Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (8 μέλη και 76 επισκέπτες)

tomtsam

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο  Όλγας.τρεις κοπέλες  Εύα Νίνα  Ματίνα.με ρώτησε  το αφεντικό  με πια θέλω να περάσω και λέω δεν εχω πρόβλημα με όποια να είναι  και  μου έστειλε  την  Ματίνα.απο μασάζ ένα απλό τώρα επί του έργου το κάνει απο ότι κατάλαβα για να μην χάσει το μεροκάματο.μετα απο 20 λεπτά μασάζ άρχισε να χαϊδεύει και έτρεμαν τα χέρια της.Αφού είδε ότι δεν  κάνει κάτι στο δεκάλεπτο με ρώτησε μήπως δεν κάνω καλά κάτι?Αφού στεγνωσα δώσει ώρα λέει να βάλω λίγο λάδι και την λέω θα τσούζει και λέω θέλει η νερό ή σαλιο και τουλάχιστον την έκοψε σελίοσε  .άλλη τώρα δεν την ξαναπερνω
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
μια Αγάπη που εμφανιζεται σε αγγελιες, την εχει δει κανενας στα μουτρα πως ειναι?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
Επίσκεψη στο  Όλγας.τρεις κοπέλες  Εύα Νίνα  Ματίνα.με ρώτησε  το αφεντικό  με πια θέλω να περάσω και λέω δεν εχω πρόβλημα με όποια να είναι  και  μου έστειλε  την  Ματίνα.απο μασάζ ένα απλό τώρα επί του έργου το κάνει απο ότι κατάλαβα για να μην χάσει το μεροκάματο.μετα απο 20 λεπτά μασάζ άρχισε να χαϊδεύει και έτρεμαν τα χέρια της.Αφού είδε ότι δεν  κάνει κάτι στο δεκάλεπτο με ρώτησε μήπως δεν κάνω καλά κάτι?Αφού στεγνωσα δώσει ώρα λέει να βάλω λίγο λάδι και την λέω θα τσούζει και λέω θέλει η νερό ή σαλιο και τουλάχιστον την έκοψε σελίοσε  .άλλη τώρα δεν την ξαναπερνω
Πιωμενος εισαι?
:zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Εγώ δεν κατάλαβα και σε ποιο στην Όλγας... αλλά τεσπά!
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Επίσκεψη στο  Όλγας.τρεις κοπέλες  Εύα Νίνα  Ματίνα.με ρώτησε  το αφεντικό  με πια θέλω να περάσω και λέω δεν εχω πρόβλημα με όποια να είναι  και  μου έστειλε  την  Ματίνα.απο μασάζ ένα απλό τώρα επί του έργου το κάνει απο ότι κατάλαβα για να μην χάσει το μεροκάματο.μετα απο 20 λεπτά μασάζ άρχισε να χαϊδεύει και έτρεμαν τα χέρια της.Αφού είδε ότι δεν  κάνει κάτι στο δεκάλεπτο με ρώτησε μήπως δεν κάνω καλά κάτι?Αφού στεγνωσα δώσει ώρα λέει να βάλω λίγο λάδι και την λέω θα τσούζει και λέω θέλει η νερό ή σαλιο και τουλάχιστον την έκοψε σελίοσε  .άλλη τώρα δεν την ξαναπερνω
Απο Εδεσσα εισαι φιλος? :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ο Γενικός Γραμματέας μάλλον είναι αυτός χα χα χα
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Εμένα επειδή δεν ήθελα να μου τον σελιόσει, μου τον νέροσε!
 

leonidasgree

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2013
Μηνύματα
31
Like
4
Πόντοι
0
για κέντρο εκτός από την Μάγκυ υπάρχει τίποτα άλλο;;
 

ΙΕΡΙΑ-ΡΟΖΑ

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
4
Like
72
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα , χρειάζομαι την βοήθειά σας , για Σάββατο από το πρωί μέχρι περίπου 20:00 , υπάρχει κάποια που να έρχεται στον χώρο σου , να κάνει καλό μασάζ και εννοώ καλό μασαζ ,γιατί είμαι αρκετά πιασμένος , αλλά να συνεχίζει και σε ολοκληρωμένο πρόγραμμα
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
επισκεψη απο αγγελια (δεν θυμαμαι το τηλεφωνο) πανω στην σολωνος με υποδεχετε μια μεγαλης ηληκιας κακασχημη ο χωρος απαραδεκτος…την εκανα με ελαφρα πηδηματακια…οποτε αν παρετε τηλ.και σας πει πως βρισκομαι Σολωνος μακρια !!!!
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
καποτε ειχα ενα τηλεφωνο απο μια γυμναστρια δουλευε σε γνωστο γυμναστηριο στους αμπελοκηπους και ο χωρος της ηταν καπου εκει κοντα …πρεπει να εχουν περασει αρκετα χρονια ισως τεσσερα το τηλ.μαλλον το εκανα διαγραφη…αν καποιος θυμαται κατι και αν η κοπελα ειναι ενεργη ακομα ας μοιραστει τις εμπειριες του…η κοπελα ειχε αγορε μαλλι
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
επισκεψη στην Ελινα κεντρο μετρια στο προσωπο καλη στο προγραμμα της ο χωρος απαραδεκτος….δεν θα ξαναπαω
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
εχει επισκεφθει καποιος μια κορασιδα 29 χρονων λεει στην κατω τουμπα το τηλ….6980 και τελειωνει σε 397
 

ΙΕΡΙΑ-ΡΟΖΑ

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
4
Like
72
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα , χρειάζομαι την βοήθειά σας , για Σάββατο από το πρωί μέχρι περίπου 20:00 , υπάρχει κάποια που να έρχεται στον χώρο σου , να κάνει καλό μασάζ και εννοώ καλό μασαζ ,γιατί είμαι αρκετά πιασμένος , αλλά να συνεχίζει και σε ολοκληρωμένο πρόγραμμα
Απλά επειδή ακόμα δεν πήρα κάποια απάντηση , έστω για σήμερα Κυριακή υπάρχει κάτι όπωε το περιέγραψα παραπάνω
 

ΙΕΡΙΑ-ΡΟΖΑ

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
4
Like
72
Πόντοι
1
εχει επισκεφθει καποιος μια κορασιδα 29 χρονων λεει στην κατω τουμπα το τηλ….6980 και τελειωνει σε 397
Πήγα την είδα και έφυγα , δεν μου άρεσε ιδιαίτερα αυτό που αντίκρισα , πέραν ότι και ο χώρος ήταν λίγο παρακμιακός
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom