Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
Aqua spa δύο κοπέλες Ξένια και Νίνα με Ξένια πήγα παλιότερα.ειπα να δοκιμάσω την Νίνα πολύ ωραίο κορμί καλουτσικο μασάζ και φραπε πολύ ωραίο αλλά όταν ζήτησα να κατεβάσει για παντελόνι να δω το όμορφο κολαρακι ζήτησε έξτρα ..... Έλεος πια συναδερφοι πρέπει κάτι να γίνει οι τιμές έχουν ξεφυγει
εσείς φταίτε παλικάρι μου που δίνετε ....
:idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
άπλα αν δε σας αρέσει αυτό που προσφέρει η κάθε κορασίδα δεν περνάτε μαζί της.

όλα είναι προσφορά και ζήτηση.

αν δε την πάρει κάποιος όλη μέρα πίστεψε με την άλλη μέρα η ίδια κορασίδα θα είναι εντελώς διαφορετική.
:takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Πάντως ρε παιδιά απορώ! ?

Πώς ειναι δυνατόν να υπαρχουν μαγαζια που να κάθεσαι να παρακαλας να πιάσεις λιγο βυζι λιγο κωλο και να αναρωτιέσαι αν θα κατεβάσει και κανα ρουχο.?
Και να πληρώνεις και 50αρια ή 60αρια απο μερικα παιδια που διαβαζω εδω.

Στις εποχες που είμαστε που κανονικά θα έπρεπε η πιπα να ειναι μόλις μπουμε στο μασατζιδικο για καλωσόρισμα!!!

 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
4
Like
1.457
Πόντοι
216
Σαν την Νέα Ζηλανδία δηλαδή ενα πράμα, όπου χεραιτιούνται με την μύτη, στα μασατζίδικα πρέπει να χεραιτιόμαστε με την πίπα.....
:pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Καλε μου φιλε μιλοςς δεν ξερω αν ηταν ειρωνικό το σχόλιο σου και δεν με πείραζε ειλικρινά.

Εγω πάντως δεν ξερω ρε παιδια μου φενετε παραξενο.....
Να διαβαζω στα ποστ αν η μια έβγαλε την μπλουζα της,αν η άλλη εκανε καλη πιπα,αν έδωσε +20 +30 για μια μαλακια.....

Εκτός ρε φιλε αν κάποιοι πανε χωρίς να θελουν να γαμησουν....
Τι να πω??????
Να θέλεις να σε βαρέσει μαλακια, να θέλεις να ποιασεις βυζι και να μην θέλεις να την γαμησεις όμως ?????
Αυτο εγω δεν το ειδα πουθενα.....

Και ακομα συζηταμε για αυτα τα μασατζιδικα???
Κανονικά τέτοιες περιπτώσεις ειναι για τρελα ακυρα και προς αποφυγην.

Αντε να πω οτι μερικοι δεν τους νοιαζει και σταρχιδια τους!!
Και πολυ καλα κανουν!!
Δεν νιωθουν κορόιδα που τους τα περνουν για το τίποτα ???
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
4
Like
1.457
Πόντοι
216
Όχι δεν το είπα ειρωνικά, αλλά απλά μου ήρθε έτσι όπως το διατύπωσες. Συμφωνώ μαζί σου σε όλα, αλλά σίγουρα η περιέργεια διεγείρει τις αισθήσεις.
Κι εγώ θα ήθελα να δοκιμάσω αν και δεν το έχω κάνει, καθώς και μόνο που φαντάζομαι την φάση είναι κάτι διαφορετικό
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
Καλε μου φιλε μιλοςς δεν ξερω αν ηταν ειρωνικό το σχόλιο σου και δεν με πείραζε ειλικρινά.

Εγω πάντως δεν ξερω ρε παιδια μου φενετε παραξενο.....
Να διαβαζω στα ποστ αν η μια έβγαλε την μπλουζα της,αν η άλλη εκανε καλη πιπα,αν έδωσε +20 +30 για μια μαλακια.....

Εκτός ρε φιλε αν κάποιοι πανε χωρίς να θελουν να γαμησουν....
Τι να πω??????
Να θέλεις να σε βαρέσει μαλακια, να θέλεις να ποιασεις βυζι και να μην θέλεις να την γαμησεις όμως ?????
Αυτο εγω δεν το ειδα πουθενα.....

Και ακομα συζηταμε για αυτα τα μασατζιδικα???
Κανονικά τέτοιες περιπτώσεις ειναι για τρελα ακυρα και προς αποφυγην.

Αντε να πω οτι μερικοι δεν τους νοιαζει και σταρχιδια τους!!
Και πολυ καλα κανουν!!
Δεν νιωθουν κορόιδα που τους τα περνουν για το τίποτα ???
Να σου πω και γω την γνώμη μου....προσωπικα έχω πρόσβαση σε πολύ πριβέ...οπως Μαρία Λαδάδικα...αλλα ΔΕΝ πάω γιατίνα δίνεις και 100 για γαμησι είναι πάρα πολλά γουστάρω να πηγαίνω να κάνω μασαζ και ότι άλλο προκύψει συνήθωςφραπε.....σιγα μην τις κάνω πλούσιες ...οταν στην Αθήνα έχουν 50 φουλ...και δες τον λιλα που έκανε και κατοικον μασαζ από το body free  εδω ηθελε 100 και στην αθηνα 20 ευρω εχει αγγελια στο Κάνε σεχ νομίζω ...δεν είμαστε βλάκες απλά δεν θέλω να με κοροιδευουν
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Ναι ρε συ μαινακ εχεις δικιο.

Και εγω παλια που πηγενα σταπριβε όπως Μαριάννα αξιζε με τις κοπέλες που ειχε.
Και η ταριφα ηταν στα 80. Τωρα δεν ξερω ποσο ειναι?

Ολα εχουν να κανουν με το τι αρεσει στον καθένα, και αν αξίζουν οι κοπελες που εχει το καθε μαγαζι.

ΑΛΛΑ να δίνεις 50 αρια και 60αρια για μια μαλακια και χουφτωμα αν σε αφησουν.......... ????
Εγω δεν θα παρακαλουσα καμια καριολα για κατι τετοιο.

Εδω ρε φιλε ειπα να παω στην χαριλαου με φουλ στα 50 και μου ηρθαν με τις παντοφλες απο το μικυ μαους τι να λεμε τωρα!

Παιδια αυτα σορρυ αν κούρασα δεν το συνεχίζω!
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
Να σου πω και γω την γνώμη μου....προσωπικα έχω πρόσβαση σε πολύ πριβέ...οπως Μαρία Λαδάδικα...αλλα ΔΕΝ πάω γιατίνα δίνεις και 100 για γαμησι είναι πάρα πολλά γουστάρω να πηγαίνω να κάνω μασαζ και ότι άλλο προκύψει συνήθωςφραπε.....σιγα μην τις κάνω πλούσιες ...οταν στην Αθήνα έχουν 50 φουλ...και ...δες την λιλα που έκανε και κατοικον μασαζ από το body free  εδω ηθελε 100 και στην αθηνα 20 ευρω εχει αγγελια στο Κάνε σεχ νομίζω ...δεν είμαστε βλάκες απλά δεν θέλω να με κοροιδευουν
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
χαχα φιλε μ δε με βαζεις και μενα μαρια λαδαδικα που δε με πειραζει να δωσω κι 100 ευρω μιας κι εχεις προσβαση ¨))) και γω να προτεινω καποιο αλλο πριβε η καπου αλλου που με οποιον τροπο μπορω να βοηθησω απο τη μερια μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: pasta

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Αρχισαν οι μεταγραφες....
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ απο Α.Ε.ΜΑΡΙΑΝΝΑ --- Α.Ο.ΜΑΓΚΥΣ
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
...
ΑΛΛΑ να δίνεις 50 αρια και 60αρια για μια μαλακια και χουφτωμα αν σε αφησουν.......... ????
Εγω δεν θα παρακαλουσα καμια καριολα για κατι τετοιο.
κάποιες φορές αυτό λέγεται "βίτσιο"..
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
κάποιες φορές αυτό λέγεται "βίτσιο"..
κοίτα όταν πας σε κάποια επιλεγμένα μασατζιδικα που προσφέρουν αυτέ τις υπηρεσίες ξέρεις τι θα αντιμετωπισεις εξαρχής..ποτε ΔΕΝ παρακαλάω εγώ προσωπικα...και αν δεν γουστάρω δεν ξαναπαω...θεωρω Πολλά τα 100 για γαμησι γιατί μασαζ δεν παίζει σε 20 λεπτά...ενω με τα 50 έχει και κάποιο μασαζ χουφτωμα και φραπέ η πίπα....
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
Βασικά είναι θέμα και πως την βρίσκει ο καθένας...ωστοσο επίσκεψη την Παρασκευή στο angels apa στην β.ολγας κοπέλες δυο Μαρίνα και Άννυ η οποία ήταν στο δωμάτιο με πελάτη  η δε μαρίνα δε βλέπεται είχε και το μαλλί αφανα.. σαν τον Ματζικ  Τζόνσον ήταν... όποτε και αποχώρησα
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αρχισαν οι μεταγραφες....
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ απο Α.Ε.ΜΑΡΙΑΝΝΑ --- Α.Ο.ΜΑΓΚΥΣ
χαχα τι να κανουμε να παμε και σε κανα αλλο ολο στα ιδια και στα ιδια πριβε χαχα η εβιτα καταντησε βαρετη ¨Π χαχ
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
κοίτα όταν πας σε κάποια επιλεγμένα μασατζιδικα που προσφέρουν αυτέ τις υπηρεσίες ξέρεις τι θα αντιμετωπισεις εξαρχής..ποτε ΔΕΝ παρακαλάω εγώ προσωπικα...και αν δεν γουστάρω δεν ξαναπαω...θεωρω Πολλά τα 100 για γαμησι γιατί μασαζ δεν παίζει σε 20 λεπτά...ενω με τα 50 έχει και κάποιο μασαζ χουφτωμα και φραπέ η πίπα....
ναι φιλε μ γουστα ειναι αυτα εγω τα θεωρω οκ τα 100 αν το μουνι ειναι ωραιο ))))) αλλα να αξιζει το κομματι
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
Να σου πω και γω την γνώμη μου....προσωπικα έχω πρόσβαση σε πολύ πριβέ...οπως Μαρία Λαδάδικα...αλλα ΔΕΝ πάω γιατίνα δίνεις και 100 για γαμησι είναι πάρα πολλά γουστάρω να πηγαίνω να κάνω μασαζ και ότι άλλο προκύψει συνήθωςφραπε.....σιγα μην τις κάνω πλούσιες ...οταν στην Αθήνα έχουν 50 φουλ...και δες τον λιλα που έκανε και κατοικον μασαζ από το body free  εδω ηθελε 100 και στην αθηνα 20 ευρω εχει αγγελια στο Κάνε σεχ νομίζω ...δεν είμαστε βλάκες απλά δεν θέλω να με κοροιδευουν

Ακόμα στα 100 έχει μείνει η Μαρία?
Στα 70€ θα μ'ενδιέφερε...
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
aqua spa  η ευα  δεν δουλευει εκει;γιατι δεν βλεπω να την αναφερει κανεις οταν γραφει για ακουα...
 

sinistergr

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
60
Like
24
Πόντοι
0
Εγω μονο ευα (και μια φορα ξενια) εχω παρει. εχω βεβαια μήνες να παω οπότε δεν ξερω αν ειναι ακομα στο ακουα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom