβάσαι
  Αυτά τα ολίγα
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
697
Πόντοι
96
Να σου πω και γω την γνώμη μου....προσωπικα έχω πρόσβαση σε πολύ πριβέ...οπως Μαρία Λαδάδικα...αλλα ΔΕΝ πάω γιατίνα δίνεις και 100 για γαμησι είναι πάρα πολλά γουστάρω να πηγαίνω να κάνω μασαζ και ότι άλλο προκύψει συνήθωςφραπε.....σιγα μην τις κάνω πλούσιες ...οταν στην Αθήνα έχουν 50 φουλ...και δες τον λιλα που έκανε και κατοικον μασαζ από το body free  εδω ηθελε 100 και στην αθηνα 20 ευρω εχει αγγελια στο Κάνε σεχ νομίζω ...δεν είμαστε βλάκες απλά δεν θέλω να με κοροιδευουν
πολυ ακριβο και για μενα και γιαυτο εχει να με δει πολυ καιρο...οταν τοπα στο παλικαρι μου λεει λογω κινδυνου οι κοπελες ζητανε πολλα
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
Παιδιά μην μασάτε και κάντε αποχή αλλιώς δεν πέφτουν οι τιμές.....αας έφερα σαν παράδειγμα την Λιλα  από το body free εδώ όταν δούλευε σαν κολ γκερλ  ήθελε 100 ακατεβατά τώρα που κατέβηκε Αθήνα θέλει 20 έχει και σχετική αγγελια.....
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Εγω μονο ευα (και μια φορα ξενια) εχω παρει. εχω βεβαια μήνες να παω οπότε δεν ξερω αν ειναι ακομα στο ακουα


ειναι ακομα εκει. πηγα προ ημερων αλλα δεν προλαβαινα να μπω γιατι ηταν κλεισμενη και αποχωρησα
 

xouanito32

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες, επίσκεψη στη Μαριάννα πριν λίγες μέρες για 2 πράγματα θέλω να γράψω :
1. Πέρασα καλά με μια κοπέλα ονοματη Στέλλα 23 ετών νομίζω πως είναι καινούρια κοπέλα εγώ τουλάχιστον δεν την έχω ξαναδεί
2. Και το πιο σημαντικό που θέλω να πω είναι πως συναντηθηκα στο διάδρομο τυχαία με κάποιον συναθλητη  (μάλλον από βιασύνη δική του ) γύρισα να τον χαιρετίσω αλλά δεν πρόλαβα καθώς γύρισε μεταβολή και εξαφανίστηκε λες και είδε τον χαροντα μπροστά του  :2funny:
Απλά θέλω να τον καθυσήχασω (αν είναι μέλος εδώ που λογικά θα είναι) ότι δεν τον αναγνώρισα γιατί πολύ απλά δεν είμαι από Σαλονικα ρε φίλε μη φοβάσαι
  Αυτά τα ολίγα
καλησπερα φιλε εχει φερει τιποτα νεο η μαρριανα?πες μας λεπτομεριες για την στελλα ειναι μια μικρουλα λιγο αφρατουλα? ποιες αλλες υπηρχαν στο χωρο?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα μάγκες, επίσκεψη στη Μαριάννα πριν λίγες μέρες για 2 πράγματα θέλω να γράψω :
1. Πέρασα καλά με μια κοπέλα ονοματη Στέλλα 23 ετών νομίζω πως είναι καινούρια κοπέλα εγώ τουλάχιστον δεν την έχω ξαναδεί
2. Και το πιο σημαντικό που θέλω να πω είναι πως συναντηθηκα στο διάδρομο τυχαία με κάποιον συναθλητη  (μάλλον από βιασύνη δική του ) γύρισα να τον χαιρετίσω αλλά δεν πρόλαβα καθώς γύρισε μεταβολή και εξαφανίστηκε λες και είδε τον χαροντα μπροστά του  :2funny:
Απλά θέλω να τον καθυσήχασω (αν είναι μέλος εδώ που λογικά θα είναι) ότι δεν τον αναγνώρισα γιατί πολύ απλά δεν είμαι από Σαλονικα ρε φίλε μη φοβάσαι
  Αυτά τα ολίγα
η στελλιτσα ειναι η πιο παλια στη μαριαννα ηταν καποτε γεματουλα κ τωρα εχει αδυνατισει αρκετα

δε δουλευει σε καθημερινη βαση το ιδιο κ η φρυνη

οσο για τις υπολοιπες που ρωτησε ο φιλος

φρυνη αλεξανδρα σοφια αθηνα κ ηρω αν θυμαμαι καλα
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Καλησπέρα. Πριν κάποιες μέρες έψαχνα να πάω για μασάζ (και μόνο...) και θυμήθηκα μια τύπισσα που έκανε καλό μασάζ στο spa venus στη Μοναστηρίου. Πήρα τηλ και πήγα. 2 κορίτσια με λάγνο ύφος με περίμεναν. Μπήκα μέσα έκανα ντους και περίμενα γυμνός. Ήρθε η μία έκανε στην αρχή καλό μασάζ και στο 10λεπτο μόνο χάιδεμα και άγγιζε δήθεν τυχαία τα αρχίδια μου. Ούτε μασάζ το έλεγες ούτε κάτι το αισθησιακό. Με γύρισε μετά ανάσκελα και στο ίδιο μοτίβο χωρίς να μου τον παίξει. το 60λεπτο τηρήθηκε, 30 ευρώ, αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένος. Μασάζ δεν το έλεγες.... ούτε όμως και φραπεδιά υπήρξε... Καλός ο χώρος, καθαρός. Η κοπέλα Εύα στο όνομα, μικρή, γεματούλα, όχι αυτή που έκανα άλλες φορές μασάζ.
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Τις προάλλες επισκέφθηκα το spa prive στην Κωλέτη. Ωραίος καθαρός χώρος. Πολύ καλό μασάζ, με εσώρουχο μιας χρήσης. δεν παίζει κάτι ερωτικό - αισθησιακό, αλλά είναι πολύ υψηλό το επίπεδο των μασέζ γενικώς.
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Πριν 3 εβδομάδες επισκέφθηκα το στούντιο στην Εγνατίας 112 στον 3ο όροφο (Eva's spa). Ωραίος καθαρός χώρος. Καλούτσικο μασάζ, μιας ώρας στα 20 ευρώ. Δεν παίζει κάτι ερωτικό - αισθησιακό. 
 

pantelos2017

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
Πριν 3 εβδομάδες επισκέφθηκα το στούντιο στην Εγνατίας 112 στον 3ο όροφο (Eva's spa). Ωραίος καθαρός χώρος. Καλούτσικο μασάζ, μιας ώρας στα 20 ευρώ. Δεν παίζει κάτι ερωτικό - αισθησιακό.  
Στην οδό Εγνατίας 112 στο ισόγειο λειτουργούσε-λειτουργεί μασάζ δεν θυμάμαι το όνομα. Είχα πάει δύο φορές την μία ήταν δύο πιτσιρίκες βαμμένες έντονα, αλλά μου την έσπασε ένα φουσκωτός τύπος που καθόταν στην υποδοχή μαζί τους, πιθανών γκόμενος τους. Την άλλη φορά ήταν μια χοντρή και έφυγα. Την τρίτη πήγα αποφασισμένος να βρω τα τσουλάκια, αλλά δυστυχώς βρήκα την Δέσποινα βαμμένη έτσι ώστε να δημιουργεί φρούδες ελπίδες, η επίσκεψη 25 ευρώ. Μπαίνω μέσα σε ένα μέτριο δωμάτιο, ξεντύνομαι έρχεται η Δέσποινα. Μου λέει για πετσέτα της λέω ότι έχω αλλεργία στο ύφασμα της πετσέτας. Ξίνισε την φάτσα της, μασάζ απαράδεκτο, τυχαία μου άγγιζε τα αρχίδια και όταν προσπάθησα να την χαϊδέψω πετάγονταν. Πολυλογού, έλεγε πολλές μαλακίες υποτιμητικές για τους άνδρες, νομίζει ότι είναι γκομενάρα και πανέξυπνη. Αν δεν με εκνεύριζε θα της πρότεινα ένα καλό ποσό για να την γαμήσω. Αλλά λυπήθηκα τα χρήματά μου και σκέφτηκα ότι θα ικανοποιούσα το εγώ της.
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
:think: :think:Ρε παίδες....amaryllis αξίζει σκέφτομαι να πάω η θα κλαίω τα λεφτά μου?????
 

Geoperi

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη την Κυριακή, που μας πέρασε στο venus spa στη Καραμανλή. Μου άνοιξε την πόρτα μια μικρή,  συμπαθητική και χαμογελαστή κοπελίτσα με τ όνομα γιώτα. Στο σαλόνι ήταν δύο ακόμα πιτσιρίκες. Μια ψιλό αδιάφορη κ μια ακόμα προκλητικά ντυμένη, με Καυλιαρικο πρόστυχο προσωπάκι και προκλητικό ντύσιμο.. Skinny θα την χαρακτήριζα. Πολύ αδύνατη. Αποφάσισα να περάσω με την Γιώτα. Μου έκανε περισσότερο κλικ.. Μπαίνω στο δωμάτιο, κάνω ντους κ έρχεται η νεαρά.. Το μασάζ θα έλεγα ότι ήταν σκέτη απογοήτευση. Θ έλεγα πολύ απλά ότι δεν το έχει ή δε ξέρει.. Πιθανόν στο μέλλον να βελτιωθεί κ να αποκτήσει κάποια εμπειρία στο θέμα. Εκεί που ήταν ασταμάτητη ήταν στη πολυλογία. Δεν έκλεισε στόμα.. Από τοις πληροφορίες που μου έδωσε απλά σας αναφέρω ότι θέλει να γίνει τραγουδιστρια, κάνει φωνητικά και του χρόνου θα πάει στο voice.. Γυρνώντας ανάσκελα τουλάχιστον αντικριζα τ όμορφο προσωπάκι της. Κ το σωματακι ήταν καλό.. Μου είπες ότι με συν είκοσι έχει κ εκτόνωση αλλά δεν τ είχα διαθέσιμα. Σαν συμπέρασμα..σαν εικόνα πολυ καλή, σαν υπηρεσία πολύ μέτρια.. Σαν χώρος καλός. Θα ξαναπήγαινα να δοκιμάσω με κάποιο άλλο κορίτσι
 

Geoperi

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Αναφέρω τώρα μιας και έχω ελεύθερο χρόνο κ μια παλαιότερη επίσκεψη μου στο ίδρυμα που βρίσκεται επί της μοναστηριου, δίπλα στο θείο βανια..Τα κορίτσια που ξέρω εκεί είναι η Εύα κ η Σοφία.. Δουλεύουν καιρό εκεί και ανά διαστήματα έχει κ άλλες κοπέλες. Τις περισσότερες φορές που έχει τύχει να επισκεφτώ το εν λόγω χώρο έχω κάνει μασάζ με την Εύα. Η Εύα είναι ένα συμπαθητικό κορίτσι όχι ξεκωλο. Δεν θα έλεγα ότι είναι ιδιαίτερα όμορφη αλλά είναι πάντα χαμόγελαστη κ καλοσυνατη.. Το θέμα μας ότι πραγματικά γνωρίζει να κάνει καλό μασάζ.. Κ δυνατό αλλά κ αισθησιακό..Δυο τρεις φορές που έχω πάει πάντα με χαλαρώνει κ μ ερεθίζει ταυτόχρονα.. Φεύγω πάντα ανανεωμένος.. Το μασάζ κοστίζει 30€.με +20€εχει κ εκτόνωση από την κοπέλα.Επισης η Σοφία είναι ιδιαίτερα ομορφουλα κοπέλα και αν κάνει μασάζ όπως κ η Εύα ίσως και να γίνει στανταρακι για μένα
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
963
Κριτικές
14
Like
1.989
Πόντοι
496
Ποια είναι αυτή?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Καλησπέρα. Πριν κάποιες μέρες έψαχνα να πάω για μασάζ (και μόνο...) και θυμήθηκα μια τύπισσα που έκανε καλό μασάζ στο spa venus στη Μοναστηρίου. Πήρα τηλ και πήγα. 2 κορίτσια με λάγνο ύφος με περίμεναν. Μπήκα μέσα έκανα ντους και περίμενα γυμνός. Ήρθε η μία έκανε στην αρχή καλό μασάζ και στο 10λεπτο μόνο χάιδεμα και άγγιζε δήθεν τυχαία τα αρχίδια μου. Ούτε μασάζ το έλεγες ούτε κάτι το αισθησιακό. Με γύρισε μετά ανάσκελα και στο ίδιο μοτίβο χωρίς να μου τον παίξει. το 60λεπτο τηρήθηκε, 30 ευρώ, αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένος. Μασάζ δεν το έλεγες.... ούτε όμως και φραπεδιά υπήρξε... Καλός ο χώρος, καθαρός. Η κοπέλα Εύα στο όνομα, μικρή, γεματούλα, όχι αυτή που έκανα άλλες φορές μασάζ.
βενους σπα μοναστηριου δεν παιζει φραπα???????
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Βαρεμάρα στη πόλη του έρωτα.Χρήζουμε ανανέωσης.
........εντάξει μη βαράτε πάλι απο Αθήνα γύρισα!! 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom